Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
4. sep 2008

Nakazila som Ťa? Žltá je krásna svieža farba. Dávaš tak aj strop?

eva7780
5. sep 2008

pekny den prajem,marcelka aj na strop,kto sa bude s tym babrat a teraz tak davaju skoro vsetci,akosi sa nam zamracilo

marcelka82
5. sep 2008

Ahoj. Nakoniec sme sa s manželom rozhodli, že strop necháme biely. Máme tam stropný polystyrén. Takže to teraz vyzerá super.

kavaapalma
5. sep 2008

babenky tak si uzijte vikend 😉
my ideme zajtra k znamym do Revucej a zastavime sa aj u bratranca v Roznave,tak domov sa dostaneme az niekedy nedelu v noci 🙂

eva7780
5. sep 2008

kvaapalma pekny vikend 😵 😵 😵

marcelka82
6. sep 2008

Evka, začínam mať pocit, že tu chodíme iba my 3. ☹ ☹ ☹

eva7780
7. sep 2008

pekny den,ano marcelka ja ja mam taky isty pocit,ako nas presunuli do regionov,tak nas tu je malo 😖

atima
7. sep 2008

ahojte nie ste tu len tri sem tam napišem aj ja ale som stale s Vami. 😉

eva7780
8. sep 2008

atima aspon ze tak 😵 😵 😵 prajem pekny den,aj ked zamraceny,ale aspon nie je tak dusno

marcelka82
8. sep 2008

Tak, tak. Idem znova skúšať. Držte palce. Aj keď to bude tak asi o 1 1/2 mesiaca. Lebo musím dostať ďalšiu mrchu.

eva7780
8. sep 2008

marcelka to je super, drzim palce 😉

marcelka82
8. sep 2008

Ďakujem. 😵 😵 😵

eva7780
9. sep 2008

prajem pekny den,akosi zapadame ☹

eva7780
10. sep 2008

vcera sama,dnes sama, asi pomaly koncime ☹

marcelka82
10. sep 2008

Nie. Nekončíme. Nesmieme. Skúsme zmeniť tému.
Evy, chodíš niekde do CAR-u? A chodí vôbec niekto z tejto témy do CAR-u?

kavaapalma
10. sep 2008

ahojte baby,ja som stale tu,len teraz mam zase raz tyzden nocne tak sa mi neceee a radsej vyspavam pokial sa da,vikend dopadol ok,len ta cesta-stretali sme aj totalne vysinutych vodicov normalne by som im vzala vodicaky poniektorym debilom
teraz som smutna a aj nastvana,lebo manzel mi odchadza na dva mesiace sluzob ne do Martina 😠 ☹ 😖
tak zase cakat dalsie dva mes.asi sa nam to toho roku ani nepodari ale sak uvidime nadej je stale

marcelka82
10. sep 2008

Kavaapalma, možno keď príde domov, bude takí roztúžení, že práve vtedy sa to podarí. Prajem Ti to. Niekedy sú odlučenia aj dobré. 😉

eva7780
10. sep 2008

marcelka ano chodim do gyncare mame pred sebou prve ivf,este jedna kontrola u androloga a dufam ze uz dostaneme ziadost 😉

eva7780
10. sep 2008

kavaapalma tvoj muzik je vojak z povolania?ja by som s nim hned menila,ja som byvala do 25r v martine takze mi to je srdcu blizsie ako okres MI

marcelka82
10. sep 2008

Evka, čo vyšetruje androlog? Zdá sa mi, že som to už počula, ale asi iba raz. Veľa mi to nehovorí. A čo všetko ste už skúšali?

eva7780
10. sep 2008

marcelka androlog je vlastne uroandrolog a venuje sa parom ktorym sa nedari otehotniet kvoli zlemu spg,je to vlastne lekar pre chlapov,nedaril sa nam prirodzene vyse 4 rokov,tak sme isli do car,tam mi zistili protilatky,manzelovi zly spg,mala som podozrenie na zapal nadoblicky,co sa nepotvrilo,bola som aj na ct,boli sme aj na genetike tam my zistili zrazanlivost krvi,ale zatial som nemala ani potrat,vraj to moze sposobovat ale ja mam len 1.stupen vraj to ma kazdy druhy clovek,takze uz len ten androlog a uvidime co povie,urcite vas budem informovat 😵

marcelka82
11. sep 2008

Poslala som Ti IP.

eva7780
11. sep 2008

marcelka dakujem aj ty mas ip 😉

kavaapalma
11. sep 2008

dakujem,dakujem,dakujem,ste velmi zlate 🙂 🙂 🙂
ano evy moj manzel je vojak,vacsinou je stale niekde prec,ale to som vedela este pred svadbou do coho idem,ked mna ani ta debilna robota vobec nebavi musim si dat ziadosti a najst si nieco ine,lebo to nie je normalne s akou obrovskou nechutou tam chodim 😒
a bolo by to zaujimave kebyze nastupim do novej roboty a hned otehotniem,tak aj preto ostavam v tej svojej,ked uz tam mam odrobenych 7rokov tak nech mi aspon platia matersku,no nie
cez vikend co som bola u bratranca tak mali premalovany cely byt a najviac sa mi pacila ich spalna bola namalovana na svetlo fialovo,ale pritom vyrazne super

eva7780
11. sep 2008

atima davno si tu nebola?co mas nove?

marcelka82
11. sep 2008

Kavaapalma naozaj to môže vyzerať zaujímavo. A aj ja vo svojej práci ostávam iba kvôli materskej.

Evka ďakujem za IP. Naozaj tu atima dávno nebola.

eva7780
12. sep 2008

prajem vam krasny den 😉

marcelka82
12. sep 2008

Ty si tuším vstávala do práce. Tak skoro ráno. Evka ako po maľovaní? Ja teraz každý deň niečo dokončujem a celý byt sa nám už otočil o 90°. Každý deň behám s vysávačom a už začínam aj tepovať. Dostala som vysávač s tepovačom. Mala som strach začať, aby som niečo nepokazila, ale už je to ok.

marcelka82
12. sep 2008

Už mi šibe. Manžel uči popoludní a práve vtedy mám 3 hodiny vychádzky. Takže nikam nechodím. Nepôjdem hádam sama. Byt mám poupratovaný a stále niečo nájdem, len aby som sa neunudila. Včera som aj všetky okna poumývala.

eva7780
12. sep 2008

no marcelka ty sa ozaj nudis 😀 marcelka vymalovane,peknucke zltucke,ale ako kuriatka,ale to upratovanie........,dnes ma boli sialene hlava 😠