Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lenkove
20. jan 2009

mirusch

manzel pracu na sk ma ak by chcel 😀 smola ze v BA, kde ho beru hned vsetkymi desiatmi.. ale co z toho, ked je to v bratislave a my sa ideme stahovat k ziline (lebo tam sme neprezieravo kupili ten inkriminovany byt 😀 s tym, ze ho aj tak predame, lebo ostaveme v zahranici 😀 😀 )no ale na iny byt teraz nemame a vlastne to berieme ako znak z hora vypadnut z BA 🙂
no proste je to super komplikovane ale kazdy mi hovori, nech do toho ideme, ved uz o pol roka to moze byt s nami, co sa tyka prace a inych veci ine 😉

schnuckie
diky 🙂 ja tiez dufam 🙂

mirusch
20. jan 2009

Lenka, ja som robila v BA 3 roky, je fakt, ze tam je viac sanca na pracu, ale mesto nic moc teda. Zilina je super, v najhorsom moze manzel dochadzat, ale neverim, ze si sikovny chlap nenajde nieco v okoli. A ked uz bude dietatko, mozete byt predat a kupit inde. Ale to vsetko sa vam casom ukaze. Ja sa snazim riadit intuiciou. A podla moznosti idem tym smerom, ktorym ma posiela. Mozno su to posolstva zhora 😅 Ja to zatial volam intuicia...

Schnucki, oki, nabuduce sa vyzujeme uz pred dverami 😀 Ale dufam, ze si ocenila, ze som sa vyzula uplne dobrovolne a pred upozornenim 😉 Moj manzel by radsej ustupil ludom, co sa vyzuvat nechcu, ale pochopil, ze by tym siel proti mne a tak je radsej na mojej strane 😀 😀

zuzka11
20. jan 2009

Vím, že možná čekáte , tak píšu, dobré to není.
Těhotenství to je, byla tam dutinka, ale malá, moc malá, takže odebrané hormony, neví jestli potrat nebo malé těhotenství, o hodně mladší....ve čtvrtek si mám volat. chápete??? Ve ČTVRTEK!!!!!Obrečela jsem, to, bolí mě hlava a je mi strašně, proč to prostě nemůže VYJÍT???????

mirusch
20. jan 2009

Zuzka, zlatusik, este nehadz flintu do zita, este nevies presne 😔 Mozno si mala ovulku az neskor, vsak si dokina, vies sama. V kazdom pripade veeeelmi na teba myslim a objimam ta. Nech je ako chce, otehotniet mozes, to je urcite pozitivne. Vo stvrtok budes vediet viac. Brali ti krv na hcg? Urob si este test, nech vidis, ci ciarka silnie alebo slabne. Moja, hlavu hore, plakat budes, ked bude na to naozaj dovod, dobre?

schnucki
20. jan 2009

zuzi neves hlavu, zitra uz je streda a pak budes vedet jak to teda je, kazdopadne na tebe taky moc myslim a jedno veeeelikansky obejmuti .... s plakanim jeste pockej,
zkus to brat jak pise mirusch, povedlo se to, a kdyby to ted nemelo vyjit, priste se to urcite povede 🙂

myslime na tebe

mirusch
20. jan 2009

A Zuzi, mas ist na potvrdzujuce vysetrenie este?

zuzka11
20. jan 2009

Díky holky, ale ted to jeste jako výhru brát nemuzu....proste to nejde....jenom nevim, co budu delat, za mi rekne ze HCG je nizsi aposle me na kyrataz....dneska jsem jeste volala svoji dr.do Prahy a ta mi rikala, at se sebou nenechavam nic delat dokud mi nekolikrat nezopakuji UZ a HCG...z jednoho nemuze nic urcit....kazdopadne ta nemecka dr. byla mila, ale nijak nadsene se netvarila....Jsem pekny rozmazlenec, u nas v čechách se HCG dělá maximálně do 2 hodin, tady 2 dny 😝

Věříte, že mi je strašně???Nějak nemůžu myslet na nic pozitivního, prostě přežívám....

mirusch
20. jan 2009

Samozrejme, ze ti verime, ze ti je strasne! Chudatko moje. Ale ta ceska Dr. ma pravdu, presne preto som sa pytala, ci ides na kontrolne vysetrenie! Az po niekolkonasobnom zopakovani hcg a ultrazvuku a ked nebude vidno srdiecko v 8-9 tt dovol kyret. Brali ti krv na hcg? No, tu krv posielaju do labaku, preto to trva, v CAR sa dozvies vysledok uz o par hodin.

zuzka11
20. jan 2009

Ona mi pave ze nic nerekla o opakovani nejakych vystreni, nabrali krev a ve ct se uvidi....a rekne mi to jenom po telefonu 😒

schnucki
20. jan 2009

zuzi vime ze je ti nanic, ja sice nemam moc poneti, ale poslechni tvoji dr. v cechach a mirusch, nechej si udelat nekolikrat to hcg a uz a pokud nic, tak az pak to dovol

ja vim ze ti neni do smychu, ale stejne se pokusim alespon maly usmev na tve tvari vykouzlit .... mirusch si bude uz myslet, chudak pritel ..... vcera jsem varila mlety maso s rejzi, takovej mysmas v panvi, a dala jsem pritelovi jidlo do prace, v misticce, ma to rad. no chudak mi za par hodin vola, co mi proved, cim me nastval - a ja jako proc? no zapomela jsem mu dat lzicku, nemel tom cim jist ... uz se mi to stalo 😅

zuzi jsme na dalku s tebou

schnucki
20. jan 2009

nedej se odbyt, pokud by ti rekla ze je to spatny, dozaduj se dalsiho pozorovani .... treba jeste poroste
🙂

mirusch
20. jan 2009

Zuzi, kukla som, co si pisala aj v druhej teme. Tu v DE praveze robia aj opakovane, nemoze ta predsa hnat na kyret bez opakovaneho hcg a sono vysetrenia. V tom pripade chod inam. Alebo ju proste donut, ako pacient mas na to narok a ak nebude chciet, mozes sa stazovat na nu. Nedaj sa. Vo stvrtok si v kazdom pripade dohodni opakovane vysetrenie, nediskutuj s nou. Proste jej povedz, ze na tom trvas a ze prides a hotovo. Povedz jej, ze ked nie, tak za nou pridu baby z konika a zbiju ju 😠

Schnucki, chudak priatel. Preco mu proste nevyradis nejaku lyzicku a nenecha si to v aute alebo v taske 😕

zuzka11
20. jan 2009

Díky, ted prolizam na netu tabulky HCG, co mam a nemam cekat, ale to rozpeti je silene velike!!!!!

mirusch
20. jan 2009

Jasne, ze je velke, pretoze kazda zena je ina a tiez otehotnie v iny den. A ako vies, hcg sa zdvojnasobuje kazdym dnom. Citala som, co ti pisali baby inde a vidim, ze sa zhodneme....Vo stvrtok ti povedia a na piatok sa nahlasis znova na krv. A ked odmietnu, tak nabehnes inde. Howgh.

schnucki
20. jan 2009

mirusch ja mu tam tenkrat jednu soupla, ale pak ji pouzil, vyndal na umyti, no a ja mu tam zapomela dat jinou 😀 ja sem zena v domacnosti, to vam povym 😀

presne tak zuzi, vubec se s ni nedohaduj, a pokud nebude chtit, zajdi jinam, nemuze te do toho nutit bez dalsich vysetreni

s tabulkama bohuzel neporadim 😔

zuzka11
20. jan 2009

Howgh..... 😉

mirusch
20. jan 2009

Schnucki 😀 A co sa nevynajde a proste nezastane na chvilu na pumpe a nezoberie si umelu? Alebo ozi, kup take tie plastove co su, byva balenie po 10 a viac kusov a proste to bude mat v taske a minat si.

Zuzi 😉 Dovtedy ta tu budeme utesovat, dobre? A keby to nahodou nevyslo, co dufam ze aj tak vyjde, tak by si mala ist na hemato, imuno... proste si dat urobit testy, ci nemas nejake blbe vysledky, alergiu na embryo a pod. Ozi, urob si zajtra taky isty test, ako doteraz a porovnaj si silu //

schnucki
20. jan 2009

to je napad, palstove lzicky!!!!!!! 😀 tak ty mu koupim, a je to

presne .... ja se na chvilku odmlcim, ale pak jsem zas nakouknu jak to s vama vypada 😀

mirusch
20. jan 2009

Schnucki, to vies, ja som proste genialna 😀 Za to nam on omietne strop 😀

zuzka11
20. jan 2009

Kup, ale at je nezapomene vyndat z misky, nez ji da do mikrovlnky 😀

Miri - test nepomuze, ptala jsem se sve ceske Dr, budu mit stejne jako v sobotu tkustici, ta to je to uz velke.......proste rozhodne HCG.....a opakovane, protoze ja tusim, ze bude vsechno OK!!!!Proste bude a basta, jenom jsem otehotnela pozdeji!!!!!!HOWGH!!!!!!!

mirusch
20. jan 2009

Aha Zuzi, tak ok, tak teda krv, mysli pozitivne, nech embrijko nenastrasis, chudatko malicke, mozno bude fakt vsetko ok a stresujes zbytocne. Moje dalsie heslo je- Neprekracuj rieku skor, ako si k nej prisla.
Vyckaj, kym budes vediet. 😵
Idem aj na na chvilu off, treba zehlit, ale este kuknem.
Ozi, Schnuckin priatel asi nema v kamione mikrovlnku, takze to nehrozi. Plastove lyzicky su v bezpeci 😀

mirusch
20. jan 2009

Baby, bol tu domaci, vraj je rura opravena, no veeelmi by som tomu chcela verit, robili to cele odpoludnie. Tak dufam, ze mozeme zacat susit. 😵

schnucki
20. jan 2009

😀 mikrovlnku v kamionu nema, takze v poho

budeme doufat zetu rouru fakt opravil 😉

zuzi, spravne, myslet pozitivne to chce 😉

ja musim zehlit zitra 😝 desne se na to tresu

zuzka11
20. jan 2009

Jsem nevěděla, že manžel jezdí s kamionem 😀

Jinak já se taky dokopala k žehlení, jenom jsem rychle sfoukla 6 košil, aby měl P.do práce a konec.....ted přemýšlím co s načatým večerm, na čtení chybí soustředění a z filmů, které jsem neviděla tu mám jenom Pád třetí říše, což bude asi hodně optimistické, co? 😉

mirusch
20. jan 2009

Zuzi, tak na taku prilezitost, ze neviem co s nacatym vecerom ci dnom, tu mam niekolko romantickych filmov, ktore si rada pozriem aj stokrat 😀 Idem este dozehlit a do postele. Manzel doniesol od lekara mini spaci labak, kvoli chrapaniu a vypadkom dychu, tak som straaasne zvedava, ci sa podari nieco pouzitelne nasnimat. Dufam, ze dnes v noci nebude spat ako babatko, bez chrapania 😀
Tak zatial dobru noc. Zuzi, drzim palce!

schnucki
20. jan 2009

ahojik holky,
jsem u pritelovi segry, tak jsem se nemohla ozvat drive

mirusch pisni jestli mu to pomohlo ... a vubec, je okolo toho jeho problemu neco noveho? doufam ze mu to zabere 😉

jojo zuzi, je to kamionak, takze mam obavy je to ma kapanek vliv na jeho bojovniky 😖 doufam ze uz je ti lip, 🙂

kocky letim taky spat, zitra mam zas skolu, prijedu pozdejc, tak se taky pozdejc ozvu, jinak zkousky mam zuzi az v unoru, zacatkem, noooo az , ono je to za dverma 😖

dobrou holky a at se vam neco pekneho zda 😉

meleri
21. jan 2009

Dobre rano,

jak se mate? ach jo ja vubec nevim o cem psat ,tak vas aspon vsechny zdravim!
🙂

mirusch
21. jan 2009

Bre ranko. Meleri a coze, mas doma malo akcie? 😕 😀

Schnucki, to nebolo na pomoc, to bolo na diagnozu. Na zaklade toho mu mali povedat, co by mu pomohlo. Mal to mat na sebe minimalne 4 hodiny a on to dal dole po 3 a pol, z toho medzitym uz chodil po byte. Na to sa neda povedat nic 😔 Predpokladam, ze o 3 tyzdne, ked ma ist k lekarovi, mu povedia, ze to nestacilo. A stratili sme 2 mesiace. A vsetko odznova. 😔 Ja som bola v noci taka nasrata, ze som nemohla 2 hodiny zaspat a on sa budil na to, ze som nahlas nadavala. No, proste....nemam slov. 🙄

schnucki
21. jan 2009

ahojik holky, tak jak se dnes mame?

mirusch koukam ty si taky uzijes, no kazdopadne drzim palecky, aby s tim nekdo konecne neco udelal

ahoj meleri, jak se mate s malym?

zuzi co ty, jak dneska je?

ja byla ve skole, pak zehlila, a dneska budu koukat na desperate housewives 😀

schnucki
22. jan 2009

ahoj holky, tak kde se dneska flakate? 😕

zuzi co ti dneska rekla ta doktorka do telefonu?

u me nic noveho, vse pri starem 😀