Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
5. nov 2008

Evka ale ja to myslím vážne že kedy znova. Ste zlaté. A nabudúce aj s Atimou a Lenkou.

mimka
5. nov 2008

baby samo ze vam to poslem...a kuk ste v albume 😅

marcelka82
5. nov 2008

áno už som videla.

eva7780
5. nov 2008

mimka ty potvorka rovno si nas supla do albumu 😉 ale ako blbo tam vyzeram 😀 daj si uz aj ty daku fotecku

eva7780
5. nov 2008

inak atimu som stale striehla na skype,ale nemala som na nu stastie,vacsinou byva prihlasena ateraz posledne dni vobec

marcelka82
5. nov 2008

Evy, Ty máš kontakt na atimu? Aj ja mám skype.

Mimka a nemám na Teba číslo.

kavaapalma
5. nov 2008

aj ja som tu sice jak furt posledna,tak vynikajuco mi padlo,ze sme sa stretli a neboj marcelinka dojdeme na to ostro co si slubila 😀

marcelka82
5. nov 2008

No to platí. U nás doma nikto nepije. Takže sa neminie. Ale dlho neváhajte. 😉 😉 😉

eva7780
5. nov 2008

marcelka mam na nu skype,lebo sme takmer susedky 😉 ak mate zaujem o moj ja mam taky ako nick,aby som nezabudla 😀 😀 marcelka manzel ked videl maxa hned by takeho psika chcel

marcelka82
5. nov 2008

Skyp evulik? A si teraz tam?

marcelka82
5. nov 2008

Kava, mimika aj vy máte skyp?

mimka
5. nov 2008

baby mate to na meiloch...a foto som si pridala 😉

mimka
5. nov 2008

mam skype ale ja vacsinou na icq... 😅

kavaapalma
5. nov 2008

hej mam aj ja ale ja ten svoj velmi nevyuzivam ponekud nemam cas a ani vlastne neviem jake mam skype meno to som cela ja lebo večšinou volam z braskovho pocitaca a on ma tusim TOM ja potom zistim svoje asi janinka374 ale teraz som na braskovom pc ajto dost blbne je strasne pomaly a furt ma vyhadzuje ale kukla som si foto paradicka az na evku-sa za mna na jednej foto skryla betarka jedna

kavaapalma
5. nov 2008

mimi tak ty mas fasa foto asi aj ja svoje zmenim niekedy raz jej som hotova sa mi ziva jak lokomotive

eva7780
5. nov 2008

to vies co sa budem vytrcat 😀 😀 mimka dobra fotky,som si myslela ze sa k nam pridala daka nova michalovcanka 😉

kavaapalma
5. nov 2008

tak ja du du du na kote a zas sama ☹ este pripravim veci na zajtra a zalomim tak dobru babenky...

marcelka82
5. nov 2008

Naozaj super foto mimi.
Idem majte sa pekne.

eva7780
5. nov 2008

dobru noc 🙂 🙂 🙂

mimka
5. nov 2008

diiiky kocky za chvalu... no viete photoshop 😀

pisskla som vam na azetko... jani mas tam nick??

eva7780
5. nov 2008

mimka aj ja mam photoshop a vzdy vyzeram ako............... 😝

mimka
5. nov 2008

tak ja sa s tebou pohram ked chces 😅 ale za vysledok nerucim 😀 😀 😀

... joooj baby som rada ze vas poznam... pekny večer a venujte sa polovickam ktora mozte... ja slamienka dnes bo nocna 😔

eva7780
5. nov 2008

jani,nabuduce ked sa budeme fotit sadni si na opacny koniec,ani ta cezomna nevidno 😔

mimka
5. nov 2008

evka dost ju vidnoooo staci jej neboj zas nemusi byt na vsetkych ze janka 😅 😅 😅 keby ma skor napadlo aj viac by sme nafotili 😵 tak ak vsetko bude oki tak nabuduce vas cakam u nas.... a straaaaasne rada 😵

eva7780
5. nov 2008

mimka kolo vas chodim casto vzdy ked ideme do KE 😉

eva7780
6. nov 2008

ahojte kamosky,ja som uz pekne dlho hore,take brutalne sny som mala 🤐 asi preto ze som vcera pozerala sukromne pasce a to bolo o uo 😕

mimka
6. nov 2008

ahojky...hej okolo nas a skoro tesne pri autobuske byvame..tak ak nabuduce pojdes, tak pekne vystupis a prides na kafe... hociktora z vas... 😵

...pekný den kocky... 😎

marcelka82
6. nov 2008

Ahojte. Prajem vám pekný deň. A samozrejme aj úspešný.

eva7780
6. nov 2008

marcelka uspesny ako v com 😉 😉 ja uz mam druhu varku v pracke,a bude uspech ak ozehlim to pradlo,co tu uz dva tyzdne na mna caka a stale si poviem ze zajtra 😀 😀 a okno v splani to je o tom istom,len odkladam 😉 mozno sa nan vykaslem ,nechcem prechladnut

marcelka82
6. nov 2008

Evy úspešný vo všetkom. Ale naozaj Ti teraz prechladnuť netreba. Musíš na seba dávať pozor.