Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
6. jún 2009

ahojte
Marcelka dufam,že otec bude čoskoro v poriadku
lulocka potom daj vediet ako si vybavila tu pn,hadam ti ju v splne daju,aj ked by si mohla skusiť zavolat obvodakovy

lulocka
6. jún 2009

evka už som nad tým rozmýšľala že to skúsim potom dám vedieť ako som dopadla.Pekný zvyšok dňa.

marcelka82
6. jún 2009

lulocka ja pracujem v jednom nemenovanom hypermarmarkete. Objednávam tovar, ale ani sama neviem, presne akú pozíciu zastávam. Mám pocit, že dievča pre všetko.

Ďakujem vám za podporu.

lulocka
6. jún 2009

Takže máš toho naozaj veľa ale dnes si človek asi nemôže vyberať.No čo ostáva nám veriť že raz sa všetko na dobre obráti.

eva7780
7. jún 2009

ahojte,Marcelka ako bolo v práci?

marcelka82
7. jún 2009

Ahojte. Evka celkom dobre. Ale o 2-ráno som už bola doma. Musela som stihnúť obliecť posteľ, aby zase nebolo zle. Takže som tam nebola celú noc. Nejako sa mi nechce smiať.

eva7780
8. jún 2009

prajem pekný a úspešný týžden 🙂

marcelka82
10. jún 2009

Ahojte. Asi vám niečo musím napísať, aby som nás posunula nahor.

Takže ja sa mám v rámci možností. Každý deň som v nemocnici pri tatkovi. Sesím tam aj 2 hodiny, preto som tu ešte pomenej. Ale stále na vás myslím. Držím vám palce, nech sa vám podarí to, čo ja som stratila. Nemocnica mi to veľmi pripomína. Aj preto, si každý deň poplačem.

eva7780
10. jún 2009

ahoj Marcelka ako je otcovi?

lubka.l
11. jún 2009

ahojte.
atima blahozelam k syncekovi.fuuuuha ten cas ale leti to uz ma 2tyzdne.

marcelka82
11. jún 2009

Ahojte. Teraz neviem. Ušlo mi atima už porodila?

Atima blahoželám.

Evka, je to ešte horšie. Včera mu cukrovka klesla z 22 na 19, dnes ráno mal znova 22 a teraz už 33. Je veľmi nešťastný. Práve kvôli cukrovke jeho mama prišla o nohu a nakoniec zomrela. Videl ako sa trápila. A on si myslí, že aj on tak pôjde. Myslí si, že koniec je už veľmi blízko. Neviem ako mu to vyhovoriť. Je mi na figu. Čo som komu urobila, že ma Pán Boh takto trestá?

eva7780
11. jún 2009

Ahoj Marcelka 🙂 áno atima už porodila
Marcelka tvoj ocko mal aj dáku dietu?lebo mamina sestra ma cukrovku a musi držať prísnu dietu,dokonca bola teraz na liečení
Cukrovka je zákerná,ale nech sa nevzdáva,nepomože mu viera?

marcelka82
11. jún 2009

Evka, môjho ocka kontrolujú ešte aj čo pije. Celý čas ho strážia ako oko v hlave. Pri 22-ke sa báli že upadne do kómy. Teraz už išli za primárom. Tak uvidíme. A viera? Jeho mamine viera nepomohla.

eva7780
11. jún 2009

nech sa nevzdáva

lulocka
12. jún 2009

marcelka držím tvojmu ockovi silno prsty nech sa s toho dostane.Myslím na teba len to vydrž nech otec čerpá energiu s teba.

marcelka82
12. jún 2009

Ahojte. Dnes mu cukor klesol na 12,5. Dúfam, že už nevyskočí. Ďakujem vám veľmi za podporu. Tak veľmi ju potrebujem. Škoda že ju mám iba od vás.

eva7780
12. jún 2009

Marcelka som rada,že sa mu polepšilo 🙂 my tu budeme pre seba vždy vzájamnou oporou 😉

marcelka82
13. jún 2009

Ráno Boh otvoril okno do neba, uvidel ma a opýtal sa, aké je
moje najväčšie želanie. Odpovedala som:

Bože, dávaj dobrý pozor na tých, čo čítajú túto poštu, na ich rodiny a
kamarátov, zaslúžia si to! Skutočne ich mám veľmi ráda!

Teraz táto pošta začne plnit svoju úlohu. Anjeli hovoria, že je to pravda!
Ale niektorým chýbajú krídla a tým hovoríme priatelia. Pošlite túto poštu
kamarátom a dnes večer do 00:00 hodin dostanete prekvapenie: správu, ktorú
chcete počuť. To nie je vtip. Niekto vám zavolá alebo napíše a povie to, na čo
čakate. Alebo vám anjel prinesie správu vo sne. Nenarušte tento kolobeh. Pošlite
túto poštu min. 10 ľuďom, ktorých vnímate ako anjelov. Ja tak považujem vás.

ĎAKUJEM, ŽE STE !!!

marcelka82
14. jún 2009

Ahojte. Vidím, že ste si užívali slniečka. Správne. Tak vám prajem krásny začiatok týždňa. A nie len začiatok. Prajem vám krásny celý týždeň. My máme zajtra pracovnú akciu. Tak dúfam, že si ju užijem poriadne a že sa konečne odviažem a bez hamby. Držte palce.

Evka, už 2x sa ma pýtal či ideme. Tak zajtra mu končne poviem že ideme. Tak dúfam, že to nevzdá.

eva7780
15. jún 2009

Ahojte 🙂 Marcelka riadne sa odviaž,potom podaš info 😀
Som rada,že si sa tak rozhodla 😉

kavaapalma
16. jún 2009

ahojte no teda kolko zmien tu citam,az som prekvapena
marcelka drzim palce nech sa tatkovi polepsi mojmu tiez zistili cukrovku ale tu lahsiu formu tak dieta a berie len tabletky...a co to ze maxik je v budkoviach to mu ozaj az tak velmi vadil ved aspon jednu spriaznenu dusu v byte si mala aj ked len zvieraciu... to je sila...
ja som v kuse unavena len by som spala od rana prezyvam celu zmenu a nedokazem sa prebrat a idioti nam zakazali radio pocuvat v celom areali firmy sa k aspon sa lepsie robilo a tak cisto od veci... u nas sa tahaju 12-stky a beru 700ludi no hej akurat ze po prvej vyplate kopa ludi da vypoved...
inak nic nove.......ms ma pravidelne poctieva svojou navstevou kazdy mesiac takze som sa nato total vyprdla nesla som ani na stimulaciu a neberiem ziadne vitaminy ani kyselinu listovu uz to mam na haku ...
neviem preco ale dva dni som sa sem nemohla dostat nenacitalo mi stranku...
a lulocka drzim palce aj konceky vlasov aj tebe nech ti to vyjde a ak sa podari mozno aj dvojcata
marcelka potom daj vediet jak dopadla ta akcia a napis mi ip ak stihas co mas nove

lulocka
16. jún 2009

kavaapalma dakujem ti veľmi pekne 🙂

marcelka82
16. jún 2009

Ahojte. Tak akcia dopadla komorne. Bolo nás tam v celku málo. Aspoň prihiadnúc na predošlé. A doslova som sa ožrala - ale plne pri vedomí. Aj keď občas som sa zatackala. Ale potrebovala som to. Veď pri tom všetkom strese. A niekto prišiel 😉 , ale bol iba krátko a pri mne vôbec. 😠 😢 😢 😢 Tak strašne mi chýba, ale čo keď on v tom už má jasno. Už s tým nespravím nič. Škodaaaaaaaaaaaaa. Ale nemám sa začo hambiť.

Ocko je už doma. Dnes ho pustili z nemocky. Takže, aspoň nejaká dobrá správa.

lulocka
17. jún 2009

No ta to je super že je už doma.Aj my sme len ľudia a tiež potrebujeme vypnúť a odreagovať sa 🙂 😎

eva7780
17. jún 2009

Marcelka som rada,že ocko je doma 🙂 a max ako?

kavaapalma
17. jún 2009

esteze aspon nejake dobre spravy
ak mas volno tak chodis do budkoviec za maxikom,mne by velmi chybal

eva7780
17. jún 2009

ahoj Jani 🙂 idete na dovolenku?ak áno,tak sa snažte zamiesiť 🙂 dúfam,že sa zadarí

marcelka82
17. jún 2009

Ahojte. Aj mne Maxinko veľmi chýba. Nechodím tam často, lebo mu potom ide puknuť srdiečko keď odchádzam. Chcel by ísť konečne so mnou a ostať so mnou. A aj ja s ním. Aj preto rozmýšľam stále viac nad presťahovaním. Ale uvidíme. Dnes som dostala ružu od manžela. To už tak dávno nebolo.

kavaapalma
18. jún 2009

nie evulik nejdeme na dovolenku nemozme si ju dovolit vsetky many idu do domu na prerabku,potom hodim foto na strechu...
som po masazi a je mi taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak dobre 😀

eva7780
18. jún 2009

joj aj ja by som šla na masáž 😀
ťeším sa na foto,na dovču pojdete na rok 🙂