Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
11. nov 2008

Prajem vám všetkým krásne ránko. My sme dnes vstali nejako skoro. Tak nám vyšlo.

eva7780
11. nov 2008

pekny den,Marcelko to riadne skoro,ja mam menopur v sebe,manzel bol bilely ako krieda ked zbadal ako si ho picham 😀 telefon este nemam az zajtra dajk som poplietla datumy 😕

marcelka82
11. nov 2008

Evka, keď som písala, Max bol už napapaný, vyvenčený a okúpaný. Teraz sme už od veterinára. Máme ostrihané pazúriky, sme očkovaný a dostali sme aj nejaké vzorky krmiva, aby sme pekne rástli.

eva7780
11. nov 2008

no tedy vy ste sikovny dnes,teraz uz oddychujte 🙂 ako prezil max navstevu u veterinara?nasho psa som musela od dveri drzat na rukach,lebo ma riadne tahala to smerom von 😀

marcelka82
11. nov 2008

No plakali sme. Veterinár sa bál, že keď otvorí dvere, tak tam nik nebude. Ráno som chcela aby šiel pekný čistý, ale došli sme ako prasiatko. Sa až zhrozil. Tak som mu povedala, že mi teraz všetko obzeráme.

eva7780
11. nov 2008

Max je betar 😉 😉 ta voda my uz nechuti,manzel za mnou chodi ako psik,a zistuje kolko som vypila 😝

marcelka82
11. nov 2008

Striedaj vodu. Nepi stále rovnakú.

marcelka82
11. nov 2008

Cestou domov sa hrdinsky zastavoval pri každom. Chválil sa aký je on hrdina. 😀

eva7780
11. nov 2008

Marcelka ja pijem len cistu,mineralka mi akosi nechuti,a pijem aj caj,ono si musim na to zvyknut,teraz mam prechodny pobyt na wc 😀 ale snad sa to zlespi 😝

marcelka82
11. nov 2008

Určite. Ešte to chvíľu potrvá, ale zlepší sa to.

marcelka82
11. nov 2008

Asi vás sklamem. Cítim, že sa to nepodarilo. Neviem si to vysvetliť. Cítim to tak. Veď aj do obchodu musím chodiť. Manžel ma nešetrí tak ako po IUI a IVF. Skôr mám pocit, že mu je to jedno. Nezdá sa mi, že sa teší. Skôr sa bojí, že sa to podarí. Je zvláštny. Príliš uzavretý. Ako by to ani nebol on. Ani bruško nepohladí, keď sa nepostavím rovno pred neho.

eva7780
11. nov 2008

Marcelka nerob predcasne uzavery,a hlavne sa nestresuj,chlapi tazko davaju najavo svoje emocie,na to sa asi nacakame,mozno sa o teba len boji po predchadzajucich skusenostiach

eva7780
11. nov 2008

a tym ze sa boji,mas pocit ze ho to nezaujima,neboj on sa este bude tesit 😵

marcelka82
11. nov 2008

Neviem. Skôr sa bojí, že ostanem na pn a on bude jediný zarábať a už si nebude môcť toľko dovoliť.

eva7780
11. nov 2008

Marcelka tym sa nestresuj,ved budes na rizikovom a on urcite nebude chciet aby si riskovala tam kde robis 😨 u nas je to tiez tazke ale bojujeme dalej

marcelka82
11. nov 2008

Ale môj manžel má svoj kľud, ktorý mu narušil Max. A keď príde ešte aj bábo, bojí sa toho. Všetko to stojí peniaze a on nie zvyknutý sa uskromniť.

Maxa to bolí po injekcii. Plače keď ho chytím.

eva7780
11. nov 2008

neboj on si zvykne, 🙂 a maxa to prejde 😵

marcelka82
11. nov 2008

Ja viem, že to Maxa prejde. Večer vraj môže mať horúčku a môže byť malatny. Tak dúfam, že nie.

A čo sa týka manžela, práve mi volal, že v utorok má poradu. Ako inač. Zase pôjdem sama.

eva7780
11. nov 2008

nemoze si zobrat dovolenku?alebo nahradne volno?ved tam nebudete dlho 😨

marcelka82
11. nov 2008

Na poradu nemôže. Tie sú povinné.

eva7780
11. nov 2008

skoda 🤐

marcelka82
11. nov 2008

Veď on aj tak vždy niečo nájde čo je povinné, čo nemôže odložiť.

eva7780
11. nov 2008

neboj jeho to prejde,asi by sa trebalo s nim riadne porozpravat,urcite sa velmi boji o teba a tym padom sa ani nedokaze tak tesit ako ty

marcelka82
11. nov 2008

Ja sa tiež ešte neteším. Zatiaľ nemám z čoho.

kavaapalma
11. nov 2008

marcelka nemyslis nato ze babatka vsetko citia a prezivaju cez teba a ak si smutna a stresovana ci sa trapis kvoli manzelovi moze to na ne tiez vplyvat,mozno by si lepsie urobila keby si si dupla s nohou a povedala presne manzelovi co citis a hoci by si sa s nim aj pohadala aspon by sa ti ulavilo a on konecne pochopi co je vo veci lebo nehnevaj sa ale pripada mi ako egoista momentalne mysli len na seba,ved jedine co tu po nom zostane su deti nic ine

kavaapalma
11. nov 2008

evka si fakt sila nech to vyjde 🙂 ja zeby som si sama pichla inj.ta co si sak by som asi ze bum...

marcelka82
11. nov 2008

Kava ja som mu povedala čo cítim. Tak čo už. Babatka tiež musia cítiť, že som tu pre nich. A určite keď vidia ako starám o Maxa tak chcú byť pri mamine čo najskôr.

Max mal po injekcici horúčku. Ale už mu troška klesla.

eva7780
11. nov 2008

kava aj moj manzel skoro odpadol 😀 😀 ved v pohode,do speku to ide lahko 😀 😀

eva7780
12. nov 2008

prajem krasne ranko 😵 😵 😵 😵

marcelka82
12. nov 2008

Ahoj Evka. Ty čo nemôžeš spať? Aj my sme už hore. Max mal večer ešte horúčku a dnes ráno vstal ešte skôr než včera. Ochvíľu už ani spať nebudem.