Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

emily333
18. okt 2009

babenky dakujem 😉 ake ste koceny co ste fotky menili 😉 nestihala som k vam chodit sme vcera boli na krstinach tak sme mali fofri 😵

marcelka82
19. okt 2009

Ahoj Emily. Tak konečne aspoň niekto. Pripadám si tu ako človek trpiaci samomluvou. Evka sem tam zájde a ja sa teraz snažím častejšie.

Ako bolo na krstinách?

emily333
19. okt 2009

ahoj marcelka bolo fanj krsniatko je zlatunke 😉 len papka a spinka 😉 evka farmarci vo celkom tak nestiha 😀 😀

marcelka82
20. okt 2009

Prajem pekný dník.
Tehu vírusiky:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emily333
20. okt 2009

marcelka aj tebe a co ze tak skoro rano hore? 😉 virusiky chytammmmm 😵 😵 😵 😵

eva7780
20. okt 2009

Marcelka dakujeme 🙂
Emily si ma bonzla 😀 😀 😀 ale nevadí,máš dobrú fotku 🙂

marcelka82
20. okt 2009

Ahojte. Tak som to dnes už nevydržala a šla som na poradňu 3 dni skôr. Takže termín máme 3.5.2010. Máme už krásne ručičky aj nožičky. Bolo to také krásne ako si tam plávalo zo strany na stranu. Normálne som sa rozplakala. Všetko je v poriadku. Iba mi vysadil Duphaston a nasadil Magnézium. Že možno preto až také nálady a nechuť do jedla. Teraz by sa to malo vylepšiť. Tak dúfam. Zatiaľ som od 11-tej neplakala. Tak dúfam, že tie nálady - depresie opadnú. Chcem mať krásne, usmievavé bábo. Samozrejme že aj zdravé. 😀 😀 😀

Emily išla som do práce. A to som šla neskôr než obvykle.

emily333
20. okt 2009

tak som rada ze ste v poriadku 😉 a v ten den sa mi narodil aj brasko 😉 a tie nalady prejdu 😵

marcelka82
20. okt 2009

No už prechádzajú. Aspoň to tak vyzerá. A videla si aj fotky? Ale aj tak si myslím, že budem rodiť ešte v apríli. Drobček niekam ponahľa.
😀

emily333
20. okt 2009

hej videla aka mala fazulka 😉 zlatunke tfuj tfuj nech neurieknem 😵 😵

marcelka82
20. okt 2009

to je veľký zbojník. 😀 😀 😀

eva7780
21. okt 2009

marcelka veru je 🙂 ved má byť po kom 😀

marcelka82
21. okt 2009

evka evka 😀 😀 😀

eva7780
21. okt 2009

😀 😀 😀

emily333
22. okt 2009

dobre ranko aj ked uprsanee ☹

emily333
23. okt 2009

prajem krasny viked ak nahodou tu niekto zabluudi 😉

marcelka82
24. okt 2009

Ahojte. Koniec týždňa bol pre mňa nekonečný. Včera som robila od 5tej do 15-tej. Už som bola neskutočne unavená. Aj keď som si ľahla, nezaspala som až večer. Myslela som, že spadnem z nôch. A ešte som sa dozvedela, že inventúru budeme robiť úplne ináč a je pravdepodobné, že nám bude trvať aj do ďalšieho rána. Tak som sa naštvala a povedala, že všetko na objednávkach budem škrtať a hotovo. Tak nebudeme mať veľa tovaru. 😅 😅 😅 No tým by sme skončili skôr. Veď som tehotná. Pre mňa robiť 10 hodín je teraz hrozne veľa. To už nevládzem. A skúsil by ma director nepustiť domov, keď nebudem vládať. Tak si sadnem a nebudem nič robiť. A hotovo. Nech bude rád, že ma má a že stále pracujem. Zatiaľ je rád tak dúfam, že to nepokazí.

marcelka82
24. okt 2009

Ahojte. Už tu nebudem tak často chodiť. Iba veľmi, veľmi zriedkavo. Je mi to ľúto. Dnes sa sťahujem k rodičom. Dúfam, že táto téma ale nezanikne. Všetkým vám držím palce.

eva7780
24. okt 2009

marcelka to je mi lúto,že to nevydržalo ☹ držím ti palce

marcelka82
24. okt 2009

Ďakujeme Evka. Aj ja Tebe držím palce.

emily333
24. okt 2009

marcelka oj ta preco sa stahujes ☹ ale aj tak ti drzim prsteky 😉 z tou invent. by som to taky tak riesila 😀 😀

valia
2. nov 2009

marcelka, blahoželám k tehu, a držím prstíky ...

marcelka82
2. nov 2009

Ahojte. Ja som od dnes pn. Do kedy ešte neviem. Bábo je v poriadku. Iba ja som mala celú noc bolesti v podbrušku a mám ich aj celý deň. Cez deň mi spadlo bruško a za 2 týždne som schudla 2,5kg bez nevoľností. Stále mi nechutí jesť. Zatiaľ mi budú raz do týždňa pichať B12. Tak dúfam, že sa to konečne zlepší.

valia ďakujem.

emily na teraz som sa vrátila s podmienkami, ale asi som dobre nespravila. Čakala som, že to bude fungovať aspoň 1/2 roka. Ale zdá sa, že ani toľko. Už potrebujem kľud a nie sa stále stresovať.

tun1ska
3. nov 2009

Čaute baby....ku komu sa chystáte rodiť v MI? 😵

marcelka82
4. nov 2009

Ahoj tun1ska ja nechcem rodiť v Mi. Radšej Humenné alebo Košice. A Ty?

eva7780
4. nov 2009

ahojte 🙂 Marcelka len pekne oddychuj 😉 načo sa budeš štvať v práci 😠 a manžel?.........
tun1ska ja zatial ku nikomu ☹

marcelka82
4. nov 2009

Evka no ani doma toho veľa nenaoddychujem. A manžel... Škoda slov. 😠

eva7780
5. nov 2009

Marcelka ,len pekne vylož nohgy a oddychuj 😉

miroslava89
5. nov 2009

ahojte...prepacte ze sa sem montujem..ale v Mi uz nie je teda po novom roku uz urcite nebude ist ku komu rodit 😔 ...ostava tam jeden lekar- 50tnik ktory 15 rokov nerobil lekara! a mlada lekarka asi rok ci dva po skole 😒

marcelka82
5. nov 2009

Ahoj. Keď som ležala v nemocnici, bola tam iba jedna mladá lekárka a tá ide niekedy koncom alebo začiatkom roka na materskú. Takže rodiť v Mi asi nie. A nerozmýšľala si nad Humenným?