Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
18. feb 2009

schnucki, tak jestli ti vyhovuje, proč ho měnit... 🙂

mirusch
18. feb 2009

Schnucki aha 😅 Nuz, take vrecka su nove... Dakujem.
Ale zase digitalny je ovela rychlejsi ako normalny, hlavne ked clovek meria skoro rano a chce zase spat 😀

mirusch
18. feb 2009

Na 3 desatinne miesta 😕 To fakt netreba. Ale mne sa velmi paci ten na BT, na 2 miesta, co ma ohybny koniec. To je fakt fasa s takym merat 😝

schnucki
18. feb 2009

coz ja musim, a ted to vypada, ze budu muset merit jeste driv 😝

zuzka11
18. feb 2009

Teda rýpalky 😀 Prý spořádaná manželka, normálně jsem spráskala čokoládu a vytuhla........teď si opravdu na spořádanou manželku hraju, koukáme na UEFA a kecáme u toho 😉 Musím si toho svého chlapa užít, než mi zmizí....taky smutná událost dnešníh dne, spolužačka dneska už po 5té potratila......je mi jí strašně líto, vždycky otěhotní jako prd a pak 7-9tt a je to v háji...teď si dávali rok pauzu, všechna vyšetření OK a zase tohle...zítra jde na kyretáž a je na tom psychicky špatně.....omlouvám se za smutný vstup, potřebovaal jsem to ze sebe dostat ☹

Miri - ten tvůj je chlap činu 😀 Na ubrouskovou techniku jdu taky kouknout, určitě zase nádhera.....
Schnucki - tak to jsi fakt měla štěstí,naše učitelky na Nj, po svých dlouholetých zkušenostech neříkaly Au-pair Mädchen, ale Opfer Mädchen, docela dobrá slovní hříčka 😀

Blackie - gratuluju!!!!Já užtaky nemůžu nosit nějaké oblečení, dost jsem ho předtím nosila na tělo a te%d už je to nepohodlné, ale do sukní a nízkých džín se vejde, ale jde to nějak rychle 😕

zuzka11
18. feb 2009

tady už se snad spí! 😕

mirusch
19. feb 2009

Schnucki, este skor? 😨 Preco?

Zuzka, nuz, normalni ludia uz o takom case spia 😀 My nestihame buvat pocas dna 😉
To je hrozne, 5x potratit ☹ A fakt jej robili vsetky vysetrenia? Aj to, ci si nevytvara imuno reakciu na embryo? Spytaj sa jej, lebo to treba zistit asi do mesiaca po potrate. A v tom pripade nasadit lieky znizujuce imunitu. Genetiku ma v poriadku? A robili jej laparku, ci nema saktosalpinxa? Jedna babenka z IVF 2x potratila, kym jej vybrali oba vajcovody s nim (infekcna tekutina) a teraz je uz dufam tehotna do konca...
Je to smutne. 😔

A len pekne priberajte tehulky, cochvila budete ako velryby 😀

Inak ja som tiez mala stastie ako au pair v Londyne. Doteraz sme v kontakte, uz 10 rokov, aj sme ich boli s mojim manzelom nedavno pozriet...

zuzka11
19. feb 2009

Tak se zase hlásím....včera mě chytka nějaká nespavost, ještě ve 2 ráno jsem strašila na koňovi - nikde nikdo a pak jsem se teda donutila jít spát, ale ještě hodinu a půl koukala do tmy...krize.....přišlo na mě nespací období 😉

Jinak všem normálním spáčům přeju dobré ránko a u nás je slunečný den!

mirusch
19. feb 2009

Zuzi, nejako skoro 😕 Ale len si pekne zvykaj, tak skoro sa nevyspis 😵 Vies co ja robim, ked neviem zaspat? Otocit sa v posteli - hlavu tam, kde inak nohy. To mi vzdy pomoze...

zuzka11
19. feb 2009

Tak to mě včera nenapadlo....bylo to fakt divný, oči jak žárovky, žádná únava, ale nebylo co dělt, rozum říkal - jdi spát.... 😀 Co máš dneska v plánu???

mirusch
19. feb 2009

No, tak teraz frcim k svokre ako kazdy stvrtok - uklizet 😉 Potom skocim do Aldi, maju ponuku, co ma zaujala, potom navarit a chcela som este nejaku ocistit Leisten v novej izbe, nech ich potom mozme natriet. A mozno natriem radiator vonku v chodbe, co je spolocna, mal by to domaci, ale od neho sa to nedockam a vyzera to hnusne. Tak to trosku skraslim.
Teraz frcim.....

zuzka11
19. feb 2009

Ahhhhoj a bacha na ty výpary při natírání..... 😖

schnucki
19. feb 2009

dobre ranko holky,
teda zuzi, takhle strasit do noci 😀 .... te tve kamaradky je mi moc lito, musi to byt hrozny na psychiku, ale na ty vysetreni se ji zeptej, je to divny

ja dneska zas frcim k rodince, musim jeste nakoupit, aby mel mily co jist 😀 a pak pofrcim

na rodinku jsem mela stesti, slysela jsem i horsi varianty

blondynka400
19. feb 2009

Ahojy holky,
teda vy jste ale ranní ptáčata...
zuzka, tak to mi je líto. Ale taky si myslím, že když je to tolikrát a vždy ve stejnou dobu, bude tam nějaký háček. Každopádně je to smutné ☹ . Včera mi psala kamarádka, že její kolegyně potratila v 6 měsíci, až do té doby fyziologické těhotenství bez jakýchkolik komplikací.....

mirusch, na ty výpary fakt pozor, ať z tebe není ještě nakonec faťačka 😀

Jinak u mne žádná změna, MS nikde.... 😒

zuzka11
19. feb 2009

Blondy, panejo , v 6.měsíci? Člověk se fakt nemůže být jistý......a co to tvoje tělo provádí??? 😕 Buď jsou ještě rozhašené hormony, nebo ten jeden zatoulaný folikul??? 😉

Schnucki - taky mě čeká nákup 😖

mirusch
19. feb 2009

Zuzi, Blondy 😖 😝 Vypary ja rada 😀 Ale nie, smrdi to hnusne, ale ved si budem vetrat...

Blondy, hm, do CR ides buduci tyzden? Tak sup, sup k Dr., nech ta kuknu tak ci tak. A mozno si o par dni skus spravit testik 😕 😅
Inak, potrat v 6. mesiaci je naprd. Mam kamosku, tu z konika, ale pozname sa osobne, tiez na zaciatku 6.mesiaca, babatko zilo len par hodin (550 g). A si predstavte, ze jednemu znamemu umrelo dieta pri porode - zadusilo sa pupocnou snurou.

Tak svokra (tchyne) vyriesena, este po lieky pre nu do lekarne a dohliadnut, aby si ich rozlozila do davkovaca ok. Ach jo. Teraz frcim nakupit.

A vy co mate v plane dneska? Schnucki je jasna, tak na nas zase nema cas 😝

blondynka400
19. feb 2009

Zuzka, hm je to hrozný no.. Ale zas mám i něco pozitivního (jestli jsem to už psala, tak se omlouvám), bývalá kolegyně z práce nedávno konečně donosila a porodila mimi a do asi po 20 IVF a 5 potratech (všechny byly na začátku druhého měsíce jeden v pátým). Takže i zázraky se dějí 🙂

Nevím co si vymyšlí, BT je v podstatě pořád stejná (nad čarou), je mi tak divně, bříško a prsa občas pobolívají (dost podobně jako minule). Ale zas si říkám, že je to fakt nemožný, abych byla těhu. Prostě tomu nerozumim ☹

Já bych měla žehlit a odpo jdu cvičit 🙂

zuzka11
19. feb 2009

Miri ty jsi drak, to už máš uklizeno??? 😕 A jakou akci ma Aldi, že tě tak nalákala? my ho tu teda nemáme......já nemám žádné závratné plány, pošta, nákup, knihovna - asi, rozloučení s mužem a chtěla bych si trochu zopakovat, mám pár odborných časopisů, tak se do nich asi pustím....a pak samo ten projekt pizza 😀

blondynka400
19. feb 2009

Zuzka, a kdy Ti odjíždí, dnes nebo zítra?
Mirusch, zajít k doktorovi mám v plánu určitě, dnes se chci objednat 😉

schnucki
19. feb 2009

ahoj holky,
tak mam nakup za sebou, ale nestihla jsem autobus, tak odfrcim az v 1h, takze mam na vas jeste casek 😀

teda v 6 mesici, to je nazer, a pri porodu ...

blondy koukam to telo si momentalne u tebe taky dela co chce, co .... k ty doktorce urcite zajdi, ... a neni moznost ze by jsi fakt byla??

zuzi a kdy odjizdi? .... drzim palce s pizzou!!!!!

ja bych mela teda taky vyzehlit 😝 ten zbytek

meleri
19. feb 2009

Schnucki,

četla jsem si tvoji zprávu a je mi to moc líto jak jsi smutná... 😢

Ono je to trochu boj, ale zas nakonci je člověk o něco silnější..

Se přiznám, že nám to taky chvíli trvalo než jsme se rozhoupali...nám promluvil do duše urolog, že jako čím dřív tím líp a že není na co čekat...nejdřív mě to vyděsilo, neměla jsem se k tomu, a manžel taky zrovna moc ne, ale pak jsme se k tomu nějak navzájem dokopali...pro mě byly nejhorší ty prohlídky, to byl brutál, já měla i bolení břicha z nervů každé ráno, bylo to fakt nepříjemné...možná kdyby byl doktor ženská...přiznám se, že to dítě chtěl manžel víc jak já...já chtěla pracovat, sportovat, atd..ale nakonec jsem se rozhoupala..no a tedkom jsem ráda...

No ale při těhotenství je to ještě horší, to vám tam čumí už skoro celá nemocnice..

😀
ne dělám si srandu..né každý má takové pekelné těhotenství jako já že...

blondynka400
19. feb 2009

schnucki, už jsem objednaná k doktorovi 😉
Tak možnost tu určitě je, i když jak jsem psala, je to nepravděpodobné. Fakt to nechápu 😢

meleri, tak hlavně že jste se rozhoupali a máte krásné mimi 🙂 . jo a nestrš nás tady 😀 . Jak ti dnes je? Je to lepší?

meleri
19. feb 2009

Blondynko,

já furt vlastně nevím (vlastní lenivostí) jak ti to dopadlo...píšeš že jdeš k doktorovi? kvůli kontrole?

né nebojte, co měla já tak prý má jedna ženská z tisíce, takže to fakt člověk musí vytáhnout jak v tombole...
dneska už pohoda, chrápající manžel spal v dětském pokoji a my s malým v ložnici, a už je mi líp..

holky nemáte někdo zkušenosti s akvaristikou? 🙂

schnucki
19. feb 2009

ahoj meleri,
rada te vidim, jak se mate s malim? ... dekuju moc, ale uz je to v poho, my jsme si to asi potrebovali rict primo, bez obchazeni, ted vi co si myslim, jak to cejtim a ja znam jeho nazor, ... musim se trochu obrnit trpelivosti a nejak zahnat ten pocit, ze mi utika cas 😅

jdu se vrhnout na zehleni 😝 .... ja a zehlicka jsme totiz vecni nepratele, 😠 😀

meleri
19. feb 2009

no musím se pochlubit, malý dneska ve tři ráno poprvé pásl koníky...tak jsem to volala máti a ona na to : a co jako, vy jste je pásli v 6 týdnech! no tak mám pocit že jsme v tom slušně pozadu...ale co, hlavně že to už umí!

jej žehlení mě taky čeká..ach jo uff, taky nic moc...

Schnucki, ten pocit tě bude asi pronásledovat tedkom pořád, bohužel, ale zas jak to jednou přijde tak už pak nebudeš na nic takovýho myslet....ale je fajn že jste si to vyříkali...nejhorší je jak to člověk zamlouvá nebo obchází...tedkom už víte že se něco bude řešit..

blondynka400
19. feb 2009

melri, že jsi to ty, tak to napíšu ještě jednou 😉.
Těhotná jsem byla, bohužel jsem o embyjrko přišla (byl to hodně brzy), jelikož se mi po vysazení HA neutvořila dostatečná sliznice, mimi se neudrželo, takže jsme potratila. Všechno je v pořádku, nebo to tedy alespoň tak v místní nemocnici vypadalo. Ale doktor mi am řekl, že to sice nechápe, ale že mám folikul akorát na prasknutí a že jsou i v děloze dostatečné plochy endometria (kvalitního), až e to klidně můžu zkusit znovu. Jenže manžel byl zrovna v té době pryč a vrátil se podle mého už pozdě. No a teď ve středu měla přijít MS (mám vždy stejně dlouho LF, tak z toho jsem to odvodila) a ta nikde a dle BT to taky nevypadá, že by chtěla přijít... Takže teď nevím ☹

S rybyčkami? S čím by so potřebovala poradit? Ptej se....

schnucki, já dneskana žehlení kašlu, jsem nějaká unavená....

schnucki
19. feb 2009

tak to je dobre, jsem blondy zvedava, co ti doktor rekne, musis hned informovat 🙂 😉

my si budeme ted pozirovat akvarko, nebo lepe receno ho dostanem, ale nemam o tom ani poneti, musim trosku pocitat

jinak jsem dozehlila, uf

blondynka400
19. feb 2009

schnucki, ty jsi ale nějaká rychle, nechceš dorazit i ke mně? 😀

Informovat budu, ale hned asi ne, v čechách nemám připojení k netu, takže jedině občas někde v kavárně nebo v KFC přes wifi.... 😒

Každopádně uvidím jak zítra, ale asi si udělám testík... Za to nic nedám.

schnucki
19. feb 2009

to si taky myslim, za testik nic nedas 😉 ... az budes zpatky tak nam muzes pisnout 😉

ono totiz jak ja to zehleni nemam rada, tak jsem vzdycky strasne rychla 😀

meleri
19. feb 2009

Blondýnko,

promiň, to jsem fakt netušila. tak hlavně at se špatné co nejrychleji zapomene ....

ale...je to tak, že mě ted začala trápit řasa..dokonce vím i jméno té řasy, ale nikdo mi není schopen poradit jak se toho zbavit... 😖 asi mi sežere všechny kytky a můžu začít znova...

Schnucki,

hele to bych taky brala aby mi někdo požehlil.... 😀
jo akvárko je super, ale jak funguje, pak je to jenom trápení ach jo... ☹ rybky sice dělají radost pořád, ale ta řasa...

holky taky na to seru, vyžehlím až zítra jak budu prát další a basta...