Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
12. nov 2008

Ahoj Marcelka,vcera som isla spat dost skoro a asi to stacilo,dnes idem po telefon,bola som aj vcera len som si pomylila datum,a pytala som sa na ten pausal,tak plati aj nadalej aj za take cenu a aj za take minuty,poobede ti napisem na skype,poradis mi kde stoji autobus ked ide z KE do MI,lebo potom k nam my ide za 20 min.ale zo zeleznicnej zastavky,tak aby so m nebehala po celom meste

marcelka82
12. nov 2008

Evka, ak potrebuješ, každý autobus, ktorý ide z Ke, stojí pri Hypernove. Toľko už prebehneš cez cestu a na železničnej si hneď. Neviem ako a či tu dnes budem. Má ku mne prísť môj tatko z Čiech na jeden deň. Dnes má súd a ja tam chcem ísť s ním, aby nešiel sám. Tak asi pred rokom havaroval. Nejaký debili opravovali defekt neosvetlený za dedinou. Bola tma, naproti šlo auto a osvetlilo ho, čím neskoro zbadal aviu. Snažil sa vyhnúť (nie brzdiť - to by ho zanášalo) a buchol do kraja avie. Nestihol to už dostatočne stočiť. Avia spadla na tých debilov a teraz to všetko chcú hodiť na neho. Pričom on prišiel aj o auto a tiež bol z toho tak mimo, že s nikým nechcel byť. Keď sme tam šli, šiel preč. Mama sa o neho neskutočne bála. Často volala a plakala, že sa niekde zatvoril. Bála sa, že si niečo narobí. Potom šiel pracovať do Čiech a zvláda to už lepšie. Poznám ho. Viem, že vo vnútri sa trápi. Strašne si vyčítal, že keby šiel 5 min skôr, či neskôr nemuselo sa to stať a aspoň nie jemu. Tiež to bolo tak asi okolo 16-tej a bola už tma. Ale on zato nemohol.

eva7780
12. nov 2008

marcelka tolko mi staci,to som potrebovala vediet 😉

eva7780
12. nov 2008

marcelka niektory ludia su onicom,vedia ze to sposobia a idu sa bit o svoje prava,este ze sa tvojmu tatkovi nic nestalo,moj manzel mal tiez raz havarku ale len do neho sused tukol,lebo nedal prednost,ale ked som to pocula srdce mi bilo riadne a tlak ani neviem aky som mala

marcelka82
12. nov 2008

Tak nakoniec som s tatkom nešla, lebo tu bola sestra s malou. Teraz išli na tanečnú. A ocko sa stále nevrátil. Bojím sa. Začínam byť nervózna.

eva7780
12. nov 2008

nestresuj,radsej kludne cakaj,drzim ockovi palce

marcelka82
12. nov 2008

Ďakujem Evy. Ja som doteraz nestresovala. Ale už začínam. Súd bol o 11.30hod.

eva7780
12. nov 2008

to uz je riadne dlho 😕

marcelka82
12. nov 2008

Prišiel. Odročené.

eva7780
12. nov 2008

Tak zase bude musiet dakedy prist?to nevedia vybavit hned,tolko stresov 😠 Marcelka gratulujem k otvoreniu temy,to prinasa uspech 😵 😵 😵

kavaapalma
12. nov 2008

ja teraz taham nocne a v piatok si cem vziat pecko nece sa mi do roboty urobim si fasa predlzeny vikend...
idem teraz pobehat po hoteloch a kuknut nieco na Silvestra ceme ist partia na ples tak hadam nieco zozeniem 😵 evy ty si mala to iste ze pausal denne bezvedomie,lebo ja mam to iste a cem si to nechat aj nadalej za tu istu cenu ale akurat cem novy mobil. To sa akoze da

eva7780
12. nov 2008

ahoj jani ano da sa to,dokonca je teraz ten pausal o daco lacnejsi,myslim ze dakych 30-40,.uz presne neviem a ja tiez pokracujem v nom a akurat dnes som bola pre telefon,doteraz sa pri nom zabavam 😀 aky si chces vybrat?ja mam nokiu 5220xpress a ta je v tomto pausali za1,-

marcelka82
12. nov 2008

Ahojte. Evy ďakujem. Dúfam, že mi naozaj prinesie šťastie. Už som to tak poctivo sledovala aby mi to neušlo. 😀 😀 😀 A blahoželám k telefónu.
Kava my konečne Silvestrujeme s manželom spolu. Tak dúfam, že budeme sami a bude veľa snehu. Celý čas som si predstavovala Silvestra že pôjdeme do mesta kuknuť na ohňostroj, len tak sa poprechádzať a byť sami. Žiaľ, na prvého sme museli byť s celou rodinou - jeho a zvyšné vždy hral. Tak zatiaľ to vyzerá tak, že sa nám to podarí.

kavaapalma
12. nov 2008

nech sa ti to marcelka podari budem drzat palce 😉
ja cem telefon jedine sony ericson ale este pockam mozno az ten tyzden pomedzi sviatky ved uvidim

eva7780
12. nov 2008

aj ja som chela sonny ericson ale ten co je v akcii sa mi vobec nepaci 😝

marcelka82
12. nov 2008

aj my chceme iba sony.

eva7780
13. nov 2008

prajem krasne ranko,mna boli neuveritelne hlava 😝 asi dnes vacsiu cast dna prelezim

marcelka82
13. nov 2008

Prajem krásne ránko. Evka to môžu byť hormóny. Ale ja som sa tiež nezobudila najlepšie. Bola som hore aj o 3 ráno.
Inak som včera objavila trošililinku krvi. Zľakla som sa. Tak dúfam že to dobre dopadne.

eva7780
13. nov 2008

ahoj Marcelka,asi je spinenie normalne ,aj ked to neviem,neboj oddychuj, 😉 ked su to hormony to prezijem 😝

marcelka82
13. nov 2008

To neviem čo to bolo. Ale povedala som manželovi, že mi musí pomôcť šetriť sa. A hneď v noci nespal a potom spustil lebo Max zase si spravil potrebu na koberec a že on sa to nikdy nenaučí lebo to je zviera a zvieraťu je to jedno. Je hrozný. Vytáča ma tým.

eva7780
13. nov 2008

ale aj ked je zviera nauci sa to,len to nebude hned,on sa nauci tym,ze na neho nakrici a to moze aj manzel,ked urobi potrebu,

marcelka82
13. nov 2008

Ale on na neho iba zvýši hlas Max a to je tak všetko. O to ťažšie sa vychováva.

eva7780
13. nov 2008

on musi na neho nakricat,ja som tiez na nasho nevedela ,ale svagor tak nakrical,az mi ho bolo luto,ale zase sa naucil rychlo pytat von,vzdy ho zobral k tej mlacke co urobil a doslova mu don nufak natlacil a krical nanho nieco ako fuj to nemozes,ja som radsej pri tom nebola ale pomohlo

marcelka82
13. nov 2008

To je už príliš drastické. Ja mu to dám ovoňať a už kňučí. Mám ho veľmi rada. Nechcem aby si myslel že mu chcem ublížiť. Ale chcem, aby pochopil že robí zle. A to už čím skôr. Inak jajajajajajajajajajajajajajajajajajajaj

eva7780
13. nov 2008

drasticke al zabera,a velmi rychlo

marcelka82
13. nov 2008

toto mu spraviť nemôžem. Strašne sa na mňa spolieha. Je to vidieť. A žiarli, keď mám na rukách dieťa.

eva7780
13. nov 2008

ani ja som nechcela,preto som nikdy pri tom nebola,asi by sa toho mal ujat tvoj manzel,ziarlenie ho snad prejde ked bude vacsi,teraz ste stale spolu hras sa s nim maximlane sa mu venujes,nie kazdy sa stara o psika tak ako ty 😵 😵 nas tiez ziarlil a ked sa narodil synovec spod postielky sa nepohol co ho strazil a vzdy ked k nam pride sestra so synovcom,dobre ze sa od radosti nas pes nezblazni,skace meter dvadsat

marcelka82
13. nov 2008

Môj manžel nedokáže ani to čo ja. Ale nevadí. Nejak to zvládnem. A neviem si to už ani bez Maxa pedstaviť. Je jednoducho moje malé šteniatko.

eva7780
13. nov 2008

to ti verim 😵

marcelka82
13. nov 2008

Test nič neukázal. ☹ Cítim sa hrozne.