Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
29. okt 2008

Evka, to nevadí. Budeš tu zajtra. Nechceš sa vyjadriť k návrhu?

mimka
29. okt 2008

ahojky 😵 prajem pekný den 😉

marcelka82
29. okt 2008

Ahoj. Nejako sa nám skazilo počasie. Chcela som ísť so šteniatkom vonku, ale keď s ním pôjdem teraz, tak nepôjdem večer, lebo bude mokrý. Je malinký nechcem aby prechladol.

A Ty máš čo nové?

mimka
29. okt 2008

marcelka, ake velke steniatko mate? ja som s nasou taky cas vobec nechodila von, lebo som sa bala prave toho, ze nachladne... a teraz len so svetrom 😅

...aj u nas pocasko nanic, a to som rano myslela, ze ked pridem z robotky nejake to okno umyjem a nist 😀

do akeho cetra chodite marcelka? 😔

eva7780
29. okt 2008

stihla som to,mala som v pc 13 virusov 😕 😕 neviem kde sa vzali,navrh podporujem,aj ked neviem ako na tom budem,zajtra idem do car a uz asi zacinam stimulku,este neviem ale uvidim

mimka
30. okt 2008

ahojky 😵

ooo evka...13 vírusov... 😝 dosť, kade behaš po nete?? 😀

...tak čo holky, kedy sa vidime? 😵

marcelka82
30. okt 2008

Ahojte.
mimka Maxik má práve dnes 7 týždňov. Vonku s ním musím chodiť, lebo nestíham čistiť koberce. Je to fuška naučiť ho na jedno miesto. Teraz mu idú zúbky a tak všetko je, do všetkého hryzie.

Evka, to bolo dosť - myslím výrusy. A čo sa týka stimulky, je to v pohode. Akurát Ti bude nafukovať bruško. Držím Ti palčeky. Dúfam, že budeme kočíkovať spolu.

Čo tak stretko budúcu sobotu? Manžel bude hrať svadbu a ja budem 4 deň po Ket. A aj Max sa poteší návšteve.

mimka
30. okt 2008

no marcelka, ta nepotesim moc... tych nehod s mlackami bude este dost kym sa uplne nauci vydrzat a pochopit co smie a co nie... ale o tom sa porozpravame 😉 nasa teraz chodi pekne do vecka 😀 ma tam svoj zachodik, ale az ked pridem z robotky domov okolo tej 3tej a dovtedy uz vydrzi a to ma 9 mesiacov 😀

joooj baby, ako velmi na vas myslim....aj ja uz chcem byt blizsie k babatku 😔 nas caka este dlhy boj 😔

...marcelka, a to ako u teba dame stretko?? 😅 moj ma do tej 4tej v sobotu skolu a neviem ako robi, ale mne sa v pohode da, tesim ak to bude realne a rada vas spoznam holky 😵 😵

mimka
30. okt 2008

a kde sa kava stratila??? 😅 😅

marcelka82
30. okt 2008

Mimka, kávu mám doma. A zabudla som - chodím do Splnu. Ale neboj. Možno budete patriť medzi tie páry, ktorým sa podarí hneď. Ja medzi také žiaľ nepatrím. A áno stretko u mňa. Ak všetky súhlasia. Ja po kete nebudem veľa chodiť. 3 dni budem ležať vkuse, aby sa dobre zahryzli.

mimka
30. okt 2008

😀 😀 😀 marcelkaaaaaaaaaaaaaaaaa
...kavapalmu som myslela 😅 😅 😅

...no ja súshlasim, ze u teba len nech holky napisu, ci im to vyhovuje... 😵

...a zial, ani mi to prirodzene nebudeme pravdepodobne mat... mame len 2% oki spermikov 😔

eva7780
30. okt 2008

kedy to planujete to stretko?ja mam pichnuty diphereline,tak teraz cakam na menzes a volam do car a konecne sa to rozbehne

mimka
30. okt 2008

ahoj evka...na buducu sobotu... pridas sa? 😵

eva7780
30. okt 2008

mimka este sa dohodneme takto dopredu neviem ani co bude zajtra 😀 😀

eva7780
31. okt 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵

eva7780
31. okt 2008

prajem krasne ranko,dajak mi to zblblo,text mi neodoslalo 😀 😀 😀

marcelka82
31. okt 2008

Ahojte. Evka ja vás všetky rada uvidím. A prajem pekný deň

mimka, to mi je ľúto. Ja ani neviem koľko spermií máme funkných. Väčšinou sú mŕtve a zvyšok nepohyblivé ☹ .
Ale problém je aj u mňa. Nemám folikuly. Tie mi teraz iba vytvárajú iba pocou liekov. Takže u nás šanca prirodzene je 0%. 😢 😢 😢 Takže mimka hlavku hore. Stále máte väčšiu šancu ako my. 🙂

eva7780
31. okt 2008

marcelka ani ty nemozes spavat? 😉 😉 my mame 7 % dobrych,nic moc,a este ja protilatky,takze keby som mala doma aj kanca,tak nepomoze 😢

marcelka82
31. okt 2008

Nie Evka. Musela som skontrolovať koberce skôr než sa Paľko zobudí. Už nevie čo s Maxom. A potom ma už drobec nenechal spať. Dala som mu najesť a nechala som ho na chodbe. A robil cirkus. A teraz mi spí pri nohách. Ale už si pôjdem ľahnúť, lebo od dnes vkladám tabletky ráno, večer.

atima
31. okt 2008

ahojte snažilky velmi Vám držim palce aby sa Vám to podarilo, ja som tým prešla tak asi viem ako sa citite, je to ťažke hlavne psychicky ale musite myslieť pozitivne hlavne sa ukludniť a raz sa to určite podari. Verte mi, že psychika zohrava veľmi veľku ulohu.

marcelka82
31. okt 2008

Atima nepridáš sa k stretnutiu?

eva7780
31. okt 2008

ahoj atima,ako sa citis?

kavaapalma
31. okt 2008

ja som tu len mam toho dost vela a nestiham no u mna nic nove mamina sa vratila z rakuska tak uz mam toho menej fakt som pocitovala ked chyba,dnes mam este poubednu a potom rano
mimka ahoj ano chodim do TV vlastne skoro kazdy vikend a pri svokre si aspon oddychnem nemusim tam nic robit aj drahy chodi hrat hokej sobotu vecer so svojou partiou
aj ja by som tak strasne sa chcela s vami stretnut no u mna je to horsie vikend nic nakolko mam muza cez tyzden prec tak chcem byt s nim a fakt neviem jedine ten tyzden jak robim rano mozem tak ozaj ma to mrzi ked Evka potom nemoze velmi chodit tak nabuduce hadam a Evy velmi silno drzim palceky nech si konecne stastne tehotna aj vy babulky a Atima by nas mala prist vsetky nakazit 😉 🙂 😀
zajtra mozno este stiham pc tak sa ozvem

marcelka82
31. okt 2008

Ahojte. Mne to vyhovuje aj cez týždeň. Od obeda som sama doma (teda s Maxom sme sami). Kedy vám viac vyhovuje. Ja sa budem tešiť.

atima
1. nov 2008

no rada dojdem, kedy sa to chysta?

mimka
1. nov 2008

ahojky..pekný dušičkový víkend 😅

...mne to je jedno kedy, aj cez týždeň...napíšte čas a deň a priletím s radosťou 😀

...čo robkáte??? ja kafíčkujem a čakám kedy moje dve lásky vstanú....jedna po nočnej - mangel a druhá náš hafan, ktorý zo spolupatričnosti spinká so svojím pánom 😅

marcelka82
1. nov 2008

To je pekné. Aj môj spinká s nami. Ale na posteľ ho nepusím. Tam nesmie.
Môj manžel odchádza okolo 12-tej a prichádza okolo 18-tej. Takže kedy poviete. Dajte si termín a dohodneme sa.

eva7780
1. nov 2008

s tymi psikmi to mate vesele,ja ked som mala tak isiel spat vedla mojej postele a vzdy rano som sa zobudila a psik mi spal na nohach 😨 malo to aj svoju vyhodu fajne mi hrial nohy 😀 😀

eva7780
2. nov 2008

pekny den 😵 😵 😵 😵

marcelka82
2. nov 2008

Ahojte. Evka, to muselo byť rozkošné. Náš časť tejto noci preplakal. Pokrstil nám nový koberec v spálni, tak musel spať na chodbe a on sa zrejme bojí. Bolo mi ho ľúto. Aj preto som vstávala dnes skoro ráno. A celý deň sa ma drží ako kliešť, lebo sa bojí, že ostane sám. Bola som si dnes skúsiť auto a keď sme sa s manželom šli presadiť, tak sa zľakol a išiel so mnou. Aby som ho nenechala. Moje krásne šteniatko. A boli sme si pobehať po Šírave. Ten mal ale radosti.

Tak čo, kedy dáme stretko?

Kavaapalma, kedy Ti to vyhovuje, stanov termín a budeme schváľovať.