Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
24. nov 2008

Ahoj. Hrôza. Každý sa ma vypytoval. Mne sa tísli slzy do očí. Ešte aj riaditeľka. A to som sa rozrevala. Ani som jej neodpovedala. Aj na palete som mala tovar na detské, tak som tam slzila. Ale kúpila som Maxovi svetrík. Tmavozelený. Je rozkošný.

eva7780
24. nov 2008

ahoj no to su mily kolegovia ze tak vyzvedaju,to neznasam 😖 maxika potom odfot do albumu v svetriku,isto bude fesacisko 😵

kavaapalma
24. nov 2008

najlepsie sa taky cas ozrat,tak vzhuru do bezvedomi 😀 😀 😀 😀 😀 robim si prdel-srandy nikdy nie je dost ved ja sa viem ozrat aj z dvoch poharov vina ha-ha-ha
ospravedlnujem sa ale nemam velmi vela casu na net 😅 a zrejme ani v najblizsej buducnosti sa to nezmeni u nas teraz ide von cez 150ludi ttttak som zvedava ci ostanem alebo pojdem tata..................
zajtra idem za babcou na charitu a v stredu s kamoskami vonku na kafco trosku sa vyventilovat a vykecat az stihnem ozvem sa

eva7780
24. nov 2008

jani drzim palce,nech v praci ostanes,aj ked praca nic moc,ale aspon cosi 😵 😵

kavaapalma
24. nov 2008

tak tak aspon cosi a velike D 🙂 idem kuknu mobily mozno nieco sa mi zapaci no aj tak este pockam

eva7780
25. nov 2008

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

eva7780
26. nov 2008

pekny den prajem 😵

marcelka82
26. nov 2008

Ahoj. Ako ste sa dnes mali?

eva7780
26. nov 2008

Ahoj Marcelka,vsetko po starom 😉

kavaapalma
26. nov 2008

takze v robote zatial ostavam aspon do konca roka urcite,mobily sa mi velmi nelubia a jeden hej ale ten na akciu stoji 7papierov takze neeeeee 😝
mam pocit ze som sa asi prechladila lebo ma boli brucho uz treti den som nafuknuta a citim si vajecniky,no potesi
len nechapem jak sak som si davala bacha ale prejde...
mimus tu dajak nevidno sa asi ze flaka ked ani obcas nenapissse ju musim trosku zdrbat,nech sa ozve
v piatok sa uz vrati mamca z rakuska konecne budem mat viac casu pre seba

kavaapalma
26. nov 2008

jeeej som napisala ako 1000 prispevok paradicka 😀 nedostatok spanku mi neprospieva
babenky piste nieco vesele,tak dam vtip,viete aky je rozdiel medzi slecnou z mesta a slecnou z dediny? Slecna z mesta ma v pupku piercing-to mam aj ja 😅 a slecna z dediny ma v pupku kliesta...
ahojte a zajtra sa ozvem idem z prace rovno domov,tak dobru noc...budem sa dneska snazit zaspat skor

atima
26. nov 2008

ahojte baby tak ako sa mate? my zajtra ideme na skrinongove testy tak dufam, že všetko bude ok

eva7780
27. nov 2008

šlak ma trafi,ked sa s@@@e tak riadne manžel sa šmykol,spadol,švagor isiel s nim na rengen tak dufam ze to nebude vazne,bolia ho rebra,zlomene to asi nema,skor ak prasknute,no som stastna jak blcha

eva7780
27. nov 2008

jani to som rada ze ostavas v praci 😉 atima drzim palce na test 😵

atima
27. nov 2008

testy mi neurobili objednal ma na 11.12. ale babatko je v poriadku. Evi jak manžel?

eva7780
27. nov 2008

ahoj atima,dobre ma to len narazene,aspon ze to lebo som myslela ze dostanem infarkt

atima
27. nov 2008

joj ty chlapi stale dačo vyvedu a my aby sme sa i nich vždy báli.

eva7780
28. nov 2008

atima to mas pravdu,oni su večné deti

marcelka82
28. nov 2008

Ahojte. Vy tu tak pekne píšete a ja vám tu vtrhám - najväčšia depresistka.

eva7780
28. nov 2008

Ahoj Marcelka,nevtrhas 😉 a uz nie si depresistka 😵 😵 😵

karolinka83
28. nov 2008

Jej, ahojte. Teraz som si vsimla, ze tu je takato domaca tema. Tak sa idem pridat, hura, hura. Ja som tiez z Michaloviec 🙂

atima
29. nov 2008

vitaj karolinka, sme radi, že prišiel niekto nový 🙂 🙂 🙂

eva7780
29. nov 2008

pekny den,karolinka vitaj medzi nami 😉

kavaapalma
29. nov 2008

sevaste babenky a karolinka si priamo z mesta,povecsine sme mimo mesta a uz sme mali aj stretko 😵 evy mas fasa capicu ides s dobou , som sa rozhodla ze v pondelok asi pojdem do orangu a vezmem si ten modry sony ale evy este ti asi predtym zavolam aby som sa ta trosku viac poinformovala co a jak ten pausal den. O stvrej ideme do svokrovcou,lebo drahy ide hrat hokej a ostaneme tam aj na noc coz mne sa velmi nece a hlavne pri takom pocasi a zajtra ideme na navstevu do kapusian k mojmu bratrancovi v oktobri sa im narodila dcerka 🙂

eva7780
29. nov 2008

ahoj jani,jasne zavolaj,mne sa ten modry nepacil 😝 mal moc natlacene tlacidla na seba,pausal isisle dole asi o dakych 30 sk,uvidim co bude na fakture 😉 ja som si zobrala este pausal vianocny teraz je nan zlava 70% a palti sa 89,- s dph,a mas tam kredit s ktoreho sa odratava,manzel ma len kredit tak moze pouzivat tentp,alebo aj ja ked volam po leakroch,lebo vsetcia maju inych operatorov,tak naco platit na mojom navyse

eva7780
29. nov 2008

na tom vianocnom je 356,-kredit,akurat len vtedy ked neberies telefon,takze sa to pre mojho manzela oplati,telefon zdedil po mne 😀 tak ako kazdy rok 😉 http://www.orange.sk/web/prevas/Ponuka_2.html

kavaapalma
29. nov 2008

dikes evulik uz sa pomaly zberam prec tak som sem este mrkla

marcelka82
30. nov 2008

Ahojte. Prajem vám peknú nedeľu.
Karolinka vitaj. Sme radi že si prišla medzi nás.
Nehnevajte sa, že tu už nie som tak často, ale z práce utekám domov s Maxom von, potom varím, nato už príde aj manžel a kým poumývam riad, tak mi už aj treba ísť spať. Teraz mám úplný kolobeh. Nestíham ani prať ani žehliť. Ale má čo chcel.

eva7780
30. nov 2008

ahoj Marcelka mas to perne,skus hladat daku inu pracu 😉

karolinka83
30. nov 2008

Dakujem za pekne a mile privitanie 🙂 Ano, ja som priamo z Michaloviec. Ale byvam tu este len kratko, od jula. Povodne som z Pavloviec nad Uhom. A vy ste odkial? A mali ste uz aj stretnutie? Jeeeeeeeeej... 😉