Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
25. aug 2008

takto ta napinat marcelka,to je chaos,podla mna by uz bolo daco vidiet na ultrazvuku 🙂

marcelka82
25. aug 2008

Veď aj podľa mňa. Čo som bola v nemocnici, robili mi každú chvíľu testy. Teraz znova. Ja nevládzem stále vyčkávať na nejaké výsledky. Chcem už konečne jasnú odpoveď. V Košiciach by som ju dnes mala. Ale majú dovolenku.

eva7780
25. aug 2008

ved toto,kurat su vsade dovolenky,uz ti ine neostane len pockat do zajtra,drzim palce 😵 😵

eva7780
26. aug 2008

prajem krasny den,marcelka tebe drzkam palceky 😉

marcelka82
26. aug 2008

Ahojte. Prajem vám krajšie ráno než mám ja. Spadla som na 1,1HCG 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

eva7780
26. aug 2008

joj marcelka to mi je luto ,ale ved si mala lepsie hodnoty?si krvacala?

mareklucka
26. aug 2008

Ahojte! Marcelka 😢 😢 😢 je mi ľúto ☹ Tak veľmi som Ti to želala... ☹

marcelka82
26. aug 2008

Ďakujem vám. Malasom vyššie hodnoty. Zrazu spadli. Nikto nevie prečo. Už začínam špiniť, takže každú chvíľu začnem krvácať.. Je to v háji. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

eva7780
26. aug 2008

marcelka nesmut,aj ked to je tazke,oddychni sa a dajte sa do dalsieho boja,nic ine nam neostava,len bojovat

marcelka82
26. aug 2008

Cítim sa tak prázdna. Všetka moja sila odišla s mojimi babulkami. Neviem to opísať. Nedá sa to.

kavaapalma
27. aug 2008

Hlavu hore marcelka kolkokrat clovek spadne doslova na nos,ale stale sa dvihne a ide dalej,nevzdavaj to treba bojovat a verit si to je zaklad.
Je pravda,ze neviem ako sa citis,ale aspon ta mozem ja aj ostatne povzbudit slovami.

mareklucka
27. aug 2008

Marcelka zlatičko,nevzdávaj sa! Čas je najlepší lekár,uvidíš postupne Ti bude lepšie,ale musíš to chcieť aj Ty! Neboj my sme tu pre Teba a pomožeme Ti ak to budeš potrebovať 😉

mimka
27. aug 2008

Marcelka...ooo, je mi luto... tazko hladat slova utechy...neboj, bude dobre ani sa nenazdas... myslim na teba 😔

marcelka82
27. aug 2008

Ďakujem vám.

eva7780
28. aug 2008

prajem vam pekne ranko 😵 😵 😵 a uspesny den,ja zachvilku bezim do prace

atima
28. aug 2008

ahojte baby
marcelka je mi to luto, ja som sa dnes vratila z nemocnice bola som na laparku, jeden vajičkovod mam upchaty ☹

marcelka82
28. aug 2008

Atima, ale dá sa s tým niečo robiť. Či nie?

atima
28. aug 2008

asi nie robili mi prefuk a nepodarilo sa to pretlačiť

eva7780
28. aug 2008

ahojte,ako to ze nepodarilo?

atima
28. aug 2008

neprefukli mi pravu stranu že mam to veľmi zabyté

atima
28. aug 2008

takže mam priechodny len lavy vajičkovod

eva7780
28. aug 2008

ale sanca na prirodzene otehotnenie je aj tak nie?

marcelka82
28. aug 2008

A to s tým už nedokážu vôbec nič spraviť? V dnešnej dobe, keď dokážu všetko?

atima
28. aug 2008

neviem 😨 😨

marcelka82
29. aug 2008

Michalovský lekári dokážu veľa pokaziť.

eva7780
29. aug 2008

marcelka,ja mam tiez zle skusenosti s nimi,aj ked ich nemozeme hadzat vsetkych do jedneho vreca,kaslu na nas a hlavne vtedy ked ta posle k nim iny odbornik

marcelka82
30. aug 2008

Ale ja myslím obzvlášť tích v nemocnici. Iba pozerajú, kto im koľko dá.

eva7780
30. aug 2008

marcelka to mas pravdu,take je dnesne zdravotnictvo 😠 riadne sa ochladilo ani mi to nepripada ako leto 😕

kavaapalma
30. aug 2008

hej to mas tak cez tyzden sa clovek dobre neroztopi od horucavy a samozrejme cez vikend a este aj predlzeny je na figu borovu
dobre,ze ja mam volno a moj drahy taha 24h. službu jak naschval 😖 no bude sa musiet cinit aj po sluzbe,lebo teraz mame dobre obdobie 😵
co sa tyka tych nasich mi-lekarov suhlasim kazdy caka teda skoro,lebo su aj vynimky /sice je ich strasne malo/,na to,ze kolko dostane a podla toho sa k vam aj sprava a to je ze fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😠 ,ved naco potom skladali prisahu

marcelka82
30. aug 2008

A ja som sa pustila do veľkého upratovania. Všetko ma zlostí. Všetko je pre mňa neporiadok. Nedokážem v kľude sedieť. A pred chvíľou môj milovaný išiel hrať svadbu a ja som tu zatvorená. Včera sme nikam nestihi pre upratovanie a dnes ho nemám doma. Sama kam pôjdem? Bŕŕŕŕ. A cez týždeň bude v práci akurát keď ja budem mať vychádzky. Je to na figu.