Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
1. feb 2009

Ahojte. Evka, babatka ešte vidno nebude. Maxa kúpem vždy v nedeľu, takže bude špinavý. Ale je super že si už doma. No veď sa ešte dohodneme.

Alon, máš malého doma?

eva7780
2. feb 2009

dobré ránko 😉

alon111
2. feb 2009

vsetkym vam prajem krasne rano a prijemny zaciatok tyzdna .maleho my mozno dnes pustia este dnes mam zavolat po velkej vizite

marcelka82
2. feb 2009

Ahojte. Alon, veď Ti ho mali pustiť už včera. Tak dúfam, že dnes ho už konečne pustia. Držím palce.

alon111
2. feb 2009

dufas marne ani dnes ho nepustaju uz som s toho unavena

marcelka82
2. feb 2009

a prečo? má zlé výsledky? Tak nech Ťa už tak nezavádzajú. 😠

alon111
2. feb 2009

nechcelo sa im robit dnes snimok pluc tak ho urobia az zajtra.to uz je jedno len nech ho daju do poriadku . 😉

marcelka82
2. feb 2009

no to áno. Ale aj Ty sa tešíš, kedy ho konečne budeš mať opäť doma a to iba prekladajú. Radšej nech nehovoria dopredu.

alon111
2. feb 2009

ved prave ale co uz, nechcem ho brat na vlastne riziko aby som nemala problemy. ved aj tak mam taku blbu doktorku ze on aj tak bude zasa tam kde je teraz.

eva7780
2. feb 2009

alon vymen doktorku 😉 dufam že syncek bude uz zajtra doma,akosi to predlžuju,a same vyhovorky,ved ten snimok netrva dlho

alon111
2. feb 2009

my mame na vyber z dvoch dr.jedna horsia ako druha.jedna nedava ant.tak deculo konci v nemocnici a pri druhej deculo skonci lebo ho predavkuje ant. takze s kaluze do blata.keby som nebola leniva a nebala sa tak si spravim vodicak a najdem si v michalovciach ale ani tam niesu vsetky dobre

eva7780
2. feb 2009

Alon kde bývaš?som si myslela že si priamo z MI 😕

alon111
2. feb 2009

v strazskom

eva7780
2. feb 2009

detičky máš zlatučké 🙂 s tými lekarmi je to divoké,ja som z dediny,tiež sa nacestujem kvoli lekarom,už som aj menila gynekologa,takze sa nabeham

alon111
2. feb 2009

ja som pred dvoma rokmi som byvala v topolanoch ale to tiez som musela cestovat a v tom je problem trepat sa po autobusoch s troma detmi nieje sranda a k tomu este kociar nie kazdy sofer ma chce zobrat.za deticky dakujem

eva7780
3. feb 2009

pekné ránko 🙂 Marcelka na dnes držím palce 🙂

alon111
3. feb 2009

krasne ranko prajem vsetkym.marcelka aj ja sa pridavam.o chvilu idem volat do nemocnice tak my drzte palce nech mi ho uz dnes pustia

alon111
3. feb 2009

ani dnes my ho nepustaju a najhorsie je to ze mi ani nepovedia preco.uz nevladzem.ja este dufam vydrzim ale dcera je s toho nestastna a uz sa aj bojim ze s toho ochorie .inac som o sebe nic nenapisala tak aby ste boli v obraze.
mam tri deti lauru olivera a ninu.tiez sme dlho nemohli mat deti tak po siestich rok.sme si adoptovali lauru a o dva roky aj oliverka oni su surodenci.presne o rok som otehotnela a mame ninku .preto som tu pretoze viem co je to cakat dlho na babetko.ja som v podstate zostala tehotna az devat rokov po svadbe.

eva7780
3. feb 2009

alon to mi je luto,ja by som im tam narobila kriku,ved clovek ma pravo vediet co je dietatu 😠

alon111
3. feb 2009

manzel si koli tomu uz vzal druhy den volno tak chodi po byte ako tiger.keby sa aspon rozpravali so mnou v tej nemocnici.po telefone len povedia na druhy den a ked pridem tak naco som prisla oni mi povedia kedy pojde, ved oni vedia lepsie kedy moze.lezu mi na nervy

marcelka82
3. feb 2009

Ahojte. Alon to mi je ľúto. Ale pýtaj sa rovno za primárom a nech Ti aspoň povie čo je s malým. Veď nemôžu takto naťahovať a stresovať jeho rodičov a to na druhý deň hovoria už od štvrtka. No u mňa by nepochodili. Ja by som im taký cirkus spravila, že celá nemocnica by bola na nohách. Ja viem byť veľmi zlá.

Ale práve som dorazila. Babuľkám sa k mamine veľmi nechcelo. Z 5 sa rozmrazili iba 2 a tie mi vložili. Ale som si istá, že o dva týždne pôjdeme na krv min. 2v1. 😀 Spravím preto všetko.

alon111
3. feb 2009

tak marcelka nech su cochvilu dvojicky.drzim palce

eva7780
3. feb 2009

Marcelka gratulujem ,pekne oddychuj a manžel nech ta obskakuje a žiadne rozculovanie,ani na maxa 😵

eva7780
3. feb 2009

alon,dobre by bolo poslat tam manzela,nech im tam narobi krik,ved to nie je normalne aby ti nedali vediet co je zo syncekom

alon111
3. feb 2009

evi ani netrebalo lebo som tam znova volala a oni ma sami prosili ci si ho nezoberiem uz dnes tak mi moj chrustik uz krasne spinka vo svojej postielke.tak som uz konecne kludna

eva7780
4. feb 2009

Alon no to som rada že je Oliverko už doma, riadne ta ponatahovali tí lekári,aj malému je určite lepšie pri vás ako v nemocke 🙂 Marcelka-oddychuj,oddychuj a zase oddychuj 😉

alon111
4. feb 2009

krasne ranko vsetkym.

marcelka82
5. feb 2009

Ahojte. Veľa oddychujem a chodím s Maxom vonku. Manžel má chrípku tak sme sa včera pohádali, lebo som chcela ísť iba na jeden poriadný nákup a nevláčiť nič ťažké. Ale na ten nákup som ho volala od pondelka, ale on už v pondelok bol u lekára. Tak v druhom obchode na mňa už vyhrkol, lebo on sa cíti zle a len stále čosi vymyšľam. Tak sme sa pohádali. Aj Max je viac podráždený, lebo sa s ním tak nehram a som doma. To sa mu nepáči, tak ma zlostí. Zatiaľ nebol deň aby som sa nerozčuľovala.

marcelka82
5. feb 2009

Alon, veľmi sa teším že je malý už konečne doma.

alon111
5. feb 2009

dakujem velmi pekne a tebe prajem aby o 40 tyzdnov aj tebe v postialke lezalo nie jedno ale rovno dva kusy ruzovych dropcov.