Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
15. dec 2008

pekny tyzden prajem

kavaapalma
15. dec 2008

babenky vsimli ste si ze nasa mirka tu dajak dlho nic nenapisala
ked chlapi mozu pokukavat po peknych kockach,tak aj ja sa otocim za peknym chlapom a nic zle natom nevidim v noci som mala dobry sen,len skoda ze si vela z neho nepamatam ale urcite stal zato kedze som spala az do 12-30hod. Minuly tyzden som bola na gynde a dokina sa ma opytala,ze ake povolanie ma moj manzel a ja ze vojak tak ze nevie dovod preco je to tak ale dost vela parov co muz je vojak maju problem otehotniet tak ze nebudeme dalej cakat a zacneme organizmus pripravovat na otehotnenie a ja nato ze som si myslela ze az po roku,no neva aj tak ma to nejak netankuje to je divne mozno pre niekoho ale ja som aj tak v pohode 😅
teraz sme obaja nejak dost prechladnutí tak ani snazit sa nam nece aj ked mam nato teraz akurat vhodne obdobie no ja nasilu nezvyknem nic robit a aj som mu povedala ze by to bola sranda ak by sa to ten mesiac podarilo 😀 😀 😀

valia
15. dec 2008

Caute baby, dlho som nepisala 🤐 , ved nemám nic noveho ☹ Ináč, kavaapalma, zobrala som si tvoju radu k srdcu, a už od min mesiaca sa snažíme. Zatiaľ neúspešne. A nepotešila si ma, lebo aj môj je vojak 😢 😢

eva7780
15. dec 2008

no valia teda riadne dlho,neberte to tragicky ze mate muzov voakov,ja nemam a nedari sa 🤐 tak vam drzim palce nech vam to vyjde co najskor 😵

kavaapalma
15. dec 2008

valia mala by si sa polepsit a pisat trosku viac a kde sluzi ten tvoj v MI? Evy ja to vobec tak neberem v podstate to mam na haku-ibaze nijaky hak nemam 😀 horsie by bolo keby som mala viac rokov

valia
16. dec 2008

evi, neviem ci to bude co najskor, lebo som teraz v strese. vies, prisla som o robotu ☹ ale snazim sa mysliet pozitivne. teraz chvalabohu brigadujem, aj podpora bude, takze nie som na tom az tak hrozne, ale aj tak je to niekedy na psychiku.......
kavaapalma, môj sluzi v presove, a ja spolu s nim 😉 a ty mas svojho kde???

eva7780
16. dec 2008

ahopjte valia,my sme bohuzial bez prace obaja 😠 momentalne som taka prechladnuta,uz mam nos ako alkoholik ,manzel nestiha kupovat vreckovky

marcelka82
16. dec 2008

Ahojte. Zase budem mať sviatky na figu. Dokonca v čiernom. Zomrel mi dedko.

eva7780
16. dec 2008

Marcelka úpromnú sústrasť

eva7780
16. dec 2008

úprimnú

marcelka82
16. dec 2008

Evka aj úpromnú beriem. Ďakujem.

eva7780
17. dec 2008

pekmy den,aj ked Marcelka pre teba asi nebude 😢

valia
18. dec 2008

marcelka, je mi ľúto, čo ťa postihlo, úprimnú sústrasť.

dievčatá, prajem Vám šťastné a veselé sviatky v predstihu, lebo neviem či sa mi ešte podarí dostať na net. ☹
v nedeľu ideme k svokre, aaaaaž do troch kráľov 😅 😅 😢 dúfam, že to v zdraví prežijem 😉

eva7780
18. dec 2008

valia aj tebe krasne sviatky prajem a hlavne pevne nervy na svokru 😀 mne dnes vytrhli zub 😔

marcelka82
18. dec 2008

Ahojte. Ďakujem a aj Tebe valia prajem krásne sviatky. Preži ich v pokoji. Dúfam, že nemáš zlú svokru.

Dievčatá, asi sa toho na koniec nakopilo málo. Som chorá, už iba pištím a chodím do práce. Dnes mi môj nadriadený povedal, že mám ideálny hlas na erotickú linku. Aj to potom, čo sa mi troška rozhovoril.

eva7780
18. dec 2008

ahoj Marcelka,eroticka linka,to čo napadlo šefa,no bezim idem dnes ku kolegyni jej dcera robi nechty tak si idem dat spravit nech mam aspon na vianoce pekne

eva7780
19. dec 2008

pekny den 😵 aj ked upršaný 😖

marcelka82
19. dec 2008

Ahoj. Ako dopadli nechty?

eva7780
19. dec 2008

Ahoj Marcelka,dobre mam urobene 😵 teraz som dovesala tretiu varu pradla,zas bude co zehlit 😠 ale som aj periny prezliekala tak sa akosi nakopilo 😝

marcelka82
19. dec 2008

Dám Ti aj moje? Ja už vôbec nestíham. Práčka plná, Koš na špinavé prádlo tiež, čistých vecí dva koše, nevytepované koberce, nepoutieraný prach. A voľno mám v nedeľu a potom až 24 a 25. A nemôžem zapnúť práku a pri tom vysávať alebo žehliť, lebo mi vyhodí ističe. Tak si to neviem ani predstaviť. Zas nemôžem zapnúť práčku a odísť, lebo sa bojím, že Max prehryzie kábel a zabije ho elektrina. Búdku už zničil. Škoda. Bola nádherná.

eva7780
19. dec 2008

no veru škoda ☹ bola krasna

eva7780
20. dec 2008

pekny vikend 😵

marcelka82
20. dec 2008

Ahojte. Tak ja už 3 dni ledva hovorím. Nevyzerá to najlepšie 😠 . Veď sú Vianoce. 😖

eva7780
20. dec 2008

Marcelka len sa dopovať vitaminmy,nic ine neostava,ja tiez tlacim do seba 😵

marcelka82
20. dec 2008

Ja do seba od stredy tlačím antibiotiká

eva7780
21. dec 2008

pekné ránko 😵

marcelka82
21. dec 2008

Ahojte. Chcem vám všetkým zaželať šťastné, veselé a požehnané Vianoce. Už nebudem stíhať sem prispieť do Vianoc. Tada pravdepodobne.

Dnes mi nie je o nič lepšie. Začala som ešte aj sopliť. 😢 Aj hlava je na tom hrozne.

eva7780
21. dec 2008

Marcelka aj tebe prajem krásne sviatky 😵 ani sa nedivim že si chorá,ked je také nanič počasie 😎

marcelka82
21. dec 2008

To nie je počasím. To ja mám už asi tretie Vianoce. Tak mi treba. Mám byť celý rok poslušnejšia a nebudem chorá.

eva7780
22. dec 2008

Marcelka ved posluchaš 😵