• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

21. januára 2014 
ved to,takze okno necham na manzela,alebo vobec,ved som ho v lete umyvala :wink:
6. nov 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka a kebyze si rozbehnuta aj u nas je jeden kos s pradlom a neumyte okna :grinning: :sweat_smile: wrrrrr

...jaaaj babulky oddychujte pekne :dizzy_face:
6. nov 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka na oddych mam casu dost potom ked zacnem pichat inj.vylozim nohy a budem spat(aj ked to neviem ci vydrzim) :wink: posli ten kos este stihnem,lebo som aj periny prezliekla tak mam toho ako pri dvoch detoch :grinning:
6. nov 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evka, ale veď si mohla povedať, ja by som Ti dala žehliť aj včera. Teiž mám jeden koš prádla a asi 4 varky na pranie.
6. nov 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ved to neprehanajte :grinning: :grinning: :grinning: ked tak jednym okom kukam na ten moj kos,tak si vravim ved to pocka,zajtra bude suche to co som teraz oprala a pozehlim naraz :wink: (akurat ze si to vravim uz pekne dlho :grinning: ň
6. nov 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evka a budeš si to takto hovoriť stále. Musíš to raz prelomiť.
6. nov 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka ved ano,ale sa mi vidi ze dnes som uz unavena,este idem dat ciste navliecky a som k.o.,mozno vecer pri telke a ked nie tak aj zajtra je den :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka maxik je zlatucky aj na azete som kukla :slight_smile:
6. nov 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tam pridám ďalšie.
6. nov 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknem,ked porobim :wink:
6. nov 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale padame...
6. nov 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: marcelka maxik je zlaty,hlavne ako s tebou konikoval :grinning:
6. nov 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme. Aj dnes so mnou konikoval.
6. nov 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den,ja idem na to okno,kym je este dobre pocasie :wink:
7. nov 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj Evka, veď bude pršať a aj tak sa zašpiní. Umy ho iba z vnútra.
7. nov 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka ved tak dajk som ho aj umyla na rychlo :grinning: ale je lepsie aj zaclony vonaju :wink: v pondelok idem do car,dostala som menzes tak uz som na rade s inj.sa tesim,ze postupujem,a od pondelka vykladam nohy hore a oddychujem
7. nov 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evka, od pondelka ešte nemusíš, len nedvíhaj nič ťažké a veľa pi. Nakoniec ma možno obehneš. Ja si už hľadám prácu. Od prvého chcem nastúpiť inde. Ešte neviem kde. Neviem. Myslím, že budem musieť nastúpiť do práce. Dám si 6 mesiacov pauzu. Aby som mala kľudnejšiu prácu a zmluvu na neurčito. Bojím sa myslieť nato, že by sa to podarilo. Bol by to zázrak.
7. nov 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka nemusim,ale mozem,uz si zasluzim aby ma manzel obskakoval :wink: pit budem vela,aj ked viem ze to bude dost nasilu,vypijem dost ale teraz budem musiet viac :fearful: Marcelka drzim palce nech sa ti podari najst vhodnu pracu :slight_smile: neboj neobehnem ta,ale budeme spolu kocikovat,aj ked len semtam
7. nov 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snažilky z mi, ja som tu len od dnes, ešte medzi vás nepatrím, ale od jan sa začneme snažiť...... :wink:
7. nov 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj valia vitaj medzi nami,januar je zachvilku,tak sa pridaj k nam
7. nov 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka za privítanie, :slight_smile:
7. nov 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
valia vitaj. Tešíme sa že nás je viac. :dizzy_face: Ale ten dôvod nás neteší. :frowning2:

Keby sa nám všetkým podarilo naraz otehotnieť. To by bolo suuuuuuuuuper.

Evka, bojím sa že to moje babulky vzdajú. Zožiera ma to.
7. nov 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka ty sa stresujes zbytocne dopredu,nerob to,netrap sa,najdi si nieco cim sa zamestnas,ja som napr.zacala po rokoch zase vysivat a ani neviem ako mi ide cas,a vela citam :wink: :wink: a mas maxa to mas o zabavu postarane
7. nov 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky držim všetkym pršteky my sme dnes boli na poradni všetko je ok, veľmi sa tomu tešime a posielam virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
7. nov 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atima ahoj,ze sa ukazes,skoda ze si tu nebola skor mali mse stretko,dakujeme za virusiky,mas fotku babatka?
7. nov 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Atima pekne rastiete. Ja mám také bruško už teraz keď nie väčšie. :zipper_mouth:
Musíš sem zavítať častejšie. Bolo nám veselo.

Evka, Max ma dnes taaaaaaaaaaaaak rozosmial. Vonku na všetko štekal. Je zlatučký. A vďaka nemu ani sama neviem ako som vydržala 4 dni. Bez neho by to bolo horšie. Síce mám dlhšie dni, ale stojí to zato. On ma budí okolo 7.30 hod. Inak som vstávala niekedy aj o 10-tej.
7. nov 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka aspon mas veselo,a dni idu :slight_smile:
7. nov 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď to. Som naozaj rada že ho mám.
7. nov 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem pekný víkend. Fúha, vy ešte všetky spíte? My sme už boli vonku, opravili sme wc, a bola som na nákup. Nemyslela som si, že bude taký ťažký. Ale čo už taký čas?
8. nov 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok