Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
6. mar 2009

Marcelka si mi volala,az neskor mi ukazalo,v tomcase som nebola pri pc
😒 😒

marcelka82
6. mar 2009

To nevadí. Už spolu voláme.

marcelka82
6. mar 2009

Evka - veľa zdravia šťastia lásky a Božieho požehnania. Nech Ti narodeniny prinesú iba to naj. 😉

eva7780
6. mar 2009

Marcelka dakujem 🙂 🙂 🙂

eva7780
6. mar 2009

Marcelka dakujem 😵

eva7780
7. mar 2009

dobre ranko 🙂 už straším hore,lebo manzel isisle odviezt z rodiny jedneho,tak včas musel stavať ☹ ☹
Marcelka akosi je tu komunikacia len medzi nami dvomi 😕 😕

marcelka82
7. mar 2009

No Evka to máš pravdu. Už sme zase ostali iba my dve. 😒

eva7780
7. mar 2009

veru je to smutne,stale aby som nasu temu hladala 😠

eva7780
8. mar 2009

všetkym žienkam prajem krasne mdž

lenuliatko
8. mar 2009

Ahojte michalovčanky, tiež prajem krásne MDŽ 🙂
Chcem sa spýtať, nebola ste niektorá na laparoskopiu v michalovskej nemocke? Alebo z počutia? Aké máte dojmy? Koho by ste odporúčali? Ako dlho trvala hospitalizácia? Ako dlho treba čakať na laparku od objednania? A dávajú aj klystír? Mám VŠZP, uvažovala som ukecať moju Dr. Zambovú nech mi to urobí a chcem aj drilling vaječníkov. Hm, čo poviete?

lenuliatko
8. mar 2009

Posuniem stránku vyššie, možno si to niektorá všimnete. Ešte ma napadla jednodňová chirurgia. Pozerala som na stránky ANTES s.r.o. a majú zmluvu s VŠZP a aj laparoskopia a hystereskopia patra medzi výkony, ktoré tam robia. Nechápem potom, prečo takmer každý, kto na LSK šiel, bol v nemocke cca 4 dni. Ja viem, že je to zásah do organizmu a možno je lepšie byť pod dozorom lekárov, ale keby to šlo, brala by som jdenodňovku.

eva7780
8. mar 2009

Ahoj Lenuliatko 🙂 ja som bola v Mi iba na prefuku vaječnikov 😒 bola som v nemocke 3 dni,ale 2x by som to uz nechcela zaziť,robila mi jedna lekarka,mam pocit ze sa na mne učila 😠 som si odtrpela svoje

eva7780
8. mar 2009

neviem ako to je z laparkou,lebo aj tu som mesla byt v nemocke tie tri dni a nemala som ani narkozu,bola to taka robota na koze 😒 vblastne uz ten treti den som sla domov

lenuliatko
8. mar 2009

Čau Evi, zrejme ti robili HSG na rengéne, nie? Aj mne a veru druhýkrát už ani za svet. Ja som tam bola len dva dni, aj keď inde to robia aj ambulantne. Mne to robil doktor a tiež nebol práve zručný, krčok mi zafixoval až na druhý pokus, som myslela, že tam umriem 😖 Priechodné vajíčkovody síce boli, ale tak sa nedá zistiť, v akom stave sú vaječníky a ja mám silné podozrenie, že mám stcrdnutú kôru na vaječníku a nemôžu sa vyplaviť vajíčka von. To sa týka pravého a ľavý u mňa za 30 cyklov ovuloval len 2x, z toho som 2x otehotnela. A z pravého to nejde, takže by ho asi bolo dobre omrknúť a inak ako laparkou to nejde...4

eva7780
8. mar 2009

ano presne na rengene 😠 mna nastastie prisiel dorobit daky lekar,co som mu dodnes vdacna ze to prisiel omrknut,lebo ta lekarka si ani nezasvietila a sestricka z rtg ma musela držať co ma to tak bolelo,a este do mna cumel aj učen-sestrička,ktory isiel so mnou potom hore vytahom no katastrofa,ja skoro na zemi klacala od bolesti,krv som mala aj tam kde netreba ☹ ☹
asi by bolo najlepsie ist sa osobne opytat na tu jednodnovku 🙂 najlepsie ti poradia,na laparku podla mna bude treba aj hospitalizacia,neviem ako to je s narkozou,potom daj vediet,lebo uz som o tom pocula a tiez vitam jednodnovku ako ten nekonecny pobyt v nemocnici,radsej ležat doma

lenuliatko
8. mar 2009

Hm, poznám to... Najlepšie, že mi stále aj so setričkou hovorili, že sa musím uvoľniť, by som ich povraždila vtedy. Ja som horšiu bolesť ešte nezažila, kôli pôrodu sa rada obetujem ale toto už nie. Ale akonáhle vytiahol všetky nástroje, to bola úľava... 😅 Už ma potom len mierne bolelo brucho, veľmi som nekrvácala, vyviezli ma hore a ja som chcela len chodiť, potrebovala som ten adrenalín dostať z tela, sestrička ma len hnala ľahnúť. Tak som poležala, potom šla na WC a vtedy zo mňa vypadla riadna zrazenina. A dosť som aj špinila, pred vizitou som si dala čistú vložku a primárke povedala, že len trošičlku špiním a ona už špekulovala, že ma nepustí domov 😕 a ja , že idem. Dokonca som mala po tom aj zvýšenú teplotu, tak som zbíjala teplomer, kým som ho odovzdala 😀 Len aby som mohla odísť.
A k laparke treba anestéziu, lenže to v tom súkromnom zariadení robia. Moja mamka tam bola, jej odstraňovali polypy v narkóze, doplácala asi 600,-Sk, ale šla po prebratí domov. Idem pohľadať link a ti to tu hodím. Len pred rokom, keď som šla na HSG mi v nemocke tvrdili, že na jednodňovku nemám nárok a že v tom zariadení momentálne gynekologické veci nerobia, či lekára nemali, či čo, nepamätám. Ale za opýtanie nič nedám a veru, radšej budem ležať doma. A keby niečo, nemocnica to istí 😒

lenuliatko
8. mar 2009

Kuk tu:
http://www.antesplus.sk/zdravotnictvo.html

Je tam aj zoznam úkonov, ktoré tam robia, s ktorými poisťovňami majú zmluvy.

eva7780
8. mar 2009

to mas dobre ,teba aspon vyviezli 😒 ja som bola na izbe kde bola aj sprcha tak hned som isla tam a asi hodinu tam bola,co som revala ako male decko od bolesti ,žienky čo boli so mnou na izbe uz nevladali rozpravat co tolko na mna kricali,jedine pozitivum bola dobra partia na izbe,sme sa nasmiali 😉
idem kuknut ten link 😵 i

lenuliatko
8. mar 2009

Hej vyviezli, ale ja by som kľudne vyšla sama, mne už potom nebolo nič. Ani nič nebolelo. A tiež som bola na izbe s WC a sprchou a tiež sme boli skvelá partia. najprv som chcela nadštandard, ale nakoniec som bola rada, že som bola, kde som bola a jedna baba tam bola už 6 týždňov a mala tam aj malú telku, takže mi nič nechýbalo 😀 A najlepšie bolo, že bolo s kým pokecať, posťažovať sa, poklebetiť... Ako, ja si na pobyt nesťažujem, ale desí ma predstava, že by som mala ísť zas do nemocnice a zrejme na 3-4 dni 😖

eva7780
8. mar 2009

tak sme asi ležali v tej istej izbe 😀 aspon čo som vtedy vedela,ze tam je len jedna taka izba

lenuliatko
8. mar 2009

Hej, zrejme v rovnakej 😀 A keď už tam budem musieť ísť, tak dúfam zas budem tam a s dobrou partiou. A čo plánuješ najbližšie ty?

marcelka82
8. mar 2009

Ahojte. Tak aj ja vám prajem krásne MDŽ. 😀 😀 😀

Lenka ja Ti poradiť neviem. ☹

marcelka82
8. mar 2009

Evka zase máš nové foto. Pekné.

lenuliatko
8. mar 2009

To nič Marcelka, ty by si asi radila vyhnúť sa michalovskej nemocke, čo? 😉 Ale asi tam skončím 😒

marcelka82
8. mar 2009

No a nechceš radšej napr. do Trebišova alebo Humenného?

eva7780
8. mar 2009

ahoj Marcelka 🙂
lenuliatko,momentalne nic,na 2.ivf musim nasetrit peniaze

lenuliatko
8. mar 2009

Neviem... ani tam nikoho nepoznám. To už by som asi radšej šla do Košíc, ale doma je akosi doma 😅

lenuliatko
8. mar 2009

Evka, veď sa možno zadarí aj prirodzene, držím palce 🙂 Zázraky sa občas dejú...

marcelka82
8. mar 2009

Leni popýtaj sa hoc svojích lekárov či niekoho nepoznajú. Ja neviem, ale ako som hovorila, ani slepák som si tu nedala operovať.

eva7780
8. mar 2009

dakujem,no to by bol ozaj zazrak 😉