Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
5. mar 2009

tak to myslim, deti se bit nemaj, s tim souhlasim, ale sem tam placnout na zadek nikomu jeste neuskodilo

nooo, jelikoz ta slecna po me deti nechavala at si delaj co chtej, lehce zdivocili 😠 takze kdyz jsem tu zacala oficialne vypomahat, byli lehce zmateny, ze maj jako nekoho poslouchat a ze jako nekdo mysli fakt vazne to co rekne 😀 ona sice nejstarsi tak nejak jde v mych stopach, ale moc podpory od rodicu nema, takze nekdy to nema ucinek 😝

nerikam ze vsichni nemci jsou takovy, takhle rodinka je pripad sam pro sebe, ale prijde mi ze deti jsou tu ohodne drzejsi a nevychovanejsi nez u nas, u nas si kolikrat 15ti letej neodovli tolik co tady 8 letej

a co ty dneska, uz jsi volala????

blondynka400
5. mar 2009

Hm, oni si zas zvyknou... Kolik těch dětí vůbec mají?

No ono i u nás je to o výchově, občas úplně koukám, co si ty dnešní děti dovolí, za nás by si to nikdo nedovolil ani náhodou.... To italský parchanti jsou případ sám pro sebe, tady si dovolí cokoliv, ještě o půlnoci běhají jak střelení, fakt hrůza, řela bych že zlatí němci 😀

Nevolala jsem, řekla mi až po 16 hodině. Doufám, že to zas nebude zbytečné, přece jenom že by mě bavilo zbytečně volat do čech... 😝

schnucki
5. mar 2009

3 deti maj - kluk 8, holka 10 a 16 ....

no koukam ze taky podes 😀

to jo, ale kdyz ti rekla ze dnes tak snad uz ty vysledky budou ... zkusim sem pak mrknout ... letim do sebe neco hodit a pro dedu ... to bude neco

preju hezky den, letim

papa

meleri
5. mar 2009

holky nevím moc o čem píšete ale vidím jen něco o třech dětech..tak to bych taky možná chěla, ale nevím jestli to není už moc..

jinak Samsonek to včera přežil v pohodě to očkování ale dneska má teplotu 38,6, ale prý je to normální..

blondynka400
5. mar 2009

schnucki, no zavolám tam a napíšu, slibuju. i když můj názor na to znáte 😒

meleri, bavíme se o německé rodině, v které schnucki vypomáhá... Já bycg tedy 3 děti nechtěla, 2 stačí 😀
To je fajn, že očkování přežil 😉 . A jak jsi na tom ty, už je lépe? 🙂

meleri
5. mar 2009

Blondynko,

právě uvidím jak to zvládnu s dvěma, jestli se dvě vůbec podaří a pak...máme ještě 6 embryjí..nechcu je nechat zničit ani darovat...manžel se smál že všech šest by bylo supr... 🤐

mi je dycky přes den ještě dobře ale večer je to psycho..ulehám už tak kolem deváté někdy aji dřív.

aj zrovna se vzbudil tak se holky mějte pěkně! at vám to rychle uteče a víkend je tu! 🙂

blondynka400
5. mar 2009

meleri, tak to určitě. Je to tak to budeš mít celkově 7 dětí? Je ty se máš 😀

Tak hodně zdaru a ať je co nejlíp.... 😉

meleri
5. mar 2009

Blondy,

nevzpomeneš si na mě s tím akvárkem? je to čím dál tím větší katastrofa...

jo sedm dětí... 😀 no to aby si pak manžel vzal taky mateřskou dovolenou..

ne, no myslím že ty dvě max. tři budou stačit..

zuzka11
5. mar 2009

Zdravím!

Tak co Blondy???Tak návštěva? Chápu, to to snažení jde blbě...... 😖 Hlavně když jste pořád s nimi avečer kecáte u vína a pak člověk - teda já skoro vždycky - odpadne......

Schnucki - jojo, liberální výchova, dneska jsem byla s Adamem v Mutterzentru, bylo to fajn, aspň ho zabavoval někdo jiný než já, už by potřeboval do jesliček,ať má víc stimulů, doma se nudí......

Miri - halo, jak ses měla celý den ty??

meleri a co bábovka, je OK?

blondynka400
5. mar 2009

meleri, vzpomenu, někdy příští týden ju? já tenhle fakt nestíhám......

zuzka, jojo, přesně tak 😒

mirusch
5. mar 2009

Ahojte. Vidim, ze ste pokecali o vychove. Ja tiez zastavam nazor, ze decku treba capnut po zadku, ked je to nevyhnutne. Inak, obavam sa, ze teraz uz ani v SR nie su o nic lepsie "vychovane" deti ako tu. Teda, samozrejme ze su slusne a vychovane deti aj tu aj tam. Poznam. Zda sa mi ale celkovo, ze to ide dolu vodou. Neviem si predstavit, ze by sme si my mohli dovolit to, co deti teraz. Ale to je na dlhu debatu. Niekde som citala nazor, ze je to aj preto, ze my sme nic nemohli, vsetko bolo nie a nesmies a mnoho veci sme celkovo nemohli mat...A tato generacia ma teraz deti a snazia sa vsetko robit inac a prilis vela svojim detom dovoluju. Ja som ucitelka, ale do statnej skoly by som sa bala ist. Praxovala som a normalne som mala strach...

Ja som tak ako-tak, trapi ma trochu hlava a tie bolesti, co som tu uz spominala, ale k Dr. pojdem az ked sa vratim. Keby aspon pocasie bolo lepsie, to vzdy spravim viac, takto je to horor. Ale nakupila som, vratila CD do kniznice, uvarila obed, oprala, upratala u svokry, boli sme jej vybrat peniaze v banke, zadrzala som jej znova prednasku ako ma brat lieky, lebo si to svojvolne prehadzuje, este chcem umyt chladnicku a hadam stacilo. Zajtra poupratujem, nech ma drahy cisto, kym budem prec.

mirusch
5. mar 2009

Jej, vidim, ze sme sa viacere zobudili 😀
Zuzi, este mi objasni, ze kto je Adam, nejako som to presklila 😅

zuzka11
5. mar 2009

Miri Adam je syn kamarádky, aby mohla chodit na kurz Nj, tak ji ho hlidam, plati mi jako au pair, ale jsem kamaradky, už ji ho hlídám do 7 měsíců. Teď už to být nemělo, ale nevzali ho do jesliček, tak nastoupila zase teta Zuzka 😀 naštěstí je fajn, je s ním sranda - teď má 14 měsíů......

Koukám dneska jsi měla uklízecí den.......já zase spací, už bych se na to.... 😠 Teď jsu na testy - myslela jsem si kolik jsem si jich vytiskla - od Schnucki a jak nám blbnul přenos mezi kopírkou a počítačem tak mám jen 2 stránky a výsledky....pisla bych se toho, myslea jsem, že mám celé 2 testy....a na ty od tebe nechci sahat, dokud nebudou dostatečně překryté, ať je to fakt test........

Blondy nám něco tají 😎 Asi....je už po 16 nebo ne? 😉

mirusch
5. mar 2009

Zuzi, aha, diky 😉 To je fajn, ze ti plati, aj ked ste kamaratky. Dobry napad, ked bude mat Schnucki babo a bude chciet babysittovat... 😕 😀 A preco ho nevzali?
A nemozes si to dat ist skopirovat niekam do mesta? Lebo cas ti uteka....Kludne si tie testy rob doblba aj 10x, nech sa ti to dostane do hlavy, ja som si to tiez znova a znova robila. Ide o to, aby si si nadrela styl cviceni. Zatial sa mozes tiez ucit tie extra veci (gramatiku), co som ti poslala - kukla si si to? Mas to medzi cviceniami.

Blondyyyyy 😕

zuzka11
5. mar 2009

Miri IP 😖

Zítra jdu k mnažovi do práce, včera byl KO, přišel zase po 22......tak jsem nechtěla prudit s kopírováním, zítra tam bude málo lidí, v pátek vždycky zmizí strašně brzo, tak na to vlítnu......

Kamarádky jsme, ale poznaly jsme se přes hlídání....ona hledala, já s enabídla - bylo to v létě a já si řekla proč ne a sedly jsme si 😀

Psalas, že miluješ indická jídla - recepty jsi našla přímo u zdroje nebo kde? nebo si to vychutnáváš v restošce?

mirusch
5. mar 2009

Zuzi, no, v UK mi varili, na jednej party som sa vrhala na jedno jedlo, lebo vyzeralo byt sladke a nejaka pani ma upozornila, ze to je naozaj, ale naozaj stiplave 😝 A ze sladke su take brutal oranzove posplietance - naplnene medom. Nieco malo som pochytila, napr. indicke kari robim presne podla origos receptu, nieco mam z kucharskych knih. Ale nemozem povedat, ze viem varit indicky. V restike ale viem, co objednat. Napr. ako predjedlo placky Papadom, mnam, mnam. A jahnacie kari alebo tikka kura. Inak mam original indicke korenie z Londyna, naposledy ked sme boli, tak mi doniesol jeden ind z obchodika pri hoteli, aby som nemusela cestovat cez cely Londyn do indickych stvrti. 😉
Ak chces, odporucim ti jednu indicku restiku nedaleko vas, asi najlepsie jahnacie kari, ake som kedy jedla tam maju. A presne som odhadla, ze majitel je z Punjabu 🙂

zuzka11
5. mar 2009

Jé, super, doporuč!!!!Já si včera ulítla na výborném řeckém občerstvení - vzala jsem si ho zabalené domů....... 😉

schnucki
5. mar 2009

tak ja bych rada dve deti, tri jsou mi trosku moc, pokud se to povede nic proti ale dobrovolne ne 😀

meleri to je dobre ze jste to zmakli 😉

blondy tak jak????

zuzi je dobre ze ti i plati, kazdy euro se hodi 🙂 ..... aaaa, tak ja uz ted zacnu setrit pro mirusch

mirusch takove lahody, hmmmmmm

mirusch
5. mar 2009

Schnucki, no len pekne setri 😀 A co keby ste mali tie deti 3 a jedno nam potom dali? 😀 😝 ...to bol vtip 😉

Nasi nemaju internet...pokazil sa a nikto nevie, ci opravia kym pridem. Neviem ako bez vas vydrzim ☹ Musite na mna aspon velmi mysliet...

Dobru noc prajem.

zuzka11
5. mar 2009

Budeme, neboj! Máš Miri český mobil? nejlíp Vodafone? psala bych ti co je nového 😉

ta Blondy je napínačka 😠

blondynka400
5. mar 2009

Omlouvám se, vůbec jsme se k netu nedostala. Ale nic nevím, měla jsem toho moc a když jsem pak volala, nikdo mi to už nebral... Takže snad zítra.

Každopádně dnes jsem měla pozitivní ovu test, akorát z toho nic nebude, s manželem jsme se v podstatě pohádali. Když jsem po něm "něco chtěla" řekl mi, že je unavenej, že musí chodit do práce a že mám počkat do víkendu. Prostě totální fiasko, jsem naštvaná, zklamaná, ani nevim jak to všechno vyjádřit. Příště bude zrovna v období ovu pryč, prostě je to na pytel a ještě je na mě hnusnej, fakt nevím co mám dělat 😢 . Nechci ho do něčeho nutit, ale jednou chceme mimi, tak proto musíme něco udělat.....

schnucki
5. mar 2009

miri budem na tebe tak moc myslet, ze ti z toho bude piskat v usich 😀

blondy tak to me moc mrzi ze jste se pohadali, ... nenech snazeni o mimi vstoupit mezi vas, vim ze se clovek pritom ma snazit, nebo ze by jsme meli myslet na to kdy je ovu a snazit se v to obdobi o neco vic, ale nemela by to bejt povinnost .... neber to prosim zle ode me, neni to mysleno jako ze by to byla tvoje chyba, ja jen aby si pozdeji manzel nemyslel ze jde jen o to .... snazeni by nemelo prejit v povinnost

doufam ze jsem to nenapsala spatne,

blondynka400
5. mar 2009

schnucki, v pohodě pochopila jsem to... On to ani nevěděl, že nějaká ovu je, i když tedy myslím, že si to domyslel, až zas tak natvrdlý neni... Já to neberu jako povinnost, ani jsem mu to tak nepodala, a tak bych to ani nechtěla, proto mu tyhle věci ani neříkám... Jenže mě to hrozně mrzí, i když už jsme docela v pohodě, hold co se dá dělat no. 😒

schnucki
5. mar 2009

dekuju 🙂 .... je dobre ze to tak beres, ale na druhou stranu by i on mel podle me chapat, ze pokud mimco chcete, ta trocha snazeni tam byt musi .... u nas je to sice asi zbytecny, ale kdyz se mi povede zjistit ze mam ovu, tak na to vlitnem, vzdycky to berem srandovne jakoze zadelavame, dokonce se mnou pak i zustane lezet (melo by se chvilku pak lezet 🙂 ) .... co kdyby jste si o tom promluvili, ze nechces z toho delat povinnost, ale ze v te dobe je vetsi pravdepodobnost, ...

blondynka400
5. mar 2009

nic není nikdy zbytečný.... 😉 Když on je občas hrozně sobecký a bohužel i v tomto směru. 😖. A dítě sice chce, ale hlavně kvůli mně, protože ví, že by jinak o mne přišel.... Jedno už má (velké), které bylo neplánované, takže to bere jinak. Ale asi o víkendu nějak nadhodím řeč, ale budu muset nějak taktně. Mám ho sice hrozně moc ráda, ale někdy bych ho fakt nejradši přiškrtila....

Jen to budu muset nějak zahrát a netvářit se zítra jak kysleý šťovík, protože to úplně nesnáší. A třeba jsme se spletla a ovu bude až zítra. Tento měsíc jsem začal brát nějaké bylinné tabletky na úpravu cyklu a úplně mi zmizeli bolesti, podle kterých jsem ovu krásně poznala 😠

schnucki
5. mar 2009

ja si myslim ze nebude spatny s nim promluvit, aby vedel jak se na to koukas, .... nevim jestli je dobry ze to dela kvuli tobe, myslim je to hezky, ale on musi taky chtit sam od sebe .... nekdy si rikam proc to musi bejt tak komplikovany

ja vim, jenze u nas neni jisty, jestli to prirozene vubec klapnou muze, .... ale stejne se snazime o 106 😀

ja jsem se zkousela pozorovat, ale nejak nemuzu ovu poznat, nemam nejaky speci bolesti a co ja vim, ja fakt nikdy nevim ze ji mam 😠 .... jinak az rano vstanes, udelej neco co ti dela radost, co te vzdycky potesi, at mas veselou naladu na rozhovor 😉

jinak ja uz dva dny mam takovy lehoucky spineni, musim se podivat jaky DC, protoze ms urcite prijit nema, jdu mrknout

schnucki
5. mar 2009

dneska 17DC, tak to jsem z toho magor, muze spineni znamenat ovu??? to by bylo asi jedinny vysvetleni

blondynka400
5. mar 2009

tak ono to není jen kvůli mně, má děti horzně rád, ale zas na druhou stranu to cítí jako závazek a on se hrozně nerad váže. Ale já jsem ten hlavní důvod...

Přece nejde o tom jestli je to jistý, ale nadějej je vždycky a tím spíš že to nečekáte to jednou vyjít může...

Já poznám ovu podle hlenu, celekm spolehlivě, doplním to testem. Předtím jsem měla ještě takové specifické bolesti, ale ty teď vůbec nejsou. ale je to výhoda, bylo to hodně protivné...

Špinění? 😕 Kolikátý Dc tedy jsi?

Myslím že budu ráno v pohodě, dala jsem si teď trošku vína a už jsem to nějak rozkousala. Je dobře že jsme se netrápila v posteli, ale šla si zapnout net, už nějak vidím všechno jinak. Hold svět se nezboří a měsíc sem, měsíc tam.... A nakonec nikde není psáno, že sex musí být přesně v době ovu 😀

schnucki
5. mar 2009

nooo, tak to vydim tak, ze se s tim holt musi smirit 😀 ... ale on zmekne az to prijde, neboj 😉

ja vim, my jsme posledni dobou hodne mluvili a spoustu veci si ujasnili a mame v tom jasno, ... resime to s doktorama, ale snazime se dale, neberem to jako povinnost a snazime se aby to nebylo ze musime, oni nejakou tu dobu ty jeho bojovnici vydrzej, takze jak pises nemusi to bejt na hodinu presne 🙂

ten hlen musim zacit taky konecne sledovat 😝

dneska je to 17DC, takze to zas nechapu 🙄 .... me z myho tela jednou trefi

jsem rada ze jsem nesla spat, ja jsem taky nerada po hadce sama ... a tesi me moc, ze uz je ti lip 😀

blondynka400
5. mar 2009

Tak my jsme se ža zas tak nehádali, včas jsme ustoupila, ale nebylo to příjemné...

Hlavní je, že jste si všechno vyjasnili a zbytek se určitě zadaří 😉

Hlen je náhodou výborná pomůcka, vzhledem k tomu, že mám ovu nepravidelnou, tak nějaké počítání je u mě o ničem 😝

Hele někde jsem četla, že u někoho je špinění nebo narůžovělý výtok znakem ovu... Jak dlouhé máš cykly? Nemůže to být ono?