Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
12. feb 2009

zuzka, no jo, dneska ráno jsem se vážila a je to tak 😒 . Ale už se cítím ok, akorát bříško opět začíná občas tak pobolívat, ale teď jinak, asi se začíná hlásit MS... S tím uklízením pozor, některé domácí práce jsou horší než cvičení 😉 🙂

Holky, já vám ten sníh tak závidím, tady sice krásně svítí sluníčko a je tu jak v čechách na konci dubna. Ale zima je zima 😖

zuzka11
12. feb 2009

Ale jaro je jaro 😀 jak já bych ho už chtěla....o víkendu to tu bylo taky jako na jaře a já se namlsala........myslím na tebe,ať je MS nebolestivá........kdyžtak to včas podychť a dej si Ibalgin nebo co máš.......

blondynka400
12. feb 2009

zuzka, tak já si to s tebou vyměním, ju? Já tyhle prášky neberu, v podstatě vše se vždy snažím vyřešit bez léků a zatím se mi to doclela daří. Každopádně si stejně musí ještě nějaký den počakt 😉

mirusch
12. feb 2009

Caute 😀 tak ja som dnes akcna od rana, upratovala som u svokry, potom som jej bezala po lieky, skocila som rychlo do obchodu a tak. A kupila som si v lekarni 2 Schüßler Salze - poznate to? Smer homeopatia, na prevenciu migreny, tak som straaaasne zvedava, ci to nieco prinesie.

Blondy, to fakt, bez liekov? Vidno, ze nevies, co je migrena 😕 😀 Jeden zachvat a by si prosikala na kolenach o nejaky triptan. Tak nech ti je uz lepsie a brucho ta tolko netrapi. A mozno si zase tehu..... 😨

Zuzi, uf, ja som si vcera odskusala ranajsie nevolnosti 😖 Vstala som a bolo mi hrozne blbo, aj som misu poobjimala len tak nalacno, ale to bolo myslim od hlavy, pokusala sa ma migrena, ale nedostala som ju nastastie. Na obed som mala dilemu - je mi zle na zaludok, ale som strasidelne hladna 😕 Tak som si hodila pizzu a svete div sa, vyliecilo ma to.

Schnucki a to teraz chodis babysittovat? Nemaju au pair alebo ako? Ale aspon si trosku zarobis. Aj mne by bodlo par vlastnych EUR.

U nas sice poletuje dva a pol vlocky, ale inak nic ☹ Ja nechapem ako moze byt cele Nemecko biele a u nas nic...

blondynka400
12. feb 2009

Mirusch, myslím, že jsem si toho zdravotně v jednu dobu užila poměrně dost. 😒 . Nikdy jsem na léky moc nebyla, už odmalička. Když mi dali naši léky, vždycky jsem si je někam schovala a pak je tajně vyhodila. Ale chudáci dodneška to nevědí 😀. Ale je pravda, že migrenama netrpim. Moje nejlepší kamarádka je má ale poměrně hrozné (vždycky mi jí je hrozně líto), taky to řešila lékama, ale teď to zvládá nějak bez, říká že je to tak lepší. al nevim, nerozumim tomu. Hele a nejsi náhodou spíše ty těhotná? 😵 . Kdybych byla já těhu, prohlásila bych to jako zázrak. Pravděpodobnost se v tomto případě blíží bodu mrazu. 😝

mirusch
12. feb 2009

Blondy, uf, nuz ked ma zacne boliet hlava, radsej hned zoberiem miernejsiu tabletku, lebo inak mi to casto prerastie do migreny a to uz sranda nie je. Aj ked teraz uz mozem brat speci lieky. Sice su vedlajsie ucinky dost o nicom, ale predstava zvijania sa v bolestiach 2 dni, tak to naozaj nepotrebujem ku stastiu. To su stavy, ked sa cloveku chce fakt umriet.
Ja a tehotna? 😀 To nie, to bolo isto z hlavy (pri migrenovych stavoch som s wc misou zvyknem dobre pokecat 😅 ), ale viem si predstavit, ze tak nejako sa citia tehu nevolnosti. Takze mam sucit so Zuzkou.

No, tak nam tu pred chvilou svietilo slnko a zaroven husto snezilo. Tak teraz uz fakt neviem 😨 Teraz uz len svieti slnko....

blondynka400
12. feb 2009

mirusch, tak to máte trošku aprílové počasí ne? Jo a víš jak, všechno je možné. Ať ti je líp. Já jsem dneska byla tak unavená, že jsem asi 3 hodinky spala, u mne přes den docela divné 😒 Hlavně že ti je už lépe 😉

zuzka11
12. feb 2009

Mirir já tě lituju s tou mogrénou, kamarádka ji má ty taky, tak vím co obnáší 😖 Já záchod neobjímám, "jenom" je mi zle...dneska celý den míň, asi Gyrosek ví, že nemůže prudit, že bude ta návštěva tak toho mám hodně. tak moc, že jsem ted 2h spala 😀

Blondy - já se taky snažím bez prášků, všechno, ale pokud vím, že se bolest hodně rozbíhá, vezmus si slabší a usnu a pak je to v pohodě, párkrát jsem to nechala tak a to bylo tóčo.....každá se známe nejlíp a víme co našemu tělu vyhovuje......jinak jsem zmatená, to už čekáš zase MS? 😕 Před chvíli byla ovulace, nebo se pletu???

mirusch
12. feb 2009

Blondy, mne je dnes vyborne, vcera mi to preslo po Panadole, takze sa tesim. Rozmyslam zase do coho by som pichla, nech nemrham cas...mozno skusim este servitkovu techniku, do fitneska pojdem zajtra.
Ozi, fakt, ktory DC si teoreticky od poslednej MS? teraz to budes mat asi trosku pomylene po MA... 😔

Zuzka, nuz, kym sme sa snazili a nemohla som brat tabletky, tak to bolo dost vycerpavajuce. A aj tak zbytocne 😠 Teraz si hned zoberiem Relpax, lahnem a najneskor do 2 hodin som v poriadku. No, niekedy su tie vedlajsie ucinky silnejsie, ale stale to stoji za to 😉
Drzim palce na navstevu 😵

zuzka11
12. feb 2009

Taky si držím palce, momentálně řeším, že budu dělat super večeři, ale já bych nejradši nejedla........skara, jak tohle kulatně vyřešit?Nijak 😒 ......

A u sebe viš co zabírá, pizza 😀

mirusch
12. feb 2009

Zuzka, este im to nechces povedat? Hm, tak si nieco zobni, aby nepovedali, stale mozes povedat, ze si sa vcera prezrala a neurobilo ti to dobre na zaludok...alebo cojaviem co.

No, pamatam si, ze po 2 dnovom migrenovom poste som mala straaasnu chut na pizzu, tak sme vzdy objednali. A aj ked som bola na koloskopii, cize tiez post a uplna ocista, prva cesta od lekara viedla do pizerky, zlupla som celu pizzu a liter coly. Potom som sa citila, ako keby som mala v bruchu mimozemstana 😀 Ktovie preco pizza, mozno ze telo citi, ze potrebuje nutne kalorie 😀

zuzka11
12. feb 2009

Mamka takhe zbodla po operaci žlučníku chleba se sádlem, a to je jinak hodně opartná na to co jí, ale prý si nemohla pomoct 😀 Jinak já pizzu taky moc ráda, moc ráda......... 😉 Je zajímavé, že v ČR mi ale chutná víc...... 😕

mirusch
12. feb 2009

Zuzka, prid nas pozriet a ja ta zoberiem k jednemu talianovi, budes si prsty oblizovat este 2 tyzdne 😀 Obcas k nemu zajdeme a napriek tomu, ze len obcas, tak mi vzdy vykyvuje z auta, ked ho stretnem na ulici, od zaciatku nam tykal, no klasika - cudzinec a talian navyse. Inak, pochadza z Calabrie, co je este juznejsie ako Blondy 😀 Naposledy som ho pocula s niekym hovorit v rodnej reci. Musela som fakt usi spicatit, ci to je skutocne taliancina, lebo mi to znelo ako vsetko mozne, len taliancina nie. Mozno mi to Blondy objasni, ked pride....
No proste, ta pizza je fakt eno-nuno. Fajna. Raz nam vysvetloval, ze cesto na pizzu musi niekolko hodin oddychovat, najlepsie z vecera do rana. Vtedy je pizza najlepsia. Vidis, nabuduce sa ho opytam, ako robi to cesto, on z toho nerobi tajnosti 😵

blondynka400
12. feb 2009

Tak jsem to pro vás holky přesně zpočítala 😵 . Takže dnes jsem 30 DC (první ovu byla hodně brzo 6 DC), a jelikož mám kratší luteální fázi (zatím vždy byla přesně stejně dlouhá), Ms čekám příští týden ve středu (což je pro mne v podstatě za chvíli)

zuzi ty jsi to ještě nepověděla? Jak dlouho chceeš čekat? ona to většina ženských stejně pozná.... I když taky nejsem zastáncem to říkat hned, jak to zjistíš 😉

mirusch, s tou italštinou, na jihu má každá oblast svoje nářečí (to dost často s italštinou fakt nemá nic společného) Oblast Neapole je na tohle nejhoší, ale Calabrie ji docela dobře sekunduje 😉 Každopádně italská pizza se s ostatními srovnat nedá, i když i tady člověk musí vědět, kam na ní jít....

mirusch
12. feb 2009

Blondy diky za vysvetlenie. V kazdom pripade som mu nerozumela ani makke "n" 😀
Aha, takze som zvedava, ci dostanes MS nacas ci ako. Telo je ale podla mna teraz zblbnute. Ach jo. Mne stacilo par hormonov a koniec sveta. MS po 2 tyzdnoch, potom zase po 2 tyzdnoch, potom 43 dni pauza. Ale teraz som uz zase v normale. Aj ked... myslite si, ze je 2 a pol dnova MS normalna 😕 ?

Zuzka asi caka na koniec 3. mesiaca. Ja by som tiez, vela zien to tak robi, aj moje kamosky cakali. Ale no, ja som taka bosorka, ze mne minule stacilo len kuknut na znamu a hned som vedela, ze je tehu, aj ked sa vtedy nepriznala 😵

blondynka400
12. feb 2009

mirusch, to se ti ani nedivim. Já zas už docela rozumim napolitánštině, ale klasické italštině moc ne 😀 .
No uvidíme jak dorazí, teplota zatím stále konstantní.... Hormony dokážou udělat hrozné věci.

Myslim si, že je lepší počkat, ale třeba na sestře jsme to poznala a to to věděla den. Ale když se pozorně koukneš a tu ženu dobře znáš, změní se... Ale ona to stejně vyzvonila hned všem a to ve všech třech případech 🙂 Každopádně, jestli mě nějakým omylem těhu potká, taky to hodlám nějaký čas tajit. Tchýně se mě včera ptala, jestli mi má schovat nějaký oblečky na mimi, prý hrozně hezký, skoro nový, nevěděla jsem, co jí na to mám říct. Každopádně najednou mi bylo tak nějak smutně, že už mim mohlo u mě bydlet a ono nic 😢

mirusch
12. feb 2009

Blondy, neboj, ono sa zase nastahuje. Ved si otehu dost rychlo. Jedna moja kamoska otehu na druhykrat, ale musela ist na kyret, MA, a o 3 mesiace skusili znova a hned na prvykrat a uz je v 5.mesiaci. Kludne si oblecky nechaj odlozit. 😉
No, mozno tehotna zena vyzaruje nejake tehu energie ci co. Ale moj manzel si to napr. vobec nevsimol... Vsak este ani brucho, nic nemala a vidavame ju fakt len raz za cas. Som si spomenula na vysku, mali sme mladu ucitelku. Raz vosla do atelieru a spoluziak na nu vybafol, ze ci je tehotna. On bol cely taky od veci, naladeny na prirodu a cojaviem co. A ona, ze nie. A bola. Sama o tom este nevedela a on to uz vycitil 😀

blondynka400
12. feb 2009

Mirush, to že se to podařilo jednou neznamená že se to povede znovu... 😒 . Já ji to hlavně ani nechci říkat, že se o nějaké mimi snažíme. Jinak by to byly každý den hodinové rozhovory na skype 😀 . Já to držím v tajnosti, ví to v podstatě moje nejlepší kamarádka, jeden kamarád, doktor no a vlastně vy 😉

Někteří lidé hold mají šestý smysl.... Jinka chlapi jsou všeobecně nevšímavý 😀

mirusch
12. feb 2009

Blondy, jasne, ale moze to znamenat aj to, ze sa to podarilo raz a podari sa znova a tentokrat s velmi hlasnym vysledkom 😵 Ja si myslim, ze nemusis nikomu nic vysvetlovat, ja som zistila, ze najlepsie ludi umlci odpoved: ked pan Boh da. A na to nemal co kto povedat. A pritom ja ani pokrstena nie som 😅 . Ale ako odpoved na pripadne zvedave otazky to je trefne.
Inak som sa zasmiala, ze to vedia len dvaja kamarati a ...my. Cize vlastne cely siri internet a niekolko tisic citateliek 😀 Ale nie, sem isto tolko nezabludi. 😉

blondynka400
12. feb 2009

Mirusch, proto jsem to taky takhle schválně napsala. Jsem ráda, že jsem tě pobavila. 😀 Jen, aby to nečetla tchýně, ta by určitě odhalila kdo jsem, a už bych něměla pokoj 😀
Tohle já říkat nemůžu, jsem ateista a všichni to o mě vědí, mysleli by si, že jsem se zbláznila. Já odpovídám, uvidíme, možná časem.... 🙂

mirusch
12. feb 2009

Blondy 😀 Ja tiez len dufam, ze mna tu moja rodinka neodhalila....Ale coze. Aspon by som im uz nic nemusela vysvetlovat. Ale kamosky ma tu obcas spehuju...ked sa im podari popri babatkach...
Vsak aj ja som ateista. A aj tak som to hovorila. A nikto sa nepozastavil. Praveze sa uz dalej nepytali 😕 Moja mama si stale myslela, ze beriem antikoncepciu, neviem preco a bola z toho nestastna. A pritom my sme uz davno behali po vysetreniach. Ale nechcela som jej to vesat na nos. Iba som jej potom povedala vysledok 😔

Prave som zabludila na Mojasvadba, ze ci tam nie je zaujimava tema na volnej diskusii a nasla som trapasy pri sexe, no som sa skoro pocikala od smiechu. Teda ja neviem, ale ja taky nemam. Asi preto, ze som vzdy mala starsich partnerov s vlastnym byvanim. 😀 Aj ked raz...hm. 😀

Ok, prajem dobru noc a hadam sa zajtra pridaju aj ostatne 😉

zuzka11
13. feb 2009

Dobré ránko!

Tak pizza od Itala, super, že ho tam máte........my právě někoho takového máme v Praze....ňamka......

Včera jsme jim to nakonec řekli, oni jsou moc fajn a nešlo maskovat nepití, protože jsme měli fakt ňamky....a vím, že oni budou mlčet, jsou to naši hodně dobří přátelé, homosexuálnové a jeden je Péťův šéf.........jenom taky musím přiznat, že se mi losos moc nepovedl, byl trochu vysušený, přišpi ottiž o hodinu později,tak mě to mrzí............ ☹

blondynka400
13. feb 2009

Zzuka, nebuď smutná, určitě všem chutnalo 😉 . Hold ne všechno se podaří perfektně... Jak Ti dnes je?

Mirusch, tak já bych nějaký trapas měla, ale moc jich není a s tím, co člověk občas čte, se to moc srovnvat nedá 🙂

zuzka11
13. feb 2009

Blondy - díky....ale oni jsou dost perfekcionisti.... 😒 ale co, zbytek byl snad dobrý, dělala jsem ještě salát a parmazánové brambory, vínko bylo......sýr, hrozny......ale stejně mě to štve.

Jinak mě je dneska zatím fajn, po snídani a chystám se ven, včera jsem ani nebyla, jenom na nákupu a pak jsem z toho padla a spala......co ty? břicho pořád bolí? Ona to tchýně myslela dobře s těma oblečkama, ale zamrzí to......kdyžtak jí řekli at je schová, že až přijde čas, ráda si je vezmeš..........

Co manžel, v pohodě???

blondynka400
13. feb 2009

zuzka, to věřim že tě to štve. Zvlášť když ti na nečem záleží, tak se večně něco nepodaří, to znám 😖 . Jak si toho lososa připravovala?
No jo, bolí pořád, ale jenom tak lehounce, spíš tlak než bolest. Teplota lehce vylezla, tak nevím. Už aby přilša MS a tenhle "divný" cyklus byl zamnou. Vím, že to nemyslela špatně, taky ji to nezazlívám nemůže vědět, že o nebyl zrovna ten šťastný okamžik. A taky chápu, že by ještě jedno vnoučátko chtěla....
Jo je, akorát v práci ho trošku zlobí, ale jinak pohoda 🙂

schnucki
13. feb 2009

dobre ranko holky,
dneska vas nestiham docitat, tak se pokusim zapojit

koukla jsem jen trosku co jste tu pisali, zuzi kde je v praze ta pizzerie, my tam mame taky jednu oblibenou, treba je to ta sama

jinak mirusch jezdim k rodince tak 2-3x do tydne, vyzvednu deti, udelam s nima ukoly a pak je zabavim, do postele a pak mam zas volno, vetsinou krafu s mati, nebo cucime na telku, dostanu za to i penizky, tak je mi ted lip 😀

jinak ja mam dneska fofr, nakoupit, uklidit, navarit, pokusim se napict kolac podle receptu od mirusch a to vsechno protoze prijedou nasi!!!!!! tesim se jak mala holka 😀 zustanou sice jen do nedele, ale to bohate staci 😀

blondy co dela brisko, uz se umoudrilo?

schnucki
13. feb 2009

jinak ja jsem taky zastance toho, oznamit to az pozdejc, kolem toho 3 mesice, 4 mesice

tak ja letim nakoupit, ozvu se pozdejc

papa holky

blondynka400
13. feb 2009

schnucki, jak už jsem psala zuzce, lehce bolí. Nevim, co si o tom mám myslet. Ty rodiče ti docela zavidim. Tak ať vše zvládneš... 😉

lenkove
13. feb 2009

Ahojte
🙂
citam, ze sa tu preberaju reci o detoch 🙂 . Ja som kedysi hlupo hovorila pravdu, ze "chceme, ale nedari sa nam". ALe ked som videla, ze ludia si myslia, ze mi musia davat dobre rady, od toho ze ako to mam robit od hnusnych ftipkalov ☹ az po "chod na dovolenku, nemysli na to", co este.. aha, "treba jest brokolicu" 😀 a to hovorili cloveku, co si beral BT, stravoval sa presne podla poziadaviek (vitaminy, dokonca som drzala dietu k otehotneniu) 😀 . tak som zacala hovorit aj ja, ze "ked Boh da" alebo "este si chceme uzit" 😝 nech sa nepytaju 😝 . A teraz, ked uz mame papiere na adopciu, hovorim, ze "o rok, o dva uz urcite" 😀 😀 😀

inak, cakame navstevu, ja idem varit.. mala som robit aj ja lososa, muz si ale spomenul, ze svagor nema ryby rad, takze ideme na nejaku slovensku klasiku - 🙂

Prajem vam vsetkym pekny den a

Blondynka
dufam, ze brusko uz neboli...

schnucki
13. feb 2009

ahoj lenkove, ja jdu taky kuchtit 😀 .... ja takovy rady nemusim, beru rady od lidi, kteri vedi v jake situaci jsme a neco o tom vedi, ale takovy ty babsky reci, od tech co si mysli ze vsechno vedej nejlip, to nemam rada

sem prilitla prave z nakupu, tak se jdu pustit do kolace, doufam ze se povede 😀