• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

21. januára 2014 
Nie len to. Ale v takom stave sa ťažko pracovať nesmie.
18. nov 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech to manzel pochopi,nesedis v kancelarii
18. nov 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem pekne ranko,Marcelka dufam,ze dnes ti je uz lepsie? :wink: :wink:
19. nov 2008 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Evka. No smiať sa mi nechce. Večer som ešte veľa plakala. Manžel spravil niečo čo som nečakala. Včera mal čas medzi poradou a vyučovaním. Miesto toho aby prišiel domov, šiel do kamaráta na kávu. A ani nezavolal ako sa cítim.
19. nov 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to sme čakali za výsledkom. A keď som mu ráno povedala, že zájdem na úrad, tak ma poslal ešte aj do banky. Vedel, že krvácam a že mám bolesti.

No ale bábo zrejme vôbec nebolo. Je tá mrcha síce o dosť viac bolestivá, ale je to iba mrcha. To už poznám.
19. nov 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojim manzelom by trebalo asi riadne potriast,aby si uvedomil ako sa spravat,hned ta ignoruje,ked by ma byt najviac pri tebe
19. nov 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už s tým nič nespravím
19. nov 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s chlapmi tazko,ale sprav doma riaden krik,nech sa preberie,hoc sa nebudete rozpravat
19. nov 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz sa nerozprávame aj bez kriku. Krik som robila na Maxa a riadny. Zase to pustil na koberec v spálni. A nebolo to celkom tuhé. Teraz keď pôjdem do práce, tak keď toto bude robiť, tak ho dá manžel preč. Toto mu nebude tolerovať.
19. nov 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem pekny den,akosi nemozem spat,asi preto ze som isla spat dost skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2008 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. A mne Max vystrájal celú noc. Včera som zjedla 4 lokše. Ale aj naďalej nemám chuť do jedla a aj po tej poslednej mi bolo iba zle. Stále mám náladu pod psa. Chce sa mi plakať. Myslím, že teraz som už psychicky vyčerpaná. Vianoce mi k tomu iba pridajú. Prečo?????????
20. nov 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka ono to prejde,len asi nie hned,po tych neuspechoch je to tazke,keby aspon manzel stal pri tebe
20. nov 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Práve som prišla od gynekologa. Od pondelka idem do práce. Je mi na figu. Sedelo tam jedno rozkošné dievčatko. Začalo kývať môjmu manželovi a zdraviť sa mu. Nevydržala som to. Musela som vybehnuť z čakarne von tak som revala ako blbá. Prestala som, až keď som uvidela doma Maxa. Ale je mi na figu. Stále silno krvácam a stále ma bolí brucho. Manžel to už chce naozaj vzdať. Pristúpil ešte na jeden zákrok a viac už nechce. Som zúfalá. Nemôžem ostať bez babatka.
20. nov 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka je mi to luto a velmi...
no jednoznacne nerozumiem tvojmu muzovi,ved sluboval v dobrom aj v zlom tak co sa mu rozum pomutil a nech sa laskavo nevyhovara nato ze ma svoj vek a chce svoj klud nato mal mysliet ovela skor,ked si vzal taku mladu zenu tak nech sa skonsoliduje a uvedomi a jedine co na tomto svete po vas ostane je vase dieta tak sa nehnevaj nemyslim to v zlom ale ja keby som bola na tvojom mieste a inak by to neslo zrejme by som vymenila manzela ak by nedostal rozum a k nicomu by sme nedospeli a nutit ta cim skor do prace je od neho krute ja viem ze treba prachy ale v takom psychickom stave ako si teraz by mal byt pri tebe drzat ta v naruci a vyplakat sa spolu s tebou a dat ti pocitit ze idete dalej a znova a znova budete skusat to je podla mna dobry manzel ktory sa takto zachova opat opakujem je to len moj nazor a ja necem nikomu radit a ani ho odsudzovat...
20. nov 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To si už myslím ja so švagrinou že on má už svoj vek a je zvyknutý na kľud, že preto sa k tomu tak stava. Od sa vyhovára nato, že už nevládze a už ho to nebaví a že to nemá zmysel keď sa to doteraz nepodarilo. Ďakujem Ti za podporu. Tá sa mi teraz už zíde.
20. nov 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj marcelka bude dobre :dizzy_face:
20. nov 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: neboj,ved bojovat treba dalej
20. nov 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď hej. Len dokedy?
20. nov 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do najblizsieho mozneho terminu,ked si budes moct ist pre babatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom? Možno to výde možno nie. A čo potom? Zase budem musieť len bojovať.
20. nov 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musime bojovat az do ciela,vsetky co tuzime po babatku,ono to musi preboliet,a potom uz bude aspon kustik lepsie
20. nov 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evka ostala som nakoniec doma.
20. nov 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zda sa mi že ste nejake pesimisticke, marcelka ma pravdu cely život je o boji ale netreba zufať preto sme na tomto svete.
20. nov 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka preco si nesla?
20. nov 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Atima ze si na nas spomenies?ako sa ti tehulkuje?
Ahoj Atima ako sa máš? Málo sa ozývaš. My Ťa stále berieme do partie. :wink:
dakujem ale chodim do roboty a ked prijdem domov tak som taka unavena, že hned idem spať
20. nov 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inač ani neviem že som tehu, až nato že priberam
20. nov 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V tehotenstve je žena unavená. A ja som sa toho momentálne nedočkala. Dávaj na seba pozor. Dúfam, že nemáš ťažkú prácu. Opatruj drobčeka ako oko v hlave. Prepáč, asi som hrozná. Ja teraz neviem ani ináč rozmýšľať. Ale chcem Ti iba dobre. Babatko je ten najvzacnejší dar.
20. nov 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok