Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

asmeena
22. jan 2009

holky, já vám tady už vůbec nerozumím, nejste z nějakého zahraničí 😀 😀 😀

zuuuzana
22. jan 2009

baby na dnes si davam HOUK ani som sa sice neohriala, teda ohriala smiechom hi hi hi
ale ideme hrat s manzelikom vier gewinnt (stvrta vyhrava pre zahranicne preklad) tak drzte palce aby som vyramovanie spülmachine vyhrala. teda aby to manzelik vyhral 😵

zuuuzana
22. jan 2009

baby a posledne slovicko ma napadlo :

"piglazna" kto vie ??? vyhrava usmev 🙂

mirusch
22. jan 2009

Zuuuzka, sa mi páči, ako sa nechávaš unášať fantáziou... 😵
Dieš - dážď, fertuška - to je naozaj zástera 😉 , vykrítiti - vykrútiť, nebantuj - nechaj (tak toto nám starká často ako deťom vravievala ), kotor - ktorý.
Nuž, fakt to znie ako reč cudzieho kmeňa. Tu v DE som sa tiež musela naučiť rozumieť hesensky, keď som sa chcela dohovoriť so svokrou 😀

Asmeena, ak sa môžem opýtať, ty už máš za sebou IVF?

mirusch
22. jan 2009

Piglazňa....nebude to žehlička, Zuuzi?

mirusch
22. jan 2009

Pekny večer Zuuuzka, držíme palce 😀

zuuuzana
22. jan 2009

mirusch 🙂 si dnesny vyherca suhlasite baby

mirusch
22. jan 2009

Jeeeeej, som vyhrala úsmev 😵 😵 Lebo mi to pripomenulo pigľovať - tiež od starkej 😀

asmeena
22. jan 2009

já mám za sebou 5xIUI, 2xIVF a 1x KET a teď jsem týden v práci (byla jsem 2,5 měsíce na nemocenské), a před týdnem jsem podstoupila dvě IUI, tak uvidíme, chtěla bych co nejdřív následovat zuzika

mirusch
22. jan 2009

Aha, chúďatko, aj ty si si vytrpela už dosť. Lebo som ťa videla aj v inej téme... Tak silno palčeky. Kedy testuješ? A ty si zrejme v poriadku, keď ste mali IUI...vaši bojovníci? Prepáč, že sa pýtam, ak nechceš, nemusíš odpovedať, alebo do IP, my sme tiež mali ísť na IVF, ale zrazu nás prekvapila azoospermia a darcovské sp. nechceme.

mirusch
22. jan 2009

😕 Už ste šli spať?

schnucki
22. jan 2009

no me klepne 😝 zitra si vemu sesitek a normalne si to napisu

letim do hajan holky, takze preju dobrou noc vsem a krasny sniky 😀

dobrou

mirusch
22. jan 2009

Tak idem teda aj ja. Môj muž už chrápe asi hodinu. Dobrú noc všetkým.
Asmeena, ak chceš, tak mi medzitým odpovedz. Dík. 😉 Papa.

ivana98
autor
22. jan 2009

hlasim zjedene zemiaky 😵
a odchod do hajan 🙂

a piglovat - zeby to bola foneticka skomolenina "bügeln"? 😎

mirusch
22. jan 2009

Ivuš, vyzerá to tak 😀 V starkinom nárečí sa inak vyskytuje neskutočné množstvo skomolenín z NJ a AJ. Napr. cemetery - cmiter, werkzeug - vercajg...
Oki, už fakt idem 😅 Dobrú.

asmeena
23. jan 2009

mirusch: promiň že jsem ti už včera neodpověděla, ale šla jsem jezdit na rotopedu a koukat na seriál a pak jsem šla spát.

Nás spermiogram je velmi kolísavý, minulý týden jsme měli ve středu 14mil. a v pátek 21mil. Takže opravdu nevím jestli se s tím dá otěhotnět, jinak žádný vážný problém nemáme. 😒

zuzka11
23. jan 2009

Teda vy jste se rozjely!!!!! A tolik slov! 😕 Od Zuuuuzky přizávám, že nevím, a u As mě strašně rozesmál prezervativ - tak olačka....a já myslela, že to bude taky ta polívka 😀

Mirka se Schnucki tady dělaly chutě, sakra práce, ještě že jsem vá nečetla večer, když jsem šla spát tak jsem padala hlady, ale byla jsem silná! 😉 Jsem teď po těch Vánocích šíleně rozežraná.......

Ivan - mylím, žes to byla ty??? HCG přes 2000, dutinka taková prdka, pár holek je má ve fotoalbu.....a který den??? Čert ví, je to určitě menší než odpovídá MS, takže teď asi 5tt???Uvidíme příští týden na UZ.....naštěstí mě dr.hoooodně mile překvapila, výsledky mi řekla ona a ne setřička a bavily jsme se spolu o všem možném.....

Miri - ty restaurace zní dost dobře!!!!mě čeká spíš vaření, přijede kámoš a pojedou v sobotu lyžovat, tak já bdu zajišťovat doma full service 😀

asmeena
23. jan 2009

vy jste mě navnadily na tu zapečené brambory - asi je udělám zítra na oběd. 😝

zuzka11
23. jan 2009

Jenom jestli to bude zapadat do dietního plaánu, As 😉 , teď sis kvůli němu málem uřílza prst..... 😀

asmeena
23. jan 2009

no, nevím, dietní plán není, takže si je asi dám. 😀 Mám ráda, když se posypou těsně před koncem tvrdým sýrem a ten se na nich krásně zapeče. 😝

schnucki
23. jan 2009

dobre ranko holky, 😀
teda asmeen ty jsi rani ptace 😵 ja se vyrachala v pul 8, s budikem 😝

jeeee, ja je mam taky rada se zapecenym syrem ..... ani nevim co budu dneska varit

tady leje jak z konve, je tma jak v pytli, no hruza, to by clovek nejradsi z ty postele ani nevylez 😝
jdu se ucit, tak se ozvu pozdeji 😀 😝

meleri
23. jan 2009

ahoj Schnucki,

tady je taky tma a prsi, fouka jizni vitr z more, takze je to o nicem. uz od soboty jsem nikde nebyla, protoze mam strach z onemocneni. manzel chytl nejaky virus, tak mam taky strach aby to maly nedostal. nosi masku a spi v jinem pokoji. ja ale chtela konecne na bazen, a ted nevim jestli je to dobry napad, ale jestli nepujdu tak uz mi ta zada asi rupnou.

tak uceni zdar! jak to rikal pan Lenin: ucit se ucit se a ucit se. 🙂 pak si dej pauzu a stav se tady!
ja jdu zas vytrit podlahu.

ahoj Asmeeno!

mirusch
23. jan 2009

Ahojte 😉
Zuzka, 2000! 😨 Boze moj, ved to je super. Ked sa ti narodi babatko, tak ho chod pekne tej Dr. ukazat, ze o toto ta takmer pripravila 😠 Ale pekne od nej, ze ti sama volala, to sa mi paci. Kedy ides na kontrolne hcg? A dutinka porastie, neboj nic. 😵 A to nie si rozozrana po Vianociach, to teraz papas uz za dvoch, vies? Ziadne diety. A dufam, ze papas kyselinu listovu!!

Asmeena, tak to nemate az taky zly spg. Preco vam potom nevyslo IVF a KET? Mas aj ine vysetrenia porobene? Napr. imunologiu? Papa manzel vitaminy? L-carnitin, zinok, kys. listovu, Koenzym Q10 a pod.? My sme mali 3 mil. a z toho takmer vsetko bez pohybu. A teraz uz ani len jedna jedina.

Tie francuzske zemiaky bez syru nemozu byt 😀 Ja ho sypem na kazdu vrstvu a este na vrch na zapecenie.

Schnucki, ani nehovor, ja som sa nevedela z postele dostat ani o 8.30. Ach jo.

Meleri a nedas si predpisat nejaku terapiu? Teda cvicenie, masaze?

meleri
23. jan 2009

Ahoj Mirusch!

zdravim!

mela jsem predepsane nejake cviceni na bricho, ale fakt se mi nechce nekde trajdat po nemocnicich s malym v takove zime..tenhle tyden jdu na bazen, a uvidime jak to pujde dal. jestli ok, tak bych chodila kazdou nedeli. ja bych moooc chtela zpatky do turistaku, chodit zas na hory nebo do lesa, ale musim asi pockat do toho podzimu, kdy uz bude maly silny a budu ho moct nosit.

Zuzi,

super takze 5tt? 😵

mirusch
23. jan 2009

Meleri, pravdu mas. Treba pohyb. A ked si najdete system a nebudu uz problemy s bruskom a trosku sa otepli, tak hura, hura, kup si taku tu satku na deti a kludne ho mozes v nej nosit a ist do lesa aj skor - v lete. Ja chodim do fitneska, aby ma tiez nehnevala chrbtica, citim sa s pohybom lepsie. Plavat by som tiez rada sla, no hadam si najdem cas 😅

schnucki
23. jan 2009

ahoj holky,
zuzi parada, tak doufejme ze na ult bude uz radne neco vydet, a kdy vubec jdes? .... ono se nekdy na ty doktory musi dupnout

meleri koukam pocasi taky na prd 😖 ja nekdy zajdu s pritelem do tech bazenu s bublinkama, tam si vzdycky lebedi 😀 ma totiz taky bolavy zada 😖 pohyb je dobrej, urcite pomuze

to je tim pocasim mirusch, cloveku se nechce vstavat kdyz to vydi 😝

presne zuzi, nezapomen listovku a hezky papkej 😉

mirusch
23. jan 2009

Schnucki vydet? 😖 😀
Ale ja sa uz nestazujem na pocasie, ved sme mali dost dlho krasne slnecno, takze radsej cusim 😉 Musi aj prsat kvoli rastlinkam. Zacnem sa stazovat, az ked to potrva dlho 😝
Kde mate bazeny s bublinkami? 😕

schnucki
23. jan 2009

😀 😀 pardon - videt ... ja vim, ta moje hlava

in Bad Soden jsou, a jsou super, je tam i sauna, ale my se chodime jen cvachtat 😀

mirusch
23. jan 2009

Ved my ta naucime 😀
Aha, u nas su v Hallenbad v detskom bazene take lehatka, kde su bublinky a tiez sa tam zvyknem vyskytovat 😅 Oni to striedaju - raz su bublinky tam, raz vo velkom bazene pustia silny masazny prud. Ale ten je prilis silny, musis sa pevne drzat, lebo inak ta odplavi na opacny koniec bazena 😀 No, asi sa pojdem coskoro vycvachtat, uz mi to chyba. Ale v utorok alebo stvrtok, lebo vtedy je voda trosku teplejsia 😅

schnucki
23. jan 2009

to u nas mas dva bazeny, kde jsou ruzny druhy bublinek, pak je tam jeden s horkou vodou a pak venku bazen s vlnama 😀 parada

hmmmm, taky asi nekdy zajdem, uz jsme tam nebyli ani nepamatuju .... chci tam vzit nase az prijedou