Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

kavaapalma
16. aug 2008

sa tesim v istom slova zmysle,ze nie som sama
ja som na nicom takom nebola tak ti neporadim,mne brali len vzorku na hist.pod celkovou narkozou mala som 5stehov aspon viem co to priblizne znamena ked ta zasiju po porode a dlho sa to hojilo 😝

mimka
16. aug 2008

to si mala nejake problemy? 😒 😔

kavaapalma
16. aug 2008

pisala som ti do IP

atima
16. aug 2008

mimka prečo na laparoskopiu ja som bola tento mesiac objednana len sme čakali na mršku zatiaľ nedorazila dufam že sa zlakla

mimka
16. aug 2008

snazime sa 3 roky, mangel v pohode, pol roka som bola na clostylbegite mala som pekne foliky a aj tak sa to nepodarilo, tak dokino odporuča laparku či je vsetko v pohode... uvidime, tiez ju mam v septembri hned po mrche... atima drzim prsty aj na nohach 😵

kavaapalma
16. aug 2008

aj ja vam babenky drzim aj konceky vlasov 😉 urcite to vyjde niekto hovori ze to nerteba brat az tak prilis lebo vacsinou sa nepodari kvoli psychike ja si zas myslim ze ak velmi chcete a tuzite po tom tak sa to urcite podari

mimka
16. aug 2008

kava si zlata...dakujem 😵 som rada, ze som k vam zavitala 😉

eva7780
16. aug 2008

no zienky ste sa rozkeacali 😉 mimka my sa snazime vyse 4 roky,caka nas uo,nakolko to u nas nejde prirodzene,vytvaram prrotilatky a manzel ma horsi spg

eva7780
16. aug 2008

ako atima skusis este zajtra testnut?to by bolo fajn keby doki potvrdila nemusela si uz tolko behat po lekaroch 😉

atima
17. aug 2008

už nebudem testovať počkam na vysledky zajtra rano idem na vyšetrenie tak uvidime. Dam určite vedieť.

eva7780
17. aug 2008

atima ahoj tak to urcite daj vediet,tesime sa 😉

atima
17. aug 2008

evy ty si ako natom?

eva7780
17. aug 2008

atima zajtra ide manzel na kontrolny spg a potom uvidime,dufam ze uz budeme moct ist na uo,tak som zvedava

mimka
18. aug 2008

ahojky...pekny začiatok týždňa Vám všetkým prajem....

Atima...držím prsty..uz vieš ako?? 😵

eva7780
18. aug 2008

atima ako uz mas vysledky?my sme nepochodili,lebo sestricka ma dovolenku vraj surnu,aj ked nas objednala a lekar nas bez nej nezobral,takze zurim,uz sme sa mohli objednat do car ale takto.......

atima
19. aug 2008

ahoj babenky ostavam medzi snažilkami, že vraj plany poplach mam akysi hormonalny chaos v dosledku ktoreho mi test ukazal //. Dal mi vyvolavačku a čakam na mršku. Hned ako skonči idem na laparku 😢 😢

mimka
19. aug 2008

ahojky atima... mam susedku čo mala vraj hormonalny rozruch v tele...a ani po vyvolávačke mrcha nedošla, krv bola negativna a predsa bola tehu a dnes maju ročnú dcérku... 😵 veď uvidíš...každopadne ti držím prsty... a ak nie, tak ideme na tu laparku obe 😒 😠 to chce hlavne pohodu 😉

mimka
19. aug 2008

atima...koho mas dokiho? kto ti bude robit tu laparku? 😔

eva7780
19. aug 2008

atima to mi je luto ☹ uz to vyzeralo nadejne

eva7780
19. aug 2008

marcelka kde si sa stratila,dufam ze je vsetko ok

atima
19. aug 2008

Laparku mi bude robiť Bálint a asistovať mu bude Jasovsky

mimka
19. aug 2008

atima aj mne ju bude robit Balint... si s nim spokojna? 😔

eva7780
20. aug 2008

prajem vam pekny den 🙂 kocky kde idete na laparku?do michaloviec,lebo tie mena su mi akesi povedome

mimka
20. aug 2008

ahojky evi... hej do MI 😎 a dufam, ze to oki dopadne 😵

vy ako? kedy mate to IVF? 😔

daniela84
20. aug 2008

Ahojte baby ja som presovcanka, urcie ste uz poculi o tom ze maminky sa obuli proti tomanovej nezmyslom a vyhlasili boj, vznikla peticia a mozte ju podpisat aj vy prostrednictvom netu, tu je link, pridajte sa k nam
http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

mimka
20. aug 2008

dani...podpísané 😔

eva7780
20. aug 2008

ja som podpisala vcera 😉 mimka ja som bola v mi v nemocke na prefuku vajecnikov,ale ta lekarka sa mam pocit na mne ucila,nebola odomna starsia,takze nemam dobru skusenost s nou,nakoniec jej musel pomoct a dotiahnut to do konca balint,ivf bude dufam na jesen

mimka
20. aug 2008

evi, tak moc drzim prsty k vytuzenemu cielu.... 😔 😉 a v čom je u vas problem?? ty alebo mangel?

ja osobne som s Balintom moooooc spokojná....jeho ludsky pristup ma hreje na dusi..mozno preto ze som mala zlu skusenost s dokim pred nim....

eva7780
20. aug 2008

mimka manzel ma zle spg a ja vytvaram protilatky,ja som si to veru odtrpela pri tej lekarke?dufam ze to necita 😀 )nepriala by som to ani najvacsiemu nepriatelovi 😨 😨

mimka
20. aug 2008

tak to muselo teda riadne boliet ... mne doki hned povedal že ma nebude zaťažovať HSG predpokladam sa to vola, ale hned mi spravi laparku... A inak by fakt bola sranda keby si to tu nasi dokinovia a dokiny čitali čo o nich píšeme 😅