Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
5. feb 2009

Marcelka zbytočne sa nerozčuluj.chlapi su divny ked su chori,aspon ten moj urcite,len ho treba obskakovat a ja ked pomaly uz umieram od bolesti,tak si musim aj ten caj ist zaliat sama 😲 jednoducho večne deti

marcelka82
5. feb 2009

to áno. Ďakujem vám a pridala ďalšie Maxové fotky do fotoalbumu na azete. Alon aj Ty si môžeš pozrieť: http://pokec.azet.sk/maya82?i9=fb9bfb95ff75&sho... je tam aj heslo ale to Ti musí napísať Evka.

A ešte som zvedavá. Ale môžeš mi napísať ako prebiehala adopcia?

alon111
5. feb 2009

ked sa rozhodnes tak musis ist na UPSVaR za p.kertisovou.ona ta najpr posle k psycologicke tam musite chodit spolu s manzelom asi sest krat .potom spravi psy.spravu.neskor vas poslu na PRIDE je to vycvikovy program tam sa chodi raz za tyzden na styri hodiny.ked to skoncite tak sa to posiela do kosic a az vtedy vas zapisu do zoznamu uchadzacov na adopciu.priprav sa na papierovacky. ak budes chciet poslem ti na p.kertisovu cez IPaj telefonne cislo.je velmi prijemna pani a velmi pri tom pomaha.

eva7780
5. feb 2009

alon a po akej dobe ste dostali 1.bábo?

alon111
5. feb 2009

inac krasne fotky a maxa mate nadherneho

eva7780
6. feb 2009

ahojte 🙂

alon111
6. feb 2009

my sme lauriku po zapisani do zoznamu dostali do 14 dni .priprava nam trvala skoro rok.pri oliverkovi to bolo inac pretoze uz sme mali po priprave a jeho sme mali do mesiaca

eva7780
6. feb 2009

alon to je super,ja som si predstavovala,že to trva pekne dlho

marcelka82
6. feb 2009

Ahojte. Tak to je riadne rýchlo. Ja som sa tiež bála, že to trvá aj niekoľko rokov.

alon111
6. feb 2009

ono to aj zalezi aj na tom ake deculo chcete.podla veku a ci take prave je na sklade 😀

marcelka82
6. feb 2009

Ja keď by som brala tak také úplne malilinké. 😀 Aby sme si na seba zvykali od samého začiatku.

alon111
6. feb 2009

ja som tak brala lauriku desat mesacnu ale mala len 63cm a 4,8 kg a oliverka ked nemal ani tri mesiace ten mal 47 cm a 3 kg.

marcelka82
6. feb 2009

Tak to ste si vytvorili ten najúžasnejší vzťah. Je to poznať aj podľa toho ako Ťa trápilo, keď bol malý v nemocke.

alon111
6. feb 2009

ja vzdy hovorim ze ona ich rodila pre nas.

eva7780
6. feb 2009

to je jasne že pre vás 😵 Marclka ja by som aj kusok vacsie tak do roka,urcite pri miminkach treba dlho čakať

marcelka82
6. feb 2009

Ale od miminka si vytvoríš najlepší vzťah.

alon111
6. feb 2009

ja som tiez nechcela starsie max. do roka.ono treba brat ze tie deticky z det.domova su ako vyskovo tak aj vahovo dost pozadu oproti "normalnym detom".

eva7780
6. feb 2009

Marcelka viem,ja by som si vytvorila vztah aj k vacsiemu,len aby bolo

marcelka82
6. feb 2009

Neboj Evka bude. A čo máš za fotku?

Bože mne tie hormóny riadne bijú na hlavu. Vkuse kričím. Ja už nie som normálna. Najhoršie je že si to uvedomujem ale neovládam.

eva7780
6. feb 2009

Marcelka tak som tam vzadu schovana,ale to mam len upravene resp.vlozene z jedenj stranky 🙂 Už to vydrž a ukludni sa,len si škodíš

marcelka82
6. feb 2009

Ja už ani neviem či to zvládnem. Ako som to kľudne brala. Ale všetko ostatné ma neskutočne zlostí. Nie som schopná ani jesť, neovládam svoje nervy. Manžel mi mal pred narodeninami pomôcť a povedela mi či to len vtedy má byť poriadok, keď niekto má prísť. Som vyšťavená a on mi zase ide hovoriť že nič nerobim. Zatiaľ čo on je buď pri počitači, alebo na gauči. Mňa tiež nebaví stále mu hovoriť sprav to, sprav hento. Sám sa zdohadá tak akurát poumývať riad a vyniesť smeti.

eva7780
7. feb 2009

ahojte,Marcelka no mužíka by to malo napadnuthned,hlavne teraz nech ti pomaha

alon111
7. feb 2009

mercelka nemame toho isteho chlapa,to ako by si opysovala mojho obcas mam chut ho zabit ale kto nas bude potom zivit.on zas tiez nema so mnou lahky zivot

eva7780
7. feb 2009

alon tak to budu asi trojičky,aj mojho mám občas chuť zabiť,aj dnes sme sa povadili 😠 no ale ako píšeš ani s nami nie je stále sranda 😀 😀 😀

alon111
7. feb 2009

ja uz som zo vsetkeho tak unavena ze ani neviem pisat ako som mohla napisat opisovala s y.to na vine je moj manzel

eva7780
8. feb 2009

pekný zvyšok víkendu 🙂

marcelka82
8. feb 2009

Ahojte. No ja svojho určite nechcem zabiť. Včera svokra niečo povedala a ja som pozrela na môjho manžela (bolo evidentné že nepochopil) a začala som mu to vysvetľovať ako malému dieťaťu. Aj toto doma máte?

eva7780
8. feb 2009

Marcelka dakedy 😀 idem variť,ako sa mi nechce,poobede pride synovec,neotvara nam mozilu a dam mu nainstalovat webku,dufam ze nie je chyba v nej,ked to mne neslo 😠 ale ja na pc potrebujem vysoku školu,zatial on to ma v maličku 😀 ešte že mam takeho velkeho synovca 😉

marcelka82
8. feb 2009

Tak to je super. A Evka ďakujem 😀 😀 😀

alon111
8. feb 2009

marcelka:mne obcas pripada ze namiesto troch deti mam doma styri.uz 11 rokov ho prosim aby varil este mu to do tej jeho hlavicky nedoslo a nieco take spolahnut sa ze da detom antibiotika to nehrozi.