Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
12. sep 2008

Tak to Ti nezávidím.

marcelka82
12. sep 2008

Tak si pekne ľahni a oddychuj. Aby Ti cez predlžený víkend bolo dobre.

eva7780
12. sep 2008

marcelka ved sa budem snazit,aj ked sa poznam,ked sa budem moc nudit vyhadze aj upratanu skrinu,len aby som sa nenudila,ale to sme asi vsetky zeny take,nedokazeme dlho polihovat,a PN je pre mna hotova katastrofa,len lezat a kukat telku ma nikdy nebavi

marcelka82
12. sep 2008

No veď práve preto toľko upratujem. Ty maroduješ?

kavaapalma
12. sep 2008

a ja som si dneska vzala paragraf tak mam super predlzeny vikend ale potom sa nemam naco tesit vyhrazaju sa nam v robote s 12-mi 😝 😝 😝
v podstate vam baby trosku aj zavidim aj ja by som sa rada realizovat s malovanim a tak podobne no musim pockat,som zvedava ako to dopadne ohladom domceku co si chceme kupit 18.sa dozvieme viac .....
evka a ako si prisla k svojmu drahemu ze si skoncila az tu na vychode /nic v zlom/ale sa ti cudujem ved kazdy kto moze odtial uteka za pracou na zapad 😵

eva7780
12. sep 2008

marcelka,nemarodujem,az ked pojdem na ivf 😉 kavaapalma zoznamili sme sa niekde medzi 😀 ale tam by sme nemali kde byvat a ani sme nemali peniaze na nove byvanie a amanzel ma dom ,takze asi tak,akurat keby sme predali tu dom,tak za to tam nekupime ani jednoizbovy byt 😠 😠

eva7780
13. sep 2008

prajem pekny predlzeny vikend,je riadna kosa co?

kovbojkalilli
13. sep 2008

ahojte vsetky snazilky z MI tak ja budem vasa podpora kedze som z okresu Mi a nikto nepise na Michalovcanky tak som bola pozvana ku Vam.Mam sice uz dve deticky,ale viem ze cakanie na zazrak trva niekedy dlho mala som aj ja zopar potratov no vsetko cas upravil a mam krasu 4rocnu dcerku Sarah a 3mesacneho syna Riska.

marcelka82
13. sep 2008

Ahoj kovbojkalilli. Vitaj medzi nami. Podpora sa nám zíde.

eva7780
13. sep 2008

presne tak kovbojkalili to sa nam zide 😉

marcelka82
13. sep 2008

Ahoj Evi. Ako hlava?

eva7780
13. sep 2008

ahoj marcelka dnes je to uz lepsie,ale manzel este v chodbe maluje cokel,lebo to nam este chybalo,bol tam aj pred tym,tak sme to nechali,len obnovujeme farbu,a som s toho ako nafetovana,aj ked sedim v izbe na poschodi,normalne to stupa hore 😝

eva7780
13. sep 2008

ozaj a u teba co nove?pomalovane mas uz vsetko?my este chceme v spalni na jemnucko zeleno,ale asi az na jar,lebo chceme trosku aj nabytok poprehadzovat a uvidime ako dopadne ivf-ko a ak dobre tak aj takj bude treba pomenit, a hlavne sa dost ochladilo tak sa my moc nechce robit,len sa zakuklit do deky

marcelka82
13. sep 2008

Ja som maľovala iba spálňu. Ale švagor mi už naplánoval kúpelňu. Ale to až niekedy jeseň - zima. Byt mám už nie vyprataný, ale vyglancovaný. Obrátil sa o 90°. Chcela by som ďalej pracovať, ale manžel mi to nedovolí. Neznesie bordel. A okrem toho. Teraz bola otrasná výplata. Uvidíme, čo príde zo sociálky. Dúfam, že sa to bude dať zvládnuť. Inak sa zbláznim.

marcelka82
13. sep 2008

Všetko by som chcela dať do poriadku, aby keď otehotniem, som mohla v kľude ležať. A samozrejme prvý rok nechcem v byte nič maľovať, aby to drobčekovi neuškodilo. To vieš. Výpary.

eva7780
13. sep 2008

ved to ano,radsej dopredu porobit a bude pokoj

kavaapalma
13. sep 2008

som rada lili,ze si prisla k nam 😉 tesime sa 😉
evy s tym byvanim mas pravdu je to tam strasne drahe 😠
este 5dni do zacatia ms,som zvedava ci pride,ono neda sa nato nemysliet,ked predtym sme si museli davat stale pozor a tak som len dufala,ze ju dostanem a teraz ked uz nemusime davat pozor,tak automaticky myslim nato,ze by som ju uz dostat nemala 😵

eva7780
13. sep 2008

kavaapalma drzim palce nech tentoraz mrska nedojde 😉

marcelka82
13. sep 2008

Určite nedôjde. Neboj.

eva7780
14. sep 2008

prajem krasne ranko 🙂 🙂 🙂

marcelka82
14. sep 2008

Dobré ránko prajem. Ty nemáš spania ani v nedeľu?

eva7780
14. sep 2008

marcelka ale mam,len mi bola zima,musela somsa zakryt este aj dekou,ale ani to nepomohlo tak som sa zobudila

marcelka82
14. sep 2008

No vidíš ja som spala pod 2 paplonmi kým neprišiel manžel. Potom som mu jeden dala a tak sa ku mne musel pritúliť on. A on hreje ako piecka. Tak sme hneď zaspali. A teraz varím a on spinká. Čo dobrého varíš?

marcelka82
14. sep 2008

Lili, bola si aj Ty na IVF, alebo sa to upravilo samo a otehotnela si prirodzene? Ležala si celé tehotenstvo? Prepáč. Som zvedavá. Ak Ti je niečo nepríjemné neodpovedaj. Nemusíš. 😉

eva7780
14. sep 2008

robila som kuracie prsia s hraskom,omacku k tomu a cestoviny,pridala som tammkadejake koreniny ,kari apod.a je to dobre,chcela som daco rychle,aby som nemusela trcat v kuchyni pol dna,inak moj manzel je taky ,ze toto pocasie mu vhovuje,cize aj po dome beha v kratasoch a tricku,zatial co ja mam teplaky,tricko a na tom teply sveter,a ako inak hrube ponozky 😉

marcelka82
14. sep 2008

To aj môj manžel behá po byte na ľahko poobliekaný a potom mi prská a nakazí aj mňa. A keď je chorí, tak je mrzutý.

eva7780
14. sep 2008

marcelka ja ten tvoj?ja som myslela ze len ten moj je taky,ked je chori,tak dobreze neumiera,musim ho obskakovat viac ako male dieta,a tiez je pekne nervozny

marcelka82
14. sep 2008

No môj je veľmi. Ale dá sa to vydržať. Vtedy na neho asi najviac zvyšujem hlas. Lebo ja nechcem byť chorá. Veď sa usilujem o bábo. Nemôžem si to dovoliť.

eva7780
14. sep 2008

presne tak 😉

kavaapalma
14. sep 2008

toto iste plati u nas doma,najprv je frajer,ze jemu nic nebude a beha nalahko s bosymi nohami a potom je ako male dieta treba ho obskakovat,lebo on je chory,no najviac sa mi paci ked mi nakoniec povie,ze milacik mala si pravdu 🙂