Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
3. mar 2009

holky já vůbec nestíhám! napíšu jak to půjde... 🙂

zuzka11
3. mar 2009

taky nestíhám, omlouvám se schnucki - myslela jsem, žes to psala ty, ale dočítala jsem toho spoustu, a psala to blondy.......

Mám totiž jen do zítra půjčenou tu druhou knížku na KDS a hcci ji aspoň do 3/4 přečíst, pak ji budu mít na týden po víkenu a to chci dát druhé zapamatovávací čtení.....a ještě úkoly, nějak se mi toho nahromadilo, do toho každodenńí odppolední spaní, bez něho to nejde.....sakra ten čas utíká..........

Miri - ptala ses na kontrolu, nepíšu, protože další je až příští týden, to pak zase hned dám vědět, ale teď byla dlouhá pauza.....co ty, jak ses celý den měla??

Blondy - co ty, voláš teda ve čtvrtek, tak jsem zvědavá!!!

Schnucki - zatím jsem si od tebe vytiskla pár papírů, jdu na to, nešla nám totiž dobře přenost z kompu do kopírky, tak to dodělám až ji opraví a Mirky věci jsem ještě nezkopčila, taky díky blbé kpírce a radši na ně ani nekoukám, jak tam jsou výsledky, tak to fakt chci okopírovat, zamazat a já udělat objektivně.....tenhle týden, až bude Peťa v práci zase v noci......

blondynka400
3. mar 2009

zuzka, tak už to chápu, nemyslela jsme si, že neumíš.... Právě mi to přišlo takové divné, proto jsem se ptala 😉
Jinak máš pravdu, jsem div přírody a to hodně velký . 😀 A ano, zavolám ve středu večer nebo čtvrtek. Ale spíš se mi zdá že přichází ovu, ale nejsme si úplně jistá, abych pravdu řekla, nějak to teď úplně nesleduju....

schnucki, přijde mi, jako kdyyb jsi se nudila
🙂 A kde to pracuješ? Nějak mi to uniklo... 😕

schnucki
3. mar 2009

😀 zuzi to je v poho, ja jsem se jen zhrozila, co jsem kde zas psala .... to chapu ze toho mas moc, kdyby vam blbla porad kopirka tak mi pisni co potrebujes, ja to zkopiruju doma a poslu ti to ... a kdyby jsi s necim mela problemy, klidne pisni IP nebo maila a poradim ti

blondy ja vypomaham u rodinky kde jsem driv delala au-pair, mam ted prazdniny a par euro se vzdycky hodi, dopo jsou deti ve skole, takze jsem tu sama a mam cas psat ... strhavala jsem tapety a pak jsem nemela co delat, tak jsem se trosku ucila

musim letet, prijeli jsme z nakupu takze mam zas plno prace, ozvu se zas zitra 😀

hezky zbytek dne holky!!!

zuzka11
3. mar 2009

V pohodě Blondy, jsem fakt zvědavá, co z toho bude 😀 Jaká byly Praha? kámošky, kafíčka? nebo spíš obíhání a vyřizování???

Schnucki - taky se objevím asi zítra odpo nebo večer, dopo škola a pak asi zase usnu, krize....ale prý ta únava je normál a přejde.........

mirusch
3. mar 2009

Ahojte, tak som konecne tu. A kde ste tu temu nasli, ja som ju nenasla 😕 Este kuknem...
Tak som bola vo Frankfurte, neviem ci den hodnotit ako uspesny alebo neuspesny 🙄 Rano som si vo vlaku musela hodit tabletku na migrenu a dufala som, ze mi zaberie aj bez spanku, no nastastie zabrala a rychlejsie ako som ocakavala. Nakupila som si v anglickom obchodiku, kukla vystavu kolegyne z umeleckeho klubu 😀 , trosku som sa aj rozculila, lebo si mysli, ze ma skolu designu, urobi 3 cmuhy na platno a uz za to pyta 900,- EUR 😨 , to ja stravim nad obrazom hodiny a aj to ma urcitu uroven, si myslim a pytam 50,- ☹ No nic. Budem bojovat.
Potom som si kupila novu podprdu, skritizovala nove nakupne centrum, no, architektura pekna, co sa tyka obchodov v nom hroza, tam isto nic nekupim...
Potom som sa nevedela dopatrat manzela, mobil vypnuty, doma nebol, som aj strach mala, nakoniec vysvitlo, ze mal meeting v praci a ze mi zabudol zavolat 😠 A zabudol aj ked siel z prace, ma mohol vyzdvihnut na stanici. Ach jo. Tak som sa aj rozculila, lebo som sa onho bala a on proste na svoju manzelku zabudol...Ale asi sa citil vinny, lebo mi hned hodil na MP3 vsetky CD, co som chcela 😀

Schnucki, prosim ta a zaplatia ti aj za tie tapety? Ach jo. Len nech ta tam nevyuzivaju!

Zuzi, ok, tak potom informuj o kontrole, som zvedava!!!

Blondy, jasne ze si zazrak prirody, ja si stale myslim, ze budes tehu raz-dva 😉

Ja mam dnes 2.DC, nechcem uz do seba pchat tabletky, rano som dost vela, tak ma boli brucho...Ale inak som nadsena, lebo konecne mozem behat vonku cely den pocas MS bez toho, aby som sa trapila alebo vedela, ci nieco tecie alebo nie...hm, taka mala reklama na Ladycup 😅

mirusch
3. mar 2009

To tu budem sama? Blondy kdeee siiiii? Vsetky sa idu flakat... 😝

zuzka11
3. mar 2009

Já tu jsem, je to OK? 😀 Dávám si pauzu, už mi to leze ušima.....

zuzka11
3. mar 2009

Den teda na draka, drahému ani podprdu neukazuj, až si ji zaslouží 😀 Reklama na lady cup zabírá, uvažuju o něm taky....pak se tě zeptám na rady.........S tím uměním - musíš být dostatečně drzá.....a najít kupce....už něco prodala???3 čáry??? 😕

mirusch
3. mar 2009

Zuzi, je to ok 😀 Ale si pisala, ze tu budes az zajtra vecer, tak som sa zlakla 😅
No, to jo, predala som jeden obraz 😀 Vsetkym sa paci, ale nikto nechce kupit 🙄 Nevadi, ved ked budem mat izbu na tvorenie, tak sa do toho pustim a budem aktivnejsia aj v tom klube, opytam sa na moznost predajnej vystavy... To jo, niektore obrazy mala celkom prepracovane, cize tych ciar bolo viac 😀 , ale aj tak si myslim, ze za to sa neda pytat tolko vela penazi, naozaj. A na jednom boli fakt len 3 ciary 😕

Kludne poradim s Ladycup, tento mesiac som konecne prisla na fintu "fn", ako dosiahnut 100% spravne vlozenie. Ale to vravia vsetky baby, ze 1-3 mesiac su skusobne, ked zistujes...Prvy mesiac by sa mi tento moj terajsi poznatok zisiel, lebo som mala silnu MS a v noci mi pretieklo. Teraz ani kvapka 😉 Sloboda je to a fakt nechapem ako som doteraz bez neho zila.

zuzka11
3. mar 2009

Fakt teda vydrží celý den? to je paráda!!!

Ad ty obrazy - prostě když si ho oceníš víc, paradoxně liděm přijde "hezčí", takže tak..........co hlava, teď už OK? A podprda je jaká?Máš oblíbenou značku?

mirusch
3. mar 2009

Zuzi, no zalezi od sily. Ked som mala raz silnu, tak som prve dva dni kontrolovala raz za 4-5 hodin. Teraz, pri takom priemere by celkom stacilo rano a vecer, minimalne raz za 12 hodin by sa malo...ale ja pre istotu aj cez obed. A vobec necitis, nevies, proste si chodis ako keby sa nechumelilo 😵 Zazitok, fakt.

Podprda je Push up 🙄 , lebo ako uz neberiem hormony, tak sa mi o nieco scvrkli 😅 Ale neberiem to tragicky. Prezijem. Aspon nemam tazke vlacit 😀 Nemam oblubenu znacku, ale momentalne kupujem v C&A, tam to je cenovo pristupne a z casu na cas objavim moje cislo. Mam take dost netradicne, malokedy najdem. Tato nova je celkom shic, ocipkovana, biela, paci sa mi.

Hlava presla do hodiny po Relpaxe, potom nastupili svaly, tie ma vzdy bolia ako vedlajsi ucinok, ale to ma nezaujima, hlavne, ze je migrena prec. Zatial sa ani nevratila, takze ok. Skusila som si prvykrat objednat lieky cez certifikovanu internetovu lekaren, tak som zvedava...je to o nieco lacnejsie, dokonca aj za recept sa plati len 2,50 EUR

blondynka400
3. mar 2009

schnucki, aha, tak už top chápu 😎

zuzka, vím co z toho bude, těhotná nejsem, necítím to tak. Ale pro jistotu tam zavolám 🙂 . Spíš se mi fakt zdá, že se blíží ovu, ale nevím jestli nám snaženíčko vyjde, jak tu máme návštěvu, máme takové stížené podmínky...

mirusch, no nevím jestli budu těhotná raz dva... Jinak už jsme také tu, vařila jsme večeři 😀 . A jak jde vůbec to hubnutí? Nějaké výsledky nebo stále pracuješ na svalové hmotě? 😉

zuzka11
3. mar 2009

Uvidíme, Blondy, uvidíme, nechápu jinak proč by se "usmívala pod vousy" 😀 Cos vařila? Chytlas už italské manýry?? 😉

Miri - pamatuju si, že jsi mi radila nebrat cestovku Neckermann, teď jsem se tam koukla chceme jet na Krétu a přijde mi to nejdostupnější.....jsem z toho blázen....nemáš nějaký tip na jinou?

Jinak držím palce na hlavu, je to krize, když to bolí, nejdřív zub, pak hlava, jsi chuďátko 😝
Jinak Blondy má pravdu .- co vásledek dietky? Už jsi ale v pohodě, nebo ne? myslím, že tobe stačí omezit se málo.......

Blondy - btw.co "moje" kadeřnice?? 😀

Já mám dneska nějaký rozmlsaný den, k večeři bylo muesli s ovocem a bílým jogurtem, chuť prostě nešla oklamat....a teď pošilhávám po čoko.....a to jinak se tak snažím..... 😖

mirusch
3. mar 2009

Blondy 😵 Nuz, ja nehubnem, budem az v SR, teda dufam. Stravujem sa zdravo, vela zeleninky....uvidime co povie vaha ked sa vratim.
Moj manzel je trosku nastvany, pcha do seba vecer iba salaty, vaha mu klesla asi o 2 kg a nic viac 🙄 Nechcem aby hladoval, musime sa nad tym zamysliet...

mirusch
3. mar 2009

Zuzi, vsak ked vam ponuka vyhovuje, tak to zoberte 😀 Mne sa ale prave Neckerman pri porovnani zdal najdrahsi...presne ta ista ponuka a u DerClub 117,- a u N. 170,- 😨 Pozri, kukni nieco obdobne u DerClub alebo TUI a ak sa ti stale bude zdat N. ako najsuper, tak to proste zoberte. 😉

Inak, ja to mam tak...ja mam navyse len nejake 2 kg na bruchu. Ked 1-2 dni nemozem jest, lebo mi je zle, tak mi brucho splasne a je to ok, ked jem, tak je zase naspat. Ono by to chcelo trosku brutal zo dva tyzdne a potom zase normalne...

blondynka400
3. mar 2009

zuzka, ale co potom ta BT, dneska sice 36,6 ale stejně je to málo. a zas nevím, proč by mi to neřekla....
Italské manýry jsem chytla, ale dneska byla česká chvilka, bramborová kaše s rybičkou (takže vlastně tak napůl).
Jesli chceš na Krétu tak doporučuju spíše oblast Chanie než Heraklion, je to tam o dost lepší 😉

Ježíš vidíš, ja na to kadřnici zapoměla ☹ . Měla jsme toho moc, promiň.... 😔

Mirusch, takže buduješ svaly, to je dobře. Jen vydž a výsledky určo budou, ale u manžela bych řešila jestli má dostatečný energetický příjem z kvalitních potravin. Ono málo energie také není to pravé, ale to asi víš 😉

zuzka11
3. mar 2009

vydrž domů, tak jsi říkala, že to jde samo.....díky za tipy De Club neznám, jdu na to mrknout.......Jinak, ale to je můj nároz a asi závidím co nemám, mi přijde tvoje postala , vysoká, s hubeným vším kromě břicha super, to se dá zamaskovat....já jsem spíš ženská - úzký pas a širší boky, a to podle mě jde zamaskovat hůř.........ale nenadávám 😀

mirusch
3. mar 2009

Zuzi, IP.
Blondy, ved ja viem, robim co mozem, striedam, hlavu si lamem, aj masko mame, v nedelu sme mali aj so smotanou, kvoli svokre...aj zemiaciky, aj ryzu, aj kila zeleniny, aj rybu, aj mlieko, aj syr, len neviem ako mu to zrazit dole prave bez toho, aby sme prilis obmedzili stravu...Alebo ho zase dam na dvojtyzdnovu prudku dietu a potom pomaly do normalu...neviem. 😖

Otazka - mne sa stale zda, ze som mlandrava, aj ked chodim do fitneska. Isto, ze nebudujem cielavedome svalovu hmotu, ide mi len o posilnenie svalov, aby neboleli. Citim sa lepsie ako predtym, ale ocividne vysledky nie su. Mam sa preto trapit alebo nie? 😅 Nemozem sa tam pachtit a prehanat to aj kvoli migrenam.

Zuzi, ved toto, ja mam vrodene siroke boky a potom to je take blbe, ze vyzeram byt siroka, ale kosti nepustia... ale fakt sa zatial netrapim, budem sa, az to bude aktualne 😉

zuzka11
3. mar 2009

Miri netrap se, jsou tipy jolek, ketré svaly přibírají málo nebo skoro vůbec a typy, které s eprojdou s taškou na nákup a mají bicepsy, že by chlap záviděl........hlavně ať to pomůže na záda....a postava? Ať se cítíš dobře....

Blondy - nevadí, příště 😉 A rybka s kaší je ňamka.....holky, já strašně ujíždím na fazolích, mám je denně 😕 A lilek........a jahody a kiwi - hrůza......

mirusch
3. mar 2009

Zuzi, diky.
Ja som hrozne milovala Baked beans, ale uplne hrozne. Mohla som ich mat stale. Ale teraz sa bojim, po poslednom raze som mala taky prievan, ze koniec sveta. Krce v bruchu a hnacka. Ani fazulove a sosovicove polievky uz nemozem varit, mame z toho obaja problemy 😔 Tak neviem, fakt. Alebo kysla kapusta...v segedinskom super, cerstva - super, ale kapustova polievka, amen tma. To su mi veci...
Inak pred tyzdnom som urobila pokus - zmixovala som mrazene jahody, hodila do toho ten mix na marmeladu bez varenia, je to fajne. Aj ked nabuduce len zmixujem jahody a zjem ich bez cukru 😉

zuzka11
3. mar 2009

Super nápad!!!Asi se to mění, mě teď dělají strašně dobře..........

ta cestovka má dneska si poruchu na stránkách, pořád mi to ukazuje Error, jednou už jsem se tam dostala a hned to spadlo, ale budu trpělivá.......ještě dodělávám úkol na zítra.......

Už jsem v obchodě objevila super jahody, ne ty skleníkovky, ale fakt jahodové jahody 😀

meleri
3. mar 2009

Mirusch,

😅 tak podobné problémy mám aji já..teda né zrovna průjem, tím trpí můj manžel, ale ty větry.. 🤐
já ještě tak snesu čočku nebo hodně podušené zelí ale jinak...katastrofa...ale přitom je to strašně zdravé! hlavně fazole, a aji mi to chutná...

holky dneska bylo tak úžasně, byla sem ve svetru venku, vylezla jsem na kopec, no otrava kyslíkem... 😅 konečně je mi dobře...

zuzka11
3. mar 2009

Super meleri, to mám radost!!!!!!tady je zase hnusně, ale snad se to prolomí..........Co samsonek, spí už klidněji???Mě zatím fazole dělají dobře, hned jsem si jich koupila zásobu když jsme jeli autem, kdo by se s tim denne tahal 😀

mirusch
3. mar 2009

Zuzi a nejdes do cestovky po katalog? Ja si rada listujem, mam lepsi prehlad...inak, mne ta stranka ide 😕
A tie jahody si cerstve? Lebo ja mimo sezony cerstve radsej nekupujem...
Inak, stale citam ten casopis o vitaminoch, pisu, ze ktore zeleniny je lepsie surove a ktore varit. Lebo niektore stratia varenim vitaminy, niektore naopak ziskaju. Napr. taka mrkva je ovela zdravsia varena, alebo staci ju len nakrajat, porusia sa vazby a uz sa buduju vyuzitelne vitaminove spojenia. Hrozne to je zaujimave. Alebo paradajky - su cerstve fajn, ale ak sa urobi omacka z tych v konzerve, tak je to ovela zdravsie...Paprika surova... A fazule varene, lebo tym sa nicia skodlive latky, vraj su v nich take, co sa viazu na cervene krvinky a blokuju transport kyslika. Clovece...toto sme sa na biologii neucili.

A ozi, Blondy, este som ti neodpovedala - ja mam doma nejake veci, ale len stare - teplaky, pyzamo a nejake pulovre a tricka na doma. Inak nic. Mozno preto, ze ja som prec natrvalo a ty sa po 3 rokoch vracias...

mirusch
3. mar 2009

Meleri, takze pozname liek na tvoju unavu 😀 Otrava kyslikom! To ma tesi, ze ti je fajn.
Ja uz hodim fazulu len obcas do chilli corn carne. Inak nie. Naposledy som cely hrniec sosovicovej polievky musela zjest sama 😀 Tu zvladam a manzel zistil, ze uz nie 😖 Ale hrasok nastastie funguje, takze ten sa kupuje.

mirusch
3. mar 2009

Meleri a co vraveli v nemocnici na Samsona? Vidim, ze mas v albume fotku uja Dr. 😉

mirusch
3. mar 2009

Ok, prajem vam dobru noc 🙂

schnucki
4. mar 2009

dobre ranko, ... teda vy jste se rozpisali 😀

mirusch neboj, vcera mi priplatila, protoze jsme normalne dohodli na 2x tydne a tebhle tu strasim uz od pondelka 😝 .... ja giselu znam, byla jsem tu 2 roky a nenechala by me nic delat navic aniz bych za to neco nedostala, a krome toho tu mam vse zadara, muzu si vzit co chci kdy chci, jako driv

ja mam sice par kilo navic, ale hlavu si s tim nelamu, nikdy jsem nebyla vyzle, a nikdy jsem si s tim hlavu nelamala, .... ja si myslim, ze clovek musi bejt hlavne se sebou spokojenej, pak je celkem jedno jak vypada .... pritel vzdycky rika - "hlavne ze si mam na co sahnout" 😀

dneska musim s malim ke psycholozce, tak tu nebudu tak casto a zitra jedu s dedou do nemocnice, tak az odpo

ulitavam si tu na pisnickach z mamma mia 😀 ... a snazim se pritom neco se naucit
😀

schnucki
4. mar 2009

zuzi ja si myslim, ze ted neni vubec spatny jist co si telo zada 😉 kolikrat jsem slysela, ze maj holky chut i na to, co kolikrat ani nejedi 😀