• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

21. januára 2014 
Evka nato ešte ani nemyslím. To je času a času.
26. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Marcelka to sa zdá, :wink: ono to letí,už aj vy pekne rastiete :wink:
26. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No rastieme dosť rýchlo.
26. sep 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko a peknú nedeľu. Max včera prehrýzol šnúrku na voditku, tak som ju vymenila. Ale dnes prehrýzol aj tú druhú, a žeby toho nebolo málo, tak keď sa rozbehol som zaistila voditko a bum. Viac sa už nenavilo. Takže som musela utekať do Tesca na nové. Ten pes ma do pôrodu asi zničí. Ale je prekrásny. Takže vám všetkým prajem krajší začiatok dňa než som mala ja.
27. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Max je šikovný :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Je a veľmi.
1. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Marcelka,pekná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Evka, pekne rastieme a hlavne rýchlo. Zajtra máme poradňu. Drž nám palce. A Ty máš čo nové?
1. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra budem na Vás myslieť :dizzy_face: potom sa príd pochváliť :wink:
ja nemám nič nové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka ako?Dúfam,že si si pýtala fotku bábatka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Sme v poriadku. 8tt, srdiečko krásne bije. Drobček je zlatučký. Ale veď pozrite sa same. :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukla som :wink:
2. okt 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlaté že?
2. okt 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MArcelka zlatučké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. okt 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj malý pokladík.
2. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka zlatunke :dizzy_face: tak sa pekne drzte :dizzy_face:
4. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ďakujem. Držíme sa aj keď som prechladnutá.
7. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som síce chorá, ale vírusiky vám posielam iba tehu:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: Marcelka chytám :wink: aj ked sú také zubaté :grinning: :grinning: :grinning: hádam sa správne zahryznú dakedy aj u mna
8. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Evka. To sú také natešené, že vám utekajú. :grinning:
8. okt 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý dníček. Tehu vírusiky:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Prajem vám úspešný začiatok týždňa. Vírusiky sa mi asi ani neoplatí. Nikto ich nechytá. Zajtra už konečne idem do práce. Tak uvidíme ako to dopadne.
11. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka a inak sa ako mas vsetko v pohode ranne nevolnosti nie su,ze chodis do prace...ked tak napis ip lebo ja sem velmi nechodim,jednak nemam moc casu a jednak naco,ked nie som snz...
12. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka tešim sa že sa vam dari a držim palce aby ste mali z vašho drobca rovnaku radosť ako my :wink:
12. okt 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka ja chytam virusiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hoci trosku neskor :frowning2:
13. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ďakujeme. Jani, nevoľnosti nemám. Zvládame to fantasticky. Dokonca sa občas zabudnem že som tehotná a potom už len tie pohľady mojích kolegov. To sa potom rýchlo spamätám. Ale nie vždy zabudnem. Veď mám bruško a povedala by som riadne.

Atima, vám sa ako darí? Z drobčeka mám najväčšiu radosť ja. Manžel až takú nemá.

Emily špeciálne pre Teba:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka dakujeeeem tak ten mm sa konecne rozhodol ze pojde na vysetrenie :wink: asi ho uz konecne osvietilo :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, držím vám palce.
15. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily držím palce aj ja :slight_smile: tých naších chlapov treba trošku nakopnúť :grinning:
16. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tu už asi nik nechodí. A ja ani neviem čo mám písať. V piatok nás čaká poradňa. Už teraz som nervózna.
18. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok