Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
18. feb 2009

Miri a co nějaký Vitamin B?Přes manžela by nešlo? mě paradoxně nabídli práci teď od ledna, pak jsem odříkala, bylo mi to trapné, a bylo to náhodně přes jednu ani ne blízkou známou........V Bavorsku je nejhorší učitelství a lékařství, v tom jsou jak slepí..........dobrý nápad ty muzea.......

Schnucki - brečíme občas všechny, někdy mě něco tak vytočí a jindy ne, asi fakt hormony........jinak pizza se asi odkládá na zítra.......

Blondy - připravuju se, připravuju, zásoby nakoupené, DVD půjčené, tak snad nezahynu steskem 😀

Taky mi dorazila letošní povinna četba ke KDS, a vypadá fakt dobře, když bytse některá šla do knihovny - jmenuje se Koenigskinder - eine wahre Liebe, od Reinharda Keisera.....fakt se těším, že se do ní ponořím......dostala všemožné ceny.....

Baru - my jsme tě tak vyděsily? 😕

blondynka400
18. feb 2009

mirusch, aha 😒 . Tak uvidíš ža se vrátíš, určo najdeš něco zajímavého a za dobré prašulky, jen tomu věřit

zuzka, nezahnyneš, máš přece nás ne 😉 😀

mirusch
18. feb 2009

Zuzka, teraz nechapem suvislost...Vitamin B? 😕 Inak beriem, ale neviem preco sa pytas 😀
Ja verim, ze sa nieco vyskytne, ked dozrie cas...Necham sa prekvapit.

A ty chces robit KDS? Niektore knihy su fakt fasa, som si ich rada precitala.

zuzka11
18. feb 2009

Miri, nevím jak u vás ve Fr, ale Mnichováci tak nazývají protekci - Beziehung 😀 Ale díky za info, že pravidelně bereš 😉

Blondy - jen abyste na mě nehodili bobek 😖 Ale mám v plánu vám dát i oddechový čas, dá asi prochajdy, plavčo.........ale nakouknete, jo? A řeknete mi, co se právě děje ve spořádaných rodinách, kde manželé na víkend nemizí 😉

blondynka400
18. feb 2009

zuzka, slibuji, že nakouknu 😉 I když tento víkend máme docela plno...

mirusch
18. feb 2009

Zuzi, vidis, zase som mudrejsia 😀 😝 To vobec nepoznam. Aha. Cez manzela sa neda. On robi vo firme, kde nemaju pristup ani rodinni prislusnici a ked som len chcela prejst cez uzemie firmy na parkovisko, tak ma musel zahlasit a potom odhlasit 😖 Akurat mi vie vyhladat nejake ponuky co maju na internom serveri, ale je to uplne ina oblast, neviem, co by som tam robila (chemia a pod.).

Jasne, ze nakoukneme, budem tu sediet, ani sa nepohnem 😉 A co sa deje v sporadanych rodinach? Nuz, manzel chrape a zenicka vari obed 😠

schnucki
18. feb 2009

holky dekuju, jsem taky rada ze jsme si to ujasnili, uz me to nejakou dobu vrtalo v hlave 😀

a kam nam zmizla barca, baru mi nekousem, jen ty zli jak psali holky 😀

zuzi ja na vikend nic nemam, pritel dodelava auto, svoje a segry, tak tu budu vyset taky 😀 ... ale uz se tesim, co chodim k rodince, nejak nemam takovyho casu tu bejt s vama ☹

blondy a co mate v planu na vikend?

no to jo mirusch, s tim pokojem asi jeste vydaje budou co, a jak jste daleko? ... ty vydaje za zubare jsou taky podes, je to hruza .... takze doucujes jednu holcinu? a neslo by, ze by jsi si zkusila hodit vic lidicek?

mirusch
18. feb 2009

Schnucki, tak to som zvedava, ci tu budes cez vikend. Pokoj stale susime, ono to trva, vsak ta stena bola komplet krizom mokra 😠 V piatok by mal byt susic, tak cakame na telefonat z Bauhausu.
No, holcinu, 😀 Ona ma ta holcina uz 65 rokov. Isto poznas z VHS (Portugalsko). Mozno skusim nabrat este niekoho, ale inzerat nemozem dat. Doteraz sa mi hlasili sami, od znamych. Ale ako som pisala, nechcem brat vela. Radsej riadnu pracu.
A este som sa ta na nieco pytala.....kuk.

schnucki
18. feb 2009

jooooo, kolac!!!!! ... moooooc vsem chutnal, mamca moje me podezrivala, jestli jsi mih o neupekla ty 😀 hned jsem rozdala recept dal 😀 .... doufam ze na me ted neprijdes s autorskyma pravama 😀
myslim ze vim koho myslis, to to trva s tim susicem, to je hruza

budu se snazit tu byt o vikend co nejvic 😵

zuzka11
18. feb 2009

Miri tohle byla taky fakt náhoda, z P.kolegů se nikdo neangažoval, tohle bylo na vánočním bečírků kluků se kterýma hraje fotbal, fakt náhoda....Moc držím place, ať s enějaká dobrá náhoda usměje na tebe, ono je to na palici, když víš, že chcete v Něm.zůstat a přitom je to tak těžké....ale teď mě něco napadlo, školy - jedna, nehcci říct kamarádka, ale holčina, která s emnou loni chodila do kurzu je učitelka M a tuším Ch z Bulharska, neudělala KDS ani ZOP, ale navrhli jí jít učit na relaschule když bude 1 rok asistentlehrer, co tohle?? vím, že je to poruz, ale třeba by ses jim vryla do paměti.......a už přestávám radit 😀

Schnucki - a to takm chodíš i jen tak pokecat? sedli jste si??? To je super! kolik tam mají děcek? A co paní domu???

blondynka400
18. feb 2009

schnucki, ale přijede nám návštěva až z Čech 😉 , tak se docela těšim....

mirusch
18. feb 2009

Zuzka, vsak ja ta z nicoho neobvinujem 😀 Ja by som zobrala aj cez vitamin B 😀 No problemo. Mas nieco pre mna?
No, voci skole mam trosku aj predsudky - teda klasickej, mala som moznost vyskusat a je to o drzku. Clovek vobec nemoze vyskusat to, co by chcel, venovat sa deckam, nie su podmienky a navyse teraz decka skacu po hlavach. Je nieco uplne ine, ked je jazykovka alebo doucovanie, to je super. Ale ako hovorim, uvidime.

Schnucki, ved preto 😀 Tesi ma, ze si sikovna. A este som sa pytala...ohladom dani a tak....
A ta rodinka si nevie najst au pairku alebo co?

schnucki
18. feb 2009

zuzi, mirusch - ohledne rodinky - sedli jsme si, chodim tam sem tam jen tak na pokec, vzdycky si zavolame kdy mame obe cas a ja se zastavim no a jelikoz jeste nikoho nemaj, navrhla jsem vypomoc, ona by se zeptanim cekala, jinak hledala nekoho pres internet, coz dlouho neslo a nekolikrat krachlo, takze zavolala do agentury kde sem byla i ja a ceka az ji nekoho nabidnou .... jinak maj 3 deti, ale nejstarsi je 16, takze s tou jsme byli vzdycky kamaradky, o ni jsem se starat nemusela 😀

joo, ty dane, rikal ze o tom vi, tenkrat to bylo taky tak, uvidime, on se tvari furt tajemne, aleja to vydim na pristi rok, zkusim zas nekdy nahodit tema, treba v sobotu vecer 😀

ja sem ted mimo misu, muzete mi to prosim kratce vysvetlit s tim vitaminek B a spol???

jeee, blondy, a to kamaradi nebo i rodinka? tak to budes urcite zaneprazdnena 😀

blondynka400
18. feb 2009

schnucki, kamarádi... Ale je ot jen taková krátká návštěva. Já pak stejně letím na pár dbí do čech, už se moc těším. 😉 Zaneprázdněná budu, ale čas si udělám 😎

mirusch
18. feb 2009

Schnucki, vid prispevok od Zuzky o 17:04, tam to vysvetlila 😀
Ale nehovor mu, ze mas info od teba...alebo si mu uz? 😕 Vsak to je aj tak vasa vec, nie moja. Len som ti podala info 😉 Takze tajomne sa tvari? Ja som tomu mojmu povedala, ze sa tu citim ako zmrd, ktory nic nemoze - ale to bolo davno, mohla som tu ostat len 3 mesiace bez povolenia a tak, ty tu chodis do skoly a su ine zakony. No a teda bud sa nieco stane alebo sa vraciam domov. Tak si to asi zvazil a na druhy den rano mi dosiel k posteli a sa ma opytal, ci sa zoberieme 😀

mirusch
18. feb 2009

Blondy, ved to som sa pytala, ze kedy vlastne ides do CR?

schnucki
18. feb 2009

ahaaaa, ted uz chapu 😀 to je dobry ....

ono je to prave to, ze teoreticky nas nic netlaci, vime, ze oba to chceme, tak uvidime

nene, sem cetla nekde nejakej clanek 😀 😀

jeee, ja se taky tesim az se zas nekdy vydam do cech, ale to asi az nekdy na jare 😖 .... a kam presne letis? smim li se zeptat 🙂

blondynka400
18. feb 2009

mirusch, v úterý, ale je to jenom na pár dní, potřebuju něco zařídít

schnucki, jestli to bylo na mne, tak do Prahy, tam mám druhé bydliště 😉

mirusch
18. feb 2009

Schnucki, na jare je uz o mesiac 😵

Babule, mam novu servitkovu techniku na stranke 😉

blondynka400
18. feb 2009

mirusch, určo se ráda kouknu 😉

blackie26
18. feb 2009

ahoj zensky jak se mate?
prisla sem vas pozdravit jestli jeste muzu? 🙂
u mne je vse v poradku uz sme ve 4 mesici mame asi 7cm a vse je zatim v poradku uz mi neni spatne ale mam porad hlad a s rostoucim briskem sem se uz do nieìceho nevesla tak sme muselikoupit spoustu kalhot s tou gumou... jnak hlavni vec dnes sme byli o bjednat kocarek..
vim ze je to brzy ale my nak s casem nestihame a ch ceme mit uz vse pripravene a hlavne cas hrozne leti.....jsem ve 2 trimestru ani si to jeste neuvedomuju

mirusch
18. feb 2009

Blackie no slava, som rada, ze som ta nakopla. Jasne, ze mozes, vsak potrebujeme trochu inspiraciu a info o tebe, nie? Veru, rychlo to ubehlo, o chvilu rodis 😉 Tak to som rada, ze priberas, potom hod nejaku foto, nech vidime brusko.

schnucki
18. feb 2009

bylo blondy, nasi bydlej kousek od prahy 😵

😀 vydis, to me nenapadlo, ale asi driv jak v cervnu se domu nedostanu, kazdopadne nasi rikali, ze se pokusej treba v dubnu zase prijet 😀 ze bys je mohla poznat mirusch 😉

jdu na to mrknout mirusch

mirusch
18. feb 2009

Schnucki, cerven je uz leto 😀 Podavas zavadzajuce informacie 😕 Tak to jo, duben to isti, to by som mohla. Ale v kvetnu nie, to sme za velkou mlakou.

blondynka400
18. feb 2009

blackie, ahoj, zdravim Itálii severně od nás 😀

schuncki, tak jo. No já to mám dobrý, na letiště to mám kousíček, nechtělo by se mi pak ještě někde cestovat po republice

Jinak taky si myslim, že červen je už léto 😉

schnucki
18. feb 2009

no jo, jezis ja jsem dneska zmatena jak lesni vcela 😝

mirusch ja to nejak nemuzu najit ☹

blackie ahoj, jasne ze jsem muzes nakouknout, dokonce musis 😀 podavat informace, jak se mate, jak rostete a tak a nejakou fotecku, prosim prosim .... je super ze se mate dobre a ze rostete 😉

a kde mame zuzku? ja mam cas a ona si nekde lita 😵

blondynka400
18. feb 2009

schnucki, z toho si nic nedělej, já jsem dneska taky lehce mimo. Navíc jsem uvařila večeři co mám hrozně ráda a snědla sotva čtvrtku. Nevim co to semnou je.... ☹

Zuzka si asi hraje na spořádanou manželku 😎

mirusch
18. feb 2009

Schnucki, v IP. Vsak si uloz do PC,nie? A uz merias BT?

Blondy, to ma tiez napadlo ohladom Zuzky 😀

blondynka400
18. feb 2009

Mirusch, máme stejné myšlenky. Jen jsem chvíli přemýšlela, zda to napsat 🙂

Koukala jsem dens na ty teploměry, dokonce tady mají nšějaký speciální co měří na tři desetinná místa, což mi tedy už pžijde až moc....

schnucki
18. feb 2009

ja nemyslela tvoji stranku, tu mam ulozenou, jen jsem tu servitkovou metodu nemohla najit, jsem proste mimo, ale uz jsem to snad objevila 😵 proste kraaaaasa, sikulka 😵

jojo, jestli na to dneska nezapomenu, hodim novy grafik a zacnu zas merit

ja se po nejakym kouknu, ale zatim si s normalnim docela vystacim 😀