• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

21. januára 2014 
Evka ale ja to myslím vážne že kedy znova. Ste zlaté. A nabudúce aj s Atimou a Lenkou.
5. nov 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby samo ze vam to poslem...a kuk ste v albume :sweat_smile:
5. nov 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno už som videla.
5. nov 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka ty potvorka rovno si nas supla do albumu :wink: ale ako blbo tam vyzeram :grinning: daj si uz aj ty daku fotecku
5. nov 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak atimu som stale striehla na skype,ale nemala som na nu stastie,vacsinou byva prihlasena ateraz posledne dni vobec
5. nov 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evy, Ty máš kontakt na atimu? Aj ja mám skype.

Mimka a nemám na Teba číslo.
5. nov 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu sice jak furt posledna,tak vynikajuco mi padlo,ze sme sa stretli a neboj marcelinka dojdeme na to ostro co si slubila :grinning:
5. nov 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to platí. U nás doma nikto nepije. Takže sa neminie. Ale dlho neváhajte. :wink: :wink: :wink:
5. nov 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka mam na nu skype,lebo sme takmer susedky :wink: ak mate zaujem o moj ja mam taky ako nick,aby som nezabudla :grinning: :grinning: marcelka manzel ked videl maxa hned by takeho psika chcel
5. nov 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skyp evulik? A si teraz tam?
5. nov 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kava, mimika aj vy máte skyp?
5. nov 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mate to na meiloch...a foto som si pridala :wink:
5. nov 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam skype ale ja vacsinou na icq... :sweat_smile:
5. nov 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mam aj ja ale ja ten svoj velmi nevyuzivam ponekud nemam cas a ani vlastne neviem jake mam skype meno to som cela ja lebo večšinou volam z braskovho pocitaca a on ma tusim TOM ja potom zistim svoje asi janinka374 ale teraz som na braskovom pc ajto dost blbne je strasne pomaly a furt ma vyhadzuje ale kukla som si foto paradicka az na evku-sa za mna na jednej foto skryla betarka jedna
5. nov 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi tak ty mas fasa foto asi aj ja svoje zmenim niekedy raz jej som hotova sa mi ziva jak lokomotive
5. nov 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vies co sa budem vytrcat :grinning: :grinning: mimka dobra fotky,som si myslela ze sa k nam pridala daka nova michalovcanka :wink:
5. nov 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja du du du na kote a zas sama :frowning2: este pripravim veci na zajtra a zalomim tak dobru babenky...
5. nov 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naozaj super foto mimi.
Idem majte sa pekne.
5. nov 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. nov 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diiiky kocky za chvalu... no viete photoshop :grinning:

pisskla som vam na azetko... jani mas tam nick??
5. nov 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka aj ja mam photoshop a vzdy vyzeram ako............... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa s tebou pohram ked chces :sweat_smile: ale za vysledok nerucim :grinning: :grinning: :grinning:

... joooj baby som rada ze vas poznam... pekny večer a venujte sa polovickam ktora mozte... ja slamienka dnes bo nocna :pensive:
5. nov 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,nabuduce ked sa budeme fotit sadni si na opacny koniec,ani ta cezomna nevidno :pensive:
5. nov 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka dost ju vidnoooo staci jej neboj zas nemusi byt na vsetkych ze janka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: keby ma skor napadlo aj viac by sme nafotili :dizzy_face: tak ak vsetko bude oki tak nabuduce vas cakam u nas.... a straaaaasne rada :dizzy_face:
5. nov 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka kolo vas chodim casto vzdy ked ideme do KE :wink:
5. nov 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kamosky,ja som uz pekne dlho hore,take brutalne sny som mala :zipper_mouth: asi preto ze som vcera pozerala sukromne pasce a to bolo o uo :confused:
6. nov 2008 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...hej okolo nas a skoro tesne pri autobuske byvame..tak ak nabuduce pojdes, tak pekne vystupis a prides na kafe... hociktora z vas... :dizzy_face:

...pekný den kocky... :sunglasses:
6. nov 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Prajem vám pekný deň. A samozrejme aj úspešný.
6. nov 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka uspesny ako v com :wink: :wink: ja uz mam druhu varku v pracke,a bude uspech ak ozehlim to pradlo,co tu uz dva tyzdne na mna caka a stale si poviem ze zajtra :grinning: :grinning: a okno v splani to je o tom istom,len odkladam :wink: mozno sa nan vykaslem ,nechcem prechladnut
6. nov 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evy úspešný vo všetkom. Ale naozaj Ti teraz prechladnuť netreba. Musíš na seba dávať pozor.
6. nov 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok