Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

kavaapalma
2. nov 2008

utorok,streda lebo stvrtok nemozem a v piatok ideme hned jak sa moj drahy vrati na chalupu bude brigada pilenie dreva ale dajte aj vy termin skusim sa prisposobit teda okrem piatku ale potrebujem to vediet cim skor

eva7780
3. nov 2008

prajem krasne ranko,dnes odem vybvovat predoperacne 😝 a na melir 😵 😵 😵

mimka
3. nov 2008

ahojky baby... tak ako?? zajta dame kukuc?? 😅 inak...pekny aj ked chmurkavy dnik prajem... 😵

marcelka82
3. nov 2008

Kľudne. Zajtra okolo obedu sa vrátim z Car. V brušku budem mať drobčekov. 😀 😀 😀 Takže sa môžeme stretnúť o 14-tej? Vyhovuje? Takže adresa je Murgaša 27. Keby ste nevedeli, tak vás cez telefón môžem navigovať. Budem sa tešiť. Jupííííííí

eva7780
3. nov 2008

kocky ja zajtra nemozem,lebo este beham po lekaroch kvoli inemu,tak neviem akoby som to stihala,skoda ze nie som priamo z MI, 😢 😢

marcelka82
3. nov 2008

Evy a v stredu? Kedy by Ti to vyhovovalo?

mimka
3. nov 2008

a v stredu v pohode?? evka, a odkia si?? by som ta vzala keby ze to mam okolo teba 😵

a kavaapalma ty ako?? 😉

kavaapalma
3. nov 2008

ja o druhej koncim v robote mozem aj zajtra aj v stredu takze napiste presne kde a pridem tiez nie som priamo z MI ale tazka pohoda vsetko zmaknem ak ste tu ozvite sa necham bezat pc a esse sa sem nakuknem

eva7780
3. nov 2008

v stredu mozem,len musim pokukat autobusy lebo k nam z mi je toho pomenej , marcelka kde je murgasova ulica?co je tam poblizku?

eva7780
3. nov 2008

mimka mas ip 😵

eva7780
3. nov 2008

mimka skoda 😨 no kukam dake autobusy

mimka
3. nov 2008

joooj baby aj ja v stredu mozem ale az okolo pol 4 😉

eva7780
3. nov 2008

daco som pokukala,akurat ze nemam navigacku,marcelka musis vysvetlit,nechcem manzela otravovat aby tam niekde v mi cakal na mna,uvidime este sa snim dohodnem 😵

mimka
3. nov 2008

jooj evka to ani ja neviem kde...a kedze o druhej mame auto objednane do servisu tak bus to isti 😅 tak sa mozme niekde v meste stretnut a ist spolu potom... 😵

mimka
3. nov 2008

aj kavicku pockame aby sme isli spolu 😅

eva7780
3. nov 2008

len k nam autobus to je hotova katastrofa 😠 😠 tak uvidim ako to nakoniec dopadne

mimka
3. nov 2008

das vediet? 😵

eva7780
3. nov 2008

dam,musim sa dohovorit ako sa dostanem do mi,mozno to isti manzel

mimka
3. nov 2008

kava aj ty sa pridaj 😵

mimka
3. nov 2008

a marcelka s tebou automatikus pocitam 😅 😵

eva7780
3. nov 2008

este keby sa ozvala atima 😵

kavaapalma
3. nov 2008

tak v stredu este zajtra dohodneme na isto idem uz spat som grogy a to je este len pondelok

marcelka82
3. nov 2008

Ahojte. Takže v stredu a o koľkej? Baby odkiaľ ste?
Vysvetlím vám to tak. Každá vie kde je nemocnica. A od hlavnej brány nemocnice smerom na Tesco. Cestou prejdete okolo obchodu CBA a od obchodu druhý blok - D vchod 3-tí. Poistime to tak že okolo nás sú všetky bytovky zateplené - opravené, iba tá naša vyzerá ako ...

Takže zajtra kuknem o ktorej presne.

mimka
3. nov 2008

jee kava super si tu...tak zajtra bybulky dohoda 🙂 😉 pekny vecer este a dobru nocku a sladunke 😵 😔

lubka.l
3. nov 2008

ahojte.ja som tiez michalovcanka ale momentalne zijem v zahranici.tak vam prajem prijemne stretko a budem drzat prsty kazdej z vas aby vam to vyslo.dobru noc

marcelka82
4. nov 2008

Ahoj lubka. Ako sa máš? A ďakujeme.

eva7780
4. nov 2008

ahoj lubka 🙂 no ja v stredu ak pjdem autobusom tak 14,25 by som mala byt v mi a naspat by po mna prislie manzel autom,sice spominal ze by ma aj odviezol a cosi si on pobehal v mi,tak uvidim,zase nechcem zeby sa kvoli mne tulal po mi,ved sa snim este dohodnem

mimka
4. nov 2008

ahojky..tak sa teskam ze vas spoznam baby 😵

marcelka, kedy to mas??? myslim na teba a drzim prsteky 😉

evy, pridem aj ja tak, aby sme sa stretli na stanici?? 😵

eva7780
4. nov 2008

mimka dam este viedet,lebo manzel sa rozhodol ze ma vezme autom,tak neviem ,sice by som sa aspon menej tulala,ved uvidim,tebe kedy ide autobus?

mimka
4. nov 2008

oki evka, dam ti vediet a ked, tak sas niekde pockame... si sms 😵