Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
9. feb 2009

Já nečetla nic co by mě přesvědčilo, ale spoustu "bio přítelkyň" ho považuje spolu s taveným sýrem za největší "humus".........

Tak břicho posiluj.......ale chápu, pokud manžel potřebuje dietku, musíš ho podpořit, asi ti začnu dělat chutě, musím něco vymyslet 😀

Já jsem zase za krasavici nesmírnou - umyla jsem si vlasy 😀

schnucki
9. feb 2009

dobre ranko holky,

ja sem skacu jen na skok, mam toho dneska zase moc .... a pokud se tu dneska neobjevim, ztratila jsem se po ceste k zubarovi 😀 .... vezu tam deti od pritelovi segry a vuuuuubec nevim kde to je 😀 .... jdu hledat navigaci 😀 😀

o tom mliku jsem teda jeste neslysela 😒

jinak dietku si dam taky nakou lehkou, musi par kilo dolu

jinak zuzi, u nas sneziiiiii .... a ja chci uz teplooooo

violoncielka
9. feb 2009

Ahojte babule,tak pekne tu kecate,normalne mi davate zabrat aby som vas precitala 😀
Blackie gratulujem!!!!
teda baby tak vy ste tu same miskovske postavicky 😠 😠 .To aby som zacala poriadne makat.A ake vysky,ja sa tu v Italy pri mojich 173 citim ako obor 😀 .
INedavno davali program,kde na schudnutie odporucali konzumovat tekutu stravu,ze taka polievka omnoho dlhsie navodi pocit sytosti...tak to idem skusit a dam k tomu beh (to ma bavi)
Zuzka ja osobne za najvacsi humus povazujem pecivo s dlhou trvanlivostou a trvanlive mlieko.....

Zuzi ako sa citis?Uz sa prejavuju znamky tehotenstva?
Schnucki ahooooj a zdravim aj ostatne zahranicky.

zuzka11
9. feb 2009

Tak k těm humusům, !dospěla" jsem tak daleko,že bych si už nekoupila hotovky ala Knorr, Maggi, prostě radši si ty těstoviny zapeču s něčím sama, než si koupit nějaký mix v pytlíku....to je moje "přes co nejdu" a nevím co by muselo být abych přes to šla..........

Schnucki - děti by ti určitě byly vděčné, ztratit se, mě se nikdy k zubaři nechce.......

Violoncielka - já jsem taky "prcek" , jsme dvě!! 😀 Příznaky nějaké jsou, ale zatím se to dá vydržet, někdy hůř někdy líp, ale dá...........nechci se litovat, těhu jsem chtěla a tohle k němu patří.

Co ty, jak ses měla o víkendu, co plánuješ dneska????

Miri, vidíš, tebe bych se mohla zeptat - chceme přiepit na láhev od vína papírovou etiketu, staší normální lepidlo nebo musím mít stešl na sklo????

schnucki
9. feb 2009

ahoj violoncielka,
to je fajn ze se tu ukazes, rada te vidim ... a jak ses rozhodla, pujdete v dubnu nebo jeste pockas?

ja mam taky 173 a tady je to normal, .... polevky mam rada, tak to zkusim 😀

blondynka400
9. feb 2009

Ahojky, ž vás ty diety baví... A mirusch, nedohodly jsme se sdna že žádnou distu nepotřebuješ? 😠 Navíc dietu jsou k ničemu, akorát si rozházíš metabolismus, podle mne stačí přidat trošku na pohybu a vynechat granko 😀 . Teda ne kvůli mléku ale kvůli cukru. Když máš chuť na kakao, uvař si ho sama z mléka, kvalitního kakaa a třitonóvého cukru nebo z melasy 😉 . Jinak proti mléku se vede odvěký boj, hlavně makrobiotici, ale já na něm nevidím nic špatného, i když tedy kozí nebo ovčí mléko je zdaleka lepší než kravské. Jinak s tavenými sýry také souhlasím, potože obsahují tavící soli a to je hnus obecn, k tomu všechny potraviny co dlouho vydrží (protože je to samá chemie) a s těmi věcmi od Vitany a spol., už bych to taky nikdy nekoupila....

Jinkauž mi je docela dobře, chtěla bych jít cvičit, už mi ot chybí, ale myslím si že to není úplně ideální. Co vy na to? Navíc musím dneska dodělat choreografii k vystoupení, zítra mám hodinu a holkám jsem to slíbila 😖 . Jo a my tu máme 15 stupňů a kásně svítí sluníčko (takže na lsuníčku je tak přes 20) 😝

mirusch
9. feb 2009

No, tak hotove polievky zo sacku tiez ee!! Ani hotove korenia s konzervacnymi latkami nekupujem. Z casu na cas, ked nestiham varit, tak siahnem po hotovych cestovinach, ale fakt sa snazim varit. Najviac zasyti toto: dobre zrely banan, trochu mlieka, ovsene vlocky a pomixovat. Pol dna som plna!!! Vidite, hned si to pisem na zoznam 😉 Polievku mam uvarenu, tak na tu sa dnes vrhnem. A aj bujon nie je zly, lebo tekutiny a soli treba do tela. A pri chudnuti treba bielkoviny, cize kludne aj maso (ale bez prilohy), aby sa odburavali tuky a nie svaly!!!

Ovci syr nie je zla vec. Ked mas origos grecky. A dresing na salat sami robit. Aj omacky, ak to bez nich nejde...

Schnucki, zubar.... 😖 ja musim znova o tyzden s tym jednym zubom. Este stale trochu boli a o tyzden mi ho znova rozvrta 😠

Zuzka, az taky odbornik nie som, chi. Ale ja osobne by som normalne lepidlo nepouzila, hlavne pokial to ma byt trvalejsie alebo dar. To by som si dala tu namahu a zaopatrila si specialne. Hm, mozno aj sekundove by stacilo, len je otazka, ci nebude presvitat cez papier.
Aj ja som za nesmiernu krasavicu 😀 Vlasy umyte, vykupana...

blondynka400
9. feb 2009

zuzka, návštěva byla docela fajn, je to alespoň takové zpěstření,jinak je tady člověk hrozně izolovaný....

mirusch
9. feb 2009

Blondynka, tavene syry jo, ale ovci je super. Vsak jo, neboj nic, nejaku brutal dietu som nikdy nedrzala. Ja to volam dieta, ale proste len obmedzim to, co do seba tlacim. Pretoze by si sa za hlavu chytala, keby si vedela co 😀 Vcera som varila segedinsky gulas, takze o mna ziadne strachy. Ale to brucho naozaj musim skresat, pretoze nemam prachy na nove nohavice 😅

Teda, ale tam mate krasne teplo. My klasika...zamracene, 4°. Schnucki, ako si to dovolujete mat tam sneh a my nie....haaaaa?

blondynka400
9. feb 2009

mirusch, ovčí sýr zejména čerstvý je vynikající 😉 . Jinak myslím že ani ne, na mne občas někteří lidi nevěřícně koukají, když vidí, co jsem schopná sníst. Ale zas na druho stranu, je pravda, že jím zdravě. Teda asi krom smetanových omáček, ale ty miluju 😉 . A na břicho je nejlepší hezky svičit. Zahřát se do aerobní teploty a pak posilavat a posilovat.

Já jsem koukala že my máme na Vesuvu sníh,tak si možná zajedu, abych věděla jak sních taky vypadá 😀

schnucki
9. feb 2009

ja taky nedrim nejaky brutal diety, nikdy jsem na to nebyla, ..... u me znamena dieta omezit prisun cokolady, snazit se nejist tolik a vic zeleniny a ovoce 😀 .... a musim zacit cvicit, ja jsem totiz sportovni antitalent 😀

noooo, pekne se tu rozchumelilo, par centimetru uz lezi, ale ted to ustalo, tak si myslim ze se to riti k vam 😉

jinak ja se musim priznat, ze casto pouzivam omacky z pytliku .... prosim nezabijet!!!! ja jsem ve vareni novacek a omacky se teprv ucim!!!!!

blondy je dobre ze ti je uz lip, ale mozna bych s tim cvicenim pockala, a nebo tak lehce zacala 🙂

mirusch
9. feb 2009

Schnucki, mas stastie, uz snezi aj u nas 😀 Ale z toho bielo na zemi nebude... Nabuduce 😀 ta naucim omacky, je to velmi jednoduche. Inak, omacky su najhorsie na kila! Ale su super 😅 Dostala si moj mail?

Blondy, ved jo, snazim sa posilovat, chodim do fitneska, tak zaradim este jedny cvicenia na brucho.

Idem sa prejst, potom sa tu ukazem.

blondynka400
9. feb 2009

schnucki, neboj, zabíjet tě nebudem. Ono se ta časem určitě naučíš, a pytlíkovky pak nebudeš muset potřebovat 😉 . A na to aby jsi cvičila,. je úplně jedno, zda jsi sportovní talent nebo antitalent. Mně také nejdou třeba míčové hry, každému jde něco jiného...

zuzka, tak jsem koukala do té diskuze vysokoškolaček. Ani se ti nedivím že tě to nedzvedlo. Ale tímhle bych se ani nezabívala, ať si dělají co chtějí, oni na to stejně jednou dojedou 🙂 . Budeš vůbec rodit v čechách nebo v cizině?

zuzka11
9. feb 2009

Mě hodně pomohlo mít vyrovnanou váhu změnit životní styl, jídlo, pohyb.......a pak si člověj může zahřešit a není to na něm vidět......na klasickou českou kuchyni, omáčky, kendlíky nejsem vůbec, ulítávám na těstovinách, sushi, feta sýru, grolovaných cukatách - to bych se ujedla 😀

Miri - máš pravdu, teď mám ale trochu strach, že bude prosvítat každé kromě toho tuhého v tubě.........

Schnucki - já chci taky jaro.....tady to vypadá za oknem krásně, ještě jsem ale nevystrčila nos......

Blondy . cvíčo můžeš zkusit, ale asi bych dala doma trošku pilates a uvidíš jak ti bude, nepřežeň to, aby ses třeba nerozkrvácela........

mirusch
9. feb 2009

Zuzka, to tuhe v tube je nanic. To ti hned zlezie, to neskusaj. Mozno ak das tenku vrstvu a na celu plochu papiera, tak to nebude vadit. Alebo hrubsi papier. alebo papier dvojmo... Este si mi neodpovedala na otazku, ze kedy planujete do CR, ci stale plati august?
Ale teraz uz fakt frcim.

zuzka11
9. feb 2009

Miri, dík za tipy.....jinak u nás se zatím nic nemění, jen se plní termínový kalendář na návštěvy....všichni najednou zjišťují, že u nás ještě nebyli, to je ale překvápko!

Já se pořád přemlouvám taky vyrazit, ale není mi úplně well............ale zase blbým metrem přece do obchodu zajedu!!!! 😠

blondynka400
9. feb 2009

zuzka, to pomáhá hodně. Jo a máme něco společného. Já klasickou českou kuchyni taky nejim, v podstatě ani moc nemusim maso... Rozhodla jsme se že to zkusim, budu se šteřit, tak to snad zvládnu.
mirusch, moc tomu nerozumim, ale co dát jen na pár bodů sekundové lepidlo? Nemělo by to být vidět a mělo by to držet 🙂

zuzka11
9. feb 2009

asi bude jedna láhev hokus pokus 😀 Jinak blondy já se za vegeratiána nepovažuju, ale maso jím hooodně málo, nějak ho nemusím, nepotřebuju.......vyrážím do city, už jsem se oblíkla - výkon 😀

blondynka400
9. feb 2009

zuzka, tak si to hezky užij. Já si uvařím něco k obědu, a pak taky někam vyrazim, už mě nebaví být doma. Jinak taky vegetarián nejsem, ale jím v podstatě jen kuřecí a ryby a to ještě v malém množství.

mirusch
9. feb 2009

Blondy, vsak to som aj na zaciatku spomenula, ze sekundove, mala by to skusit ci presvita velmi. Ak nie, tak 4, pripadne 5-do stredu jeden bod- body stacia. 😉
Alebo Zuzka, najst samolepkove nalepky - su v roznych velkostiach a da sa na ne tlacit na tlaciarni. Zalezi kolko a na co ti to treba.

Prijemny vylet Zuzka 🙂 Ja som uz nakupila. Ziskala par napadov na stravu, vlastne aj taka doma robena pizza je fajn, vies co tam mas a zase az tak nezdrave to nie je. Alebo ano?

Ja tiez kura najradsej. S tym sa da hocico spravit. Dokonca mam fajny recept na polievku s kuskami kuracich prs, manzelovi tiez velmi chuti. Ale taky gulas z hovadzieho masa, ako ho robime my, so spuuustou cibule a farebnej papriky, tak to je labuzo. Ok, radsej skoncim, hostim sa na zeleninovej polievke a na poobede su naplanovane shakes na zahnanie hladu - s bananom a s horskymi plodmi.

zuzka11
9. feb 2009

Já mám kuře taky docela ráda, když už maso tak to nebo rybu........ty shakes zní dost dobře! jak připravuješ????Jinak jsem nakoupila, normálně v papírnictví a je tam napsáno, že i na Glas...tak večer testnu.........

Domaci pizzu delam casto a rada!!!!A miluju spagety s pestem a cherry rajcatama, labuuuuzo 😀

mirusch
9. feb 2009

Zuzka, super, informuj o uspechu lepidla 😉 Uz som to tu pisala, dostatocne zrely banan (potom netreba cukor), 1-2 dcl mlieka, podla toho ake huste chces (najlapsie 1,5% tuku) a ovsene vlocky (da sa aj bez nich, ale tie zasytia) a pomixovat - ja to mixujem tym rucnym mixerom, je to rychle. Zdrave, fajne, zasyti na vela hodin. A teraz som vymyslela, ze skusim mlieko s mrazenym ovocim - to obsahuje aj vitaminy, mam to vysledovane. Kupila som mix maliny, cernice, brusnice. A skusim take mrazene pomixovat, dufam, ze to nebude velmi studene.

Ja mam tiez rada domacu pizzu. Olivy, capari, sunka, mozarella, hribiky, rajciny, cibulka...co len chces. Mnamka. a aj to vyzera farebne umelecky 😉

Chystam sa trosku na servitkovu techniku, dufam, ze sa mi podari este dnes 😵

mirusch
9. feb 2009

Teda nie brusnice, ale cucoriedky som chcela 😅

zuzka11
9. feb 2009

Super tip, Miri! A ty vločky předem namáčíš, neo je tam rovnou šoupneš???Tak ubrousková technika.....těším se na výtvory, hned je pak vyfot!!!!

mirusch
9. feb 2009

Vidis Zuzi, ale ty teraz nedietkuj. Aj ked tie shaky su fajne aj tak 😉 vlocky nenamacam, netreba. Ked sa pomixuju, tak ich takmer necitis, alebo predavaju uz pomlete, alebo aj instantne, ale ja kupujem take tie obycajne, aj tak sa to mixuje. Alebo bez vlociek, mliecko a banan alebo ine ovocie.

zuzka11
9. feb 2009

Já neditekuju, ale tohle vypadalo jako mlska 😀

mirusch
9. feb 2009

To jo, mlska to je. urobila som si ten z lesnych plodov, lad sa rychlo roztopil a nie je to take studene, s mliekom. Mnam. Kupila som manzelovi v lekarni taky ten prasok, so sojovymi bielkovinami a vitaminmi a tak, hodi sa to do mlieka alebo do Buttermilch a namiesto napr. ranajok. Vyzivu ma a nenapchava sa cely den. Pekne pomalicky ho schudnem aspon o 5 kg 😀

zuzka11
9. feb 2009

Tak holky, kde vás mám????Jako správná ženuška peču chleba a čekám na muže a ten zatím nikde 😉

Jaký jste měly zbytek dne???

blondynka400
9. feb 2009

zuzi jaký pečeš chleba? Já jsem si tedy nakonec byla zacvičit a pro radost jsem si koupila nové hodinky. A hned mi je líp 🙂 . A co ty těhulko, jak se cítíš?
mirusch, ten recept na shake nevypadá špatně, taky bych to mohla zkusit, dobrý tip

zuzka11
9. feb 2009

Blondy a jaké???Nemáš je někde na netu ať můžeme obdivovat???Super, že sis udělala radost, jak píšeš, hned je líp.......

Já nechci skučet, u mě je pořád blbě 😒 ale patří to k tomu, tak doufám, že je vše OK........Na cvíčo se taky těším, strašně moc!

Chleba je celozrnný s ořechama, ty milujeme 😀