• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

21. januára 2014 
takto ta napinat marcelka,to je chaos,podla mna by uz bolo daco vidiet na ultrazvuku :slight_smile:
25. aug 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď aj podľa mňa. Čo som bola v nemocnici, robili mi každú chvíľu testy. Teraz znova. Ja nevládzem stále vyčkávať na nejaké výsledky. Chcem už konečne jasnú odpoveď. V Košiciach by som ju dnes mala. Ale majú dovolenku.
25. aug 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved toto,kurat su vsade dovolenky,uz ti ine neostane len pockat do zajtra,drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face:
25. aug 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem krasny den,marcelka tebe drzkam palceky :wink:
26. aug 2008 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Prajem vám krajšie ráno než mám ja. Spadla som na 1,1HCG :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
26. aug 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj marcelka to mi je luto ,ale ved si mala lepsie hodnoty?si krvacala?
26. aug 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Marcelka :cry: :cry: :cry: je mi ľúto :frowning2: Tak veľmi som Ti to želala... :frowning2:
26. aug 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem vám. Malasom vyššie hodnoty. Zrazu spadli. Nikto nevie prečo. Už začínam špiniť, takže každú chvíľu začnem krvácať.. Je to v háji. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
26. aug 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka nesmut,aj ked to je tazke,oddychni sa a dajte sa do dalsieho boja,nic ine nam neostava,len bojovat
26. aug 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cítim sa tak prázdna. Všetka moja sila odišla s mojimi babulkami. Neviem to opísať. Nedá sa to.
26. aug 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavu hore marcelka kolkokrat clovek spadne doslova na nos,ale stale sa dvihne a ide dalej,nevzdavaj to treba bojovat a verit si to je zaklad.
Je pravda,ze neviem ako sa citis,ale aspon ta mozem ja aj ostatne povzbudit slovami.
27. aug 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka zlatičko,nevzdávaj sa! Čas je najlepší lekár,uvidíš postupne Ti bude lepšie,ale musíš to chcieť aj Ty! Neboj my sme tu pre Teba a pomožeme Ti ak to budeš potrebovať :wink:
27. aug 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka...ooo, je mi luto... tazko hladat slova utechy...neboj, bude dobre ani sa nenazdas... myslim na teba :pensive:
27. aug 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem vám.
27. aug 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam pekne ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a uspesny den,ja zachvilku bezim do prace
28. aug 2008 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
marcelka je mi to luto, ja som sa dnes vratila z nemocnice bola som na laparku, jeden vajičkovod mam upchaty :frowning2:
28. aug 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Atima, ale dá sa s tým niečo robiť. Či nie?
28. aug 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nie robili mi prefuk a nepodarilo sa to pretlačiť
28. aug 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ako to ze nepodarilo?
28. aug 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprefukli mi pravu stranu že mam to veľmi zabyté
28. aug 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže mam priechodny len lavy vajičkovod
28. aug 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sanca na prirodzene otehotnenie je aj tak nie?
28. aug 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to s tým už nedokážu vôbec nič spraviť? V dnešnej dobe, keď dokážu všetko?
28. aug 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem :fearful: :fearful:
28. aug 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michalovský lekári dokážu veľa pokaziť.
29. aug 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka,ja mam tiez zle skusenosti s nimi,aj ked ich nemozeme hadzat vsetkych do jedneho vreca,kaslu na nas a hlavne vtedy ked ta posle k nim iny odbornik
29. aug 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ja myslím obzvlášť tích v nemocnici. Iba pozerajú, kto im koľko dá.
30. aug 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka to mas pravdu,take je dnesne zdravotnictvo :angry: riadne sa ochladilo ani mi to nepripada ako leto :confused:
30. aug 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to mas tak cez tyzden sa clovek dobre neroztopi od horucavy a samozrejme cez vikend a este aj predlzeny je na figu borovu
dobre,ze ja mam volno a moj drahy taha 24h. službu jak naschval :confounded: no bude sa musiet cinit aj po sluzbe,lebo teraz mame dobre obdobie :dizzy_face:
co sa tyka tych nasich mi-lekarov suhlasim kazdy caka teda skoro,lebo su aj vynimky /sice je ich strasne malo/,na to,ze kolko dostane a podla toho sa k vam aj sprava a to je ze fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :angry: ,ved naco potom skladali prisahu
30. aug 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som sa pustila do veľkého upratovania. Všetko ma zlostí. Všetko je pre mňa neporiadok. Nedokážem v kľude sedieť. A pred chvíľou môj milovaný išiel hrať svadbu a ja som tu zatvorená. Včera sme nikam nestihi pre upratovanie a dnes ho nemám doma. Sama kam pôjdem? Bŕŕŕŕ. A cez týždeň bude v práci akurát keď ja budem mať vychádzky. Je to na figu.
30. aug 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok