• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

21. januára 2014 
Zajtra idem na kontrolu. Držte mi silno prsty.
5. aug 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne rano prajem :slight_smile: Marcelka drzkam silno palceky,nech postupjete tym spravnym smerom a hlavne co najskor :wink: :wink: :wink:
6. aug 2008 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mareklucka super,ze si sa pridala som zvedava,ze ci uz to bude :wink:
aj tebe marcelka drzim palce potom daj urcite vediet ako to dopadlo
evy takze v skolke no aj ja som robila v MI v materskej na dvoch ale to uz bolo davnejsie nieze by som k tomu nemala vztah ale viac by som tam nerobila takze klobuk dole pred tebou aj pred ostatnymi uckami,deti boli zlate,ale ta zodpovednost to je ina kava male som malicke 2-rocne a to som zazila aj pripad,ze vonku jedno druhemu hodilo kamen do cela a to sme tam boli dve a sekundu sa nedivas a je to a vysvetluj rodicom,alebo co som potom mala predskolakov ti poniektori sa nevedeli zmestit do koze vyliezol mi na strom a ked som ho davala ze na rukach dole tak sa mi vytrhol a smykol sa dole kmenom tak a zas vysvetluj,preco ma poskriabane brusko :unamused:
6. aug 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. V piatok mám odber a v pondelok vklad. :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
6. aug 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka to je super,urcite sa uz tesis co?a ako sa citis po dnesku,mna to este len caka tak sa toho trochu obavam?
6. aug 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa tak veľmi teším, že sa nemám čas obávať. Obávať sa budem mať čas 2-3týždne.
6. aug 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka ani vtedy sa neobavaj,vtedy treba byt v klude nie :wink:
6. aug 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Ďakujem za milé privítanie :wink: Ale MS prišla ešte včera večer,riadne som si poplakala ale dnes rano mi už bolo dobre... Ideme ďalej... :dizzy_face:
Myslíte,že stres može mať veľký vplyv na otehotnenie? Lebo ja v posledných mesiacoch som v strese a mam pocit,že prave preto sa nedarí... :frowning2:

Marcelka super,tak nech to dobre dopadne :wink:
6. aug 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som tiez z okolia michaloviec :wink: a tiez uz len snazilka:slight_smile:
6. aug 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj malaskoricka :wink: ,mareklucka ja som teraz v takom strese,ze som mala menzes 2 dni aj v juny aj v july,stres robi velmi vela
6. aug 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malaskoricka ahoj :wink: nebola si Ty tehu nahodou??? :confused:

Evka máš pravdu,ale čo už ked teraz je taká vystresovaná doba :sweat_smile: :confounded:
6. aug 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malaskoricka vitaj medzi nami.
mareklucka - stres robí veľmi veľa. Pre otehotnenie, by žena mala mať čo najväčšiu pohodu. Žiadny stres a ani námahu. Tak sa ukľudni a ber všetko s nadhľadom. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. aug 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko snažilky :grinning:

Marcelka ďakujem :wink: Ja sa snažím brať veci s nadhľadom,ale niekedy sa to nedá... :pensive:

Tak skoro ráno tu asi nikto nieje,len ja :grinning: Tak pekný a príjemný dnik vám želám :wink:
7. aug 2008 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem krasny slnecny den :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: zachvilu idem do prace
7. aug 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mareklucka bola som :cry: este pred tyzdnom a pol som bola....
7. aug 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skoricka prave že mi to bolo čudne,neviem z ktorej diskusie si Ťa pamätám... To mi je veľmi ľúto :frowning2: ale život musí ísť ďalej som si istá,že nabudce to už dojde do úspešneho konca :wink: Ak sa možem spýtať,čo bolo príčinou?
7. aug 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby chcem sa vás spýtať - čo robíte keď máte bolestivú mrchu??? Ja mám druhý deň MS stále také krče a bolesti,že mi je až do plaču ale ďalší den je to už OK.Nechcem sa veľmi napchávať tabletkami...
7. aug 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mareklucka ja som mala od zac. tehu same problemy..a potom v 10tt sa uz zacinalo zdat ze bude vsetko ok..ale ked som sla v 11tt na kontrolu tak mimi uz bolo 2dni mrtve :pensive:
7. aug 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja ja viem,že to bolí :frowning2: Ja si ani neviem predstaviť ako by som to prežívala... Ani neviem čím by som Ťa potešila :sweat_smile: Týždeň je ešte krátka doba,to sa určite ešte spamätávate... Želám vám veľa sily,aby ste čím skor zabudli na to zlé čo sa stalo a aby ste sa čím skor tešili zo zdravého mimina :wink:
7. aug 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem si strasne zlata...cas ukaze co a ako bbude v buducnosti:slight_smile:snad sa aj nam zadari...

inac ja tiez pozeram ze ta poznam z nejakej temicky ale neviem skade ..
7. aug 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj,zadarí sa to Ti sľubujem! :grinning: :wink: :sunglasses:
Tak ja "úradujem" :grinning: hlavne v "pokec,rady a povzbudenie pre nové snažilky" :sunglasses: tak asi odtiaľ,lebo do iných len sem-tam prispievam...
7. aug 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ako sa máte?
malaskoricka je mi to veľmi ľúto. Neboj. Bude všetko dobré a narodí sa Ti zdravé dieťatko.
7. aug 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malaskoricka,nebud smutna,zachvilu ani nevies ako budes tehulka :wink:
7. aug 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Myslíte na mňa zajtra. Už som trocha nervózna. August začal zle. Nejako to snažilkám nevychádza. Dúfam, že to zmením.
7. aug 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
narcelka jasne ze na teba budeme mysliet,musis predsa prelomit tu hranicu neuspechov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: daj nam vediet ako to dopadlo :wink:
7. aug 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite dám vedieť. Ale výsledok bude až o niekoľko týždňov.
7. aug 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka pockame si na ne :wink:
7. aug 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby dlho som tu nebola je niečo nove?
7. aug 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj atima co si bola na dovolenke? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. aug 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nebola. Naša dovolenka bude až v oktobri a ty? ako sa maš?
7. aug 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok