Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
30. nov 2008

ahoj karolinka,v pavlovciach mam gyndosa 😉 ano mali sme stratko 😉

eva7780
30. nov 2008

stretko 😀 😀

marcelka82
30. nov 2008

Karolinka ja som už 7 rokov priamo z Mi. Ináč pochádzam z Budkoviec.
Evka, prácu meniť nemôžem. Januára sa nevzdám aj keby som bola psychicky v ... . Ale zatiaľ sa snažím, aj keď doma toho narevem dosť. Je to pre mňa teraz dosť veľká záťaž. V robote mi pomáha riaditeľka a mám pocit, že som pomalá a cítim sa ako polomrtvola.
Ale Ty sa pochváľ. Ako napreduješ?

eva7780
30. nov 2008

Marcelka zatial nijako,v utorok uvidim,predtym ma aspon pichali vajecniky teraz absolutne nic,tak som s toho blba,aj sny uz mam desive, 😠

karolinka83
30. nov 2008

Ach jaj Marcelka, co sa stalo, ze places? Nemam vela casu citat celu diskusiu... A Evy, co bude v utorok? Som nejak mimo, co? Odpustite mi to prosim. 😉

eva7780
30. nov 2008

Karolinka mam pred umelym oplodnenim,a dajak sa mi nedari,nereagovala som na injekcie,musela som si dokupovat dalsie,tak v utorok bude kontrola,uz som mala mat davno po odbere aj po transfere,asi sa nacakam

karolinka83
30. nov 2008

Ahaaaaaaaa, juj, umele oplodnenie... to musi byt narocne... Tentoraz sa to uz urcite podari, budem ti drzat palce!!! A kde chodis k doktorovi? To u nas v Michalovciach asi nerobia, ze?

eva7780
30. nov 2008

nie v MI nie,ja chodim do Kosic to je najblizsie,dakujem za palce a ty si ako na tom?snazite sa o mimi?

karolinka83
30. nov 2008

Ano, my sme sa teraz nedavno zacali snazit. Od oktobra. Uvidim ako to s nami dopadne, lebo v dnesnej dobe nieje sranda otehotniet.

eva7780
30. nov 2008

a kde chodis ku gynekologovi?veru nie je sranda,ale ked ste obaja v poriadku tak sa snad zadari co najskor

karolinka83
30. nov 2008

Noo.. este k nijakemu. Predtym sme zili v Cechach. No a odkedy som v Michalovciach, tak este som si nestihla nijakeho vybrat. Pravdu povediac, nechce sa mi tam velmi ist. Ale ja pojdem... uz coskoro! 😉

eva7780
30. nov 2008

veru co najskor 😉

marcelka82
30. nov 2008

Karolinka, ja mám za sebou neúspešné IUI, IVF +ICSI - biochemické tehotenstvo a neúspešný 1 KET. Ale mám to rozpísané presne vo fotoalbume. Nejak to tak veľmi bolí, že sa idem zblázniť. To vieš. Tehotná som bola jeden víkend. Hrôza des.

eva7780
1. dec 2008

Prajem krásne ránko 😵 😵

kavaapalma
1. dec 2008

tak idem dneska po novy mobil potom napisem jak som dopadla,lebo nejak si neviem vybrat a este k tomu kazdu chvilu cakam na ms...
a karolinka mate co robit len sa pekne snazte my to skusame uz od jula a stale nic,ale to je este len kratka doba a ja nijak nestresujem sak jak si samo vyberie vhodny cas tak pride 😵
marcelka hlavne nerev prosim ta,lebo este viac zatazujes svoj organizmus aj psychiku prave naopak mala by si sa na dalsie tesit ze uz to vyjde a zivit to v sebe cim dalej tym viac ale ak budes mat aj nadalej taky pristup tak ti to zase nevyjde ano musim byt na teba tvrda aby si sa nepoddala a citila sa inak nie tak depresivne tak s tym prestat a tes sa z buducnosti

eva7780
1. dec 2008

Jani dúfam že si dobre vybrala 😵

marcelka82
2. dec 2008

kava to nie je také jednoduché. Dala by som zato všetko (okrem manžela a Maxa 🙂))) Aj Teba by to tak trápilo. Veď sme mali teraz výročie 7 rokov. Začal 8. Tak sa nečuduj.

eva7780
3. dec 2008

pekny aj ked uprsany den

karolinka83
3. dec 2008

Marcelka, tak to je teda sila!!! Ja sa ti vobec necudujem, ze si smutna a sa z toho vsetkeho ides zblaznit... Ja by som asi reagovala tak isto. ☹ Ale aj tu na stranke som viac takych pribehov citala, ze uz to naozaj vyzeralo, ze babatko nieje sudene a nakoniec to vyslo. Absolutne z cista-jasna ani dodnes nechapu, ze ako je to mozne. Tak mozno aj vam sa tak podari. 🙂 Neviem, ci som ti trosku pomohla... 😅 a dnes je teda brutal hnusny den. Zaliezt do postele a ani nos nevystrcit. 😖

marcelka82
3. dec 2008

Ahojte. Tak som dama z práce. Už druhý deň mi nikto nepomáha. Asi si povedali, že týždeň stačí. Teraz zas zbieram zdrby. Už toto malo byť hotové tamto malo byť hotové. A mňa v škole nenaučili ako sa naklonovať. ☹
Teraz 3 dni nemám ani jednu predavačku. A piatok to bude príšerný brutál. Ach jaj.

Karolinka. Neboj. Snažím sa to nejak zvládnuť. Snáď to prejde veľmi rýchlo.
Prajem všetkým, aby im to vyšlo skôr.

eva7780
4. dec 2008

pekny den 😵

kavaapalma
4. dec 2008

ahojte,nejak mam dost velke problemy s netom aj som Evke pisala ze tu asi dlhsi cas nebudem ale hura teraz funguje
marcelka ja viem,ze je to velmi tazke ale ked ja nechcem aby sa ludia trapili... verim ze v robote to mas na zblbnutie pred sviatkami kopa ludi ako vsade,no potom sa to ukludni,ja ani neviem ako vyzera den cely ho prespim a zobudim sa az jak je tma o stvrtej to si docista pripadam jak dajaky krtek cely tyzden len sama tma,ale zas mi rychlo zbehne a bude vikend 😀

marcelka82
4. dec 2008

Ahojte. Ahojte. Tak mi dnes pridali ešte ďalšiu robotu. A v januári u nás pravdepodobne budú prepušťať. Som to povedala tak, že zato, že nestíham, tak ešte ďalšiu robotu. Tak mi treba. A aj dnes som si v práci poplakala. 3 tehotné. Teraz sa už malo bruško zväčšovať aj mne. Pôrod vychádzal na 22.4.2009. Tak mi prišlo ťažko. Ale ináč to už aj zvládam.

marcelka82
5. dec 2008

Ahojte. A to je čo? Tu už nikto nechodí?

eva7780
5. dec 2008

dnes bol perny den,upratovala,prala som,piekla,a boli sme este na navsteve podvecer u jednych znamych, byvaju u nas ale nemaju tu nikoho tak sme boli detickam zaniest mikulasa 😉 tak vam prajem rano plne čižmičky zajtra davam pauzu,uz ma bolia krize,sice sa bude zavarat cvikla ale to urobi manzel zo svokrom,on to spravne dochuti,nech aspon daco urobia,idem sa vystret,manzel my musi natriet chrbat,dobru noc 😔

marcelka82
6. dec 2008

Prajm vám krásne ránko. Vonku prší, tak s Maxom ostávame doma. A preto mám čas vám zaželať kľudný víkend. Veľa oddychujte (aj za mňa). Teraz idem do práce, potom musím ručne prať a potom ešte žehliť a upratovať. Zajtra má manžel zase nejaký koncert. Aj včera jeden mal. Teraz ich má príliš často. Už ani na všetky nechodím. Nestíham.
A čo sa týka bába, nič sa nezmenilo. Stále tajne dúfam, že mrcha bude tak meškať, že príde až v januári. Tak mi držte palce.
A Evka, neprežeň to s pečením. Ešte máš času dosť.

atima
6. dec 2008

ahojte po dlhšom čase sa opať ozyvam. Nič nestiham od rana do večera som v robote.
Teraz ked by som mala mať klud mam roboty vyše hlavy. ☹ Marcelka aj ja si mysli tak ako kavaapalma, že ked nebudeš v maximalnej psychickej pohody tak s babatkom bude problem. Ukludni sa rob len to čo ťa bavi a robi ti radosť. Ja som to zažila a až ked som sa psychicky ukludnila a vyriešila si veci z minulosti sa to podarilo.Tak hlavu hore a zahod pesemizmus a ono sa to podari, všetko chce svoj čas. 🙂

eva7780
6. dec 2008

ahojte atima no mas to perne v praci,Marcelka ty dnes tiez 😉 😉

marcelka82
6. dec 2008

Ďakujem vám. Som unavená. Atima u nás je u obidvoch diagnóza. Takže samo nepríde.

atima
7. dec 2008

Marcelka aj pri KET musiš byť v maximalnej pohode, nesmieš stresovať a ani vysielať negativnu energiu. Ak som dobre pochopila v Januari ťa čaka druhe, možno by bolo vhodne aby si sa už dnes začali na to psychicky pripravovať. Držim prsty aby sa to podarilo.

Evka ty sa ako maš?