Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
12. mar 2009

sobré ránko,dúfam že maxikovi je dnes už lepšie 🙂
ja zachvilu letím do práce

alon111
12. mar 2009

prajem krasne ranko.tebe evi normalne zavidim ja by som uz tak sla do robota ale mama na poslednu chvilu cuvla z toho ze bude s ninkou takze este dva roky budem asi doma 😠

marcelka82
12. mar 2009

Ahojte. Evka aj sobré sa dá. 😀 😀 😀
Maxinkovi je lepšie. Boli sme na väčšiu prechádzku. Problém je, že si už 2x strhol z očka chrastičku. Takto sa mu to bude dlho hojiť. No a kvapky do očka - uteká, hryzie. Hrôza.

Alon, ja by som teraz veľmi rada ísť na materskú. Úplne by som si to vychutnávala.

U nás sa mračí. Dúfam, že nebude pršať.

A ráno som sa pohádala s manželom. Tak ma na.... Som to nevydržala. Týždeň minimálne ho prosím aby mi šiel k švagrovi na prepravky, aby som mohla vypratávať detskú. A stále nič. A bol to on kto povedal, že do Veľkej noci musí byť hotová. A už zamakal. 😅

eva7780
12. mar 2009

ahojte,až teraz som sa konecne dostala sem,mali sme navstevu 🙂

marcelka82
12. mar 2009

No aspoň troška zmeny. Ale aj my sme dnes mali zmenu. Boli moji rodičia na kávu.

alon111
12. mar 2009

aj ja som mala zmenu .manzela som poslala do obchodu na colu a on priniesol detom televizor pirati s karibiku.ale aspon budem mat pokoj a deti sa zacnu hrat v detskej preto ze chcu a nie za trest

marcelka82
12. mar 2009

Alon, tak toto je pekná zmena. 😉 😀

marcelka82
13. mar 2009

Prajem krásny aj keď nie je slnečný deň. 😀

marcelka82
13. mar 2009

Ahojte. Som doma. Max je už oficiálnym občanom mesta Michalovce. 😀 😀 😀

eva7780
13. mar 2009

ahojte 🙂 maxikovi gratulujem
idem pokračovať v práci 😝

marcelka82
13. mar 2009

Ahoj Evka. Ďakujeme.

eva7780
13. mar 2009

prádlo vyvešané,ešte idem skočiť na poštu a konečne mám porobené,aspon na dnes 😉
Marcelka ten cukor sme kupili aj u nás,mali ho vela 😉

alon111
13. mar 2009

ja vam vsetkym prajem krasny piatok trinasteho.ja mam dnesok narodeninovy oliverko ma dnes tri rocky tak oslavujeme.prave jedia tortu a oliver chodi ako big boss lebo sa to vsetko toci okolo neho 😀

eva7780
13. mar 2009

Oliverkovi prajem všetko najlepšie,hlavne vela zdravíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marcelka82
13. mar 2009

Ahoj. Aj ja prajem Oliverkovi všetko naj. Nech ho v živote čaká iba to naj a aby bol veľmi rozumný.

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marcelka82
13. mar 2009

No pekne. Tu už ani nikto nepíše. 😠 😠 😠

eva7780
14. mar 2009

pekný víkend 🙂
slniečko svieti,vtáčiky štebocú,no čo može byť krajšie 😉

alon111
14. mar 2009

prajem krasne ranko a pekny vikend.ja si trosku vypracem byt aj ked to pri mojich detoch je uplne zbytocne pretoze po hodine je zas byt v povodnom stave, ale aspon sa nebudem nudit 😉

marcelka82
14. mar 2009

Ahojte. Neviem ako mi to bude vychádzať, lebo od dnes maľujem a makám. Ak tu nebudem nehnevajte sa na mňa. Budem na vás aspoň myslieť. 🙂 🙂 🙂

alon111
14. mar 2009

tak nech ti to malovanie ide od ruky 😉

marcelka82
14. mar 2009

Ďakujem. Budem sa snažiť aby to bolo čo najskôr nech sa nezbláznim. Budem teraz chodiť z práce do práce.

eva7780
14. mar 2009

Marcelka ty si šikulka,to ti pojde lahko,sem tam zapriahni aj manžela 🙂

marcelka82
14. mar 2009

no posnažím sa.

eva7780
14. mar 2009

my sme postrihali kričky,hned sa lepšie robi ,ked je tak teplucko 🙂

marcelka82
14. mar 2009

No Ti poviem že hej. A máme všetko pozapájané, takže tu budem častejšie než som predpokladala.

eva7780
14. mar 2009

to ste už vymalovali? 😕

marcelka82
15. mar 2009

Prajem krásne slnečné ránko.

Evka ešte nie. Počítač je pozapájaný v obyvačke. Nedá sa maľovať pri Maxovi. Keď sa tam zatvorím šteká a keď ho vezmem k sebe tak mi znova šteká a naháňa moje pracovné nástroje.

eva7780
15. mar 2009

ved sa mi to aj zdalo rýchlo 😀 aj my chceme tohto roku spalnu aj luster ideme novy kupiť,aj záclona by sa zišla 😉

alon111
15. mar 2009

prajem krasnu slnecnu nedelu vam vsetkym.marcelka co to citam este nie je pomalovane.no ved to nevadi malovanie nema nohy ono neutecie.aj mi budeme malovat len neviem kde odlozim deti,asi do skrin a kazdeho zvlast aby sa nepozabijali. 😀

marcelka82
15. mar 2009

😀 😀 😀 alon asi by som to mala skúsiť aj s Maxom. Manžel sa schová k počítaču. A samozrejme že ešte nie je pomaľované, veď sme včera ešte iba povynášali nábytok.
Dnes sme boli s Maxinkom na dlhšiu prechádzku. Bolo super. Potom som drobca okúpala a ani nevyzeral, ale voda bola čierna. Fuj. Ale už je čistučký. Teraz keď zaspinka, tak ja pôjdem pracovať.