Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

emily333
5. nov 2009

ahojte 😉 marcelka ty sa nestresuj ale pekne oddychuj aj ked niekedy sa to neda ☹ nieco som uz aj ja pocula ze na tej mich.porodnici nieje nieco v poriadku ☹ asi uz budeme rodit doma 😠 😠 ale ze vraj HE je celkom fajn 😵

marcelka82
6. nov 2009

Ahoj emily. Práve som čítala niečo o He. A už som si prečítala aj o Trebišovskej pôrodnici. Takže nakoniec asi budem musieť naozaj do Košíc. Ja sa tam zbláznim. Ale zase, ak niečomu dôjde, tak nechem aby manžel vedel že rodím. Nespráva sa tak ako sľúbil. Stále ma stresuje. Nemôžem pribrať ani 1/2kg. Som z toho nešťastná a znova sa nemôžem poriadne najesť. Som z toho smutná. Trápim sa. Bojím sa, aby to neublížilo môjmu drobčekovi.

emily333
6. nov 2009

oj moja sa netrap chlapy boli a buduuu 😉 😉 mysli hlavne na drobceka 😵 😵 dnes som da dopocula ze v trebisove bude novy primar gyndy B...N.a ten je fajn lekar

kavaapalma
7. nov 2009

ahojte,
s tym mate pravdu,ze v MI uz nebude ist ku komu,lebo lekari odisli sami otvaraju si svoje sukromne ambulancie a pokial ja mam dobre info ,tak primarka uz nie je primarka,ale ostava tam a dosiel nejaky lekar z ukrajiny a plus ta mlada dokina o ktorej pisete je velmi zlata vola sa dr.Zambova a robi len do konca roka potom odchadza na matersku...ja som sama zvedava ako to tam dopadne...
esteze ja nemam dovod sa tym prilis zaoberat,no do TV by som tak isto nesla rodit,lebo to tam poznam a ze brrr,tak asi fakt HE alebo KE ...to sme to dopracovali...
marcelka velmi ti drzim palce , aby vsetko bolo dobre,aby si sa uz prestala trapit a konecne si uzivala vytuzene tehotenstvo...

marcelka82
8. nov 2009

Ahojte. Ďakujem vám. Ja by som si najradšej užívala tehotenstvo a aj život. Jani... Ty vieš. Ale je to strašne všetko komplikované. A nejak sa mi nedarí užívať si ani jedno ani druhé. Jedno bez druhého zrejme nejde. A ja stojím ako blbec medzi. Neviem ako to spojiť, tak aby bolo dobre. Viem čo chcem, ale neviem ako som natom a bojím sa následkov. Som hrozne blbá.

eva7780
8. nov 2009

ahojte 🙂 máme to hnusné počasie 😠 ja momentálne aj takú náladu 😝

marcelka82
8. nov 2009

Evka. Mňa zas z toho počasia bolí hlava. Ale spalo sa mi fantasticky. Tak Ti pošlem troška mojej dobrej nálady: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Nie je kto vie aká, ale podelím sa s Tebou.

eva7780
9. nov 2009

Dakujem 😀 😀 😀

marcelka82
18. nov 2009

Jajajajajaj tu už ozaj nikto nechodí. Mne iba nešiel pc a ani net.

eva7780
18. nov 2009

Marcelka viem 😀 😀 😀

marcelka82
20. nov 2009

a ani tak tu už nik nechodí. Škoda.

eva7780
24. nov 2009

ahojte 🙂 Marcelka asi pomenej,presunuli sme sa inde 😀

marcelka82
24. nov 2009

no to hej. 😀 😀 😀

kavaapalma
24. nov 2009

ahojte,
ja tiez ziram,ze je tu nejako dost pusto a predtym sa to pekne rozpisalo...marcelka brusko pekne rastie inak vsetko oka,uz dufam,ze konecne...

eva7780
28. nov 2009

ahojte 🙂 prajem pekný aj ked upršaný víkend 🙂

marcelka82
6. dec 2009

Ahojte. Jani, sme doma z nemocnice. Strávili sme tam 1,5týždňa. Ale som rada, že sme doma. Drobčeka cítim ako si kopká, ako sa otáča a úžasný. Cítiť pohyby a vidieť ho na obrazovke ako sa hýbe a kopká, ako vyzerá, je niečo neopísateľné.

lucia1212
7. dec 2009

Ahojte babenky,pozorne Vás čitam,lebo aj ja na budúci rok rodím - apríl,ale ako tak čítam, stále tu spomínate len nejakého ukrajinca a nejakú mladú gynek.,ale čo dr.Filkor, aj on azda odchádza,lebo ešte rozmýšlam,že porodím pri nom.Čo vy na to? Inak neviem čo,kde a ku komu rodit.

kavaapalma
7. dec 2009

no lucia ja ti neporadim velmi ale pocuvam od kolegyn ze Filkor je velmi dobry lekar...nakoniec to tak poriesia ze zrusia cele gyne.-porod. oddelenia v MI ani by ma to neprekvapilo,aj tak vačšina chodi rodit do HE...
marcelka som rada,ze ste obaja okej,nech sa dari aj nadalej...

lucia1212
7. dec 2009

No ja chodím k Filkorovi už niekolko rokov,ako lekar je naozaj velmi dobrý.Ale ešte som ho nemala pri pôrode,tak neviem aký je pri nom.Nevravím,že v MI je pôrodnica na úrovni,ale už som tu rodila pred piatimi rokmi a velmi nemam chut ist rodit niekde inde do druhehho okresu,samozrejme pokial to nebude nutne.Len som chcela vediet Vaš názor na dr.Filkora pri pôrode.Dakujeeeem

eva7780
8. dec 2009

Marcelka malé je už "riadne"velké 😵 😵 😵
lucia ja ti v tomto neviem poradiť 😒
Jani kde máš fotku?

kavaapalma
9. dec 2009

ahojte,
no nemam ani fotku ani albumy je to pre mna prilis verejne,tak radsej nie...

marcelka82
14. dec 2009

Ahojte. Lucia, ja nechcem rodiť v Mi. Teraz som tu ležala, ale teraz by som si to 100x premyslela, či tu pôjdem rodiť. Ja chcem radšej do Humenného. Ale to záleží aj od môjho gynekológa. Predsa len niečím som si prešla a je čo sa týka vyšetrení citlivý. Čo sa týka lekárov v Mi nemocnici, tak vlastne Filkor je jediný komu by som sa tu ešte dala vyšetriť. No ešte som nerodila takže vôbec neviem. Na pôrod ešte nemyslím. To sa žena počas tehotenstva nemá stresovať. Začnem to riešiť k 30tt. A teraz je najdôležitejšie, aby sme boli aspoň v 36tt. Potom môžeme rodiť. Tak žiadne stresy. 😉

eva7780
16. dec 2009

Marcelka pekný kočiarik 🙂

marcelka82
17. dec 2009

Evka ďakujem. Presne tento chcem. 😀 😀 😀

jenny2009
17. dec 2009

pokial vam mozem poradit dobri gynekologovia su v snine

marcelka82
20. dec 2009

Ahoj jenny2009. Predpokladám že si tam rodila. A aj nemocnica je tam na úrovni?

eva7780
22. dec 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂
Marcelka gratulujem k dievčatku 😵 😵 😵 ukázala sa predsa len,fešanda 😉

marcelka82
23. dec 2009

Ďakujem Evka. Je to už veľká slečna. Meria 24cm.

eva7780
23. dec 2009

Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí. A keď rozžiaria sa Vaše tváre, by hojnosti ste mali stále.Nový rok nech pomaličky vsunie šťastie do kapsičky, aby nespravili ste chybný krok, pre celučičký ďalší rok.Radostné prežitie vianočných sviatkov a veľa šťastia, zdravia v novom roku 2010 praje Eva 🙂 🙂 🙂

eva7780
25. dec 2009

ako nám tie vianoce rýchlo ubehli 😒 keby aspon nepršalo stále,ani vonku na prechádzku sa nedá ísť 🤐