Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
4. nov 2008

jasne mimka,ked by ma viezol manzel prisposobim sa,kedze nie som viazana na spoj

eva7780
4. nov 2008

marcelka dufam ze uz mas nohy vylozene a oddychujes 🙂 poslem ti do ip moje t.c. a ked mozes posli mi potom aj ty,asi budem potrebovat navigaciu 😀 😀 😀

marcelka82
4. nov 2008

Ahojte. Jeden drobček to neprežil. 😢 Ale v brušku mám dvoch bojovníkov. Dúfam, že sme cestu autobusom zvládli v pohode.

marcelka82
4. nov 2008

Čo vám mám nachystať?

eva7780
4. nov 2008

marcelka gratulujem k babatkam,len si ich pekne opatruj a nic nechystaj 🙂 radsej si lahni 😉

kavaapalma
4. nov 2008

tak tak ty nic nechystaj ale lez a to mas rozkazom-uz velim jak moj muz 😅
teda takto ja viem kde to je tak pridem tak o pol tretej kym sa dotrepem z roboty,ale poslem ti marcelka svoje t.c. do ip pre istotu a staci ak mi napises ze si to ty aby sme sa potom spoznali,este sem nakuknem neskor vo-co-go ale so mnou uz mozete pocitat 😀

eva7780
4. nov 2008

aj ja pridem tak okolo 14.30 do mi a mimka tiez , dali sme si zraz pred nemockou,tak ak to vyjde,prideme spolu 😉 nemocnica v mi viem kde je a usta mam tak sa popytam 😉

kavaapalma
4. nov 2008

ok dievconky tak utra 😎

eva7780
5. nov 2008

pekne ranko prajem 😵 😵 😵

marcelka82
5. nov 2008

Ahojte. Už sa na vás teším.

mimka
5. nov 2008

ahojky...aj ja sa tesííím... marcelka, aj nejake granulky doniest maxikovy?? 😅

evy, crn ti okolo 2 oki? packo zatial holky... a kava, s tebou sa kde stretneme?? 😉

marcelka82
5. nov 2008

Kava príde priamo z práce. A Max má granúl ešte asi na mesiac. 😀 😀 😀 No vieš, keby si mu doniesla nejaké kvety, suché lístie alebo koberec... Ale tak postačia mu aj nohy ktoré bude môcť obhrýzať. 😀 😀 😀

eva7780
5. nov 2008

noh budeme mat dost 😀 😀 mimka jasne brnkni ale plati tak ako sme sa dohodli,14.30 pred nemockou?

mimka
5. nov 2008

hej pridem na aute na parkovisko ku fontane, len ako dalej... kde ta najdeme marcel?? brat navigacny?? 😅 a kvety doma nemame nasa laska dala pobokovy vsetkým 😀

a evka, mam zlte tricko a kucery 😀 😀 kdyby neco 😅

eva7780
5. nov 2008

mimka najdeme,mam popisa a aj usta 😀 😀 pojdeme smerom na tesco a hned sa aj opytam na ulicu dakoho a to bude asi najlepsia navigavia,mimka si vravela ze prides autobusom?

mimka
5. nov 2008

ok najdeme, hej mala som odniest auto do servisu, ale volali ze az zajtra lebo mooooc prace maju a nestihacka 😀 tak pridem autom.... aspon nebudeme pesky brazdit michalovce 😅 neboooj ja dobry sofeer 😅 len bordel v aute mam bo nema kto poriadky robit 😠

jaaaj baby uz aby pol 2 bolo 😅

eva7780
5. nov 2008

mimka to je v pohode aj my mae bordel v aute 😀 😀 tak kedy sa stretneme?o kolkej?

eva7780
5. nov 2008

mimka a brat bude na teba cakat?

mimka
5. nov 2008

aky brat?? to som mylela brať navigačný 😀 😀 ja sama idem 😅 a mam len segru milovanu 😀 😀

tak na tu pol 3 pri fontane, moze byt?? ti cink ked tam budem 😵

eva7780
5. nov 2008

jaj som to zle pochopila 😀 😀 😀 ked mas tak ber

marcelka82
5. nov 2008

Ahojte. A nechcete to skúsiť cez telefón? Keď pôjdete od nemocnice smerom na Tesco, po pravej strane bude CBA Neodbočíte do prava hneď za obchodom, ale ešte o jedno ďalej. Zavoláte a poďla čísel na vchodoch uvidíme. Ale my sme najstrasnejšia bytovka. To uvidíte aj keby neviem čo sa dialo.. Evy keď vyrazíte od nemocky, tak prezvoň. Mám na orange zadarmo, tak môžem navigovať skoro ako navigačný systém. 😀 😀

eva7780
5. nov 2008

dobre marcelka,neboj najdeme to 😵 ked tak ti zavolam ja mam tiez zadarmo do 18.00

marcelka82
5. nov 2008

Veľmi rada som vás spoznala. Naozaj sa veľmi teším. Len som vám zabudla ponuknúť aj niečo ostré. Ale to schválne. Aby ste skoro prišli znova. 😉

eva7780
5. nov 2008

marcelka 😀 😀 😀 ja som vas tiez rada spoznala 😉 bolo mi velmi dobre,konecne mam aj na vychode dobre kamosky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimka
5. nov 2008

cauko baby...aj mne bolo supeeer.... a maxik bol chutnucky... 😵

eva7780
5. nov 2008

ahoj mimka,veru bol,ja by som si ho hned adoptovala 😉 som celou cestou manzelovi pilia usi,ze ja takeho isteho chcem,nezabudni na fotky

mimka
5. nov 2008

nee evka, nezabudnem, akurat stahujem 🙂 poslem ti 🙂

marcelka82
5. nov 2008

Ahojte. Veľmi rada vás privítam znova. Kedy????

eva7780
5. nov 2008

marcelk si dobra 😉 ledva sme odisli 😀 max sa ma ako?juj aj ja takeho chcem 🙂 strasne zlatucky

marcelka82
5. nov 2008

No môžem Ti ho občas požičiať keď budem naapr. v nemocke.