• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

21. januára 2014 
Ďakujem Evka. Všetko dobre dopadne. Aj u Teba. Uvidíš.
18. okt 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka treba verit a vsetko dobre dopadne,dobru noc :pensive: :pensive: idem kuk telku
18. okt 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc Evy.
18. okt 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem krásne nedeľné ránko.
19. okt 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den,aj ked chladny,slnko sice svieti,ale mne je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne ani nie. Zdá sa mi príjemne. Iba som včera vypila 1/2l ženského čaju. A ráno som sa až zľakla. Ako sa mrcha rozbehla. Našťastie som všetko stihala.
19. okt 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera ten koncert bol jednoducho uzasny som sa perfektne vysantila a ten Igor Timko je neskutocny ma obrovsku charizmu to je chlap wau
19. okt 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kavaapalma. Som rada že sa Ti koncert páčil. My ideme vo štvrtok do Ke na Vanessu Mae.
19. okt 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2008 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak som doma. Prajem vám krásny dníček.
20. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citala som u vas co si vybavila,tak gratulujem,ides blizsie k svojmu cielu :wink:
20. okt 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, ja patrím k tým šťastným ktorým sa to podarilo hneď jak som si to zaumienila :grinning: Ale píšem vám tu nie preto, že sa chcem chváliť, ale preto, aby som vás podporila! :dizzy_face: A jak som to tu tak čítala, tak niektorým už môžem pomaly aj blahoželať :wink: že postupujete stále v pred ... to je super. Tak vám prajem krásni dníček - ahojte kočky, určite sa tu znova zastavím... :wink:
20. okt 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Vera. Budeme sa tešiť. K nám nemusia chodiť iba snažilky. Nás podporia práve tehulky a maminky. Tak vitaj.
20. okt 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak oki... ináč čo porábate? Lebo my dnes s drobcom tancujeme..toto naňho dnes zaberá...je dnes totiž mrzutý... :grinning:
20. okt 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak príď na návštevu. Som príliš často sama doma. Pohrám sa aj ja. Doma sa stále nudím. Akurát dnes som bola u lekára a teraz som bola kúpiť krsniatku zajačika.
20. okt 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra si idem pre Maltezského psíka - šteniatko. Tak sa teším. Jupíííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vera,dakujeme za podporu,ono to velmi pomaha :dizzy_face: marcelka no teda,take prekvapko :wink:
20. okt 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo teraz myslíš že je prekvapko.
20. okt 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten psik :wink: a jasne ze potesi ze sa ti vsetko rozhybalo a psik ti mozno pomoze v tom,aby si na vsetko nemyslela,nebudes sama doma,to je fajn a uvidis teraz to vyjde,psik dopomoze aj nalada sa ti urcite zlepsila ked sa tak tesis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den,marcelka psika uz mas doma? :wink:
21. okt 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Áno. Je nás doma o jedného viac. Volá sa Max. Je rozkošnýýýýýýýýýýýýý.
21. okt 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka super,hod fotku do albumu,aj my mame maxa ale to je taky oriesok :wink: teraz budes chodit pravidelne na prechadzky
21. okt 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No budem. Ale zatiaľ je malinký. Nemôžem dať fotku, lebo mám iba obyčajný foťák. A film ešte stále nemám vyfotený už niekoľko mesiacov.
21. okt 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si na tom este dobre,my mame vo fotaku film skoro rok,akosi nefotime,vsetko len na mobil a potom do pc
21. okt 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Evy na želanie je Max vo fotoalbume. Boli sme vonku a tráva bolá veľká ako on. Dokonca aj mokrá. Takto mi zaspinkal na rukách. Je veľmi zlatučký.
22. okt 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka to teda je,aj ja takeho chcem :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Občas Ti ho požičiam. Ale vrátiš. Dobre? Dnes sme už boli 3x vonku a ešte raz ideme. Teraz spinka. aaaaaa už nie.
22. okt 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za pozicanie,neboj vratim,len ci budu chciet vratit nase 3 psy :grinning: :grinning: vies ako to je na dedine.psa musis mat,jedeho co mam ,som mala este za slobodna a ma 12 rokov,som si ho doniesla ako veno :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. Tak môjho Ti potom asi nepožičiam aby mu neublížili. On je ešte malinký. Má 6týždňov. Iba tu po meste Ti ho požičiam.
22. okt 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni by mu neublizili,neboj,len by sa s nim hrali,lebo mame aj steniatko,tak to zvlada aj ten najstarsi pes :wink: a dokonca maju radi macky
22. okt 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok