Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
7. dec 2008

peknu nedelu 🙂 atima ja po starom,stimulka musela byt stopnuta,kedze som vobec nereagovala na inj. ☹

eva7780
7. dec 2008

atima ip 😉

karolinka83
7. dec 2008

Evka, ta to co? Ta to jak to? A kedy zas zacnes stimulovat? No nic neboj, pridu vianoce, vsetky zresetujeme, fajne sa najeme, zrelaxujeme a od noveho roka ideme do toho!!! Rok 2009 bude uspesny. Citim to v kostiach... 😉

eva7780
7. dec 2008

Karolinka no neviem ci to bude v r.2009,uvidim ako sa budem na to citit a musim dosetrit peniaze co som minula na injekcie,co je 15 000,takze uvidim

karolinka83
7. dec 2008

Evka, 15000? paneboze! To je take drahe? A to mas len injekcie za tuto cenu? A samotny zakrok? Dufam, ze aspon nieco ti preplaca poistovna... N o to je pre mna normalne sok...

eva7780
7. dec 2008

veru riadne drahe,zakrok by ma vysiel dalsich 10 000+4000 a ak by som chcela este lepidlo tak +3000,aj pri inj.daco preplaca poistovna konkretne dakych 70 alebo 75% neviem uz presne

eva7780
7. dec 2008

a to neratam cestu hore dole,dakedy autom ,dakedy autobusom,ale tam islo tiez dost penazi,od februara,ked sme potom aj chodili po lekaroch ci uz manzel do ke,spolu do humenneho atd.,ale ked sa inak neda,tak len nasetrit,akurat neviem z coho

marcelka82
8. dec 2008

Dobré ráno. Znova začiatok týždňa. Som v práci 2 týždne a už som neskutočne unavená a vynervovaná. Reagujem neprimerane. Nepáčim sa sama sebe. Ale manžel ma znáša hrdinsky. V noci nám vytiekol radiátor v spálni. Nový koberec je úplne mokrý. Neviem ako budeme postupovať.

Karolínka mňa vyšlo celé IVF + ICSI nejakých 30000 Sk bez cesty a lepidla. Ale so zmrazením.

Atima ja viem. Uvedomujem si to. Iba to nie je také ľahké a nedá sa rozkázať si. V citoch nie. Ale Ty sa pochváľ. Ako sa máte?

eva7780
8. dec 2008

Pekne ranko,to s tym riadiatorom ma mrzi,to by ma asi roztrhlo od zurivosti 😠

marcelka82
8. dec 2008

No čo už už som si zvykla, že keď sa darí tak sa darí.

eva7780
8. dec 2008

a ako ste to nakoniec vyriešili? 😕 idem spat dobru noc

kavaapalma
9. dec 2008

ahojte,u nas v praci nieto co robit davaju nam nutene dovolenky a kto nema tak doma na 60% ja zatial chodim a potom bud.tyzden mam pondelok a utorok volno a potom od 19.az do 7.januara a potom co bude ani srnka netusi 😖 ale nejak ma to nesere som v pohode pripadam si akokeby som bola na mariske,furt sa len hadat a rozculovat no naco-funguje u mna terapia usmevom 😀 v patecek sa chcem ist kuknut na vianocne trhy ak ma manzel zasponzoruje nebudem nic kupovatt sak je to tam precenene len tak pobehat s kamoskami a sadnut na kavu...
evulik to ma stve ze ti to nevyslo ale ako karolinka pisala cez sviatky oddychneme napapame namilujeme a vysledny efekt sa dostavi 😅

eva7780
9. dec 2008

pekny den,janka to ano snad sa dostavi vysledny efekt,najlepsie by bolo keby bol prirodzeny, 😵 dufam ze vas nejdu prepustat,ked musite brat tolko volna 😨

marcelka82
9. dec 2008

Ahojte. Jani viem že to u vás nevyzerá ružovo. Peťo chodí k nám nahrávať. Ale tak snáď to dopadne v pohode.

Ja mám zajtra dovolenku. Ideme kuknuť radiátor, ja idem na preventívku a Max na očkovanie. Takže si to až tak neužijem.

eva7780
9. dec 2008

ahoj Marcelka 😵

eva7780
10. dec 2008

Pekný den,od zajtra idem robiť na aktivačne naspať do školky,som rada,je to lepšie ako nič,aj manžel ide robiť,aspon nebude tolko času na nedobre myšlienky 🙂 atima pekne rastiete 😵

marcelka82
10. dec 2008

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper

eva7780
11. dec 2008

pekny den,šup hore 😉

marcelka82
11. dec 2008

kde hore? Veď ja som už mala toľko za sebou.

eva7780
11. dec 2008

marcelka stretje strany 😀

eva7780
11. dec 2008

s tretej 😉 a nie s postele 😀

atima
13. dec 2008

ahojte dakujeme všetkým dari sa nam zatial dobre.Pribrala som už 8 kil, len babatko je akesi lenive, zatial žiadne pohyby. A vo štvrtok som bola dať odbery na tripple testy tak som dosť nervozn

atima
13. dec 2008

Ahojte dakujeme zatial sa dari dobre až nato že som zachladila nerv a boli ma chrbat. Pribrala som už 8 kil, len mame nejake lenive babatko zatial žiadne pohyby. Vo štvrtok mi brali krv a moč na tripple testy, tak som nervozna ako to dopadne.

atima
13. dec 2008

akosi mi to zhaluzilo a divne poslalo po prvy krat 😀

eva7780
13. dec 2008

Atima držím palce, 😵 nevadi že ti zhaluzilo pochopili sme,teda aspon ja 😀

kavaapalma
13. dec 2008

sevaste snz,atima pochopili sme a drzim ti palce,ja mam teraz v pondelok a utorok nutenu dovcu a uz rozmyslam co budem robit aby som sa nenudila ved ja normalne neviem oddychovat ale prospieva mi byt stale v pohybe 😀 v utorok idem ku kadernicke som zvedava co zas vymyslime 😀 a inak pohoda lesna...
a marcelka Peto je velmi chutny hm,keby som nebola vydata tak j-e-j-e-j ma v sebe nieco len keby tolko nenadaval /ale to len tak medzi nami dievcatami/ ja som na vysost spokojna s tym co mam doma

eva7780
13. dec 2008

Jani no zato 😉

marcelka82
13. dec 2008

Ahojte. Jani máš pravdu. Je zlatý. No ale ja som tiež spokojná a svojho manžela milujem. 😉

marcelka82
14. dec 2008

Ahojte. Prajem krásne ránko. A príjemnú nedeľu.

eva7780
14. dec 2008

Peknú nedelu 😵