Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
20. aug 2008

mimka to by teda bola,ale niekdey podla spravanie niektorych by som si myslela ze aj ano 😀 😀

kavaapalma
21. aug 2008

konecne som sem mrkla aspon na chvilku,lebo uz ledva vidim a to ma este cakaju dve nocne idem uz radsej spat,aj ja som hodila podpis na link dobra vec 😀
a som hotova aj z toho ze mi dosla MS zase o sest dni skor no co uz,dufam ze na dalsi mesiac uz nepride 😠

eva7780
21. aug 2008

kvaapalma nic si stoho nerob,mne prisla 10 dni skor a netusim preco,mala som ju dva dni 😕 😕

marcelka82
22. aug 2008

Ahojte snažilky. Chýbala som vám. Pred chvíľou som prišla z nemocnice. Mám HCG 77,6. 🙂 🙂 🙂

eva7780
22. aug 2008

marcelka no konecne dufam ze ti je lepsie ,to su vyborne vysledky ,len pekne oddychuj 😉

marcelka82
22. aug 2008

No to budem. Musíme ešte stúpať. 😵 😵 😵

eva7780
22. aug 2008

marcelka neboj bude stupat,budeme ti drzat palceky a kedy ides na kontrolu do splnu?

marcelka82
22. aug 2008

No uvidíme. Keď sa vrátia z dovolenky, tak tam mám zavolať. A to bude 10.8.

marcelka82
23. aug 2008

Prajem krásne ránko všetkým. 😵 😵 😵

eva7780
23. aug 2008

pekny den prajem,marcelka dufam ze uz je lepsie 😉

mareklucka
23. aug 2008

Ahoj babuľky!

Marcelka to je super,len nech to pekne stúpa 😉

marcelka82
23. aug 2008

Bola som dnes na chvíľu v meste niečo kúpiť na seba. V nemocnici som pribrala a k lekárovi treba v niečom chodiť. A už vôbec nevládzem a mám príšerný bordel, prania, žehlenia, vysávať a utierať prach ☹ Neviem čo skôr a ako to zvládnuť. 😢 😢 😢

mimka
23. aug 2008

marcelka nezufaj...ved vsetko sa spravi...len kludik a oddychuj... posielam ti svoju zvysnu energiu 😅 😀

mirreccka
23. aug 2008

Nemecká firma ovára novú pobočku v meste Humenné ponúkané pozície obchodný zástupca/ obchodný vedúci v oblasti finančníctva. Nie je potrebná znalosť jazyka. Minimálne podmineky ukončené SŠ vzdelanie a čistý reg. trestov.

kontakt 0908 108 218

marcelka82
23. aug 2008

Mimka ďakujem za energiu. Manžel už 3x volal, aby som ležala. Že nech na všetko kašlem. Zatiaľ prala práčka a už nemám kde vešať.

mareklucka
23. aug 2008

Marcelka kašli na to,hlavne aby si sa šetrila a bola v pohode Ty!!! Tak nestresuj nad upratovaním 😉

marcelka82
24. aug 2008

Prajem vám krásnu (aj keď nie je slnečná) nedeľu. No veľa som toho včera nespravila, ale mám pocit, akoby som poupratovala celý byt.

eva7780
24. aug 2008

peknu nedelu prajem,marcelka neprehanaj to.tu je riadna kosa nie?vyzera to ako uz jesen 😠

atima
24. aug 2008

ahojte baby dlho som nebola, velmi sa ani nedalo, nemožem povedať žeby som dostala mršku dva dni som akosi divne špinila a od vtedy nič. 😨 V stredu rano idem na laparku držte mi pršteky
..... ahoj Mimka som s Balintom spokojna, je zlaty ludsky, myslím si, že suciti so snažilkami a teši sa s maminami.

eva7780
24. aug 2008

ahoj atima,ozaj divne,neskusala si si este urobit test?

marcelka82
24. aug 2008

Ahojte. Ja chodím k Balintovi od začiatku a môžem povedať, že súciti so všetkými. Je veľmi zlatý. Už veľakrát mi pomohol. Nevymenila by som ho. 🙂

eva7780
25. aug 2008

prajem pekne ranko 😵

marcelka82
25. aug 2008

Ahojte. Prajem vám úspešný začiatok pracovného týždňa.
Ja dnes idem ku gynekológovi. Silno mi držte palčeky. Dnes je 14 deň od prenosu. Chcem ho poprosiť, aby mi spravil aj ultrazvuk. Som nedočkavá, ale sama som netestovala. A zatiaľ ani nebudem. Počkám na srdiečka. Tie sú veľmi dôležité. Ale už celá rodina čaká na výsledok. S pravdou sme museli von, keď som ostala v nemocnici. Som taká nervózna, že som v noci ani poriadne nespala.

mimka
25. aug 2008

ahojky ...pekný dník 😉

marcelik, daj vediet...silno drzim prsteky 😵

kavaapalma
25. aug 2008

myslim na teba marcelka nech vsetko dopadne najlepsie 😉
dnes som bola u zubarky len na preventivku a kedze este nemam celkom prerezane zuby mudrosti tak mi urobila rtg samozrejme sa ma opytala ci nie som tehotna a to iste aj moj obvodak ked som k nemu prisla s bolavou rukou a uz by bolo nacase povedat aj ano normalne sa nato tesim 😀

marcelka82
25. aug 2008

Ahojte. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu.
kavaapalma - niečo mi ušlo? Si tehotná?

eva7780
25. aug 2008

marcelka drzim palceky,potom sa nam pochval 😉 😉

mimka
25. aug 2008

marcelka ako??? 😉

eva7780
25. aug 2008

ahoj mimka aj ja ju uz vyhliadam 😉

marcelka82
25. aug 2008

Ahojte neviem nič nové. Nechce mi ešte robiť ultrazvuk. Takže zajtra budem vedieť znova výsledky z krvi.