Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
18. nov 2008

Nie len to. Ale v takom stave sa ťažko pracovať nesmie.

eva7780
18. nov 2008

nech to manzel pochopi,nesedis v kancelarii

eva7780
19. nov 2008

Prajem pekne ranko,Marcelka dufam,ze dnes ti je uz lepsie? 😉 😉

marcelka82
19. nov 2008

Ahoj Evka. No smiať sa mi nechce. Večer som ešte veľa plakala. Manžel spravil niečo čo som nečakala. Včera mal čas medzi poradou a vyučovaním. Miesto toho aby prišiel domov, šiel do kamaráta na kávu. A ani nezavolal ako sa cítim.

marcelka82
19. nov 2008

A to sme čakali za výsledkom. A keď som mu ráno povedala, že zájdem na úrad, tak ma poslal ešte aj do banky. Vedel, že krvácam a že mám bolesti.

No ale bábo zrejme vôbec nebolo. Je tá mrcha síce o dosť viac bolestivá, ale je to iba mrcha. To už poznám.

eva7780
19. nov 2008

tvojim manzelom by trebalo asi riadne potriast,aby si uvedomil ako sa spravat,hned ta ignoruje,ked by ma byt najviac pri tebe

marcelka82
19. nov 2008

už s tým nič nespravím

eva7780
19. nov 2008

s chlapmi tazko,ale sprav doma riaden krik,nech sa preberie,hoc sa nebudete rozpravat

marcelka82
19. nov 2008

Teraz sa nerozprávame aj bez kriku. Krik som robila na Maxa a riadny. Zase to pustil na koberec v spálni. A nebolo to celkom tuhé. Teraz keď pôjdem do práce, tak keď toto bude robiť, tak ho dá manžel preč. Toto mu nebude tolerovať.

eva7780
20. nov 2008

prajem pekny den,akosi nemozem spat,asi preto ze som isla spat dost skoro 😝

marcelka82
20. nov 2008

Ahoj. A mne Max vystrájal celú noc. Včera som zjedla 4 lokše. Ale aj naďalej nemám chuť do jedla a aj po tej poslednej mi bolo iba zle. Stále mám náladu pod psa. Chce sa mi plakať. Myslím, že teraz som už psychicky vyčerpaná. Vianoce mi k tomu iba pridajú. Prečo?????????

eva7780
20. nov 2008

Marcelka ono to prejde,len asi nie hned,po tych neuspechoch je to tazke,keby aspon manzel stal pri tebe

marcelka82
20. nov 2008

Ahoj. Práve som prišla od gynekologa. Od pondelka idem do práce. Je mi na figu. Sedelo tam jedno rozkošné dievčatko. Začalo kývať môjmu manželovi a zdraviť sa mu. Nevydržala som to. Musela som vybehnuť z čakarne von tak som revala ako blbá. Prestala som, až keď som uvidela doma Maxa. Ale je mi na figu. Stále silno krvácam a stále ma bolí brucho. Manžel to už chce naozaj vzdať. Pristúpil ešte na jeden zákrok a viac už nechce. Som zúfalá. Nemôžem ostať bez babatka.

kavaapalma
20. nov 2008

marcelka je mi to luto a velmi...
no jednoznacne nerozumiem tvojmu muzovi,ved sluboval v dobrom aj v zlom tak co sa mu rozum pomutil a nech sa laskavo nevyhovara nato ze ma svoj vek a chce svoj klud nato mal mysliet ovela skor,ked si vzal taku mladu zenu tak nech sa skonsoliduje a uvedomi a jedine co na tomto svete po vas ostane je vase dieta tak sa nehnevaj nemyslim to v zlom ale ja keby som bola na tvojom mieste a inak by to neslo zrejme by som vymenila manzela ak by nedostal rozum a k nicomu by sme nedospeli a nutit ta cim skor do prace je od neho krute ja viem ze treba prachy ale v takom psychickom stave ako si teraz by mal byt pri tebe drzat ta v naruci a vyplakat sa spolu s tebou a dat ti pocitit ze idete dalej a znova a znova budete skusat to je podla mna dobry manzel ktory sa takto zachova opat opakujem je to len moj nazor a ja necem nikomu radit a ani ho odsudzovat...

marcelka82
20. nov 2008

To si už myslím ja so švagrinou že on má už svoj vek a je zvyknutý na kľud, že preto sa k tomu tak stava. Od sa vyhovára nato, že už nevládze a už ho to nebaví a že to nemá zmysel keď sa to doteraz nepodarilo. Ďakujem Ti za podporu. Tá sa mi teraz už zíde.

eva7780
20. nov 2008

neboj marcelka bude dobre 😵

marcelka82
20. nov 2008

🤐 🤐 🤐

eva7780
20. nov 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 neboj,ved bojovat treba dalej

marcelka82
20. nov 2008

veď hej. Len dokedy?

eva7780
20. nov 2008

do najblizsieho mozneho terminu,ked si budes moct ist pre babatka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marcelka82
20. nov 2008

a potom? Možno to výde možno nie. A čo potom? Zase budem musieť len bojovať.

eva7780
20. nov 2008

musime bojovat az do ciela,vsetky co tuzime po babatku,ono to musi preboliet,a potom uz bude aspon kustik lepsie

marcelka82
20. nov 2008

Evka ostala som nakoniec doma.

atima
20. nov 2008

ahojte zda sa mi že ste nejake pesimisticke, marcelka ma pravdu cely život je o boji ale netreba zufať preto sme na tomto svete.

eva7780
20. nov 2008

Marcelka preco si nesla?

eva7780
20. nov 2008

Atima ze si na nas spomenies?ako sa ti tehulkuje?

marcelka82
20. nov 2008

Ahoj Atima ako sa máš? Málo sa ozývaš. My Ťa stále berieme do partie. 😉

atima
20. nov 2008

dakujem ale chodim do roboty a ked prijdem domov tak som taka unavena, že hned idem spať

atima
20. nov 2008

ale inač ani neviem že som tehu, až nato že priberam

marcelka82
20. nov 2008

V tehotenstve je žena unavená. A ja som sa toho momentálne nedočkala. Dávaj na seba pozor. Dúfam, že nemáš ťažkú prácu. Opatruj drobčeka ako oko v hlave. Prepáč, asi som hrozná. Ja teraz neviem ani ináč rozmýšľať. Ale chcem Ti iba dobre. Babatko je ten najvzacnejší dar.