Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

kavaapalma
1. apr 2009

evy ja ta obdivujem ja mam statocne na salame ze idu sviatky mna ani nehne aby som okna umyvala,az ked budu spinavsie a ked budem mat cas...to vidim jak ma na nasej ulici poohovaraju,ze aha ona ani okna neumyla jaka je lina jak vos a ja ich mam na haku jak furt ani sa nad tym nepozastavujem...
stihala by som keby som sa naklonovala 😀 😀 😀 babenky upratujte ale nie az do extremov treba vediet aj oddychovat

marcelka82
1. apr 2009

Babulky už viem prečo asi môžem byť podráždená a zdeptaná. Blíži sa 22.apríl. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

Aby som nezabudla, dnes je 1.4 a mne prišla mrcha. No stále dúfam, že keď pôjdem na wc, tak ju mať nebudem. Veď je prvý apríl. 😅

eva7780
1. apr 2009

jani však ja som už musela 😀 hned je u nas svetlejšie 😉
marcelka nebude smutná 😔

marcelka82
1. apr 2009

Ten apríl ma ničí.

eva7780
2. apr 2009

pekný slnečný den prajem 🙂

marcelka82
2. apr 2009

Ahojte. Ako sa máte vy? Dúfam, že lepšie než ja. Je mi na figu.
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

eva7780
3. apr 2009

pekný den 🙂

eva7780
3. apr 2009

to tu už nik nechodí? 😕

eva7780
4. apr 2009

pekný víkend 🙂

marcelka82
4. apr 2009

Ahoj Evka. Ja chodím. Ale včera sme kooooooooooooooooooooooooonečne dokončovali a začali sme aj nosiť nábytok. Dnes pokračujeme. Ale o 15-tej chcem ísť s Maxom vonku. Niekto končí. 😅

eva7780
5. apr 2009

krásnu slnečnú nedelu prajem 🙂

marcelka82
5. apr 2009

Ahojte. U nás to už začína vyzerať na poriadok. Sviatok nesviatok, celý deň periem, vysávam, umývam okna a konečne to začína vyzerať. 😝

eva7780
6. apr 2009

no Marcelka,teda dufam ze si si aj oddychla vcera,nie len pracovala 😉

marcelka82
6. apr 2009

No ani nie. A dnes pokračujem. Už ma len hlava pobollieva a aj zrak sa mi zhoršil. Oči sú unavené. Som zúfalý človek.

eva7780
6. apr 2009

no hlava aj mna dnes bolela 😠

marcelka82
7. apr 2009

Ahoj. Tak dnes som tu prvá. Nikto tu ani nezavítal. Sme v zabudnutí. 😠 😠 😠

eva7780
7. apr 2009

fuj,ja som si až teraz sadla po celom dni 😝 aj to len nachvilku,este chcem dnes cosi dorobiť 😝

eva7780
8. apr 2009

pekný den,no dnes tolko robiť nebudem,aspon v zahrade vobec 😝 jedine dačo navarím

marcelka82
8. apr 2009

Ahoj. No ja už robím cviklu.

eva7780
9. apr 2009

ja dnes nič,zajtra chcem upiecť koláčik 😉

kavaapalma
9. apr 2009

marcelka a preco nemas rada april u mna je to najoblubenejsi mesiac a potom hned maj a jun,v aprili som sa narodila a mala aj svadbu 😉
ja mam urobene ze nic zajtra idem piect ale len dva druhy a spravim aj fasirku,dnes som behala cely dne po meste nejake vybavovacky lebo som si dala robit inu rodinnu poistku a este nejaky nakup a stihla som aj masaz hmmmmm super...marcelka aj tebe by sa zisla,odporucam...
evulik videla som tvoj svadobny albumik a som veeeeelmi rada ze si si ho tam dala
babenky moje zlate zelam vam pekne spokojne Velkonocne sviatky /evy dik za sms/ uz by som mala aj zavolat,manzel ide 19.aprila na dva tyzdne na Lest tak budem mat viac casu a ozvem sa

eva7780
10. apr 2009

prajem Vám pekné prežitie sviatkov jari 🙂
akurát som dopiekla koláčik,mám aj dáke suché kúpené,tak to úplne stačí 😉

alon111
12. apr 2009

prajem krasne prezitie velkonocnych sviatkov vela vody vela dobreho jedla a malo nadbytocnych kil 😉

marcelka82
12. apr 2009

Ahojte.
Jani v apríli som mala rodiť (biochemické tehotenstvo). A keďže neviem kedy prestne, tak Ti prajem všetko najlepšie k narodkám a ďalšie krásne spolu prežité roky k manželstvu. A aby som nezabudla, tak aj úrodné. 😀

A aj ja vám všetkým prajem krásne veľkonočné sviatky.

eva7780
13. apr 2009

Prajem krásne Velkonočné ránko 🙂 aj ked ja Velkú noc nemusím 😝

marcelka82
13. apr 2009

Ahojte. Evka ani ja nemusím.

kavaapalma
13. apr 2009

Marcelka velike D aj ked narodky mam na Jarmilu
ak ste kukli dnes spravy tak viete o tej tragedii u nas cela dedina je v smutku a v ziali...alkohol je katastrofa

eva7780
14. apr 2009

ahojte 🙂 Jani hned som pomyslela na teba,taky je ten svet nespravodlivi 😔

marcelka82
14. apr 2009

Ahojte. Jani vieš už kto havaroval? Možno budem poznať.