Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
17. feb 2009

Mirusch, to není o tom, že si to budeš myslet. Ale o tom, že to jsou svaly 🙂
no až zas tak bych se nenazvala. Jojo, na soutěžích, něco jsme i vyhrála... 😔 . A pak jsem tancovala v muzikálu, ale to už je dávno.
Tak to já mám štěstí o vánocích zásadně nepřibírám, spíš naopak. Jak je všude moc jídla, nemám na to ani chuť

mirusch
17. feb 2009

Blondy, ok, moze byt. Pokial mi zmizne brucho, tak mozem vazit aj nad 70 😉 Ale iste je, ze sa citim lepsie ako ked som bola doma sediace drevo. A pritom chodim do fitneska len 2x tyzdenne...
Clovece, v muzikali 😕 A vyhrala 😨 Sikulka. Nemas nejaku stranku na nete alebo take nieco? Posli IP ak ano.

mirusch
17. feb 2009

A ozi....dnes si zubarka, ktoru vidim len raz za cas, hned vsimla zmenu farby mojich vlasov a celkom sa nad tym pozastavovala 😀 A potom som stretla znameho - greka z restiky, co ho vidim kazdy tyzden a on nic...proste vsimavost zeny a chlapa sa tym pekne demonstrovala 😵

meleri
17. feb 2009

ahoj holky,

tak malý konečně po celém dni usnul..no bylo to dneska vyčerpávající..a já místo abych se šla mýt a spát tak jsem tady...🙂

sice vůbec nevím o čem píšete, ale co se dá dělat....

rýsuje se u mě naděje, že se vrátím na hory...sice ne do Alp ale na malé 3 hodinové výlety co dělají jednou za měsíc...potkala jsem v neděli známého tak se ptal co se mnou je...když sem m u řekla, že jsem ležela v nemocnici tak vykulil oči ...přitom sem to psala vedoucímu přes net, no tak to asi všem neřekl..

kdybych mohla někdy vypadnout ven tož tak to by mi udělalo dobře a možná že i ta únava by odešla...

blondynka400
17. feb 2009

Ahoj Meleri, rádi tě tu vidíme 🙂

Už je ti lépe než dopoledne? Tak kdyby šlo o 3 hodiny tak by si mohla ne? Zvlášt, když si myslíš, že by ti to pomohlo...

blondynka400
17. feb 2009

mirusch, žádné stránky nemám, já už se tomu docela dlouho profesionálně nevěnuju, nebyl čas. Takže teď jen tak pro zábavu, takže občas učim, nebo pomáhám s choreografii, to my vždycky šlo. Jinak jsem začala s modernou, pak scéniku kombinovanou s latinou. Poté, co jsem se pohádala s partnerem a nového se mi nechtělo hledat jsme se na latinu vykašlala a v podstatě i na závodní karieru. (napsala jsem ot trošku zmatečně, tak snad to pochopíte) 🙂

meleri
17. feb 2009

ahojte holky, Blondýnko,

aha takže se bavíte o tanci.. 🙂 páni tys tančila no to je krása ta latina. já na to teda vždycky čumím když to běží v televizi. 🙂

no tovíš že bych ráda šla, horší je to s malým...potřebuje co tři hodky a někdy i 2 jíst a mě se vžycky nepodaří odsát dost mlíka, takže pak jsem doma....

no dneska to byl den naprd... ☹

blondynka400
17. feb 2009

meleri, ono to vypadá těžší než to ve skutečnosti je.... 🙂

Hm, tak to je potom blbý, tak ještě chvíli vydř, třeba se to potom zlepší... 🙂

Copak, stalo se ještě něco jiného krom toho co jsi psala?

mirusch
17. feb 2009

Ahoj Meleri, no, mozno ked zacne maly jest pevnu stravu, tak ho budes moct nechat s otcom a ty si vyrazis, netreba sa vzdavat zaujmov a taky vylet je super vec. Len papaj zelezo, aby si vladala.

Blondy, nuz, obavam sa, ze taky jeden den s dietatom, ktore nespi, tak to je samo o sebe dost, ved len pockaj. Mne stacilo, co som videla, baby sa fakt nestihaju ani ist vycikat, o umyti alebo prezleceni sa z pyzama pomlcat...Ale pri druhom dietati sa to vacsinou spravi, ako tak sledujem a uz si vedia najst system. Cize trpezlivost 😉

Dobru nocku vam prajem.

blondynka400
17. feb 2009

mirusch, zkušeností mám dost. Mám dvě neteře a dva synovce 😉 . Každopádně sestra to měla s druhým dítětem o hodně horší než s prvním, to bylo úplně v pohodě. Ono každé dítě je úplně jiné. Takže někdo prožívá mateřství v poho a někdo je na zhroucení. bohužel tohle si žádná z nás nevybere. Dobrou noc 😉

zuzka11
17. feb 2009

Přesně, jak píšete, každá si to můžeme plánovat a bude to jinak.......Meleri - myslím, že se to spraví, teď je to krize, únava, počasí....ale uvidíš, bude líp a i do hor vyrazíš.........odpočineš si a budeš se na malého stráááášně těšit 😉

Blondy - fakt kloubouk dolů, mám kámošku co taky dlouhé roky tancovala latinu, s partnerem i chodí, doteď, je pravda, že pohádání a rozchod měli, takové krizi se asi profíci nevyhnou......fakt obdivuju, já jsem dřívko 😔

Miri - jak kteří chlapi.....italové by si všimli 😉 A co tvůj chlap doma, muselas mu napovědět co je na tobě nového nebo si všimnul sám? 😀

blondynka400
18. feb 2009

Zuzka, ty jsi včera takto ponocovala? 😕
Co je top za výrazy dřívko... Každý se může naučit, stačí chtít 😉 . Mě vždycky víc ale bavila scénika, tam toho tancemu můžeš vyjádřit mnohem víc a je to také náročnější. Ale latina byla fajn, akorát když jsme se dostali do zajímavé úrovně, tak jsem skončila 😀

mirusch
18. feb 2009

Tak, dnes mam uz povinnosti za sebou, aj hodinu anglictiny. 😉
Blondy, to je fakt, velmi zavisi od babatka, ale aj od toho, ako sa k materstvu postavi zena. Mam tu jednu kamosku mexicanku, no proste, ta je stvorena byt mama, ta pri oboch detoch po 2 mesiacoch letela do Mexika, s nimi samozrejme a deti to a cely naval pocetnej rodiny prezili v zdravi 😀 Druhy porod si naplanovala o tyzden skor, pretoze si s manzelom naplanovali dovolenku v Belgicku a svete div sa, naozaj porodila asi o tyzden skor, zhrabla decka a vyrazili.... Oci som pucila. S dvojtyzdnovym... a dvojrocnym. Pri nej mam pocit, ze zvlada lavou zadnou. Schnucki ju pozna, mozno potvrdi 😕

Inak, k tomu tancovaniu, mala som obdobie, ked sa mi to velmi pozdavalo, ale kedze ja som bola tiez drievko 😅 , ale fakt, neohybna hrozne, takze nic z toho. Normalne sa mi zda, ze cim som starsia, tym si viac uzivam zivota a viac zvladam fyzicky. Hm......

Zuzka, moj chlap si napodiv vsimol v priebehu par minut....Otazka znela, ze co to mam na hlave 😀 Ale jemu by asi vadili len ruzove vlasy, ved zase raz za rok si nafarbim umyvatelnou farbou, inak mam vzdy melir, to je este v norme, si myslim 😀

schnucki
18. feb 2009

ahoj holky,
vy jste strasne ukecany 😝 tak jdu zkusit vas docist,

jen co jsem tak mrkla - zuzi pokud cetla prvni dil, na film nemusi, ve filmu polovina veci z knizky chybi, zbytecne vyhozeny oenize

mirusch kdyz sa te tam na komp nedostanu ☹

ahoj meleri, to jsem rada ze malej roste a mate se krasne 😉

blondy tak ta moje vcera prisla, co u tebe?

meleri
18. feb 2009

Ahojte holky,

Mirusch,

dík! Zelezo pořád beru, snad to bude lepší jak fakt malý začne normálně jíst a já si vyrazím na výlet..no takže teoreticky ještě tři necelé měsíce a už na mě nebude tak závislý...

včera večer nakonec chudák vyčerpáním usnul po koupeli a spal až do pěti do rána tak jsem byla ráda...🙂)pak zas do devíti tak jsem si pospala...ale furt mi ten spánek zatrolený chybí..

Ahoj Schnucki, Blondýnko,

snad se máte fajn!

zuzka11
18. feb 2009

Ahooooj, tak jsem pomohla kamarádne s hlídáním, nakoupila a jsem tu 😉 Ještě se chystám na prochajdu, dneska svítí sluníčko o 106....Jak se máte vy???

Blondy - ještě scéniku na mě, to by se všichni potrhali smíchy......jako malá jsem strašně obdivovala baletky, jak byly ladné, elegantní, štíhlé.......bytosti z jiného světa.....

mirusch
18. feb 2009

Schnucki, este stale citas? Uz si si pohovorila s priatelom ako si chcela minuly tyzden?

Meleri, veru, bez spanku som aj ja zla a nanic, ja potrebujem veeeeela spinkat. Tak hadam sa to uz zlepsi coskoro...

Zuzka, aj tu svietilo o 106, ale uz sa zatahuje. Ale aj tak to cloveka potesi 😵 Este uvidim, co budem po obede, robim si prave spenat s volskymi okami a zemiacikmi, mnam.

barbora87
18. feb 2009

ahojky mozem sa pridat?

mirusch
18. feb 2009

Ahoj Barborka, jasne ze sa pridaj 😵 Odkial si? Vidim, ze nemas pri mene snz... (ja tiez nie) Hod nejake info o sebe 😉

schnucki
18. feb 2009

ahojik holky,

mirusch uz jsem docetla 😀 vcera jsem u toho sedela do 5 do rana, takze jsem mela s pritelem nocni 😀
sice jsme pohovor meli, ale ne o tom, o cem jsme tu mluvili, musim na to jeste nejak narazit

ahoj barus, vitam te mezi nama

mirusch
18. feb 2009

Schnucki, nechapem...jasne, ze sa s priatelom rozpravas 😀 Ale nas zaujima, ci si s nim hovorila o spg, termine v CAR a tak...k tomu si sa este nevyjadrila. A ak nie, tak preco 😠 ? A naco cakas? Kym budete v dochodku?

zuzka11
18. feb 2009

Schnucki já myslela, že je jasnačka, že jdete v březnu! Jsme to ale mimo.....tak jak jste na tom? nebo se ti nechce tlačit???

Baruš - ahooooj a napiš nám něco o sobě, jsem holky zvědavé 😀 Zároveň slibuju, že nekoušeme a jsme fajn 😉 Jojo, to jsem nás holky pochválila, co?? 😵

Blondy . včera jsem strašila do půl 1 aještě bych klidně strašila, ale udělalo se mi špatně, tak jsem to šla zaspat....manžel už dávno chrupal....přišel nějaký nenaladěný z fotbalu, což se nestává, ale myslím, že pod tím jsou stresy v práci, i když to zatím nepřiznal........zítra chce jet do neděle na hory, jak jsem vám psala a asi se jim zase něco vyvrbilo........

Miri - prosím tys mi psala kdysi, jaká je tady ta hrubá mouka, jaké číslo???Díky moc.

schnucki
18. feb 2009

holky ja jsem ted uplne zmatena .... nebyla jsem si jista, ze jsem si nahodila rec kvuli tomu, tak jsem ji nahodila ted

pro upresneni zuzi, meli jsme jit az v breznu, protoze mel jet fernverkehr, ale z toho seslo

no, takze jsem to tema nahodila, rekl mi, ze to neodsouva umyslne, ze nema strach z toho, ze bych ho treba opustila protoze budou vysledky spatny, nebo ze bych mu neco vycitala, ale tenhle mesic na to proste nema myslenky, (kvuli penezum, auto se nejak dodelava, ted moje skolny, najem a co ja vim, nevim kdy dostanu penizky ja) no proste ze ma ted nejak jiny myslenky .... ja na to, ze na to taky denne nemyslim, taky si delam starosti co a jak, ale vim ze tenhle mesic prekousnem a pak bude zas vse v poho a tak si delam nekdy hlavu i o tom terminu, .... no ujasnil me, ze to podstoupit chce a ze nic umyslne neodklada .... me nejak doslo, ze se bojim, ze mi utika cas, tak jsem mu to rikala a pri tom mi vyhrkli slzy, nechtela jsem ale pred nim brecet, .... no tema jsme ukoncili tak, ze na nej nechci tlacit a at mi rekne az bude pripraven tam zajet, po tom jsem odesla do koupelny skocit pod sprchu a rozbrecela se jak mala holka, nemohla jsem prestat, nevim proc, nechapu to ... samozrejme me slysel nebo co a prisel, coz jsem nechtela, kdyby jste vydeli jak koukal, tak jsem se mu nejak snazila vysvetlit, ze sama nevim proc tam bulim

ja to nechapu, asi mi blbnou hormony o ms 😅

zuzi budes pict?

blondynka400
18. feb 2009

schnucki, tak ta moje nepřišla... 😒

barborka, ahoj, i když nevím jestli má Zuzka pravdu, že nekoušem 😀 , ale určitě má pravdu že jsme holky zvěšdavé, tak nam o sobě něco napiš 😉

meleri, neboj, určitě to doženeš 😉

zuzka, a jak se připravuješ na víkend jako slaměná vdova? 😎

Každopádně, ještě jsem neviděla takové dřevo, aby se z něho nedalo udělat alespoň malinkaté dřívko... 🙂 . Teda možná krom té sceniky, na to už člověk potřebuje trošku talentu.....

mirusch
18. feb 2009

Zuzi, tu v DE nemaju hrubu muku, ale 450 je ok na pecenie, to pouzivam na vsetko...

Schnucki, uf, uf. Ale taky vysvetlovaci rozhovor je dobra vec a posuva dalej. Ja som tiez nakoniec zvykla koncit v slzach a nevedela som ani preco. Takze pohoda. Zval to na hormony, tie su najlepsie vyhovorka 😉 😝 Pretoze tebe cas neuteka, ty si mladucka a utekal by ti, keby si mala o 10 rokov viac. Ok? Som rada, ze ste si vysvetlili par veci. A jeden mesiac hore-dole nezavazi. A pytala si sa ho ci vie o tych nizsich daniach a vyssom plate po sobasi? Lebo to by vam pomohlo a ulahcilo situaciu. Samozrejme, ze tlacit do svadby kvoli tomu je blbost, ale je to proste prijemny vedlajsi efekt.
My budeme teraz tiez trochu krkat, bojim sa faktury od zubarky, ci mi tam nenarata viac ako hovorila...A potom zariadovania tej novej izby a vyletu do USA...sli sme hlboko do zasob. A cochvila pride este 400,- EUR dan na auto. A tak. je to naprd. Mala by som si najst konecne nejaku pracu.

Este mi napis Schnucki, ako chutil kolac priatelovi a vasim 😉

mirusch
18. feb 2009

Barborka a kde si? To je fakt, ze sme tu uzasne a zvedave a kouseme iba zlych ludi 😕 😀

Blondy, ani len naznak MS? No, daj jej cas, mala si to teraz take vselijake, telo potrebuje regeneraciu. Kedy to ides do CR? V kazdom pripade chod k Dr. na sono a tak.

blondynka400
18. feb 2009

schnucki, je dobře že jste si to vyřikali a s tím zbytkem se to vyřeší... S tím pláčem, to mám občas taky, jak radí mirusch, sveď to na hormony. Manžel mi říká, že když to mám dostat a mám to, že jsem přecitlivělá a nedá se semnou mluvit. Já si to tedy nemyslím 😝

mirusch, a jak jsi na tom s tím učením angličtiny, na tom by se nějkaé penízky dali vydělat, ne?

mirusch
18. feb 2009

Blondy mam len jednu studentku. Jedneho casu som mala styroch. Pomohlo, ale nejako brutal vela penazi, to teda nie. A navyse nemozem vela nabrat, to by som musela prihlasit na urad. A platit dane a poistky...Hladam normalne zamestnanie, keby to bolo ucenie, bolo by to o to lepsie 🙄

blondynka400
18. feb 2009

mirusch, nevím jak to funguje v Neměcku.. A co nějaká jazykovka? Těch tam přece taky musí být dost, ne?

mirusch
18. feb 2009

Blondy, vsetko obehane ☹ Malo ziakov, vela ucitelov ... aj ked sukromne je zaujem velky, nechapem. Ale sukromne fakt nechcem nabrat vela, nemala by som. Potom su doucovacie kruzky, ale tam musim vediet este nieco ine, hlavne matika leti, co ja ...ee. Do normalne skoly nemozem, lebo som studovala v SR. Tu ked studujes v Bavorsku napr., tak v Hessensku ta nezoberu, lebo vraj iny system. No na zabitie. Ale povedala som si, ze ked sa vratime z USA, tak sa do toho obujem a budem sa hlasit aj tam, kde nemam kvalifikaciu 😠 Skusala som muzea - iniciativne sa im tam vtlacit, ale vsetko naplno obsadene. A tak. Proste ako cudzinka je to naprd. Lebo sice nemecky viem, ale predsa len nie 100%, cize do kancelarie tiez nie velmi. Ale neva, nejako poriesim, ja nie som z tych, co sa vzdava.