Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
6. nov 2008

ved to,takze okno necham na manzela,alebo vobec,ved som ho v lete umyvala 😉

mimka
6. nov 2008

evka a kebyze si rozbehnuta aj u nas je jeden kos s pradlom a neumyte okna 😀 😅 wrrrrr

...jaaaj babulky oddychujte pekne 😵

eva7780
6. nov 2008

mimka na oddych mam casu dost potom ked zacnem pichat inj.vylozim nohy a budem spat(aj ked to neviem ci vydrzim) 😉 posli ten kos este stihnem,lebo som aj periny prezliekla tak mam toho ako pri dvoch detoch 😀

marcelka82
6. nov 2008

Evka, ale veď si mohla povedať, ja by som Ti dala žehliť aj včera. Teiž mám jeden koš prádla a asi 4 varky na pranie.

eva7780
6. nov 2008

baby ved to neprehanajte 😀 😀 😀 ked tak jednym okom kukam na ten moj kos,tak si vravim ved to pocka,zajtra bude suche to co som teraz oprala a pozehlim naraz 😉 (akurat ze si to vravim uz pekne dlho 😀 ň

marcelka82
6. nov 2008

Evka a budeš si to takto hovoriť stále. Musíš to raz prelomiť.

eva7780
6. nov 2008

marcelka ved ano,ale sa mi vidi ze dnes som uz unavena,este idem dat ciste navliecky a som k.o.,mozno vecer pri telke a ked nie tak aj zajtra je den 😀 😀

eva7780
6. nov 2008

marcelka maxik je zlatucky aj na azete som kukla 🙂

marcelka82
6. nov 2008

dnes tam pridám ďalšie.

eva7780
6. nov 2008

kuknem,ked porobim 😉

marcelka82
6. nov 2008

ok

marcelka82
6. nov 2008

no ale padame...

eva7780
6. nov 2008

🙂 🙂 🙂 marcelka maxik je zlaty,hlavne ako s tebou konikoval 😀

marcelka82
6. nov 2008

Ďakujeme. Aj dnes so mnou konikoval.

eva7780
7. nov 2008

pekny den,ja idem na to okno,kym je este dobre pocasie 😉

marcelka82
7. nov 2008

jaj Evka, veď bude pršať a aj tak sa zašpiní. Umy ho iba z vnútra.

eva7780
7. nov 2008

Marcelka ved tak dajk som ho aj umyla na rychlo 😀 ale je lepsie aj zaclony vonaju 😉 v pondelok idem do car,dostala som menzes tak uz som na rade s inj.sa tesim,ze postupujem,a od pondelka vykladam nohy hore a oddychujem

marcelka82
7. nov 2008

Evka, od pondelka ešte nemusíš, len nedvíhaj nič ťažké a veľa pi. Nakoniec ma možno obehneš. Ja si už hľadám prácu. Od prvého chcem nastúpiť inde. Ešte neviem kde. Neviem. Myslím, že budem musieť nastúpiť do práce. Dám si 6 mesiacov pauzu. Aby som mala kľudnejšiu prácu a zmluvu na neurčito. Bojím sa myslieť nato, že by sa to podarilo. Bol by to zázrak.

eva7780
7. nov 2008

marcelka nemusim,ale mozem,uz si zasluzim aby ma manzel obskakoval 😉 pit budem vela,aj ked viem ze to bude dost nasilu,vypijem dost ale teraz budem musiet viac 😨 Marcelka drzim palce nech sa ti podari najst vhodnu pracu 🙂 neboj neobehnem ta,ale budeme spolu kocikovat,aj ked len semtam

valia2
7. nov 2008

Ahojte snažilky z mi, ja som tu len od dnes, ešte medzi vás nepatrím, ale od jan sa začneme snažiť...... 😉

eva7780
7. nov 2008

ahoj valia vitaj medzi nami,januar je zachvilku,tak sa pridaj k nam

valia2
7. nov 2008

vďaka za privítanie, 🙂

marcelka82
7. nov 2008

Ahojte.
valia vitaj. Tešíme sa že nás je viac. 😵 Ale ten dôvod nás neteší. ☹

Keby sa nám všetkým podarilo naraz otehotnieť. To by bolo suuuuuuuuuper.

Evka, bojím sa že to moje babulky vzdajú. Zožiera ma to.

eva7780
7. nov 2008

Marcelka ty sa stresujes zbytocne dopredu,nerob to,netrap sa,najdi si nieco cim sa zamestnas,ja som napr.zacala po rokoch zase vysivat a ani neviem ako mi ide cas,a vela citam 😉 😉 a mas maxa to mas o zabavu postarane

atima
7. nov 2008

ahojte babulky držim všetkym pršteky my sme dnes boli na poradni všetko je ok, veľmi sa tomu tešime a posielam virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

eva7780
7. nov 2008

atima ahoj,ze sa ukazes,skoda ze si tu nebola skor mali mse stretko,dakujeme za virusiky,mas fotku babatka?

marcelka82
7. nov 2008

Ahojte. Atima pekne rastiete. Ja mám také bruško už teraz keď nie väčšie. 🤐
Musíš sem zavítať častejšie. Bolo nám veselo.

Evka, Max ma dnes taaaaaaaaaaaaak rozosmial. Vonku na všetko štekal. Je zlatučký. A vďaka nemu ani sama neviem ako som vydržala 4 dni. Bez neho by to bolo horšie. Síce mám dlhšie dni, ale stojí to zato. On ma budí okolo 7.30 hod. Inak som vstávala niekedy aj o 10-tej.

eva7780
7. nov 2008

Marcelka aspon mas veselo,a dni idu 🙂

marcelka82
7. nov 2008

Veď to. Som naozaj rada že ho mám.

marcelka82
8. nov 2008

Prajem pekný víkend. Fúha, vy ešte všetky spíte? My sme už boli vonku, opravili sme wc, a bola som na nákup. Nemyslela som si, že bude taký ťažký. Ale čo už taký čas?