Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
4. mar 2009

Ahoj holky, hezké ráno,

mirusch, já být tebou bych to fakt moc neomezovala, jen vyřadila hodně špatné věci a nahradila dobrými a přidala pohyb. Pro chlapa to úplně stačí... A u tebe hlavně že ti je dobře. Navcí nemůžeš očekávát výrazné výsledky po měsíci, chce to delší dobu 😉

Jinak k těm luštěninám, já tady ulétávám hrozně na čočce, je tady hrozně moc druhů a mnohem lepší než takováta klasická hnědá v čechách.

meleri
4. mar 2009

čau holky vůbec nestíhám, ach jo..dneska máme očkování..

chtěla jsem se jenom zeptat jestli byste neporadily, v sobotu jdeme k babce a chtěla bych něco upéct, ale v pátek to nestihnu, tak bych to chtěla upéct ve čtvrtek..myslíte, že to do soboty nebude už staré?

dík...🙂

mirusch
4. mar 2009

Ahojte. Ja dnes dobieham nestihnute... A trosku aj tvorim, mozno skocim aj von, je krasne slnecno 😵

Meleri, kludne upec. To vydrzi. Aj ked tiez zavisi, ze co pecies. Ale normalne by malo vydrzat. Daj do nejakej dozy alebo zakry na plechu, aby nevyschlo.

schnucki
4. mar 2009

ahoj holky,
ja za chvili letim pro spunty

meleri taky myslim ze by to melo vydrzet, ja pekla ten kolac od mirky v patek a jeste v pondeli jsem se po nem oblizovala 😀 takze melo by ... pevne nervy na ockovani

mirusch tady je taky krasne, prislo jaro 😀

schnucki
4. mar 2009

tak jsme zpatky 😝 ted udelat ukoly a pak budem hrat monopoly .... zitra jedu s dedou do nemocnice, tak se ozvu rano a pak asi az odpo, nebo v patek, to uz budu doma

hezky den vsem

mirusch
4. mar 2009

Schnucki, ok, tak si uzi. Mozes si pomaly otvorit taxi spolocnost 😀

Baby neflakajte to tu 😀 Ja som dnes aj trosku tvorila, teraz skocim ku kadernicke, mame tu take kadernictvo, ze za umytie a ostrihanie 10 EUR a vyfukam si sama 😉 A potom ozehlit a dnesny plan splneny.

Blondy a tie hodne spatne veci mam hodnotit z pohladu mojho alebo mojho muza 😀 ? Lebo to je velky rozdiel 😕 Ale ja viem co myslis, snazim sa. S tym pohybom to bude horsie, to vies, starsi pan 😝 Ale z casu na cas ho nakopavam.

meleri
4. mar 2009

dik holky....🙂

obyčejná olejová bábovka..

no už se to blíží, jdeme tam na půl sedmé, manžel pro mě přijede, ach jo, to zas bude pláč..

blondynka400
4. mar 2009

meleri, já myslím že jí klidně můžeš upéct, měla by vydržet.

mirusch, tak nejdřív bych začaal z jeho pohledu a pak až si zvykne tak z tvého... Starší pán? kolik mu je, jestli se tedy můžu zeptat? 🙂

zuzka11
4. mar 2009

Ahooooj! 😀

Tak Miri prý starší pán 😉 kdyby tě tu tak četl 😉 Co kadeřnice? jsi jako nová?

Blondy - žádná zpráva pro nás? 😉 Čekám bombu bombovatou 😀 Jinak čočku taky miluju, ale fazole jsou teď Nr.1 😀

Schnucki - co monopoly??my je hráli o víkendu, anglicky 😉

ve škole OK, pantáta zase rozumoval,ale šlo to....dostali jsem hafo úkolů.........a přes mail jsem se "pohádala" s našima - blbý den 😝 😠

Jinak Schnucki i u nás skoro jaro, uvědomila jsem si to v noci, když jsem šla spát - zpívali ptáci!

mirusch
4. mar 2009

Zuzi, nastastie je lenivy sa ucit slovensky 😀

Blondy, ved mas moju stranku, tak si ho kukni 😉 Ma 54, ale myslim, ze nevyzera. A keby si ho videla ako sa prave hra na PC ... dosla mu dnes nova hra.....
Zajtra volas? Cakame na info!!!

Zuzi, kadernicka 😠 😠 Nesla som tam, kam obycajne, lebo tam treba termin. Tak som riskla u tejto lacnej, castokrat ma tam super ostrihali, aj minule. Ale teraz tam bola nejaka starsia zenska, nepoznam...no ked som doma riadne kukla, tak som skoro skolabovala. Jedna strana asi o 2 cm dlhsia 😠 Kedze sa mi nechcelo ist naspat 🙄 Tak som si to dostrihala sama, no zbytocne vyhodene peniaze. Ale hovorim si, ze dorastie a pred USA pojdem aj na melir, tak si to dam poriadne.

Inak, ja som vytiahla cez vikend kocky - 5 kociek sa hadze a pocita, je k tomu lajster, co za kolko bodov, treba takticky uvazovat a ked je jedno policko v haji, uz sa neda pocitat to iste. My sme to v SR inak pocitali, ale toto je napinavejsie. Boli sme aj v pube, kde sme sa zoznamili, tiez to vlastni znama, tak sme drvili aj tam 2 hodiny 😕

zuzka11
4. mar 2009

Čúza jedna 😠 Právě proto se těším na tip od Blondy, už nechci experimenty, vždycky mě to naštve....naštěstí skoro vždycky trvám na delších vlasech a když je to hodně krize, tak si to dám do culíku........

Manžel vypadá mladší, sympaťák 😉

mirusch
4. mar 2009

Zuzi, manzel to vie a je namysleny 😀
No, uz sa mi stalo ale aj to, ze som mala super kadernicku a aj tak mi ostrihla nerovno, lebo ktovie na co myslela. Alebo ta, co k nej teraz chodime, tak tu donutit, aby mi ostrihala viac, tak to je zazitok. Na trikrat jej musim hovorit. Ale striha dobre, takze tak. Aj ked melir si dam spravit v lacnom kadernictve, lebo 35,- a 75,- EUR je dost rozdiel. Ale pojdem do vedlajsieho mestecka, tam su lepsie baby.

Idem zehlit 😝

blondynka400
4. mar 2009

zuzka, volala jsem, nedalo mi to. Ale prý výsledky ještě nemají, mám to zkusit zítra 😝. Každopádně to spíš vypadá na ovu 😀

mirusch, vidíš, to mi nedošlo.... 😒 . Tak to není starší pán, to je muž v nejlepších letech 😉

mirusch
4. mar 2009

Blondy, zajtra sme zvedave 😉 To jo, jasne ze v najlepsich rokoch, ja som vzdy mala starsich partnerov, neviem preco, asi ma mladi rozculovali...Celkom mi vyhovuje, ze nebeha ktovie kde, ale pekne sa vracia k zenuske a na gauc 😝
Blondy a kolky DC si vlastne teraz? Uz si si doplnila ten graf? Nedas? Nezabudni tu kadernicku pre Zuzku 😉

blondynka400
4. mar 2009

mirusch, já taky měla vždycky starší chlapi, stejně starý mi nikdy nic neříkali, přišli mi jako totální ucha... Takže docela chápu 😎
Jsem dnes 12 DC. Nedoplnila, vůbec teď nestíhám, snad zítra. Jsem ostuda, vím 🙄

mirusch
4. mar 2009

Blondy, no chvalabohu, uz som si myslela, ze som nejaka mimozemstanka ci co 😀 Aj teraz mas starsieho manzela? O kolko rokov? Moj je o 18.
Aha, tak to asi fakt nebudes tehu, ale snazte o 106, nech do konca mesiaca si 😵

zuzka11
4. mar 2009

To je výzva, Blondy, pokud nejsi, tak musíš než Miri přijede 😀 Ad starší chlapi - můj je o 4 roky, ale jsem moc spokojená....sice jsem vždycky byla v dětských představách na vysoké, tmavovlasé a mám blonďáka, ale miluju ho čím dál víc, pokud to teda ještě jde....tož tak se to mění 😀

mirusch
4. mar 2009

Zuzi, ja som stale na tmavovlasych, tmavookych, sa cudujes, ze som mala 2 indov? 😀 A dlhe vlasy k tomu (jeden mal), no hotovy Sandokan! Okolo mna len prejdu dlhe vlasy (chlap 😉 ) a som na makko...hm, preco ma moj kratke? 😕 Ale mal dlhe, ked hraval v rockovej skupine. Ale ono je to aj o inom, nielen o vyzore...

zuzka11
4. mar 2009

Svata pravda 😉 A jake to bylo s Indem? Bily se tam kulturní rozdíly?Nebo byli "osvícení"?

mirusch
4. mar 2009

Jake to bylo s Indem? Chces podrobnosti, rozmery 😀 ? ...jj, ja viem co myslis. Nuz, nejake extra rozdiely som necitila. Jeden bol osvietenejsi,ziaden rozdiel...druhy nosil stale turban, preto tie dlhe vlasy, ale to mi nevadilo. Lenze napriek tomu, ze to bol Sandokan, tak mal ine muchy a ku koncu som sa pytala, ze preco vlastne som stale s nim...To bol ten, co potom umrel.

zuzka11
4. mar 2009

A obas poznala v Anglii? zajimave....kamaradka mela Araba, klasika, tady - teda v CR , OK apak doma musela byt zavrena, jenom s zenama...........bylas navstivit rodinu? nebo to nebylo tak vazne??

mirusch
4. mar 2009

Zuzi, v UK. Napisem do IP.

zuzka11
4. mar 2009

OK, těším se 😉

blondynka400
4. mar 2009

mirusch, mám, o 15. A jsem naprosto spokojená. I když by to do nás nikdo neřekl, všichni so myslí že jsem od sebe max 5 let. Není to klasický tatík, to bych nesnesla 😀 . Blbé je, že se teď moc snažit nemůžeme, jak tu máme tu návštěvu, vyšlo to blbě, no 😒 .

Já měla vždycky podmínku aby byl vysoký a pořádný chlap. Ne aby lehce zafoukal vánek a ono ho to odneslo... 😀 . A to můj manžel bohatě splňuje 😉

zuzka, to je horzně hezké co jsi napsala 😔

mirusch
4. mar 2009

Blondy, juj, ako super, ze tu nie som jedina so starsim partnerom. 😉 Mi ale nehovor, ze spite vsetci na jednej kope 😕 Nemozete sa niekde odplizit? Na vecko 😀 A mozno budes moct potom prispiet do tej temy - trapna skusenost pri sexe 😀
Tak chudeho by som nemohla mat ani ja. Ja si tiez rada mam na co siahnut 😀 Napr. na zadok... Moj vysoky nie je, o malo nizsi odo mna, ale to mi nikdy nejak neprislo ako problem. Je to moj teddy bear 😉

Ok, definitivne idem do postele. Dobru noc.

blondynka400
4. mar 2009

mirusch, neboj, nejsi jediná 🙂 . Nespíme a nějaké snažilkování určo bude 😵
Jdu taky spát. Hezky se vyspi a ať se ti něco hezkého zdá...

schnucki
5. mar 2009

dobre ranko holky,

ja mam podobnou zkusenost jako zuzka, vzdycky se mi libili tmavovlasy, blondaky jsem nemela rada, a ten muj ma svetli vlasy a modry oci ... a v lete, kdyz mu vlasy jeste zesvetlej, je to hotovej blondak 😀 jinak je o 5 let starsi, me stejne stary kluci prijdou taky ujety, i kdyz kolikrat i starsiho bys odstrelila ....

mirusch ja od dedy dostanu vzdycky cokolady, odmitla jsem od nej brat penize, protoze jsem mu pomahala, protoze jsem chtela ....

jinak jsem vcera zas valila oci, nikdy nebudu svoje deti vychovavat jako nemci, hodinu diskutovat s jecici 8 letou cacorkou a pak ji ustoupit, v 10h vecer!!! .... ja ty jejich metody nechapu

vcera jsem vydela 20min mileho, uz se tesim zitra domu 😀

blondynka400
5. mar 2009

schnucki, ty jsi tedy ranní ptáče... 😀
Tak to jsem ráda, že nejsme sana komu stejně starý chlapi přijdou ujetý... I když problém je v tom, že chlapi jsou v pubertě snad pořád a ten můj zvlášť
😉

To fakt němci svoje děti takto vychovávají? 😕 .diskuzi bych ještě pochopila, ale nakonec ustoupit? To teda ani náhodou.... 😠

schnucki
5. mar 2009

ono je tady v nemecku trestny deti bit, coz chapu, ale spousta lidi to bere tak, ze se s detma musi vsechno prodiskutovat, a tim padem je tu hooooodne volna vychova, deti si delaj skoro co chtej .... a otec tady v rodine je hodne mekej, .... treba rekne jeste jednou a jdes do svyho pokoje, no a decka to samozrejme udelaj znova, ale do pokoje nejdou .... jedinej kdo tu kdy mel radnej respekt jsem byla ja, kdyz neco reknu tak to udelaj

nejsem pro deti mlatit, ale par na zadek nikomu neuskodi .... tady te 5ti letej kluk posle nekam ....

blondynka400
5. mar 2009

No já taky nejsem moc pro bití, ale občas a zvlášť s někteými to prostě jinak nejde....

Proč mluvíš v minulém čase, už nemáš? 😀