Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

alon111
19. feb 2009

aj ja sa pridava a prajem vam vsetkym krasny den

marcelka82
19. feb 2009

Ahojte. Tak teplota nám klesla a celkove to vyzerá lepšie. Pichli nám antibiotiká, aj proti zvracaniu a dostali sme kvapky do očinka. Tak je nám lepšie a o týždeň ďalšia kontrola. Len či tam Maxa ešte dostanem. 😀 😀 😀 Tak silno vrčal na doktora keď mu meral teplotu... Doktor bol prekvapený koľko zlosti sa v ňom nachádza. A dnes sme sa viac zhovorili. Že to môže byť aj z toho jeho zbierania špinavých vreckoviek a sevítok. Lebo si nedá povedať. 😠 😠 😠

eva7780
19. feb 2009

Marcelka ani sa Maxovi nedivim,že vrčal 😀

marcelka82
19. feb 2009

Akože ani ja, ale to nesmie robiť.

kavaapalma
19. feb 2009

avojte,ja som dostala ms do pip... dnes som bola na masaz lebo mam cisto uboleny chrbat,sice sa necitim nejak oki lebo ma skriabe v krku a boli hlava tak len do seba pcham celaskon sak musim byt fit ked v sobotu ideme plesat...
Maxik nech sa da do rendesoru a nezlosti svoju zlatu panicku,ktora ho ma tak velmi rada. Marcelka ten tyzden mi to nevyslo s navstevou ale nechcem dopredu hovorit no vyzera to velmi dobre ohladom domceku a veci sa pohli dopredu. Ale zas nam odisla fabia museli sme do nej zase vrazit many tak sme rozhodnuty vziat nove atuo na lizing ale az o nieco neskor tolko bude musiet este vydrzat.

alon111
20. feb 2009

prajem vam krasny den.marcelka nech maxovi je dnes uz lepsie tebe tiez aby bolo fajn 😉
kavaapalma tebe vela zdravia a hlavne pohodlne crievicky na ten ples. 😀

eva7780
20. feb 2009

pekný slnečný den 🙂 🙂 🙂
Jani som rada,že bude domček 😉 potom pojdeme na kolaudáciu 😀 😀
Alon detičky sa majú ako?dúfam že sú zdravé 🙂 🙂 🙂
Marcelka večer čakám na infošky,alebo zajtra 😉

kavaapalma
20. feb 2009

jej babenky dakujem alon si zlata,beriem si svadobne topanky a su perfektne rozchodene aj na silvestrovskom plese som ich mala a nemozem sa stazovat... s manzelom sme sa trochu pochytili to hlavne tie moje blbe nalady som cisto v zajati hormonov a neviem to ovladat co ma velmi mrzi ale taka podrazdena som kazdy mesiac a aj ked som mu to hovorila ze preco tak mi asi neveri...

eva7780
20. feb 2009

moja tým sa netrám,chlapi to asi nikdy nepochopia,jedine keby si tym presli osobne 😉
ale zase ja tvrdím,že aj chlapi majú svoje dni,aspon ten moj (semtam) 😀

alon111
20. feb 2009

evi chvala panu bohu maju sa fajn len ninka trosku pokaslieva ale len preto ze jej idu zubky .moj je naladovy ako by bol prave v puberte 😉

eva7780
20. feb 2009

alon to je fajn že su zdravučké 🙂 🙂 🙂

marcelka82
20. feb 2009

Ahojte. Tak som doma. Ďakujem. Maxovi je dnes lepšie, ale nechce dávať kvapkať do očka. Nezbedník, pomtil sa mi a zničil mi ďalší kvet. 😠 Čo vyvedie zajtra?

eva7780
20. feb 2009

Marcelka Max je riadny betár 😀
ako si dnes dopadla?som riadne zvedava 😉

marcelka82
20. feb 2009

Evka, idem s Maxom von a potom Ti zavolám na skype. 😉

eva7780
20. feb 2009

budem čakať 🙂

alon111
20. feb 2009

evi tebe som zabudla popriat pekny den tak ti prajem aspon pekny a kludny vecer 😉

eva7780
20. feb 2009

alon dakujem,aj tebe a tvojej rodinke prajem pekný večer a ešte krajší víkend 🙂 🙂 🙂

alon111
20. feb 2009

dakujem aj tebe krasny vikend 🙂

alon111
21. feb 2009

prajem vam vsetkym krasne ranko 😉

eva7780
21. feb 2009

pekný víkend,dnes je fajne na slnku,som zvedavá dokedy to vydrží 😵

cetera
21. feb 2009

ahojte snazilky, ja len ze nemyslite na to.....my sme sa tiez snazili a ked sme uz ani na to nemysleli...stalo sa....ani som necakala ze budeme mat babo len som mala trosku bolesti v podbrusku tak som sle k dr. ze ma pobolieva, niekdy som mala cystu....ci zase tam nieje...a bola...taka mensia. Chcel mi dat nejake lieky ale ze vraj nech si urobim doma test pre pripad ked sme sa snazili a bolo to....ake novorocne prekvapenie....ani sme to necakali.lebo to bolo 3 tyzdne po men. a ciarocka na testiku bola, sice slabulinka ale bola....tak vam prajem vela stasticka a nech sa to vam uz podari...vsetko ma cas...

alon111
21. feb 2009

evi aj ja dufam ze to vydrzi dlhsie chcem ist z detmi na chvilu von lebo su uz ako tigre v klietke 😀

marcelka82
21. feb 2009

Ahojte. Tak som doma z práce.

cetera, blahoželám. Ale v mojom a Evkinom prípade ani to nezaberá a vieme prečo. My to máme aj na papiery. Ale zázrak by bodol.

eva7780
21. feb 2009

cetera gratulujem 🙂
ja sa tu babrem s kamerou,ide ma poraziť 😠

marcelka82
21. feb 2009

Som tu keď chceš.

kavaapalma
21. feb 2009

cetera tiez blahozelam
nejak mi nejdu smajliky to aj ony ma chcu nastvat ci co lebo od rana som nejaka dost zlostna a ani nemam dovod bodol by boxovaci vak aby som si mala kde vybit tu nervu ja tomu fakt nerozumiem asi je uz toho na mna vela dom,auto,praca fuuuuuuuuuuuuuuu ale bude dobre

alon111
21. feb 2009

kavaapalma ved ty teraz musis byt ako z cukru ved ides plesat 😉 ale aj zlost je na nieco dobra 😀

marcelka82
22. feb 2009

Ahojte. No čo to čítam? Jani, kľud. Dúfam, že dnes už nie si taká nervózna.

Prajem vám všekým krásnu slnečnú nedeľu.

eva7780
22. feb 2009

dobré ránko a pekný den 😵

alon111
22. feb 2009

aj tebe marcelka a vsetkym ostatnym prajem krasnu ale aj smutnu nedelu ked mame ten statny smutok .je to katastrofa a to ma moj brat dnes narodeniny