Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
1. máj 2009

Ahojte. Prajem krásny mesiac lásky. Ja ho začínam o samote. Len ja a Max. Nikto na mňa nemá čas. Čo narobím. Mesiac lásky nie je pre mňa. Ja som opustená. 😢

eva7780
1. máj 2009

ahojte 🙂 Marcelka a kde je mužík?

marcelka82
1. máj 2009

No ako ináč? Hrá svadbu.

kavaapalma
1. máj 2009

marcelka hlavu hore 🙂
to ked dnes varite gulas tak bacha aby vam ho nezjedol vetrisko 😀 😀 😀
my sa dnes zberame na veceru do cinskej resty tak dufam ze aj dojdeme lebo ma boli hlava jak slak ani tabletka nezabrala a zajtra ideme na chalupu do nedele vecera...
a prazdno by tu bolo iba vtedy keby tu za tyzden nikto nic nenapisal ale takto nie ved vonku je super teplo tak radsej clovek travi viac casu tam ako pre pc aspon ja to tak robim a tiez musim na zahradku to je pre mna relax...
a co je s alon ze nepise neviete niektora

marcelka82
1. máj 2009

Jani, veď mi to už lezie na nervy.
Tá večera nech vám výde a hlava nech prestane bolieť.

eva7780
1. máj 2009

ahoj Jani 🙂 no guláš nám neodvialo,stihli sme to doobeda 🙂 🙂 podvečer by to bolo už horšie 😀

eva7780
2. máj 2009

dobré ránko a pekný víkend 🙂 🙂 🙂

lulocka
2. máj 2009

Ahojte pekný víkend všetkým. 😎

marcelka82
2. máj 2009

Ahojte. Aj ja prajem krásny víkend.

marcelka82
3. máj 2009

Ahojte. Vidím, že dnes tu ani nikto nebol. Ja viem. Vonku je prekrásne. Tak som sa prinútila ako vždy, a šla s manželom k švagrine na chatu. Samozrejme Max nachytal kliešte. Asi 20. No čo už.

eva7780
3. máj 2009

Marcelka ahoj,no to sa dalo čakať v prírode 😉

marcelka82
3. máj 2009

No sme na kliešte lepidlo. Ale priznám sa, že som to aj čakala. Lekár ma upozorňoval, že Biela hora a Šírava sú najviac zamorené kliešťami.

eva7780
3. máj 2009

aj u nás je toho plno,ale na našich sa tolko nelepia ako na maxa 😔 i

eva7780
4. máj 2009

Dobré ránko a úspešný týžden prajem 🙂

marcelka82
4. máj 2009

Ahojte. Tak môj úpešný týždeň sa zmenil na neúspešný. Dokonca aj máj pre mňa už nie je mesiacom lásky. 😔

eva7780
4. máj 2009

😔 😔 😔 😔 😔 😔

lulocka
4. máj 2009

Ahojte

eva7780
4. máj 2009

ahoj lulocka čo máš nové? 🙂

eva7780
5. máj 2009

dobré ránko a krásný utorok,užívajte si slniečko 🙂 🙂 🙂

kavaapalma
5. máj 2009

hej kocky co ste vsetky take zmordovane a smutne to co je......
ja zatial ostavam na tej istej pozicii v prace len na inej zmene takze aj na dalsi tyzden robim poubede...
82prestan byt zufala,lebo inak ta prehnem cez koleno a dostanes na holu. 😀
ved je predsa nad slnko jasne ze to ako sa clovek citi na nom vidno ,tak sa smej raduj a budes svojim okolim úplne inak vnimana ako zatrpknuta zufala smutna bez chuti do zivota-toto nevesti nic dobre tak s tym prestan sa kukni dozadu vsade pises len same negativa co tak zacat konecne s pozitivami a verim tomu ze ti dalsie veci pojdu omnoho lahsie ja viem ze mne sa to hovori ale hovori 😎

eva7780
5. máj 2009

ja nie som smutná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zatial nemám dovod,aj ked keby som sa k tomu dostala tak by ich bolo 😠

eva7780
6. máj 2009

pekný den 🙂 🙂 🙂

lulocka
6. máj 2009

Ahojte nové nemáme nič Stále len na niečo čakáme.Pekný večer 🙂 🙂 🙂 🙂

eva7780
6. máj 2009

lulocka to poznám 😖 ale určite nie sme jediné 😔

lulocka
6. máj 2009

Tak to máš pravdu len nie ako to dlho trvá.

eva7780
7. máj 2009

lulocka u nás,aspon to snaženie takmer 6 r.a stršne rýchlo to beží 😠 a nemladnem

marcelka82
7. máj 2009

Ahojte. Jani pśśśśśśśśt. A blahoželám. Teším sa s Tebou, že ostávaš naďalej v práci.

Evka ja som výzorovo omladla o cca 5rokov. Rozhodla som sa byť aspoň výzorovo pekná. Aj keď v srdiečku smutná. Ale to tiež nechcem dlho. Najradšej vôbec. 😎

Lulocka, ja na bábo čakám už 8 rokov. A minulý rok som mala biochemické tehotenstvo. Keď sa darí, tak sa darí. Pre niečo len toľko čakať musíme. Aspoň si bábo budeme viac vážiť. 😉

lulocka
7. máj 2009

Ahojte ja viem že máte pravdu ale vždy ma to trocha zabolí ked vidím všetky tie spokojné mamičky.Ale ten hore vie prečo to je tak.Pekný večer. ☹

eva7780
8. máj 2009

lulocka nie si sama,ja som sa pristihla,že dakedy aj žiarlim dokonca na vlastnú rodinu,aj predvčerom som sa dozvedela,že bratranec s manželkou čakajú,ešte teraz to predíchavam 😔 ale doprajem im

eva7780
8. máj 2009

tu dnes nikoho nebolo?my sme dnes opekali,bolo fajne teplúčko,tak sa dalo,bol aj švagor zo synovcom,ani neviem ako den ubehol,zajtra trošku porobím v záhrade ana terase sa mi suší kopu prádla,tak bude čo žehliť 😝