Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
31. aug 2008

pekny den,kvaapalma oni uz zabudli,ze skladali prisahu 😠 ja som skoro celu noc nespala,ako sa ochladilo,aj ked som bola oblecena,hned ma ofuklo a celu noc som behala na wc-ko,musim si nasadit lieky a pit urologicky caj
😝 toto mam kazdy rok kym si zvyknem na ten chlad,akurat ze sa ma zase oteplit,ked mate dobre obdobie tak sa riadne snazte,my sme skusali tiez aj ovulka bola,akurat to asi prirodzene ani nebude mozne,no ale co ked "motyka vystreli"

eva7780
31. aug 2008

marcelka,tak upratuj ked manzelik nie je doma,aby ste boli trosku spolu,ja tiez mam vsade bordel ale nekukam nan,ked mame take volno,radsej oddychujem,lebo v utorok idem uz do prace ,tak tam si to uzijem,kedze robim v skolke 😉

marcelka82
31. aug 2008

Tak Ty máš potom veľa detičiek. To musí byť krásne, venovať sa takto detičkam. Môj manžel učí na ZUŠ a keď idem na koncerty, tak ma vždy zaujmú majmenšie detičky. Sú také rozkošné.

eva7780
31. aug 2008

marcelka ano rozkosne su aj tieto,niektore su este dost malicke ,a teraz budeme mat aj nove,akurat ani jedno nieje moje,niekedy je mi v praci fajn ,ale niekedy je to tazke,vidiet tie deticky................ved to vsetky poznate ☹ ☹ marcelka tak tvoj muzik je hotovy umelec 😉

kavaapalma
31. aug 2008

evy nie si sama ja som si vcera obliekla len triko bez rukavov a cely cas som mala bose nohy aj ked bolo chladno parkrat ma vonku prefuklo ked som narychlo vybehla a vecer som uz citila ze je zle tak mi treba ked som sprosta 😒 a teraz curam kazdu chvilu som nafuknuta jak balon musim si urobit ten brrr caj a zabalit si krize a brusko do tepla to mi pomaha

eva7780
31. aug 2008

presne aj to mne zabera a te caj je fakt hnusny.ale co uz ked pomaha 😉 ja som aj mala hrube ponozky aj som bola dobre oblecena,aj tak som prechladla

atima
31. aug 2008

už ste mi chybali, po predlženom vikende aj mna čaka v utorok praca, ale už sa celkom po tých stresujucich dnoch tešim. Ešte v utiorok rano idem k dokimu vybrať stehy a na konzultaciu ako dalej

eva7780
31. aug 2008

ahoj atima co ste boli doma?inak ked tak sedim dnu je mi riadne chladno,kludne by som aj prikurila

marcelka82
31. aug 2008

Evka, môj manžel vie iba hrať. Od narodenia muzikant. Doma mi pomôže, keď mu poviem čo a ako má spraviť. Ale hrať vie veľmi dobre. Dokonca hral aj kavaapalme na svadbe. 🙂 🙂 🙂

eva7780
31. aug 2008

marcelka no super 😉

atima
31. aug 2008

evy hej šak som po opperačke ležala jak lazar 😀

eva7780
31. aug 2008

atimai 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to si dobre povedala 😉

eva7780
1. sep 2008

prajem pekny den 😵 😵 😵

mimka
1. sep 2008

ahojky... ako sa mate zenusky? prajem pekný dník... 😵

eva7780
1. sep 2008

mimka da sa,akurat ked sa ochladilo som prechladla,ale zda sa ze uz je to na ustupe,ale aj tek este budem pit ten hnusny caj 😝 😝 ale zabrali mi tabletky

mimka
1. sep 2008

joj evi, to mi je luto....musis na seba davat vacsi pozor...my zeny sme moc nachylne... 😔
...kedy mate ivf?

eva7780
1. sep 2008

mima dufam ze na jesen,este presne neviem,lebo manzel este ide k urologovi na kontrolny spg

kavaapalma
1. sep 2008

hej marcelka to je tvoj manzel no teda super ja som si ho poriadne na fotke nevsimla,ale mozem len potvrdit,ze hra vynikajuco aj so svojim partakom zabava tam bola uzasna 😉
akurat som po zbere zemiakov chrbat si necitim a zajtra skoro rano do roboty ja nemozem povedat,ze sa tesim,neznasam tu pracu v poslednom case je tam cim dalej,tym viac na nevydrzanie 😠

marcelka82
1. sep 2008

No nezávidím Ti kavaapalma. Ja keď som niesla lístok na peniažky do práce, tak mi povedali, že mám tovar úplne všade, lebo moje objednávky robí kto chytí. A teraz keď nastúpim, tam to budem dávať do poriadku rok. A asi o mesiac začínam objednávať vianočné balíčky. Sa tam zbláznim. Ale teraz chcem začať maľovať spálňu. Pôvodne som si mala zavolať maliara, ale teraz to môžem aj sama. Veď nejak musím začať pracovať, aby som to potom v robote vydržala.

Takže vám prajem príjemný začiatok pracovného týždňa a samozrejme aj príjemný celý týždeň. 🙂

eva7780
2. sep 2008

prajem krasny den 😵 😵 😵

kavaapalma
2. sep 2008

nech bude pekny aj cely tyzden,no neee 🙂
marcelka ja neviem ci som ta dobre pochopila,ale tvoj manzel hra v pyramide,alebo inde,lebo mne oni nehrali a čitala som o nich v inom fore,tak aby som to ja zase raz vsetko nespolepetkovala 😅

kavaapalma
2. sep 2008

......lebo mne ked sa raz dari,tak sa dari a poriadne moj manzel mi hovori,ze mam totalne orientacny nezmysel a uzasnu schopnost sa mu stale pliest popod nohy 😀

marcelka82
2. sep 2008

Aha, ja som z inej témy asi zle pochopila. Môj manžel naozaj hrá v Pyramíde. Asi som to poplietla. Prepáč. 🙂 🙂

kavaapalma
2. sep 2008

ale aj ho poznam bola som na mnohych svadbach kde hrali aj na panorame,ja som ich velmi ceeela len nemali moj termin volny,ale uz sa rozumieme,naposledy som bola 31.maja kamoske v bazante tam tiez hrali 😀

eva7780
3. sep 2008

prajem vam krasny den,za chvilu bezim do prace,akosi sa mi nechce,esteze je uz streda 😉

marcelka82
3. sep 2008

Ahojte. Aj ja pracujem, ale doma. Včera som vysťahovala spálňu, dnes ju oškrabem, poplatam a od zajtra maľujem raz, druhý raz a keď bude treba tak v piatok ráno ešte raz a večer upratujem. Držte mi palce, aby to tak šlo. Do nedele chcem mať hotové. Musím sa niečím zamestnať, inak sa zbláznim.

kavaapalma
3. sep 2008

to ano a hlavne praca slachtiii 😅
ja teraz oddychujem po robote a pijem alchemilku na posilnenie maternice a ja co ja caj nepijem jak je rok dlhy a zrazu toto /akurat tak obcas tatransky/ 😉

eva7780
3. sep 2008

marcelka drzim palce,my tiet prerabame,mame v chodbe velke okno tak ho zamurujeme,sice nie cele,ale aspon v zime nepojde teplo von,v rodinnom dome treba stale cosi robit 😠

marcelka82
4. sep 2008

No vidíš a ja si aj v byte vždy niečo nájdem. Mojej spokojnosti nikdy nie je dosť.

eva7780
4. sep 2008

no okno zamurovane,este ked to uschne,tak sa urobi stierka a ideme malovat chcem na zlto 😉