Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
8. nov 2008

pekny den,Marcelka uz mas toho za sebou dost,ja uz mam popratane,varit idem spagety takze to je casu dost,teraz oddychujem pri kavicke a poobede bude oddych a pojdeme na prechadzku,treba vyuzit to pekne pocasie 😵

marcelka82
8. nov 2008

No, my neviem čo budeme robiť. Tak zase iba vystrájať. Čo iné? Sme stále iba dvaja a ešte neviem prechádzať sa pomedzi ľudí bez problémov. My ešte bežíme za každým. Neviem si predstaviť, žeby sme šli niekde, kde je viac ľudí.

eva7780
9. nov 2008

prajem krasne ranko,ja sa asi nezbavim tych snov,stale o tom istom 😨 Marcelka tebe sa nesnivalo?mne teda kazdu noc,a rano sa zpbudim ako zbita a nevyspata

marcelka82
9. nov 2008

Dobre ráno Evka. A čo sa Ti také sníva?

eva7780
9. nov 2008

ako inak s uo,ale take drastaky,uz aby som mala po 😝 neviem dokedy sa my take bude snivat

marcelka82
9. nov 2008

Mne sa nič také nesnívalo. Ja som spala v pohode. Iba som mala problém zaspať. Príliš som na to myslela.

eva7780
9. nov 2008

ved to je asi tym,ze na to myslim vtedy ked mam klud,ale zapsat problem nemam,snad aj tie sny prejdu 😉

marcelka82
9. nov 2008

Určite prejdú neboj.

eva7780
9. nov 2008

je to mozne,zajtra sa mi uz bude snivat o pichani inj. 😀 😀 😀

marcelka82
9. nov 2008

No aj to je môže byť. A možno sa Ti už zajtra bude snívať, ako si hajkaš bábo na rukách. Podotýkam, že svoje vlastné.

eva7780
9. nov 2008

Marcelka ved uvidime,len by som sa uz aspon raz chcela riadne vyspat,a hlavne sa zobudit oddychnuta

marcelka82
9. nov 2008

Ja síce spím, ale nebudím sa oddýchnutá. Ale želám Ti to.

kavaapalma
9. nov 2008

caute akurat som vyprevadila manzela

marcelka82
9. nov 2008

Zase si slamenná vdova?

marcelka82
9. nov 2008

Moja, ja svojho síce vidím každý deň, ale aj tak som stále sama.

kavaapalma
9. nov 2008

mas nocne mory evy no to neni dobre ja som rada ze sa vobec vyspim lebo stale mam pocit ze tolko co lahnem hned uz aj vstavam ja som asi divna ale normalne sa tesim ako budem doma ak to vyjde na materskej... co pametam tak asi dva razy sa mi snivalo ze viem lietat a to sa vraj sniva vtedy ak je clovek velmi stastny,lebo ja si svoje sny dost pametam aj nocne mory to ked vstanem tak ma boli hlava a hlavne ak na nieco velmi intenzivne myslis po cely den tak sa ti potom este s tym aj sniva a snivalo sa mi aj o detoch za kazdym to bol chlapcek takze psychika ma obrovsky vplyv

kavaapalma
9. nov 2008

ja viem marcelka je to tazke dnes mi bolo aj do revu jak odchadzal sice cely vikend bol doma ale nic nebolo som to v piatok dostala ach jo na chalupe sme robili jak diví ze sme boli takí unavení ze vcera uz o pod deviatej sme zaspali

kavaapalma
9. nov 2008

ahoj valia pis budeme radi a snazit sa mozete zacat aj skor ja som si tiez nemyslela ze to bude tak trvat jednoducho som si myslela ze to bude hned prvy mesiac a ono je to kus ine

eva7780
9. nov 2008

nocne mory som nemavala to len teraz dve noci,dufam ze to prejde 😝 uz teraz sa mi vyzyvuje a rano sa zobudim,akoby som ani nespala,taka unavena,asi aj to pocasie robi svoje,uz zase sa zacina slniecko schovavat 😵

eva7780
10. nov 2008

prajem krasne ranko,blbe sny prestali,uz sa mi snivalo o babatku 🙂

mimka
10. nov 2008

ahojte kocky.... ako sa mame?? 😵

evka, aj ja chcem take sny 😀

valia2
10. nov 2008

caute, 😉
kavaapalma: by sa clovek aj zacal snazit, ale co ked mojho stareho nedostanem do postele, akosi sme bez chuti..... 😢

kavaapalma
10. nov 2008

u nas to nehrozi len ak tak unavení po namahavej robote jak teraz po pileni dreva na chalupe 😀
ja som cim dalej tym viac do svojho manzela 😉

marcelka82
10. nov 2008

Ahojte. Zaujímavá debata. Vidíte a ževraj my ženy nechceme. Pritom môjho buď bolí hlava, alebo sa mu nechce, alebo je nervózny pred koncertom, alebo je unavený a keď niečo z toho chce zakriť, tak ma nechá zaspať na gauči. Čiže tiež veľa možností nemáme.

mimka
10. nov 2008

no jani, tak to ti fakt zavidim.....u nas to po tom nekonecnom snazeni tiez nie je bohvieco... snad sa to spravi 😔

...si niekedy pripadam ako starenka doma 😅

...marcelka, ako?? brusko hladkas dostatocne, aj rozpravky citas???

...valia vitaj 😉

eva7780
10. nov 2008

ahojte,uz sme doma s KE ,dnes som mala pichnuty 1x menopur,vlastne som si ho pichla ja 🙂 v pitok bude kontrola 😵

marcelka82
10. nov 2008

Evka gratulujem. Teším sa s Tebou. Tak len pekne pokračuj.

Mimka, vyzerá to šelijako. Aj tak - aj tak. Hladkám bruško, ale nepreháňam. Mám doma ešte jedno dieťa, ktorému sa treba venovať naplno. Tak sa mu venujem. Dnes sme boli u zverolekára, a ako naschvál operoval. Trebalo hodinu čakať. My sme ešte maličký, aby sme hodinu čakali. A ani ja som nevládala. Tak sme prišli domov a skúsime to znova zajtra. Len čo sme prišli, napapal sa a zaspal. Aj novú hračku dostal. Ale je taký unavený...

eva7780
10. nov 2008

Marcelka dakujem 🙂 naco si bola dnes smaxom u veterinara?

marcelka82
10. nov 2008

Potrebujeme potvrdenie, že sme zdraví. To vieš, nie sme nahlásený na úrade, kďže nemáme 1/2roka. Musíme mať aspoň niečo, lebo s ním chodím medzi ľúdí a hl. detí. A tiež potrebujeme ostryhať parúriky.

eva7780
10. nov 2008

no tak tie pazuriky ma riadne 😉 😉