Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

asmeena
22. jan 2009

Holky to mě s váma baví.

A kde vlastně jste v tom zahraničí?

ivana98
autor
22. jan 2009

asmeno, tak som to uhadla 😀
no...vacsina z nas je v nemecku.... 😅 😅

asmeena
22. jan 2009

uklohnit není ukradnout. 😀

asmeena
22. jan 2009

a jste tam někde poblíž sebe? Navštěvujete se? Myslím, že jsem četla, že některé se znáte i osobně.

ivana98
autor
22. jan 2009

tak potom uvarit/ukuchtit? 😲
ja som uz stretla mirus aj schnucki, ale to len na chvilku.. momentalne som daleko od vsetkych 😝

asmeena
22. jan 2009

😲 😲 😲

asmeena
22. jan 2009

Já nevím, jestli bych zvládla žít mimo ČR, Německo docela ještě ujde, není to tak daleko, ale třeba až v Anglii nebo Americe, tam by mě nikdo nedostal. Já jsem takový rodinný človíček a kdybych nemohla jezdit k rodičům (mám to k nim z Ostravy do Jeseníku 120km), tak by mi bylo smutno.

schnucki
22. jan 2009

ja vam nevim kde se mirusch flaka

ahoj ivus,
to je super ze te nova prace bavi, uklohnit jeste neprozradime, ceka se na mirusch

zuzi co ja vim, tak snad cekaj az pokoj vyschne, jako budou steny suchy. nevim co dneska vyrabi

schnucki
22. jan 2009

teda vy jste zas rychli ..... spravne, znamena to uvarit 😉

ja jsem kousek od mirusch, za dva tydny jdem na obydek 😀

asmeen ja jsem nikdy neplanovala zit v cizine, proste to prislo, bylo to sice ze zacatku trosku tezky, ale nemecko je prece jen kousek 😀

schnucki
22. jan 2009

kde jste 😕

asmeena
22. jan 2009

schnucki a ty už tam bydlíš natrvalo?

schnucki
22. jan 2009

jojo, nasla jsem tu pritele, nebo spis on nasel me, takze prede mnou stalo rozhodnuti byt s nim a zit v nemecku a nebo vratit se domu bez nej, tak jsem tu 😀

mirusch
22. jan 2009

Ahojte...idem kuknut, co ste popisali...
Asmeena, vitaj!

mirusch
22. jan 2009

No a kde ste???? 😕 Sa cudujem, ze sa mi neckalo, tolko ste ma spominali...hik 😀
Uklohnit som uhadla 😵 To poznam odniekial.

Zuzi, no vidis, ty nam neveris, ze si tehu a bude babatko, my sme ti mudrejsi ako teta Dr. 😉 Verime a drzime palce na dalsi ultrazvuk. Fakt, kolko si mala hcg a kolky DC si bola?

Asmeena, takze CR ako zahranicie beriem 😀 Kedze temu zakladala Ivus ako Slovenka, tak je to veru pravda.

No, my zatial nerobime s izbou nic, ale uz kujeme plany. V sobotu ideme do Bauhausu nakupit par veci na izolovanie par skar (no, co to je skara?) a ideme pozicat susiaci stroj. 75 EUR na 5 dni 😨

mirusch
22. jan 2009

Schnucki, no naco ma sem zenies, ked tu nikto nie je, haaaaa?

asmeena
22. jan 2009

Mirusch ahoj, konečně se tě tady holky dočkaly, čekají jenom na tebe až budeš hádat. 😀

schnucki
22. jan 2009

ale oni tu jsou ..... jen se zrovna trosku poflakujou 😅

asmeena
22. jan 2009

co je skara? 😀

schnucki
22. jan 2009

takze, mirusch tu je, takze .... muzes nam prosim asmeen prozradit co jsi to psala za slovicka???
ja neznalek by jsem se to rada dozvedela 😅

schnucki
22. jan 2009

skara bude dira .... ze bych prece jen neco vedela 😀

mirusch
22. jan 2009

A co mam hadat? Uklohnit uz je prezradene....bravek-nebude to prasiatko?

Skara? 😀 Kto vie? Hadaj aj tak...Schnucki bude vediet, ked si predstavi fotky nasej "izby"

mirusch
22. jan 2009

Schnucki, fuuuha, vlastne mas pravdu 😉 To je to, co mame na okne a fuci nam tade - pozdlzna diera.

asmeena
22. jan 2009

mirusch máš hádat: bravek - to je opravdu prase, pak hádej olačka,chumaj, kaj si? , či mě není? 😉

schnucki
22. jan 2009

bravek, chumaj, olacka .... hmmm , doufam ze jsem to napsala asmeen dobre,
je to na predchozi strance mirusch

ja jsem dobraaaa 😀 ale ty slova od asmeen neznam ☹

normalne jsem tu objevila bramborovy placicky plneny spenatem a mozarelou .... no posusnanicko

asmeena
22. jan 2009

a kde si je objevila? Jen tak objevila? Se vyskytly? To máš super, co já si neuvařím tak nemám 😀

schnucki
22. jan 2009

jeeee, pardon 😅
jak uz jsem psala na zuzky otazku, pritel jezdi v noci, a jelikoz jeho segra bydli pobliz, nekdy u ni prespavam, .... no a tak jsem tu smejdila po mrazaku, a nasla ty placicky 😀

mirusch
22. jan 2009

Chumaj je jasny, to mame v SR. Chumaj je proste chumaj... chces priklady? Nas domaci 😀 Proste tak nenazves niekoho, koho nemas rada. Olacka...tak to neviem, to znie ako polievka. A tie dalsie...tak to teda neviem, boze aka som blba. A to asi ani nevygooglujem.

Schnucki, myslis, ze aj ja tie placicky objavim, ked budem velmi hladat? 😀 ja prave veceriam - chlieb oprazeny v toasteri, potrety cesnakom, rajcinovym pretlakom, na tom volske oko a kecup. Chudnemeeeee 😀

schnucki
22. jan 2009

jeee, ty bastis topinky, to ja si nechavam delat od tatky kdyz jsme u nasich, misto kecupu dava horcici a jeste tam prskne okurky ..... hmmmmm

urcite to objevis 😀 nevim sice kde to koupila, asi v tegut, ale to najdes 😉

prosim asmeen o prozrazeni ....

jooo, dobrou chut mirusch

ivana98
autor
22. jan 2009

chumaj je predsa hnup 😀 inak posusnanicko ci ako to bolo je super vyraz 😀
vidim ze som si to poplietla so slovom klofnut, to je tiez uzasne 😝

ja letim do sprchy

mirusch
22. jan 2009

Schnucki, ty poznas topinky??? Tak to teda koukam 😀 A najlepsie su s kakaom, ale na to som zabudla. To je proste take dietne jedlo 😀
No, ja som myslela, ze ci ich objavim u nas v chladnicke, nejakym zazrakom ... 😅
Tegut ani neviem, kde tu je.