• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

21. januára 2014 
evy ja ta obdivujem ja mam statocne na salame ze idu sviatky mna ani nehne aby som okna umyvala,az ked budu spinavsie a ked budem mat cas...to vidim jak ma na nasej ulici poohovaraju,ze aha ona ani okna neumyla jaka je lina jak vos a ja ich mam na haku jak furt ani sa nad tym nepozastavujem...
stihala by som keby som sa naklonovala :grinning: :grinning: :grinning: babenky upratujte ale nie az do extremov treba vediet aj oddychovat
1. apr 2009 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky už viem prečo asi môžem byť podráždená a zdeptaná. Blíži sa 22.apríl. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Aby som nezabudla, dnes je 1.4 a mne prišla mrcha. No stále dúfam, že keď pôjdem na wc, tak ju mať nebudem. Veď je prvý apríl. :sweat_smile:
1. apr 2009 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani však ja som už musela :grinning: hned je u nas svetlejšie :wink:
marcelka nebude smutná :pensive:
1. apr 2009 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ten apríl ma ničí.
1. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný slnečný den prajem :slight_smile:
2. apr 2009 o 07:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Ako sa máte vy? Dúfam, že lepšie než ja. Je mi na figu.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
2. apr 2009 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný den :slight_smile:
3. apr 2009 o 06:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to tu už nik nechodí? :confused:
3. apr 2009 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný víkend :slight_smile:
4. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Evka. Ja chodím. Ale včera sme kooooooooooooooooooooooooonečne dokončovali a začali sme aj nosiť nábytok. Dnes pokračujeme. Ale o 15-tej chcem ísť s Maxom vonku. Niekto končí. :sweat_smile:
4. apr 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krásnu slnečnú nedelu prajem :slight_smile:
5. apr 2009 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. U nás to už začína vyzerať na poriadok. Sviatok nesviatok, celý deň periem, vysávam, umývam okna a konečne to začína vyzerať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no Marcelka,teda dufam ze si si aj oddychla vcera,nie len pracovala :wink:
6. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ani nie. A dnes pokračujem. Už ma len hlava pobollieva a aj zrak sa mi zhoršil. Oči sú unavené. Som zúfalý človek.
6. apr 2009 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hlava aj mna dnes bolela :angry:
6. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj. Tak dnes som tu prvá. Nikto tu ani nezavítal. Sme v zabudnutí. :angry: :angry: :angry:
7. apr 2009 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuj,ja som si až teraz sadla po celom dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj to len nachvilku,este chcem dnes cosi dorobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2009 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný den,no dnes tolko robiť nebudem,aspon v zahrade vobec :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedine dačo navarím
8. apr 2009 o 07:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj. No ja už robím cviklu.
8. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dnes nič,zajtra chcem upiecť koláčik :wink:
9. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marcelka a preco nemas rada april u mna je to najoblubenejsi mesiac a potom hned maj a jun,v aprili som sa narodila a mala aj svadbu :wink:
ja mam urobene ze nic zajtra idem piect ale len dva druhy a spravim aj fasirku,dnes som behala cely dne po meste nejake vybavovacky lebo som si dala robit inu rodinnu poistku a este nejaky nakup a stihla som aj masaz hmmmmm super...marcelka aj tebe by sa zisla,odporucam...
evulik videla som tvoj svadobny albumik a som veeeeelmi rada ze si si ho tam dala
babenky moje zlate zelam vam pekne spokojne Velkonocne sviatky /evy dik za sms/ uz by som mala aj zavolat,manzel ide 19.aprila na dva tyzdne na Lest tak budem mat viac casu a ozvem sa
9. apr 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prajem Vám pekné prežitie sviatkov jari :slight_smile:
akurát som dopiekla koláčik,mám aj dáke suché kúpené,tak to úplne stačí :wink:
10. apr 2009 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prajem krasne prezitie velkonocnych sviatkov vela vody vela dobreho jedla a malo nadbytocnych kil :wink:
12. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Jani v apríli som mala rodiť (biochemické tehotenstvo). A keďže neviem kedy prestne, tak Ti prajem všetko najlepšie k narodkám a ďalšie krásne spolu prežité roky k manželstvu. A aby som nezabudla, tak aj úrodné. :grinning:

A aj ja vám všetkým prajem krásne veľkonočné sviatky.
12. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prajem krásne Velkonočné ránko :slight_smile: aj ked ja Velkú noc nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Evka ani ja nemusím.
13. apr 2009 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marcelka velike D aj ked narodky mam na Jarmilu
ak ste kukli dnes spravy tak viete o tej tragedii u nas cela dedina je v smutku a v ziali...alkohol je katastrofa
13. apr 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: Jani hned som pomyslela na teba,taky je ten svet nespravodlivi :pensive:
14. apr 2009 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Jani vieš už kto havaroval? Možno budem poznať.
14. apr 2009 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok