Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
19. feb 2009

tak se mi to smazalo,tak znovu 😠

Nakoupeno mám, pizza v troubě, tot dnešní úspěchy, jinak je to nějaký den blbec 😢 😖

Meleri - akvaristika bohužel.......ak těm reakcím, já bych vraždila, někdo s ev dobré víře chce "pochlubit" co objevil, umí...a ten druhý tě zchladí stylem - a ty to jako ještě nevíš/neumíš/nemáš?????? 😠 každopádně Samuelek je šikula a já ti gratuluju!!!!! 😉

Blondy - test udělej, za to nic nedáš.......jenom ten čas strašne lětí, to už je to fakt mšsíc od "potratu"??? 😕

meleri
19. feb 2009

Zuzko,

jo to víš...máti a tchýně....co se týče mateřství tak mě tedkom obě dvě pěkně srážejí..takže pravidlo se potvrdilo....normálně se dá mluvit jenom s chlapem...páč chlap nekritizuje, neřeší nepřirovnává, je mu to sprostě řečeno u prdele...

jedna věc mě děsí a to jak dostanu mencky, a asi už brzo, tak při tom kojení nesmím asi brát Ibuprofen, a to bude moje smrt, protože mám silné křeče a nic jiného na to nezabírá...

ajaj už se budí tak mi končí dovča..mějte se holky pěkně!!

ahoj
🙂

blondynka400
19. feb 2009

schnucki, já žehlení právě taky moc nemusim, navíc tady mám nízké žehlící prkno a bolí mě u toho záda 😒

meleri, v pohodě... Jak máš vyřešenou filtraci v tom akvárku? Co tam máš za druh rybiček? Máš tam i iné zvířátka, např, vodní šneky? jaké druhy tam máš rostlinek?

zuzka, ne je to 14 dní. Je to přece to, jak se moje tělo zbláznilo a i přes těhu dozrál folikul 😉 . A proč den blbec? Nakoupenou máš, pizza v troubě taky je 😉

schnucki
19. feb 2009

takovyhle rady taky nemusim, samuel je sikulka a na ostatni se vyprdni ... kazdopadne pevne nervy s maminkama meleri, ... oni chtej kolikrat jen pomoct a neuvedomujou si, ze tim skodej, vsude stejny

holky ja letim pracovat, takze preju vam hezy zbytek dne

papa zitra 😉

zuzka11
19. feb 2009

Blondy, je možné že tělo nlázní, ale já bych to asi nebrala, že to teď mám dostat.....někdy se stane, že dozraje folikul i takhle, jen o tom většina nás neví, já bych ji čekala okolo termínu, kdy má přijít normálně, tudíž asi za 12 dní.....ale jak říkám, možné je všechno a testem nic nezkazíš.

blondynka400
19. feb 2009

Zuzka, ptala jsme se na to doktora, když jsem se dnes objednávala, říkal, že bych to měla teď.... No každopádně je to jedno, zítra zkusim test a příští rýden tam zajdu. 😎

zuzka11
19. feb 2009

Tak držím palce na doborou zprávu!!!Asi to věděl z vyšetření hormonů........Na jak dlouho jedeš do ČR???

Jinak manžel odjíždí už dneska, plánuje kolem 17 vyrazit, snad to vyjde.......

blondynka400
19. feb 2009

A už máš plány na večer, budoucí slaměná vdovo? 😉
Jenom na 4 dny, potřebuju si pár věcí zařídit.....

zuzka11
19. feb 2009

Zatím nevím, znáš to, kocour nebude doma.... 😀 ale asi to bude klidný večer s telkou, a slibuju si odpovdete na maily kamaradek, kde mam restiky......co vy, jdete někam nebo budete doma? jak to vůbec má manžel s pracovní dobou, delší než v ČR???je spokojený, je to pro něj výzva, práce v zahraničí????

Mě před chvílí volal jeden Peťuv kolega, teď je expat v Polsku, prý si spletl číslo, a hctěl petu ale vyzvídal, jestli opravdu chceme domů, atd....uáááááá, jsem zvědavá, co se z toho vyvrbí.......

mirusch
19. feb 2009

Jezisi, to co ste tolko popisali 😨 😀
No, v Aldi mali za 6 EUR hrubu knihu - podrobne mapy vsetkych krajin sveta a to ja velmi rada kukam, som taky maniak do map, hlavny navigator, aj ked mame v aute navigaciu, vzdy beriem mapu, ked nevieme kam ideme a uz sa nam to 2x osvedcilo 😉 A pri tej prilezitosti som aj trosku nakupila, nech mame trosku zmenu produktov.

Blondy, mne ti to stale vrta v hlave. Ako ten Dr. vtedy vedel, ze ti embryjko riadne odislo a ze je to ok, ked zaroven tvrdil, ze tam mas zvysky kvalitnej sliznice. Za normalnych okolnosti ta mal poslat na vycistenie, pretoze ak sa zena nedostatocne vycisti, hrozi infekcia, pokial viem. No, ty si cela zahadna.
Zuzi, co si o tom myslis??

Schnucki, ja sa tesim, ze ste si to vyrozpravali, viem podla nas, tiez sme okolo toho chodili ako okolo horucej kase, mna to hryzlo a manzel rad vsetko odklada. Nakoniec som sa odhodlala si to s nim vyjasnit a konecne sa to rozbehlo. Stalo ma to tiez vela slz, hlavne ked som videla, ako tazko sa mi s nim o tom hovori, ale nakoniec sme to zvladli.

Ja vam vsetkym pozehlim, ja milujem zehlenie 😀

Meleri, tak rybicky....neviem. Chod sa poradit do odborneho obchodu...ci nie je na to nieco.
A tvoj synator je sikulka. A tvoja mamina by sa mala z toho tesit. Nie kazdy je taky genius ako sme boli my 😀 U chlapcov vsetko tak ci tak dlhsie trva, ti su lenivi. Moj brat nechcel dlho chodit ani rozpravat. Az sa mama nastvala a neustupila, kym jej nepovedal, co chce.
A skusala si na tie bolesti ohrievaciu flasu? Alebo nieco, co mozes ohriat a prilozit na brucho? Mne to pomaha. Spytaj sa Dr., ci nemozes tabletku.

Zuzi, informuj ze co pizza, pomohli moje rady? A co, uz sa zatriasla zem? 😀

Blondy, vsak si kup vyssiu zehliacu dosku predsa. Ja mam fajn vysoku, podla toho som ju aj kupovala...

zuzka11
19. feb 2009

Miri pizza úúúúžasná, fakt, sehnala jsem ORO, tak jsem to všechno namíchala a pak na to lilek, rajčata, papriku a černé olivy a mozarellu, ještě teď se olizuju.......já zatím žehlit nemusím, heč, v nedeli jsem zvládla kopu, takže zatím mám pokoj....ale taky na mě dojde........

Miri jak jsem spala, mě to přijde hodně zvláštní, ale dr.který blondy viděl ví určitě víc než já, takže dělat diagnozu přes net nebudu 😉 Doufám, že bude všechno v pořádku a Blondy nám brzo nahlásí //.

mirusch
19. feb 2009

Tak teraz som rozmyslala, ze preco pises, ze jak si spala 😀 Psala! ach jo. Tak budeme verit Dr., ale CR to aj tak isti. ...Blondy, sme zvedave, bez sona neodid.
To ma tesi, ze pizza super, sikulka. ORO su najlepsie rajcata, skusala som ine, ale vobec tak nechutia. A mozes z toho robit aj omacky na cestoviny.

mirusch
19. feb 2009

Tak som prisla a nikto tu nie jeeee...beee. Idem teda pracovat trosku 😖 😝

Vyznate sa v dietach pre chlapov? Moj manzel nie a nie schudnut a tak sa snazi chudak. Nechcem aby hladoval... 😕

meleri
19. feb 2009

Mirusch,

já ty mencky nemám, jen tak preventivně mě to napadlo, ale bude to asi mazec..jo nahřívání celkem pomáhá, ale jak musíš chodit tak je to blbé, to mi vždycky zabral ibuprofen...no zatím ťuk ťuk mencky nemám tak snad ani nepřijdou...

Blondýnko,

mám tam celkem obyčejný "bublák" takže žádná vnější filtrace..rostlinky právě nic moc jsem nesehnala, no mám tam pár jako bacopa, echinodorus a cryptocoryne, a jednu valisnerku a dařilo se až z ničeho nic to přišlo..mám tam dvanáct neonek+ancitrus, jo bublám CO2....prostě akva jako každé jiné a i tak se to po...

jo Schnucki,

to je problém se staršíma, oni furt chtějí radit, přitom by kolikrát chtěl člověk jenom pokecat....ale co už narobiš, no nic...

holky přišla jsem z procházky je tam krásně už takový jarní vzduch, no jaro už je fakt skoro tu. ještě tak dva týdny a už to pokvete... 😵 to teprv budou procházky....a jestli si malý navykne na tu šátku tak vylezu aji na kopec... 😀

končím, už mu vyhládlo..

zuzka11
19. feb 2009

meleri neprovokuj s jarem, tady pořád zimaaaaaaaa 😒

Miri - z mojí zkušenosti u chlapů zabírá omezit alkohol, dát sport a omezit uzobávání večer.....víc zeleninu, nějak jim to tam propašovat a oni jak mají rychlejší metabolismus, tak hubnou většinou rychle........taky je otázka věku, s přibývajícím věkem trvá tělu déle než se "nastartuje" na hubnutí, takže VYDRŽET!!!!!

meleri
19. feb 2009

jo holky já už asi nezhubnu...a to sem byla před těhotenství štíhlá ale to kojení mě odrovnává..

Zuzko,
promiň už o tom nebudu psát... 😅 u vás je asi plno sněhu, to zas já můžu jen tiše závidět... 🙄 snih sem už neviděla pěkně dlouho..

jinak jsem koupila malému krém a mýdlo od Weledy, a já doberu ty jeho chemické...jinak je to super..nejsou tam ty šílenosti tak jsem ráda....

tak dík za radu, bez tebe bych na to nikdy nepřišla..

mirusch
19. feb 2009

Ahojte, som nejaka unavena...trosku som popracovala a koniec...este musim raz pretriet ten radiator, ale uz po prvom natere to vyzera skvele. Som zvedava, ci si majitel vsimne vobec 🙄

Zuzi, IP hned ako dokoncim pracu...

Ja inak odoberam z casu na cas zeleninu a ovocie od jedneho Bio sedliaka, donesu rovno pred dvere...a tam maju aj pracie a cistiace prostriedky, vsetko Bio. Meleri, nemate tam take nieco?

meleri
19. feb 2009

Mirusch,

všimla jsem si, že to mají němci promakané, víc myslí na tu ekologii i na třídění odpadu...tady na to francouzi celkem se....ou..němci mají super to muesli, ty celozrné chleby, vůbec tu stravu, tady je fakt prd co se toho týče..anebo to mají ale tak drahý....

ne tady je takový velký biologický obchod se zeleninou ale musíš tam jezdit, a já tam nikdy nebyla..jinak tady bývají dost trhy tak jednou dvakrát do týdne..a tam je vždycky jeden dva stánky s bio zeleninou, masem, a vším možným, ale kosmetikou a pracími prostředky ne, to musíš do lékárny....tak jsem ráda, že jsem našla tu Weledu...viděla jsem i jiné, ale voněly tak divně, fakt ta Weleda voní po bylinkách..
Zas francouzi mají dobrou tu kosmetiku z olivového oleje, a to je fakt super, je v tom jenom olivový olej a vápník to je vše, já to používám pro sebe, je to bez vůně....z chemických věcí snesu tak ještě Niveu, ale jinak nic moc...jak to moc voní tak už mě pálí kůže...

zuzka11
19. feb 2009

Meleri - jsem ráda, že jsem mohla pomoct,já ji mám taky moc ráda.....a v ČR Nobilisku.....trápí tě poporodní kila? Kolik zůstalo???Já myslím, že se to srovnáaž zase budeš moct do hor a Samuelek bude o trošku starší......půjde to, uvidíš....můžu se zeptat, kolik jsi celkem přibrala??

Miri - tak už jsi nadýchaná vůparů? 😉 Jsem ráda, že se to povedlo.....IP jak budeš chtít, je dobrovolná 😀

Ad Němci a bio -výběr je, ale v ČR jsou některé věci na které jsem si navykla a tady je nemůžu sehnat, miluju fazolovou pomazánku a různé ty z tofu....rtaky je o hodně menší výběr a dražší.......a třídění tu je, to je pravda, ale v okolí to nikdo nepřehání, hrozný poprask tu udělal pořad, ve kterém bylo, že přijede auto a z těch separovaných kontejnerů to dá do jednoho a lidi to hrozně naštvalo.....

mirusch
19. feb 2009

Tak som tu, vyflusana, ledva zijem. Svokra ma tiez stve, dostala nove lieky od Dr. a novu tabulku ako brat, ale nie a nie ju presvedcit, ze to ma brat tak a nie ako doteraz, tvrdohlava ako stado bykov. Zatra idem po tretikrat do lekarne, lebo jej lieky nie a nie doobjednat, nemaju stale, pritom som zistila, ze take iste baliky, ako som jej dnes doniesla, ma v skrini neotvorene 😠 😠 Dost jej kontrolujem lieky, ale ona vzdy najde prilezitost, ako si ist po dalsie. No nic, to nie je dolezite, zajtra idem za Dr., ubezpecit sa, ci nova tabulka plati. Na nervy. Boziu trpezlivost clovek musi mat so starymi ludmi... 🙄

Meleri, tak to ma dost prekvapuje, ze ani Francuzsko netriedi odpad a tak....SR chapem, ti su 100 rokov za opicami, az mi srdce trha, ked vsetko hadzem do jedneho kosa. Asi fakt zacnem byt vdacna za to, ze som v DE 😅

Zuzi, idem na to IP, trosku sa odreagujem. To nechapem, ze do jedneho auta...My tu musime vykladat kontajneri zvlast - v pondelok je bio, v stredu raz do mesiaca papier, stvrtok byva normalny odpad a v piatok raz do mesiaca plasty. Hm. A este si moze clovek objednat termin na ine druhy odpadov, naposledy sme vyuzili drevo.
Inak ten "sedliak" (Bio-Bauer), vozi raz do tyzdna kastne, ked si clovek na internete objedna, su uplne super a ja si zvyknem objednavat aj natierky na chleba - milujem tofu s paprikou a tofu s paradajkami. Vyyyborneee. A maju aj ine, velmi vela.

mirusch
19. feb 2009

Zuzi, este k tomu chudnutiu u chlapov...Vyse tyzdna moj drahy papa menej ako obycajne, aj sa zhruba drzi, co sa tyka maskrtenia...zvykne si dat jablko. A varim s vela zeleninou, ale maso musi obcas byt, ono to ma aj bielkoviny, tie treba. A na veceru si robi salat. Niekedy aj so syrom alebo hubami, ale ved sa musi niecim zasytit. Chlieb uz takmer neje. Fakt neviem, ze to vobec nekleslo. Teda na zaciatku ano, kilo a teraz uz ma par dni rovnaku vahu, samozrejme to zvalil na pristroj, ze je pokazeny 😀 😀 No jo, uvidime.
Co si myslis o tych napojoch z lekarne? Ze namiesto jedneho jedla (on namiesto ranajok), vypijes ten prasok v mlieku, aby mal dostatocne zivin a neodpadaval bez jedla...Su tam hlavne bielkoviny a vitaminy a mineraly... 😕

zuzka11
19. feb 2009

Miri nápoje a tabletky neeeee, ráno je to stejně "jedno" co jí, důležité je odpoledne a večer, proti masu nic nemám, super, jen ať je trpělivější, tělo se potřebuje nastavit na hubnoucí režim a pak to půjde, uvidíš!

Tak tofu s těmi přísadami zní super, to jsem tady v obchodě nenašla....je to jen od toho farmáře nebo se to i dováží a má to značku??

mirusch
19. feb 2009

Zuzi, je to od Zwergenwiese. Bio. Videla som v telke, jedna pani to zacala robit a bol po tom taky dopyt, ze teraz je milionarka 😎 ale je to fakt mnamka. Mozno to najdes aj inde, neviem. Kukni internet.

Hm, a preco tie napoje nie? Teda ono je to prasok vlastne. Lebo bez toho by bol hladny...Hm.

blondynka400
19. feb 2009

Jé, vy jste toho teda napsali...
Mirusch, taky se mi to zdá takové divné, ale moc toho s tím asi neudělám 😒 . Musím vycházet z informací které mám... Ale je pravda, že těm americkým dokrotům úplně nevěřím ☹

Zuzka, pracovní dobu má zhruba stejnou. Spokojený je tak napůl, ale docela to jde. Celkově je to složitější ale každopádně nám to tu za to stojí. 🙂

Jinak jsem dneska za totální trubku, klasická blbá blondýna, ach jo 😢

mirusch
19. feb 2009

Blondy, hlavu hore, ja som tiez niekedy za blbu blondynu a pritom som brunetka 😀 Kasli na to. Bude lepsie. Slubujem 😵
Keby nieco, tak to zval na chlapa .... alebo na hormony. 😀 Moj manzel nema vobec problem cokolvek zvalit na mna, aj ked je uplne jasne, ze za to moze on. Taaakze tak.

Idem do postielky. Teda, najprv umyt riady 🙄 Bru nocku.

blondynka400
19. feb 2009

mirusch, tohle ale byla moje vina, přiznávám to i se všemi důsledky. Zatím to vypadá, že to bude ok, snad 😔
Dobrou noc 🙂

schnucki
20. feb 2009

ahojik holky,
tak se hlasim, dneska zustavam u rodinky, musim pro spunta uz v pul 12, ale jelikoz to bez vas jeste jeden den nemuzu vydrzet, nevahala jsem se zeptat a muzu dole v obyvaku chodit na notebook 😀 😀

s tema dietama pro chlapy jste me zaujali, ja se musim priznat, musim neco schodit, docela se mi moje kila nelibej 😝 no a pritelovi by par dole taky neuskodilo, sam to rika, ale on pracuje v noci .... sebou mu dam vzdycky toustovy chleba, pak si vetsinou nakraji parky a bere si i takovy ty tycinky, neco jako mars .... s jabkem by me asi vyhodil 😅

takze zuzi ty uz jsi doma sama???? ja se pokusim se tu jeste odpo ukazat a tak, ale spis az zitra

blondy tak co, budes delat testik? jinak dej na mirusch 🙂

meleri ja si taky myslim ze az bude samuelek vetsi a budes moct na hory a castejc ven, budes mit i vic pohybu venku a ty kila pujdou 🙂

violoncielka
20. feb 2009

Ahoj babule
zdravim vas lebo mam asi 30 minut casu,potom cestujem do Verony.Strasne vela ste toho popisali ,normalne uz nemam prehlad....
ale co som vam chcela napisat,ak to vyjde v aprili by som mala mat druhe ivf,tak na mna myslite.Asi si dam vtedy uplny pokoj od konika,tak sa nehnevajte.
Majte sa krasne a krasny den.
Ozaj Mirusch ideme s mm na 5 dni do Dublina 🙂 tesiiim.Zohnal lacne letenky a celkom lacne aj ubytko,tak si ideme trosku nacerpat zelenej sily a dufam,ze nebude prsat.Vy ste boli v akom obdobi v IR? A ake ubytko ste nasli?
My sme nakoniec nasli **** hotel,ktory vyjde na 4 noci pre oboch 300 euro.

schnucki
20. feb 2009

ahoj violoncielka,
to jsem rada ze ses ukazala .... tak dej kdyztak vedet jestli to vyslo, mi budem drzet vsechny palce co mame at vam to vyjde 😉 ... my se zlobit nebudem, jen nam pak dej vedet jak to dopadlo 🙂

schnucki
20. feb 2009

jooooo, abych nezapomela, zkousela jsem ten banan zmixovany s müsli a mlekem, a byl vynikajici!!! nevim teda jestli jsem mela spravny vlocky,ale byla to mnamka, takze zitra letim do kramu pro banany a vlocky a budu mixovat jak silena 😀