Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
23. okt 2008

prajem pekny den,aj ked akysi chladny a skaredy

marcelka82
23. okt 2008

Ahoj. Veru je chladný. Tejto noci som veľa nespala. Max sa v noci chce hrať a cez deň spať. Takže cez deň si kľudne varím ale v noci je to hrôza. Dnes ideme na koncent do Ke a on bude sám asi 7 hodín. To budú mať susedia radosť. S manželom vyjednávam, aby sme s ním šli von keď sa vrátime (cca 0:00hod). Aby vydržal do rána. A mohli sme si troška pospať aj my. Tak uvidíme ako to zvládne.

kavaapalma
23. okt 2008

ahojte som tu nebola lebo mi nesiel net ale uz je to ok.
robim teraz nocne takze nic moc

kavaapalma
23. okt 2008

jeeeeeeeee havinko je nadherny,my mame maleho kocurika taka zmes ze co dokaze ulica a volame ho džony podla deepa ked uz tolko zinkasuje z apokracovanie piratov z karibiku

eva7780
23. okt 2008

marcelka to mas ako dieta,taka menisa predpripravka 😉 😉 7 hod.dost na takeho maleho,susedka bude mat asi tiezkoncert 😀 ahoj kavaapalma 😉 co mas nove?

eva7780
24. okt 2008

prajem pekny den 😵

marcelka82
24. okt 2008

Ahojte. Neviem, či susedia mali koncert, lebo keď sme prišli, tak som načúvala a dverami a bol tichučko. Čakal nás na chodbe. Ale asi mal rušnú noc, lebo zase spinká. Dnes budem vysávať. To bude strachu. Ale neviem sa na neho dlho hnevať. A ešte nevie kam môže ísť na vc. Dokonca včera popoludní sme boli vonku a silný vietor fúkal, začal sa škrabať hore mnou, len aby som ho vzala na ruky. Bola mu taká zima. Môj malý drobček.

Kavaapalma a ináč sa ako máš?

eva7780
24. okt 2008

marcelka no musis ho naucit pytat sa von,mne to tiez neslo este za slobodna ale svagor sa toho ujal a psik sa po 2 tyzdnoch sam pytal vonku 😉 a potom som s nim pobehala aj hodinu

marcelka82
25. okt 2008

Ahoj Evka. Snažím sa. Šlo by to ľahšie, keby v noci spal a cez deň behal. Ale má to pomýlené. Ja to zvládnem. Ak nie ja tak kto iný? To si hovorím vždy keď mi niečo nejde.

eva7780
25. okt 2008

pekny den 😵 😵 😵

marcelka82
25. okt 2008

Ahoj Evy. Aj Tebe prajem pekný deň. Ako sa máš?

eva7780
25. okt 2008

marcelka ujde to,akasi som dnes leniva,ale porobila som toho dost 😉

eva7780
26. okt 2008

prajem skore rano,meni sa cas a ja niezeby som spala dlhsie ale naopak 😔 😔

kavaapalma
26. okt 2008

caute moje zlate ja som vcera tiez spala fajne dlho som si to mohla dovolit lebo som bola u svokry a este som zazila aj trapas na stadione v TV jak bol moj drahy hrat hokej a ja v cizmach na opetkoch som isla k nemu nieco mu podat a taaaaaak fajne somnou treslo o zem podotykam pred vsetkymi jeho kamosmi ze som sa cela zaspinila lebo ta m bola primrznuta voda a rozbila som si pravu ruku vyzera to akoby som chytila tzv.cestny lisaj a stipe to jak slak jasne ze som sa strasne hanbila a zvysok casu som radsej preckala v aute aby ma nikto uz nevidel... 😖
minule ma vytocili u nas v obchode to si ani neviete predstavit ake nervy som chytila lebo som si bola kupit vlozky a tie nalpy-predavacky na mna ze ty ich este potrebujes no nenaserie vas to a sused ze pridem pomoct lebo ja uz syna mam a dalsia zasa na mna ze ty este chodis do roboty lebo si myslela ze som tehotna a som doma tak co ich je do toho do pip...najhorsie je ked sa ti cudzi ludia montuju do sukromia ja byt celebrita asi by som tych paparazov zakazala...
v sobotu sme si chceli urobit tazku pohodu no boli sme taki unaveni ze sme radsej uprednostnili dlhy sladky spanok no hadam na buduce 😉

eva7780
26. okt 2008

kavaaplama to ,mas teda smolu,dufam ze ruka bude v poriadku 😉 ja uz takych ani nepocuvam,mne uz tolky chceli pomoct decko urobit,citujem tak to aj povedali,ze ked muz nevie ze oni pomozu ,a to som na dedine to je hotova katastrofa

eva7780
27. okt 2008

Prajem krásné ránko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marcelka82
27. okt 2008

Ahojte. Včera som nemohla. Začali sme behať po cintorínoch a tiež som musela (podotýkam) prvý krát okúpať Maxa.
Kavaapalma, dúfam, že s tou rukou to nebude dlho trvať a bude ok. Ináč my ešte stále na tému dieťa tvrdíme, že sme mladí a že máme čas. (Manžel má 40 a ja 26rokov) Takže u nás sa na dieťa vypytujú iba pre bruško, ktoré my rastie.

eva7780
27. okt 2008

ahoj marcelka,ako zvladol psik prve kupanie?isto si bola mokrejsia ty 😀 😀

kavaapalma
28. okt 2008

ja som tiez z dedinky ale nemenila by som to
juj marcelka tak ty si mladsia ako ja 😉 ja uz mam 30-ku ale citim sa na menej sak v podstate nemam ziadne starosti len take malicke zatial byvame u mojich rodicov vydavky velke nemame lebo nasi povedali neh si radsej spůorime kym sa da prispievame len na stravu a zhaname svoje byvanie ked nam do toho posrala aj ta kriza lebo sme chceli vziat hypoteku este pockame do jari to je moje maximum a uvidime ...

marcelka82
28. okt 2008

Ahojte. Evy nebola som vôbec mokrá. Zvládol to nádherne.
Kavaapalma ja sa cítim staršie. Starostí je dosť.

Dnes som bola v Care. Zvýšil mi dávky liekov. O nedlho budem mať zákrok.

marcelka82
28. okt 2008

Ale nebudem to naťahovať. KET mám 4.11.2008 o 10.30hod Držte silno palce. Chcem byť už konečne tehu.

mimka
28. okt 2008

ahojky baby...ako sa mate? dlho som tu nebola 😔

marcelka, budem na teba mysliet a drzat prsteky, nech sa to podari a ste stastní 😔
a jeeeho psik...aj my mame yorka a je to taky malý blázonko 😵 😀 ale nedala by som ho zanič 😉

kava, aj do TV chodis?

juuj baby a nejake take male stretko nechcete? 😔

marcelka82
28. okt 2008

No To by bolo pekné mimka. A ako sa máš?

eva7780
28. okt 2008

jej marcelka nova fotka 😵 😵 😵 si kocka 🙂 drzim palce na ketko

eva7780
28. okt 2008

mima veru,dlho si tu nebola 😉 vy ste vsetky mladice ja mam 31 😠

mimka
28. okt 2008

ked ja sem velmi nechodim, lebo mam potom strasne depky 😔

ale take stretko s vami by mi celkom oki padlo 😉

ja mam 27 😅

marcelka82
28. okt 2008

MImka, to som tu asi najmladšia. Jajaj.

Evy ďakujem.

marcelka82
28. okt 2008

No ale kedy to stretko dáme? Dáme ho v sobotu? Snáď vtedy nebude nikto pracovať. Dokonca manžel nebude doma. A môžme sa stretnúť u nás doma? Aby som veľmi po Ketku nechodila. 😀 😀 😀 Troška sa šetriť musím. Tentokrát to už musí výsť. Modlite sa so mnou aby sa rozmrazili všetky embryjká. 😨

mimka
28. okt 2008

tak si o rok mladsia nooo 😅 😅 tak ale raz nas dobehnes neboj 😀 a jasne ze na teba budeme mysliet a modlit sa, aby vsetko dobre dopadlo 😔 😔 musis dufat...

a stretko teeeeda, mne je jedno, prispôsobim sa 😵

eva7780
29. okt 2008

dnes je ozaj krasne,ja tu nebudem ,lebo musim ist dat preinstalovat pc ☹